Skocz do zawartości
Patricko

Sébastien Loeb Rally Evo

Rekomendowane odpowiedzi

bardzo fajna gierka tymbardziej symulacja bardzo zbliżona do projekt cars, acz zdaje mi sie ze jest tak samo bo wkoncu tutaj jest WRC a nie same auta typu formuła itp (asfaltówki) polecam ustawić tryb na realistyczny i grać na trustmasterze t300rs wzwyż zobaczycie podobieństwo do jazdy w projekt cars taka sama klasa pojazdu kupić napewno nie kupie, dlaczego bo ciut pózniej wychodzi dirt tyle czekałem na WRC to już poczekam i zdecyduje, ale gdyby seba wyszedł pół roku temu zakupiłbym go bez zastanowienia bo demo daje radę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem w demo i jest tragicznie, wieje takim past genem że to nawet nie jest śmieszne. Jak w 2015 (prawie już 16) można wyskakiwać z takim crapem i potem zdziwienie że się nie sprzedało. Dobrze że Dirt jest na horyzoncie bo jedyne co dobre w SLRE to nazwisko kierowcy w tytule.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tragicznie to jest w WRC5, tutaj jest całkiem spoko. Porównywać z Dirtem nie ma sensu, bo to jest bardziej arcade niż sim.

Generalnie zapowiada się solidna gra rajdowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma tragedii. Fakt model jazdy jest strasznie kondoniasty ale po przejechaniu kilkukrotnie odcinka idzie się do niego przyzwyczaić. Duży plus za świetne opisy trasy, szczegółowe i bezbłędne. Sporo aut też jest dużą zaletą. Jeśli chodzi o grafikę to nie przypuszczałem nawet że będzie lepiej ale nie ma tragedii. Napewno kupię zaraz po premierze ale w sumie to tylko dlatego że gdyby nie rajdy samochodowe to moje życie straciło by sens :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafika dupa, model jazdy dupa, ale świetne opisy tras to kupię hahaha. Nie lepiej poczekać na DiRT rally, który zbiera bardzo dobre oceny ?

Edytowane przez czeskimaster
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma tragedii. Fakt model jazdy jest strasznie kondoniasty ale po przejechaniu kilkukrotnie odcinka idzie się do niego przyzwyczaić. Duży plus za świetne opisy trasy, szczegółowe i bezbłędne. Sporo aut też jest dużą zaletą. Jeśli chodzi o grafikę to nie przypuszczałem nawet że będzie lepiej ale nie ma tragedii. Napewno kupię zaraz po premierze ale w sumie to tylko dlatego że gdyby nie rajdy samochodowe to moje życie straciło by sens :D

Nie lubię gier samochodowych w których musze się przyzwyczajać do fizyki gry. Proszę nie zrozumieć mnie źle. Oczywiście każda gra wymaga pewnego przyzwyczajenia ale jakieś standardy powinny istnieć np. spodziewamy się, że samochód nie będzie latał.

I tutaj piję do fizyki w Sebastian Loeb Evo.

Fizyka na tej dostępnej trasie asfaltowej jest do żici!

Guma, glut, kisiel. Tak czuję podłoże zamiast asfaltu. Opóźnienie w sterowaniu, trzeba odpowiednio wcześniej zaciągać ręczny. Nie ma tak, że się nim ratujemy, za późno.

Odechciewa się grać pomimo prób dania grze szansy. Na chama próbowałem z 45 min pograć. No z pewnością da się przyzwyczaić do tego modelu ale ja się katować nie zamierzam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra to jakiś żart chyba :D

 

odpaliłem demko z PSS bo lubię klasyczne rajdy, ale tu poczułem się jakby ktoś sprzedawał podróbkę klasyka tego gatunku - Colin MCR Rally 2.0 do tego zrobioną na odwal się...

 

Model jazdy - dno 

Dźwięk silnika - totalne dno w przypadku Celici i DS3 - coś jak odpalana kosiarka WTF,  Fiat 500 trochę lepiej, ale też dno. Dźwięk ruszania we wszystkich trzech autach okropny, do tego

skrzynie biegów chyba wzięli z jakiegoś Stara bo długo trzeba czekać na 2 i wyższy bieg. 

Trasa: kiepska, wąska + te żałosne zabezpieczenia na zakrętach w postaci czerwonej siatki nad przepaścią :OO

Hamulce: słabe

 

Na plus tylko model zniszczeń samochodów bo póki co dominują wyścigi z niezniszczalnymi modelami. 

 

Moja ocena 1/10.... 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ta gra to tragedia. Oprawa graficzna to past gen pełną gębą a model jazdy jest fatalny. Cała ta gra to żart :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od początku było wiadome, że to nie będzie dobra gra.

Jak można zauważyć, gra sygnowana nazwiskiem wybitnych rajdowców, jest tylko wtedy dobra, gdy dany kierowca

niestety już nie żyje. Ot taka szybka refleksja na temat gier rajdowych.

 

Pozdrawiam :cool:


Od początku było wiadome, że to nie będzie dobra gra.

Jak można zauważyć, gra sygnowana nazwiskiem wybitnych rajdowców, jest tylko wtedy dobra, gdy dany kierowca

niestety już nie żyje. Ot taka szybka refleksja na temat gier rajdowych.

 

Pozdrawiam :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś odpaliłem pełną wersję. 6GB patch na start. W nocy nie da się grać ze względu na lagowanie gry.... mam nadzieje, że patch to naprawi. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra to porażka. na Nintendo 64 był lepszy model jazdy. złotówki bym za to nie dał

Wysyłane z mojego SM-G928F za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuszą mnie wszystkie gry w których są koła :biggrin:

 

W takim razie mam coś extra dla Ciebie:

41CG7JR6V6L._SY300_.jpg

 

;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem po 2 pierwszych godzinach grania.

Z punktu kierowcy rajdowego (jeżdżę zarówno po śniegu, asfalcie jak i szutrze) muszę przyznać że gra jest naprawdę dobra

Zdecydowanie lepsza od WRC 5. Oczywiście pomińmy tutaj kwestię grafiki która jest na poziomie mocno przeciętnym.

Odcinki specjalne są rewelacyjne, przede wszystkim naturalne nawet jeździłem po podobnych w Polsce.

Model jazdy przynajmniej jeśli chodzi o przednionapędówki (bo takimi narazie w grze jeździłem) zaryzykuję stwierdzenie że jest realistyczny prawie że symulacyjny,

Opisy tras bardzo ale to naprawdę bardzo szczegółowe dzięki czemu można przejechać odcinek naprawdę szybko nawet nie znając go.

Do wieczora ogram jeszcze auta AWD i zobaczymy co im takiego z tym wyszło.

Wady? Oprócz wspomnianej grafiki... może trochę za duża przyczepność na śniegu.

 

Wstępnie dał bym 8/10

 

Aha jeszcze tak sobie patrzę na trofea... Banalna platyna

Edytowane przez erwines
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po ograniu demka muszę powiedzieć, że gra jest całkiem przyjemna. Grafika tak jak już wspominano cienka, ale da się to przełknąć bo parę razy przejechałem odcinek specjalny i mi się naprawdę podobało. Nie na tyle, abym kupił pełną wersję po obecnej cenie, ale gdy stanieje... Chociaż wtedy pojawi się DiRT Rally, co znacząco zmieni krajobraz gier rajdowych na PS4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po ograniu demka muszę powiedzieć, że gra jest całkiem przyjemna. Grafika tak jak już wspominano cienka, ale da się to przełknąć bo parę razy przejechałem odcinek specjalny i mi się naprawdę podobało. Nie na tyle, abym kupił pełną wersję po obecnej cenie, ale gdy stanieje... Chociaż wtedy pojawi się DiRT Rally, co znacząco zmieni krajobraz gier rajdowych na PS4.

Nie był bym tego taki pewien. Sądzę że nowy DiRT i Rally EVO mogą być na podobnym poziomie. No ale pożyjemy zobaczymy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie był bym tego taki pewien. Sądzę że nowy DiRT i Rally EVO mogą być na podobnym poziomie. No ale pożyjemy zobaczymy ;)

 

W żadnym wypadku tak nie będzie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobny poziom będzie tylko taki że obie będą na platformie PS4 hahah

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zagraj mój kolego w pełna wersję to możemy sie wtedy sprzeczać czy ten leob jest aż taki zły ,dla mnie gra jest super i na t500 jezdzi się zajebiscie

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nikt nie mówi że gra jest zła, na pewno lepsza niż WRC5, ale do Dirta Rally jej daleko pod wieloma względami.

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×