Skocz do zawartości
Velans

Promocje oraz wyprzedaże gier.

Rekomendowane odpowiedzi

Wili a jak klepniesz kod jestę cebulom(bez spacji) to dostajesz 80% rabatu

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Patricko napisał:

Ceny tragedia... Mordor GOTY na Amazonie za 70 zł z wysyłką, a tutaj ponad 160 zł... Paranoja. No, ale cóż... Polska kraj bogatych!

W nowym CDA jest wywiad z Michałem Gembickim, szefem CDP.pl. W wywiadzie żali się jak to klient internetowy jest nielojalny i ciągle szuka okazji a sprzedaż cyfrowa opiera się w zasadzie na nieustających promocjach. Mordor GOTY nawet w promo na PSN był taniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, malpka napisał:

W nowym CDA jest wywiad z Michałem Gembickim, szefem CDP.pl. W wywiadzie żali się jak to klient internetowy jest nielojalny i ciągle szuka okazji a sprzedaż cyfrowa opiera się w zasadzie na nieustających promocjach. Mordor GOTY nawet w promo na PSN był taniej.

 

Cdp.pl ma takie ceny, że im nawet promocje nie pomogą. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj żalą się Ci, którzy bardzo dobrze zarabiają. Zapomniał chyba w jakim kraju jest i większość tutaj nie ma takich "drobnych" w kieszeni aby na premiery dawać ponad 200 zł. A jeśli wydadzą, to chcą grę przejść jak najszybciej, sprzedać aby pieniążki się zwróciły i kupić następną grę. 

 

I nie chodzi tutaj o ceny gier. Tylko przelicznik - dla ludzi zarabiających w dolarach, euro czy funtach, ceny gier to drobne. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, hacker25 napisał:

Zazwyczaj żalą się Ci, którzy bardzo dobrze zarabiają. Zapomniał chyba w jakim kraju jest i większość tutaj nie ma takich "drobnych" w kieszeni aby na premiery dawać ponad 200 zł.

Właśnie jest inaczej, facet twierdzi że zarabiamy o wiele więcej i dlatego ceny gier PC poszły w górę. Argumentuje to tym że coraz trudniej jest przekonać zagranicznych wydawców że Polacy zarabiają mniej niż zachodni Europejczycy. I tu albo zapomniał albo nie chciał powiedzieć że wyższa cena za produkt bardziej jemu się opłaca. Zakłamany korpo szczur.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, malpka napisał:

Właśnie jest inaczej, facet twierdzi że zarabiamy o wiele więcej i dlatego ceny gier PC poszły w górę. Argumentuje to tym że coraz trudniej jest przekonać zagranicznych wydawców że Polacy zarabiają mniej niż zachodni Europejczycy. I tu albo zapomniał albo nie chciał powiedzieć że wyższa cena za produkt bardziej jemu się opłaca. Zakłamany korpo szczur.

Śmieszą mnie takie teksty korpo ludzi, którzy mówią "zarabiamy więcej". Chodzi mi o bardzo prosty przelicznik: wiodące waluty światowe vs złoty. Tutaj nie ma porównania. 

Edytowane przez hacker25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie tak, że ludzie zarabiają więcej tylko w ciągu ostatnich kilku lat granie stało się dużo modniejsze/popularniejsze i teraz byle Janusz ma konsolę w domu to i Janusz kupi jakiegoś CODa czy coś innego,a temu durniowi co się żali wydaje się, że co...że to ta sama grupka kilku tysięcy graczy wciąż gry kupuje? Dureń. Rynek się znacznie zwiększył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kod rabatowy na Amazon gdzie się wpisuje? Po podaniu adresu? Jaki mniej więcej czas dostawy jest?

Sent from my m2 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, malpka napisał:

W nowym CDA jest wywiad z Michałem Gembickim, szefem CDP.pl. W wywiadzie żali się jak to klient internetowy jest nielojalny i ciągle szuka okazji a sprzedaż cyfrowa opiera się w zasadzie na nieustających promocjach. Mordor GOTY nawet w promo na PSN był taniej.

 

Ale koles ameryki nie odkryl na to zalili sie indie tworcy na steam - ze ludzie nauczyli sie wrecz kupowac gry na promocjach. 

Sorry ale obwinanie klienta za to ze szuka najlepszej mozliwej ceny za dany produkt jest moim zdaniem z pupy. 

Nikt w tym pewnie pan Michal nie lubi przeplacac tylko dlatego ze go stac. 

 

Majac na uwadze prawo rynku mowiace "towar jest wart tyle ile klient jest sklonny za niego zaplacic" rynek musi dostosowac sie do klientow, bo zwyczajnie sa osoby ktore uwazaja ze wydanie 249pln na premierowke to za duzo. I czekaja az gra bedzie w akceptowalnej przez nich cenie. Do tego dochodzi wybor cyfra czy pudelko (to drugie mozna w miare szybko i bezproblemowo zbyc - co dodatkowo obniza koszty grania). 

 

To dlatego obstawiam mimo braku piractwa na konsolach obecnej generacji wydawcy beda probowali walczyc z drugim obiegiem stosujac zagrania w stylu dopasiona reedycja gry (GOTY, complete, uber-edition) z dodatkami na plycie i kodami zeby moc z nich skorzystac, lub po prostu kodami na dodaki wrzuconymi do pudelka. 

I nikt tutaj nie jest swiety a czesc pamieta afere z TLOU GOTY PS3 gdzie w pudelkach brakowalo kodu na dodatek Left Behind. 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na zachodzie ludzie rzadziej korzystaja z jakis porownywarek cen i czekaja na okazje, to typowo polskie z racji zarobkow. Tam gdzie gry sie sprzedaja najlepiej ludzie kupuja albo w sklepach stacjonarnych albo w sklepach online do ktorych maja zaufanie badz w ktorych maja jakies profity z racji tego ze sa tam stalymi klientami i bardziej liczy sie dla nich np czas dostawy niz zaoszczedzenie kilku dolcow. Dlatego walka o stalego klienta ma np w USA o wiele wiekszy sens dla sklepu niz w Polszy gdzie klient i tak wezmie tam gdzie najtaniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypominam że weekendowo mozna za friko w COD najnowszego popykac.

Nie ma fulka z tego co czytałem ale jak ktoś lubi to zawsze coś. Multi jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś się orientuje w jakim sklepie dostanę FIFKĘ 17 za małe pieniądze? Może jakaś promocja, albo co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@bany4KHDR Szczególnie w Black Friday widać jak mają wywalone na ceny...nikt nie lubi  przepłacać, niezależnie z jakiego kraju pochodzi...no chyba, że jest idiotą.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ktoś się orientuje w jakim sklepie dostanę FIFKĘ 17 za małe pieniądze? Może jakaś promocja, albo co?

Od jutra będzie na promocji w PS Store.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, bany4KHDR napisał:

Na zachodzie ludzie rzadziej korzystaja z jakis porownywarek cen i czekaja na okazje

 

Shut the fuck up. Albo zdefiniuj zachod - bo zakladam ze mowisz o jednym kraju Niemcy.

 

W Szwecji, Danii - porownywarki sa bardzo  popularne, bo czesto z racji tego ze stawiaja na  prostote wyszukiwania ludzie wola je niz strony sklepow, ktorych UI pozostawia do zyczenia.

To ile kto jest sklonny wydac na produkt zalezy tylko od danej osoby a nie od jej stanu posiadania. Ale wielu kurcze tego nie rozumie...

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, MagEllan napisał:

 

Shut the fuck up. Albo zdefiniuj zachod - bo zakladam ze mowisz o jednym kraju Niemcy.

 

 

 

Dla typowego Niemca 10€ to już wielka kwota. Wystarczy promocja 3 gry w cenie 2, żeby był tabun ludzi w sklepie.:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dla typowego Niemca 10€ to już wielka kwota. Wystarczy promocja 3 gry w cenie 2, żeby był tabun ludzi w sklepie.:1_grinning:

Kur.... 10 euro? Toż to cebule większe niż ja... Łał....

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak coś to w biedrze Wolfenstein za 60 zł, dodatek też w tej cenie. Widziałem jeszcze Dishonored i Tomba.

fcf64533dfd0e2eb4653a4c282927d94.jpg

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Patricko

Hmm to cos sie zmienilo  poprzednia promocja ktora obejmowala te tytuly miala ceny 80pln...

Moim zdaniem 60pln za wolfika na plytce to bardzo dobra cena.

 

EDIT: milego grania i platynowania - mimo iz zazwyczaj leje na platyny tutaj wbicie jej bylo czysta przyjemnoscia (chyba tylko jesli chodzi o trofiki ze znajdzkami troszke sie wspomagalem poradnikiem).

 

 

 

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Sferis jest Mirror's Edge Catalyst za 62 zł. Już sobie wziąłem sztukę.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skusiłem się na Until Dawn z amerykańskiego PSS za 9.99$. Polskiego języka chyba nie będzie, ale z angielskim też da radę :1_grinning: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W Sferis jest Mirror's Edge Catalyst za 62 zł. Już sobie wziąłem sztukę.

Wolę darmowa cebulę z EA Access....

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, DigitalMan_PL napisał:

Wolę darmowa cebulę z EA Access....

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

 

Zbastuj nieco waćpan...

po pierwsze z tego co widzialem EA Access podnioslo cene.

Po drugie placisz wiec nie darmoszka (nawet jesli zaplaciles 20$ za rok)

Po 3cie - 62pln to na tyle dobra cena ze mozna ograc i sprzedac bez straty nawet zlotowki.

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Zbastuj nieco waćpan...

po pierwsze z tego co widzialem EA Access podnioslo cene.

Po drugie placisz wiec nie darmoszka (nawet jesli zaplaciles 20$ za rok)

Po 3cie - 62pln to na tyle dobra cena ze mozna ograc i sprzedac bez straty nawet zlotowki.

 

Mag nie wprowadzaj w błąd EA Access jak kosztowało 79.99 tak kosztuje...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Btw: przeca ja nie mówię że 62 zeta to zła oferta, wręcz przeciwnie świetna ale i tak wolę eaa

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×