Skocz do zawartości
Velans

Promocje oraz wyprzedaże gier.

Rekomendowane odpowiedzi

Do mnie powinny przyjść dwa kupony, bo kupiłem Horizon'a i specjalnie też jeszcze w Marcu złożyłem pre-order na Persone 5 (gry kupione z dwóch różnych kont). Niestety tak jak inni obawiam się że "zbiegiem okoliczności" po rozesłaniu kuponów żadnych korzystnych promocji nie będzie. Boli mnie trochę ten Ratchet & Clank na PS4, bo za 62 zł aż żal nie wziąć. Tym bardziej biorąc pod uwagę jak wszyscy go wychwalają....

 

Mam jeszcze na jednym koncie niewykorzystane 10zł...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba wszystkim przyszło 150 zamiast 50. Playstation Polska w formie

 

Pięknie wycyrklowali z datą  że nie można będzie kupić z promocji na exy. Nosz k...

Pewnie przez cały kwiecień nie dadzą żadnej fajnej promocji. W ostateczności chyba kupię stardew valley

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, pablos_PRO napisał:

Chyba wszystkim przyszło 150 zamiast 50. Playstation Polska w formie

 

Pięknie wycyrklowali z datą  że nie można będzie kupić z promocji na exy. Nosz k...

Pewnie przez cały kwiecień nie dadzą żadnej fajnej promocji. W ostateczności chyba kupię stardew valley

 

Nie PS Polska a PS Europe - widziales mojego maila to samo kod 6-7 kwietnia.

Mysle ze bedzie promocja na wielkanoc ale ceny moga byc wyzsze nizli na wczesniejszych  promocjach.

 

No chyba ze podobnie jak w mailu pomyla sie z generowaniem kodu i zamiast 50pln dostaniecie po 150pln :) (wtedy to juz na pewno cos wybierzesz nawet jesli promocje beda marne lub ich nie bedzie ;))



Prima Aprilis

 

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ale promocja obecną trwa do 6stego włącznie a więc jest szansa, że się zalapiecie na promocje 👍👍

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

W marcu Twoje wydatki w PlayStation®Store wyniosły 250 zł, dlatego przesyłamy Ci kod kuponu na doładowanie portfela kwotą 150 zł, który możesz wykorzystać w kwietniu.

 

Kod pojawi się w obszarze Powiadomienia Twojego systemu PS4™ w dniach 6–7 kwietnia.

 

Pozdrawiamy,

Zespół PlayStation®Store

 

No zobaczymy :)

 

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja  żadnej wiadomości od Sony jeszcze nie dostałem :38_worried:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Kolos28 napisał:

Panowie ale promocja obecną trwa do 6stego włącznie a więc jest szansa, że się zalapiecie na promocje

 

 

Promo kończy się 6 kwietnia o 2.00 nad ranem. Żółte dranie pięknie to obmyśliły.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W wiadomości to się mogą pomylić... oby pomylili się jak będę rozdawali kody :24_stuck_out_tongue: jak przeczytałem to przez chwilę aż miło mi się zrobiło ale potem przypomniałem sobie że to Playstation a do tego jest 1 kwietnia! Powiedzą że to taki żart był ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co widzę to wiadomość była wysyłana wczoraj a nie dzisiaj więc jakie prima aprilis... chyba że bali się iż serwery takie wolne mają to wyślą dzień wcześniej :1_grinning:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Bartek_Red napisał:

https://muve.pl/sklep/playstation-4/akcja/dishonored-2-edycja-limitowana-ps4,218979

 

Dishonored 2 Limited Edition 134,99

 

IMO warto, dwie części w dobrej cenie.

 

To raczej tylko druga część.

Pytanie:

" Czy do limitowanej edycji nadal dodajecie pierwszą część dishonored?"

Odpowiedź:

" Niestety nie, gra Dishonored Definitive Edition była dodawana do zamówień złożonych i potwierdzonych najpóźniej do 13.09.16."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko że w wersji limited, pierwsza część jest w środku na kartce w formie kodu. Jeśli więc gra jest zafoliowana, to wszystko powinno być git.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm, ja dostałem wiadomość że 10 Euro czyli coś koło 50 zł a nie 150, także albo pomyłka, albo PSN PL kocha was bardziej niż PSN DE :(((((((((((((((((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i jednak pomyłka.

 

Cześć, mikelsgrom

W poprzedniej wiadomości dotyczącej zwrotu pieniędzy poinformowaliśmy Cię, że otrzymasz kod kuponu na doładowanie portfela kwotą 150 zł.

Niestety zaszła pomyłka z naszej strony. Oczywiście kwalifikujesz się do zwrotu środków, ale suma będzie wynosić 50 zł - zgodnie z regulaminem promocji, który jest dostępny tutaj: https://www.playstation.com/pl-pl/legal/march-cashback/

Przepraszamy, że wprowadziliśmy Cię w błąd naszą wiadomością.

Kod pojawi się w obszarze Powiadomienia Twojego systemu PS4™ w dniach 6–7 kwietnia.

Pozdrawiamy,
Zespół PlayStation®Store

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Panowie a czego Wy się spodziewaliście tak szczerze ? Przecież to było pewne od pierwszej wiadomości która się pojawiła ze to będzie 150 zł.

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najfajniejsza jest nazwa maila:

"Oops zrobiliśmy mały błąd…eternit_pl kwalifikujesz się do zwrotu 50zł"

 

Aż zacytuję klasyka:

"Ooops, I did it again."

 
 
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, Eloszki napisał:

No Panowie a czego Wy się spodziewaliście tak szczerze ? Przecież to było pewne od pierwszej wiadomości która się pojawiła ze to będzie 150 zł.

 

 

Nie no niczego sie nie spodziewali, mozna bylo sie domyslic ze to blad w sobote troche pozartowalismy bo byl prima aprilis a teraz Sony w mailu li tylko wyjasnia ze popelnilo blad i ktos sie ta informacja podzielil. 

 

:) 

 

a czego ja sie spodziewam ze za 100SEK (okolo 46pln) kupie jakas gre (nawet zeby pomniejszego indyka) i ze bede zadowolony :1_grinning:

 

Czego wszystkim zycze - ostrych, gubych promocji na wielkanoc zeby bylo w czym wybierac :)

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie czekając na kod wezmę Until Dawn. Last Guardian będzie z czasem taniał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dalej nie dostałem żadnego maila od Sony. Mam się martwić?

 

Wysłane z mojego LG-D405 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagłębiał się ktoś z Was bardziej w temat tych kuponów? Chodzi mi o to, czy kod przysługuje za ogólnie wydanie w psn 250zł+, czy każdy kod jest za wielokrotność tej kwoty? Tzn. czy jeśli wydałem w psn dajmy na to 500zł to przysługują mi 2 kody, czy tylko 1?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Adiqs napisał:

Zagłębiał się ktoś z Was bardziej w temat tych kuponów? Chodzi mi o to, czy kod przysługuje za ogólnie wydanie w psn 250zł+, czy każdy kod jest za wielokrotność tej kwoty? Tzn. czy jeśli wydałem w psn dajmy na to 500zł to przysługują mi 2 kody, czy tylko 1?

 

1. Tak

2. wielokrotnosc nie ma znaczenia.

3. 1 kod.

 

Co wiecej te informacje miales na poprzedniej stronie tego watku.

Regulamin tez nie jest zbyt dlugi i latwy do zlokalizowania: https://www.playstation.com/pl-pl/legal/march-cashback/

 

Mam nadzieje ze pomoglem.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano faktycznie nie doczytałem jednego punktu w regulaminie, dzięki za szybką odpowiedź. Chociaż nawiązując do tematu to trochę dziwne, bo wychodzi na to, że kupując gry na 2 kontach wyszedłbym na tym lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Adiqs napisał:

Ano faktycznie nie doczytałem jednego punktu w regulaminie, dzięki za szybką odpowiedź. Chociaż nawiązując do tematu to trochę dziwne, bo wychodzi na to, że kupując gry na 2 kontach wyszedłbym na tym lepiej.

 

Teoretycznie tak jesli korzystasz z dwoch kont. Niemniej kwota zwrotu i tak jest przypisana do konta i nie podlega przeniesieniu. Wiec dostalbys po 50pln na kazde z kont.

 

Ponadto az tak zaszalales ze kupiles towaru za ponad 500pln?

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×