Skocz do zawartości
Velans

Promocje oraz wyprzedaże gier.

Rekomendowane odpowiedzi

28 minut temu, Scooby-Doo napisał:

Ja dostałem, na konsoli w powiadomieniach widać jako Doładowanie, klikasz w powiadomienie, potem jeszcze raz X, potem klikasz żeby przejść do PS Store i pojawi Ci się okienko już z kodem, musisz tylko zatwierdzić i fundusze się dodadzą. Kody mają rozdawać 6-7.04 (chyba) więc pewnie falowo jakoś będzie szło.

 

W konsoli jako powiadomienie? Czyli nie w formie kodu ktory mozesz wklepac na innym koncie? 

Pytam z ciekawosci by byli tacy co liczyli ze uda im sie kupony skumulowac. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, MagEllan napisał:

 

W konsoli jako powiadomienie? Czyli nie w formie kodu ktory mozesz wklepac na innym koncie? 

Pytam z ciekawosci by byli tacy co liczyli ze uda im sie kupony skumulowac. 

 


Jako powiadomienie ale jak przeklikasz do Store'a to wyskakuje okienko z wbitym kodem, trzeba kliknąć ok żeby go zatwierdzić. Można spisać kod i wbić na innym koncie może? Pytanie tylko czy nie są jakoś przypisane do kont.

Edytowane przez Scooby-Doo
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, pablos_PRO napisał:

U mnie nie ma. Skoro 6-7 to pewnie bedą wysyłać etapami

U mnie też jeszcze nie ale pewnie wysyłają w interwałach czasowych więc nic nowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomimo braku maila od Sony z inforamacją dotyczącą kodu, Popołudniu przyszło na system doładowanie.

Zagwozdka teraz co wziąść...  Wieśka GOTY, Batmana czy Larę Croft :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Mandi napisał:

Pomimo braku maila od Sony z inforamacją dotyczącą kodu, Popołudniu przyszło na system doładowanie.

Zagwozdka teraz co wziąść...  Wieśka GOTY, Batmana czy Larę Croft :)

Wiedźmin 3 Goty, dla kogoś kto nie gra będzie to fantastyczna przygoda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeśli chce kupić grę droższa niż mam w portfelu to przy zakupię gry pobierze mi całą kwotę z konta z grę czy pomniejszoną o tą kwotę z portfela?

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Kolos28 napisał:

A jeśli chce kupić grę droższa niż mam w portfelu to przy zakupię gry pobierze mi całą kwotę z konta z grę czy pomniejszoną o tą kwotę z portfela?

 

Jesli dobrze pamietam to zalezy. Oto przypadki ktore pamietam:

a) Kwota w portfelu PSN 50pln - koszt gry 99pln - pobiera roznice z karty/konta

b) Kwota w portfelu PSN 50pln - koszt gry 55pln - jesli dobrze pamietam minimalna transakcja ktora realizuje PSN to 10 (moze 20pln), czyli Twoj portfel bedzie doladowany najpierw najmniejsza kwota dajmy na to 10pln a potem odliczony bedzie koszt zakupy gry a reszta zostaje w portfelu PSN (przyklad (50+10)-55=5pln reszty)).

 

Kwota 50pln jest li tylko przykladowa i moze byc dowolna kwota ktora masz w portfelu PSN, kwota minimalna moze roznic sie w  zaleznosci od kraju w ktorym masz konto (stad nie pamietam dokladnie czy to 10pln czy 20pln).

 

mam nadzieje ze pomoglem

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
44 minut temu, Mandi napisał:

Pomimo braku maila od Sony z inforamacją dotyczącą kodu, Popołudniu przyszło na system doładowanie.

Zagwozdka teraz co wziąść...  Wieśka GOTY, Batmana czy Larę Croft :)

 

Stary, w Wiedźminie na liczniku mam nabite 150h w podstawkę i Serca z Kamienia. Krwi i Wina jeszcze nie ruszyłem. Bierz Wieśka i tyle w temacie.

Nadal czekam na kod.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też właśnie zastanawiam się nad tym co wziąć z obecnej promocji, ale czytając powyższe komentarze chyba mam odpowiedź, że padnie na wieśka, tylko w sumie mam jedno pytanie apropo tej gry bo robiłem już podejście pod niego na PC, ale dla mnie gry typowo fabularne/rpg i PC to jednak nie to, bo tam wolę typowe strzelanki zręcznościowe. Czy w wiedźminie dużo jest takiego niepotrzebnego zbierania itp aby fabuła się rozwijała? Chodzi mi o to czy aby ulepszyć broń czy tam wytworzyć jakieś eliksiry nie będę musiał przez 2h szukać jednego stworka? Bo szczerze mówiąc irytują mnie takie sytuację w grach jak to, że w Horizonie aby wydropić jakąś kość czy co to tam jest muszę szukać głupich szczurów z których item i tak dropi raz na 7, a obecnie jestem zmuszony grać na tv bez hdr 4k itp itd, więc wypatrywanie gówna w trafie nie wchodzi w grę. I nie to, żebym jakoś hejtował Horizona bo dla mnie ta gra jest świetna, ale zostawiam ją sobie na później, jak będę miał już możliwość ograć ją na trochę lepszym tv, bo nie lubię przechodzić jednej gry po kilka razy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Adiqs napisał:

Też właśnie zastanawiam się nad tym co wziąć z obecnej promocji, ale czytając powyższe komentarze chyba mam odpowiedź, że padnie na wieśka, tylko w sumie mam jedno pytanie apropo tej gry bo robiłem już podejście pod niego na PC, ale dla mnie gry typowo fabularne/rpg i PC to jednak nie to, bo tam wolę typowe strzelanki zręcznościowe. Czy w wiedźminie dużo jest takiego niepotrzebnego zbierania itp aby fabuła się rozwijała? Chodzi mi o to czy aby ulepszyć broń czy tam wytworzyć jakieś eliksiry nie będę musiał przez 2h szukać jednego stworka? Bo szczerze mówiąc irytują mnie takie sytuację w grach jak to, że w Horizonie aby wydropić jakąś kość czy co to tam jest muszę szukać głupich szczurów z których item i tak dropi raz na 7, a obecnie jestem zmuszony grać na tv bez hdr 4k itp itd, więc wypatrywanie gówna w trafie nie wchodzi w grę. I nie to, żebym jakoś hejtował Horizona bo dla mnie ta gra jest świetna, ale zostawiam ją sobie na później, jak będę miał już możliwość ograć ją na trochę lepszym tv, bo nie lubię przechodzić jednej gry po kilka razy ;)

Nie przypominam sobie takich sytuacji. Jak ci coś brakuje to lecisz do zielarza czy innego sprzedawcy. 

Edytowane przez mikelsgrom1
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, mikelsgrom1 napisał:

Nie przypominam sobie takich sytuacji.

 

Jesteś zmuszony grać na tv bez 4k i hdr...... łączymy się w bólu:donald:

 

Nie każdemu podobają się Sandobxy, do tych gier na prawdę trzeba mieć czasami dużo cierpliwości i zapał. Nie uważam że Wiedźmin 3 to gra którą każdy musi ograć na PS4 bo:

 

1. Gdzieś kiedyś widziałem argumenty za graniem dlatego że to Polska gra. Who cares, gra to gra

 

2. Tak jak pisałem, CRPG to gry które jako tako nie podobają się każdemu, Wiedźmin jest jedną z najlepszych gier na PS4 ale nie wybitną i w obecnej generacji na razie nie ma takich bo gusta są różne.

 

I nie, nie ma takich sytuacji jak opisałeś, ale questy poboczne są dosyć długie, i moim zdaniem jeżeli chcesz przeskoczyć przez grę to dużo stracisz na pobocznym contencie. Żeby lubić Sandboxy nie możesz się szybko nudzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie mówię o tym, że grając na konsoli lubię rozsiąść się w fotelu i zagłębić się w fabułę, więc przewijanie scenek nie wchodzi w grę. Chodziło mi raczej o elementy typu idź zabij xx potworków żeby zdobyć xx przedmiot, bo bez tego nie ulepszę broni co przeszkodzi w kontynuowaniu rozgrywki. A spotkałem się kilka razy z takimi rzeczami w grach rpg, właśnie na PC mimo świetnej grafiki wiesiek mnie nie chwycił bo po prostu nie mam tego komfortu siedząc przed komputerem by dać się wciągnąć w historię. Ale cena jest dosyć przyzwoita skoro w edycji goty znajdują się chyba wszystkie dlc, więc zapewne zaopatrzę się w to i sam przetestuję. A co do 4k hdr to był tylko przykład, bo obecnie muszę grać w 720p, więc jednak jest to zdecydowana różnica nawet porównując do 1080p, ;) A po odpaleniu Horizona na lepszym tv po prostu żal go ogrywać w 720p :1_grinning:

 

ps: Jak coś mi kod promocyjny przyszedł dziś rano więc zapewne rozsyłane są losowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Adiqs napisał:

No właśnie mówię o tym, że grając na konsoli lubię rozsiąść się w fotelu i zagłębić się w fabułę, więc przewijanie scenek nie wchodzi w grę. Chodziło mi raczej o elementy typu idź zabij xx potworków żeby zdobyć xx przedmiot, bo bez tego nie ulepszę broni co przeszkodzi w kontynuowaniu rozgrywki. A spotkałem się kilka razy z takimi rzeczami w grach rpg, właśnie na PC mimo świetnej grafiki wiesiek mnie nie chwycił bo po prostu nie mam tego komfortu siedząc przed komputerem by dać się wciągnąć w historię. Ale cena jest dosyć przyzwoita skoro w edycji goty znajdują się chyba wszystkie dlc, więc zapewne zaopatrzę się w to i sam przetestuję. A co do 4k hdr to był tylko przykład, bo obecnie muszę grać w 720p, więc jednak jest to zdecydowana różnica nawet porównując do 1080p, ;) A po odpaleniu Horizona na lepszym tv po prostu żal go ogrywać w 720p :1_grinning:

 

ps: Jak coś mi kod promocyjny przyszedł dziś rano więc zapewne rozsyłane są losowo.

a to nie, Wiedźmin ma dosyć rozbudowane misje poboczne także nudzić się nie będziesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Adiqs napisał:

No właśnie mówię o tym, że grając na konsoli lubię rozsiąść się w fotelu i zagłębić się w fabułę, więc przewijanie scenek nie wchodzi w grę.

 

Wiedźmin to cRPG stawiające na fabułę. Będziesz zadowolony.

Owszem, zbieractwo występuje ale nie na taką skalę jak w DA Inkwizycja. By mieć lepszy sprzęt trzeba znaleźć schematy, by ulepszyć eliksiry musisz mieć do nich składniki. Jest to opcjonalne, przejdziesz grę bez nich pod warunkiem że nie grasz na najwyższym poziomie. Z drugiej strony niższe poziomy są śmiesznie łatwe, nie dają satysfakcji z gry. Graj na najwyższym. Pierwsze godziny dadzą ci w kość, później pójdzie z górki.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A maila dostaliście?

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maila nie dostałem. W zakladce powiadomienia na konsoli, wczoraj pojawiło się info o 50 zetach. Wydalem na Primala :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Primal spoko więc good deal 👍

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem wczoraj zapytanie do Supportu Sony Polska odnośnie kuponów. Nic związanego z terminem otrzymania, po prostu chciałem zapytać o to kiedy to się w powiadomieniach pokaże jeżeli mam kilka kont na konsoli, czy muszę być zalogowanym na koncie któremu przysługuje kupon zwrotny czy wystarczy je mieć na konsoli, ale mniejsza o to.

 

Pani Lena z Centrum Obsługi tak mi odpowiedziała:

 

"Dzięki za skontaktowanie się z nami.
 
Niestety wystąpiły pewne opóźnienia z rozsyłaniem kuponów w ramach marcowej promocji cashback. Jeżeli do wczoraj nie wyświetlił się ten kupon na Twoim koncie (niezależnie od tego, jakiej konsoli używałeś w tym momencie), otrzymasz go w wiadomości email w przeciągu najlbliższych kilku dni."
 

Także jeżeli nic wam nie przychodzi na konsoli tak jak mi (na obu kontach czekam na kod), to możliwe że przyjdzie on później na mail.

Zastanawiało mnie właśnie dlaczego Sony Polska poszło w takie dziwne rozwiązanie jak powiadomienie na konsoli, bo każda tego typu promocja na PSN US polegała zawsze na tym że kupony przychodziły zwyczajnie na adres e-mail.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na konsoli jest to wygodniejsze. 3 kliknięcie X na padzie i już masz kasę na koncie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×