Skocz do zawartości
Velans

Promocje oraz wyprzedaże gier.

Rekomendowane odpowiedzi

Albo do wysyłania kodów zatrudnili ukraińców na czarno i chłopaki postanowili wrócić do ojczyzny albo żółty miłośnik ryżu nie ma pojęcia jak napisać prosty skrypt do wysyłania kodów z automatu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo w psn Polska pracują chyba lekko upośledzeni ludzie, też wysłałem im zapytanie wcześniej, to nie dość, że dostałem jakąś copy paste niezwiązaną z moim pytaniem, a po prostu wyjaśnienie o co chodzi z pomyłką w emailu o zwrocie 150zł(była to odpowiedź na moje zgłoszenie). To jeszcze dziś rano znowu dostałem identyczną odpowiedź na to samo pytanie, tyle, że już od innego pracownika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, Adiqs napisał:

Bo w psn Polska pracują chyba lekko upośledzeni ludzie, też wysłałem im zapytanie wcześniej, to nie dość, że dostałem jakąś copy paste niezwiązaną z moim pytaniem, a po prostu wyjaśnienie o co chodzi z pomyłką w emailu o zwrocie 150zł(była to odpowiedź na moje zgłoszenie). To jeszcze dziś rano znowu dostałem identyczną odpowiedź na to samo pytanie, tyle, że już od innego pracownika.

może tam pracują boty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Nóżka napisał:

Wysłałem wczoraj zapytanie do Supportu Sony Polska odnośnie kuponów. Nic związanego z terminem otrzymania, po prostu chciałem zapytać o to kiedy to się w powiadomieniach pokaże jeżeli mam kilka kont na konsoli, czy muszę być zalogowanym na koncie któremu przysługuje kupon zwrotny czy wystarczy je mieć na konsoli, ale mniejsza o to.

 

Pani Lena z Centrum Obsługi tak mi odpowiedziała:

 

"Dzięki za skontaktowanie się z nami.
 
Niestety wystąpiły pewne opóźnienia z rozsyłaniem kuponów w ramach marcowej promocji cashback. Jeżeli do wczoraj nie wyświetlił się ten kupon na Twoim koncie (niezależnie od tego, jakiej konsoli używałeś w tym momencie), otrzymasz go w wiadomości email w przeciągu najlbliższych kilku dni."
 

Także jeżeli nic wam nie przychodzi na konsoli tak jak mi (na obu kontach czekam na kod), to możliwe że przyjdzie on później na mail.

Zastanawiało mnie właśnie dlaczego Sony Polska poszło w takie dziwne rozwiązanie jak powiadomienie na konsoli, bo każda tego typu promocja na PSN US polegała zawsze na tym że kupony przychodziły zwyczajnie na adres e-mail.

 

 

 

Cała Europa ma w formie powiadomienia, nie tylko w polsce, przynajmniej jeżeli chodzi o tą promocję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma głupie pytanie bo nigdy tego wcześniej nie robiłem - normalnie jak mam te 50zł w portfelu i kupuje grę to system sam "dociąga" resztę kwoty? Bo dziwnie to jest pokazane bo chce kupić Yakuze 0 i pokazuje mi, że bierząca płatność czy coś tam...145 czyli tyle ile teraz gra kosztuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ile ma Ci pokazać, skoro tyle kosztuje? ;) Pociągnie Ci z karty brakującą kwotę, a więc 95 zł.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, Bartek_Red napisał:

A ile ma Ci pokazać, skoro tyle kosztuje? ;) Pociągnie Ci z karty brakującą kwotę, a więc 95 zł.

Nie no...zwyczajnie myślałem, że to jakiś błąd bo zakładałem, że sklep "na bieżąco" to sobie przeliczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minut temu, Frost Prime napisał:

Nie no...zwyczajnie myślałem, że to jakiś błąd bo zakładałem, że sklep "na bieżąco" to sobie przeliczy.

 

Dopiero w koszyku Ci pokaże że skasuje te 50zł z portfela + dobierze 95zł z karty.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

11.04.2017 otwarcie MM Gliwice Europa Centralna 

Horizon Zero Dawn  cena;; 199 zł 

info z gazetki !!! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, keczu78 napisał:

11.04.2017 otwarcie MM Gliwice Europa Centralna 

Horizon Zero Dawn  cena;; 199 zł 

info z gazetki !!! 

 

No "czeba" był większą czcionką szałową cenę podkreślić :24_stuck_out_tongue:

 

199 spoko, ale bez szału, bo jak ktoś chce ciąć koszty to używkę można wyrwać taniej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy są na forum jeszcze jakieś osoby, które w dalszym ciągu nie otrzymały kuponu 50zł z promocji PSN?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, Nóżka napisał:

Czy są na forum jeszcze jakieś osoby, które w dalszym ciągu nie otrzymały kuponu 50zł z promocji PSN?

 

Tak conajmniej 2.

Tez czekam, jesli w jutro nie dostane grzecznie napisze do supportu sony.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, MagEllan napisał:

Tak conajmniej 2.

Tez czekam, jesli w jutro nie dostane grzecznie napisze do supportu sony.

 

 

Nie będę pisał tylko zadzwonię i nie będę grzeczny. W tym tempie to kod dostanę po zakończeniu obecnej promocji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Twitterze pracownicy Sony odpisują że do 10 kwietnia kody będą wysłane na pocztę e-mail. Nawet ładnie regulamin promocji edytowali i zmienili datę przyznania kodów na od 1 do 10 kwietnia. :) W całej Europie sporo jest ludzi którzy wciąż czekają...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że jest sporo osób. Czy ktoś kto nie dostał pierwszego dnia -6 dostał późnej czyli 7-9?

 

Bo oni chyba już tego powiadomieniem nie doślą i trzeba czekać na maila.

 

Ja wysłałem maila i dostałem takie coś

 

Dzięki za wiadomość.

Zgodnie z Warunkami konkursu, który dostępny w pełni jest pod adresem:

https://www.playstation.com/pl-pl/legal/march-cashback/

"Okres wysłania kuponu - Między 01 a 09 kwietnia 2017 r."

Twój kupon, o ile zostały spełnione warunki promocji jest w drodze, także proszę o cierpliwość, jak tylko będzie on gotów, zostaniesz o tym niezwłocznie poinformowany

W przypadku dodatkowych pytań daj znać, a postaramy się pomóc.


Dzięki!

Łukasz
Specjalista Wsparcia
Centrum Obsługi Klienta PlayStation

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie dostałem maila czy powiadomienia . Wcześniej był mail że się zakwalifikowałem do promo.

 

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba na Allegro kupię doładowanie za 50zł. Będzie szybciej.

Idę o zakład że dzisiaj kuponu też nie dostanę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A człowiek się łudził że się załapie na wyprzedaż na exy.  Chyba już nie ma szans by to doszło, zanim rozpoczną procedurę indywidualnego rozsyłania kodów mailem to zleci z 10 dni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, pablos_PRO napisał:

A człowiek się łudził że się załapie na wyprzedaż na exy.  Chyba już nie ma szans by to doszło, zanim rozpoczną procedurę indywidualnego rozsyłania kodów mailem to zleci z 10 dni

ten co chciał kupić exy z wyprzedaży doładowywał PSN sam, i nie liczył na Sony. Ja mam PSN  Niemieckie i też dalej nie przychodzi ten kod. Jeszcze z parę dni minie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie nie ma o co kruszyć kopii. W obecnej promocji nic mnie nie zainteresowało. Yakuza 0 może i jest ciekawa ale od bardzo dawna trzymam się z daleka od gier z KKW. Ostatnią japońską produkcją w jaką grałem na dłużej to była bodajże Dragons Dogma.

Pozostaje cholerny niesmak. Najpierw pomyłka w mailu i obietnica zwrotu 150zł. Teraz machlojki w regulaminie i przedłużenie terminu wysyłania doładowań. Sądzę że takich zmian będzie jeszcze kilka. Wielka korporacja a ma problem z czymś takim. Ależ tam burdel musi panować.

 

Pamiętacie może maila w którym Sony podawało nasze statystyki: ile gier na koncie, ile platyn, ile czasu spędzono grając online? Czy ktoś zauważył błędy w statystykach? Wg Sony do tej pory grałem w ponad 550 gier (w rzeczywistości jest ich ok 340), najrzadsza platyna to Shu i posiada ją 21 innych graczy (tak na prawdę ma ją przynajmniej 51 graczy), a na granie online w ciągu ostatnich 6 lat poświęciłem 198h co jest wierutną bzdurą.

 

Skoro mają problemy z ogarnięciem tak podstawowych statystyk to raczej nie powinienem liczyć na rychłe wysłanie maila z kodem o wartości 50zł. To zajmuje tyle czasu że jeszcze sushi im wystygnie a na pałeczkach zakwitną kwiaty wiśni.

Edytowane przez malpka
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego własnie wolałem starą, tradycyjną metodę rozsyłania kodów jaka odbywało się to przy okazji każdej wcześniej promocji z PSN US z jakiej korzystałem. Kody wysyłane automatycznie na adresy e-mail i tyle. Zawsze przychodziły w terminie podanym w regulaminie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, pablos_PRO napisał:

Raczej nic nowego ask UK odpowiada że za kilka dni mailem. 

 

 

 

Ciekawe ile razy jeszcze zaktualizują regulamin :22_stuck_out_tongue_winking_eye: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Alasce chyba jeszcze jest 9.04. W Europie Wschodniej od 13 godzin mamy już 10.04. Trochę po terminie.

Tylko czasu coraz mniej. Kupony tacą wartość 1 maja.

Edytowane przez malpka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×