Skocz do zawartości
Velans

Promocje oraz wyprzedaże gier.

Rekomendowane odpowiedzi

38 minut temu, pablos_PRO napisał:

a coś aktualizowali? ja widzę „Okres wysłania kuponu”
Między 01 a 09 kwietnia 2017 r.

 

https://www.playstation.com/pl-pl/legal/march-cashback/

 

Tak, ale zanim zaczęły się te problemy, okres wysłania kuponu podany w regulaminie był 06 - 07 kwietnia. :22_stuck_out_tongue_winking_eye: 

Później zaktualizowali na 01 - 09, ale jako że nadal osoby nie dostają to zastanawia mnie właśnie czy dokonają kolejnej zmiany w regulaminie.

(Swoją drogą co to za regulamin, który jedna strona może sobie dowolnie zmieniać jak chce. Po co w takim razie taki regulamin w ogóle istnieje xD)

 

34 minut temu, malpka napisał:

Na Alasce chyba jeszcze jest 9.04. W Europie Wschodniej od 13 godzin mamy już 10.04. Trochę po terminie.

Tylko czasu coraz mniej. Kupony tacą wartość 1 maja.

 

Tak jakby co, to termin ten jest tylko na wklepanie kodu na konto i doładowanie portfela. Jak już użyjecie kodu to kasę w portfelu trzymać można ile się chce, możecie nawet poczekać z zakupem na promocje wigilijne :1_grinning:.

Wspominam o tym tylko dlatego, bo wiem że niektóre osoby myślą że muszą kasę z kuponu do końca miesiąca wydać, a to nieprawda.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, malpka napisał:

Na Alasce chyba jeszcze jest 9.04. W Europie Wschodniej od 13 godzin mamy już 10.04. Trochę po terminie.

Tylko czasu coraz mniej. Kupony tacą wartość 1 maja.

 

Zobaczymy co zrobi Sony, nie ukrywam ze z mila checia bym owe 50pln wydal na cos w promocji Wielkanocnej. 

 

Niemniej jesli Sony nawalilo to powinno przedluzyc waznosc kuponow - proste. 

 

Prywatnie oceniam to tak - zenada. Globalna firma, ktorej spory przychod pochodzi z marki PlayStation - robi promocje, zachecajac do wydania 50eur, po czym nie potrafi ogarnac wyslania kuponow na 10eur w teminie ktory sami podali. 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Nóżka coś ci się pomyliło od początku było 1-9 kwietnia. 

 

To w mailu napisali 6-7 . Żaden regulamin nie był aktualizowany

 

https://www.pepper.pl/promocje/kupon-50-z-za-wydanie-250-z-w-playstation-store-39019

 

https://lowcygier.pl/promocje-cyfrowe/50-zl-zwrotu-za-wydanie-250-zl-w-playstation-store/

 

http://www.pssite.com/news/55257/wydaj-250-zl-w-ps-store-a-dostaniesz-kupon-na-50-zl.html

 

Tu masz artykuły sprzed miesiąca i wszędzie masz 1-9 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale się pieklicie, dla mnie termin wysyłki to sprawa iście drugorzędna, ponieważ mam zamiar wykorzystać kod w jedynym, słusznym celu, tzn wykupić najlepszą usługę ever na kolejne 12 miesięcy i zgarnąć kilkadziesiąt indorów,  hahaha* ;)

*

Edytowane przez Laptok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi również przed chwilą przyszły oba kupony :) Użyję na jednym koncie i potrzymam do momentu aż pojawi się jakiś must have exclusive. W najbliższym czasie chyba nic szałowego nie wychodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam. Jednak jest limit czasowy na wydanie kasy. Cytat z maila:

'Kupon należy zrealizować i wydać pieniądze z niego do 30 kwietnia 2017 r.'

 

Może jutro pojawią jakieś nowe promocje. W tej nie ma nic ciekawego.

Edytowane przez malpka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Nóżka napisał:

Tak jakby co, to termin ten jest tylko na wklepanie kodu na konto i doładowanie portfela. Jak już użyjecie kodu to kasę w portfelu trzymać można ile się chce, możecie nawet poczekać z zakupem na promocje wigilijne :1_grinning:.

 

Niestety jestes w bledzie, w mailu ktory dostalem stoi czarno na bialym:

The code must be redeemed and used no later than 30th April. 

 

Czyli z limitem na wykorzystanie takze, chyba nie myslales ze Sony takie dobre i pozwoli Tobie kod wykorzystac jak normalne doladowanie :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, MagEllan napisał:

 

Niestety jestes w bledzie, w mailu ktory dostalem stoi czarno na bialym:

The code must be redeemed and used no later than 30th April. 

 

Czyli z limitem na wykorzystanie takze, chyba nie myslales ze Sony takie dobre i pozwoli Tobie kod wykorzystac jak normalne doladowanie :24_stuck_out_tongue:

 

Der Gutschein muss bis 30. April 2017 eingelöst und ausgegeben werden.

 

Chyba coś ich pogrzało, w regulaminie nic nie mówi o wydaniu tych pieniędzy do 30th april, a w mailu już tak. W wolnej chwili zadzwonię do supportu, zobaczymy jak klapki z supportu będą to tłumaczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Wroblos napisał:

 

Der Gutschein muss bis 30. April 2017 eingelöst und ausgegeben werden.

 

Chyba coś ich pogrzało, w regulaminie nic nie mówi o wydaniu tych pieniędzy do 30th april, a w mailu już tak. W wolnej chwili zadzwonię do supportu, zobaczymy jak klapki z supportu będą to tłumaczyć.

 

14.          Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany lub anulowania niniejszej Oferty, albo uaktualnienia bądź poprawienia niniejszych warunków i zasad w dowolnym momencie, jeżeli uzna to za konieczne lub w przypadku nieprzewidzianych sytuacji.

 

Tym sie moga zaslaniac :1_grinning: 

Pozatym 

 

5.             Te Kwalifikujące się osoby, które osiągną Kwalifikujące się wydatki, otrzymają kod kuponu („Kod kuponu”), który wygasa w Dniu wygaśnięcia Kuponu z kodem i opiewa na Wartość kuponu.

 

Punkt 5ty jest niejednoznaczny, ja od poczatku rozumialem go tak ze kase trzeba wydac do konca kwietnia.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, MagEllan napisał:

 

14.          Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany lub anulowania niniejszej Oferty, albo uaktualnienia bądź poprawienia niniejszych warunków i zasad w dowolnym momencie, jeżeli uzna to za konieczne lub w przypadku nieprzewidzianych sytuacji.

 

Tym sie moga zaslaniac :1_grinning: 

Pozatym 

 

5.             Te Kwalifikujące się osoby, które osiągną Kwalifikujące się wydatki, otrzymają kod kuponu („Kod kuponu”), który wygasa w Dniu wygaśnięcia Kuponu z kodem i opiewa na Wartość kuponu.

 

Punkt 5ty jest niejednoznaczny, ja od poczatku rozumialem go tak ze kase trzeba wydac do konca kwietnia.

 

 

 

 

Za karę po raz kolejny zdradzę Sony i odpalę Xboxa :22_stuck_out_tongue_winking_eye:

 

Punkt piąty to trochę tzw masło maślane. 

Edytowane przez Wroblos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli po prostu chuja palenie. Nie chce mi się szczerze wierzyć że Sony będzie usuwało środki z portfela, tym bardziej że cały ten regulamin napisany jest tak że nic z niego nie można zrozumieć. Ciekawy jestem co za kretyn to tłumaczył, bo widać wyraźnie że regulamin był tłumaczony z innego języka. Nikt normalny by tak po Polsku nie napisał.

 

Mogę być w błędzie, ja sugeruję się wszystkimi poprzednimi akcjami tego typu z PSN US w których brałem udział i tam wyglądało to zawsze zupełnie inaczej. Kody przychodziły na mail, zawsze w terminie. Kody miały swój, krótki termin ważności ale jak już doładowałeś konto to kasa mogła na nim leżeć w nieskończoność. Nie wiem czy to jakaś globalna zmiana polityki Sony, czy po prostu Europa próbuje wprowadzić jakieś swoje "chujowe" zasady.

Edytowane przez Nóżka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Nóżka napisał:

Czyli po prostu chuja palenie. Nie chce mi się szczerze wierzyć że Sony będzie usuwało środki z portfela, tym bardziej że cały ten regulamin napisany jest tak że nic z niego nie można zrozumieć. Ciekawy jestem co za kretyn to tłumaczył, bo widać wyraźnie że regulamin był tłumaczony z innego języka. Nikt normalny by tak po Polsku nie napisał.

 

Mogę być w błędzie, ja sugeruję się wszystkimi poprzednimi akcjami tego typu z PSN US w których brałem udział i tam wyglądało to zawsze zupełnie inaczej. Kody przychodziły na mail, zawsze w terminie. Kody miały swój, krótki termin ważności ale jak już doładowałeś konto to kasa mogła na nim leżeć w nieskończoność. Nie wiem czy to jakaś globalna zmiana polityki Sony, czy po prostu Europa próbuje wprowadzić jakieś swoje "chujowe" zasady.

 

Gwoli ścisłości tego wszystkiego to tak, sam dostałem maila od niemieckiego PSN gdzie wyraźnie jest napisane też o wykorzystaniu tej kwoty. Ale już w regulaminie promocji nie ma takiego zapisu. Fakt faktem że na polski ten regulamin promocji tłumaczył jakiś cymbał.

 

@KOMARZYSKO to nie drama, dzisiaj chcą nas wydy.... i zabierają piniądze, jutro będą konta. Walczymy o Polskę !!!! chyba :22_stuck_out_tongue_winking_eye:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Nóżka napisał:

Czyli po prostu chuja palenie. Nie chce mi się szczerze wierzyć że Sony będzie usuwało środki z portfela, tym bardziej że cały ten regulamin napisany jest tak że nic z niego nie można zrozumieć. Ciekawy jestem co za kretyn to tłumaczył, bo widać wyraźnie że regulamin był tłumaczony z innego języka. Nikt normalny by tak po Polsku nie napisał.

 

 

Tu masz EN: https://www.playstation.com/en-gb/legal/march-cashback/ tez belkot. 

Belkot w tlumaczeniu dalej bedzie belkotem :1_grinning: 

 

@KOMARZYSKO

Tu nie chodzi o drame, li tylko o rozczarowanie postepowaniem Sony. 

I kwota nie ma tutaj (lub nie powinna miec znaczenia) chodzi o sam fakt oraz o zasady. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, pierwszy raz Was Sony rozczarowało? Nie bądźcie zdziwieni jak dzieci :22_stuck_out_tongue_winking_eye:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, nie chodzi tu o kwotę tylko o podejście Sony. Nawet gdyby nie promocja to i tak wydałbym tyle samo na gry w zeszłym miesiącu. Chodzi tylko o to, że nie potrafią tak prostych rzeczy zrobić jak należy, jasno i bez problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie, pierwszy raz Was Sony rozczarowało? Nie bądźcie zdziwieni jak dzieci :22_stuck_out_tongue_winking_eye:

 

Nie nie pierwszy. Ale idąc dalej twoja logika powinnismy sie do rozczarowań przyzwyczaić i nawet ich nie komentować chowajac głowę w piasek? No sorry raczej nie o to chodzi.

 

Z mojej strony koniec tematu o tej promocji, kod dostałem, zrealizowałem, zakupiłem metro redux, po realizacji zostało mi cos w portfelu reszta po zakupie plus jakieś drobniaki ktore miałem wcześniej.

 

Wątek tej promocji kontynuować bede jedynie jesli mi kasa z portfela w maju wyparuje, ale wątpię aby cos takiego nastąpiło.

 

Wszystkim ktorzy otrzymali kody życzę miłych zakupów ze zniżka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 10.04.2017 o 23:49, malpka napisał:

Też mam. Jednak jest limit czasowy na wydanie kasy. Cytat z maila:

'Kupon należy zrealizować i wydać pieniądze z niego do 30 kwietnia 2017 r.'

 

Może jutro pojawią jakieś nowe promocje. W tej nie ma nic ciekawego.

Nie ma nowych promocji. i pewnie aż do 27 nie będzie. Nawet nie wrzucają ani tydzień temu ani teraz deal of the week. tylko cały czas ta wielkanocna i będzie trzeba się zmusić i coś wybrać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, pablos_PRO napisał:

Nie ma nowych promocji. i pewnie aż do 27 nie będzie. Nawet nie wrzucają ani tydzień temu ani teraz deal of the week. tylko cały czas ta wielkanocna i będzie trzeba się zmusić i coś wybrać

możliwe że będą po prostu coś dodawać zwyczajnie do tych wielkanocnych w czasie bo zazwyczaj co roku tak jest. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale kiedy? po świętach? w tym tygodniu nie ma żadnej aktualizacji ofert. 

 

Jedyna zmiana ceny w tym tygodniu  to Kyurinaga's Revenge  z 79 na 59 ale nawet nikt nie wie co to i to nie ma związku z wyprzedażą świąteczną

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwe że będą jeszcze aktualizowane, podczas takich promocji różnie było. Zresztą, PSN ostanio trochę nawala, nawet z wysyłką kodów taka obsuwa to porażka a mieli cały miesiąc na przygotowanie tego.

 

Btw, Wielkanocne promocje mają się nijak do świątecznych, w tej promocji prawie same kotlety, mało ciekawych gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmusiłem się i wziąłem pierwsze Dishonored na PS4. Wprawdzie oryginał mam na PS3 w Plusie ale coś trzeba było wybrać.

Wolałem promocje tygodniowe. Była większa szansa że trafi się coś w ciekawej cenie. Od pewnego czasu Sony robi promocje dwu a nawet trzy tygodniowe. Stąd sytuacja jak z obecną promocją. Niby w cholerę przecenionych gier a tak na prawdę to nie ma nic ciekawego.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka tytułów na pewno się znajdzie, problem w tym, że większość tych gier była już przez nas ograna.

Ja pomimo, że mam podstawkę W3 na płycie to chyba skuszę się na cyfrową wersje GOTY a płytę z grą sprzedam. Może dzięki temu, że nie będę musiał co chwilę wkładać płyty to uda mi się w końcu i ukończyć Wiedźmina. Z drugiej strony jest Dragon Age, Cień Mordoru, którego nigdy nie miałem ale te gry to raczej są bez polotu.

Jest Skyrim, GTA V, B1, RoTR, Dirt Rally a więc z tą promocją nie jest aż tak źle i dla ludzi którzy nie mieli okazji grać w te tytuły jest w czym wybierać.

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×