Skocz do zawartości
Velans

Promocje oraz wyprzedaże gier.

Rekomendowane odpowiedzi

Dorzucili Nioh, 169 zł. Z kuponem wygląda już atrakcyjnie, jak ktoś jeszcze nie wykorzystał.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Oraz dorzucili

KINGDOM HEARTS HD 2.8 za 169 zł.

Call of Duty Black Ops 3 od 115 zł.

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak ktoś lubi sandboxy i skaradanie, to ma za 209 zł Sniper Ghost Warrior 3 oooo... więc na upartego coś tam można wybrać i zużyć te 50 zł...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nioh czy Kingdom Hearts HD 2.8... Innych ciekawych exclusive'ów w promocji obecnie już raczej nie ma, a na multiplatformery nie chcę wydawać kasy. Od nich mam PC. Także pozostaje pytanie, skillowy "slasher" w japońskim klimacie czy bajka dla dzieci. Próbowałem DS, DS2 i DS3 i w żadne nie zagrałem dłużej niż 1,5 -2 godziny. BloodBorne nawet nie kupowałem. Chyba jestem typem osoby, która potrzebuje konkretnej fabuły i dialogów w grze, bo inaczej się nudzę i nie widzę celu w graniu. Sam nie wiem. :1_grinning: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Nóżka napisał:

Nioh czy Kingdom Hearts HD 2.8... Innych ciekawych exclusive'ów w promocji obecnie już raczej nie ma, a na multiplatformery nie chcę wydawać kasy. Od nich mam PC. Także pozostaje pytanie, skillowy "slasher" w japońskim klimacie czy bajka dla dzieci. Próbowałem DS, DS2 i DS3 i w żadne nie zagrałem dłużej niż 1,5 -2 godziny. BloodBorne nawet nie kupowałem. Chyba jestem typem osoby, która potrzebuje konkretnej fabuły i dialogów w grze, bo inaczej się nudzę i nie widzę celu w graniu. Sam nie wiem. :1_grinning: 

 

hm, @Nóżka...... Nioh Nioh Nioh :22_stuck_out_tongue_winking_eye:

 

powiedz to trzy razy na głos szybko to od razu kupisz Nioha i się uśmiechniesz :22_stuck_out_tongue_winking_eye:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Nóżka napisał:

Nioh czy Kingdom Hearts HD 2.8...

 

Moja rada to: nie kupuj żadnej.

Jeśli seria DS ci nie podpasowała to z Nioh może być podobnie.

Z kolei Kingdom Hearts HD 2.8 nie ma najlepszych recenzji. Poza tym przyjrzyjmy się jakie gry znalzły się w tej składance (cyt. za Gry On-Line): ' W jego skład wchodzi odświeżona i zremasterowana wersja gry Kingdom Hearts: Dream Drop Distance z konsoli Nintendo 3DS, zupełnie nowa przygoda będąca epilogiem gry Kingdom Hearts: Birth by Sleep, zatytułowana Kingdom Hearts 0.2: Birth by Sleep-A Fragmentary Passage, a także zbiór przerywników filmowych z mobilnego Kingdom Hearts X.'

Dziękuję, nie mam pytań.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na US Store Kolekcja Drake'a za +/- 32 zł, podobnie TLoU Remastered, jak ktoś nie grał, to taniej chyba się nie da ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na US Store Kolekcja Drake'a za +/- 32 zł, podobnie TLoU Remastered, jak ktoś nie grał, to taniej chyba się nie da

Szkoda tylko że pewnie nie będą po polsku. PL tylko na region PL i RU :38_worried:

 

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytuj

Nie będą na 100%, tylko na co komu j.polski :24_stuck_out_tongue:

Na to żeby było łatwo zrozumieć o co biega w grze co po niektórym. 

 

Jak z Ciebie taki as to po co tu po Polsku piszesz, a nie błyśniesz swoim "ingliszem"?  Bo po co komu Polski?

Edytowane przez Strife
  • Like 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli rozumiem że w nie spolszczone gry nie grasz?

 

 

 

Brak znajomości angielskiego w dzisiejszych czasach, a zwłaszcza przy giereczkowaniu to prawie jak inwalidztwo :24_stuck_out_tongue:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Środa bez nowej promocji na PSN.

Kiedyś mieliśmy promocje tygodniowe. Teraz 2-3 tygodniowe. Za jakiś czas będą jedno miesięczne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko dlatego że ludzie mają kody do wykorzystania. ;) Nie oczekujesz chyba że Sony pozwoli na to żebyśmy mieli duży wybór gier na wykorzystanie kuponu.

 

Bardzo brzydki ruch z ich strony, tym bardziej że w przeciwieństwie do kiedyś teraz dają limit czasu na wykorzystanie kasy. Na szczęście mnie udało się coś tam dla siebie znaleźć w promocji wielkanocnej.

Edytowane przez Nóżka
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sniper Elite 4 za 189 zł na psstore.

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wszystko dlatego że ludzie mają kody do wykorzystania.  .

Nie wszyscy jeszcze dostali, ja wczoraj wykonałem drugi telefon do ich HD. Sprawa trafiła do adminów, mam czekać 48h, a wszystko dlatego, że wydałem 250zl przez stronę www a nie Psn w konsoli :) biedaki.

 

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I to jest promocja? Daj Pan znać jak będzie za 18.9 zł :22_stuck_out_tongue_winking_eye:

😂😂😂😂

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, Gregor_TSK napisał:

Nie wszyscy jeszcze dostali, ja wczoraj wykonałem drugi telefon do ich HD. Sprawa trafiła do adminów, mam czekać 48h, a wszystko dlatego, że wydałem 250zl przez stronę www a nie Psn w konsoli :) biedaki.

 

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Dziwne, ja też kupowałem (dwie gry na dwóch różnych kontach) przez stronę na komputerze bo zawsze tak robię i dostałem oba kody. Czego to oni już nie wymyślą żeby się usprawiedliwić, jeszcze Ci wmówią że to Twoja wina ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Nóżka napisał:

 

Dziwne, ja też kupowałem (dwie gry na dwóch różnych kontach) przez stronę na komputerze bo zawsze tak robię i dostałem oba kody. Czego to oni już nie wymyślą żeby się usprawiedliwić, jeszcze Ci wmówią że to Twoja wina ;) 

 

Wystarczy trochę trzeźwo pomyśleć. Mnie bawią sytuacje kiedy ktoś np dzwoniąc wylewa żale i drze się na Support, który ma i tak zerową wiedzę i widzi tylko to co jest w systemie, jeżeli coś jest na rzeczy to mogą tylko podać piłeczkę dalej do działu technicznego tak jak było pewnie w tym przypadku. Akurat to raczej niczyja wina bo ręcznie tego nie wysyłają.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Season pass do nowego ghost warriora za darmo na ps store jakby ktoś potrzebował

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwna ta sprawa z darmowym season pasem. Ciekawe co zaszło ze jest za free zarówno na xbox jak i tutaj.

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra to taka kupa że akcje CI Games poleciały na giełdzie 30%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 20.04.2017 o 08:44, Gregor_TSK napisał:

Nie wszyscy jeszcze dostali, ja wczoraj wykonałem drugi telefon do ich HD. Sprawa trafiła do adminów, mam czekać 48h, a wszystko dlatego, że wydałem 250zl przez stronę www a nie Psn w konsoli :) biedaki.

 

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

O 20.04.2017 o 08:44, Gregor_TSK napisał:

Nie wszyscy jeszcze dostali, ja wczoraj wykonałem drugi telefon do ich HD. Sprawa trafiła do adminów, mam czekać 48h, a wszystko dlatego, że wydałem 250zl przez stronę www a nie Psn w konsoli :) biedaki.

 

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Bzdura! Ja przez www za każdym razem kupuję i kod już dawno temu dostałem...

 

5 minut temu, malpka napisał:

Gra to taka kupa że akcje CI Games poleciały na giełdzie 30%.

 

Grałeś i oceniasz? Czy gdybasz? 

Pytam grzecznie bo mi nawet nawet się podoba, zresztą opinie  bywają mocno skrajne... Jak ktoś lubi Far Cry-a, skradanie, snajpera i nie brzydzi się kalkami to jak znalazł gra :24_stuck_out_tongue:  

Edytowane przez DigitalMan_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×