Skocz do zawartości
Velans

Promocje oraz wyprzedaże gier.

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, DigitalMan_PL napisał:

Grałeś i oceniasz? Czy gdybasz? 

Pytam grzecznie bo mi nawet nawet się podoba, zresztą opinie  bywają mocno skrajne... Jak ktoś lubi Far Cry-a, skradanie, snajpera i nie brzydzi się kalkami to jak znalazł gra

 

A co robisz podczas loadingów? Wychodzisz z psem na spacer, jogging wokół bloku czy może szybki numerek?

Szkoda CI Games ale też nigdy nie byli firmą dbającą o jakość. Trudno o to gdy ktoś buduje firmę na grach kosztujących kilka złotych w koszach wyprzedażowych w marketach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, malpka napisał:

 

A co robisz podczas loadingów? Wychodzisz z psem na spacer, jogging wokół bloku czy może szybki numerek?

Szkoda CI Games ale też nigdy nie byli firmą dbającą o jakość. Trudno o to gdy ktoś buduje firmę na grach kosztujących kilka złotych w koszach wyprzedażowych w marketach.

 

Stary czyli nie grałeś, loading jest na początku jeden, fakt w hooy długi i później już spokoj... Więc wiesz, powtarzasz oklepany frazes, który niesie plotka i zniesmaczenie 1 wczytywaniem...

 

NIE bronię gry bo za mało w nią grałem, ale do cholery 99% ludzi widzę nie grało a wie lepiej...

 

BTW: Jako kiero działu Entertainment kupowałem lata temu jeszcze od City Interactive gry do kosza (w którym były one po 4,99 i 9,99)... No mają ambicję, średnio bo średnio spełnioną ;) ale powoli idą do przodu :24_stuck_out_tongue:

Edytowane przez DigitalMan_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GTAV też ma jeden długi loading na start, a potem w grze spokój. Jakoś nikt nie płakał z tego powodu.

Jednak znam jakość gier CI i wiem, że gra 7/10 to ich szczyt możliwości.

 

Skończymy ten offtop, temat jest o promo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceny wyższe niż były już kiedyś. Nawet w akcie desperacji chciałem brać NMS ale już bywało taniej. Jak do końca dnia nic nie dojdzie to będę musiał wziąć Asasyna Syncicate bo nic dla siebie nie widzę innego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co prawda nie na PS4 czy PS3, ale może ktoś się zainteresuje Wiedźminem 1 za free. Trzeba się jednak spieszyć, bo promocja trwa tylko dziś do 13.oo

 

http://gry.onet.pl/wiedzmin-edycja-rozszeszona-na-gog-a-za-darmo/gbk1se

Edytowane przez Slawek1916

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Slawek1916 napisał:

Co prawda nie na PS4 czy PS3, ale może ktoś się zainteresuje Wiedźminem 1 za free. Trzeba się jednak spieszyć, bo promocja trwa tylko dziś do 13.oo

 

http://gry.onet.pl/wiedzmin-edycja-rozszeszona-na-gog-a-za-darmo/gbk1se

 

Dobre info - tak na przyszlosc jest watek "Steam, Origin, itp" w ktorym wrzucamy promocje nie konsolowe i darmoszke :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy przypadkiem

Diablo III Ultimate (84zl)

oraz

Destiny the Collection (107zl) 

 

nie były do wyrwania wcześniej za niższą cenę?  Bo coś mi tu śmierdzi 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byly, generalnie jeszcze wiecej jest takich gier, ktore swego czasu byly dostępne za mniejsze pieniądze. Słaba ta promocja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ta promocja bez szalu.

 

Chyba jednyna pozycja na ktora ewentualnie bym sie skusil to bundle 2 NFSow

Ale poprzedniego ogralem na PS3 a nowego pykne w miesiac w origin access na PC za grosze.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodali Dark Souls 3 za 209zł (rabat -28%). Gra bywała w lepszych cenach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sony wysyła maile z kodami -30% na Mass Effect Andromeda. Kody ważne do 6 maja.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akcja podobna jak z Titanfall 2, można więc spodziewać się szybkiego spadku ceny również w przypadku pudełka. Gra w opinii wielu jest niewypałem, to i szybkie promocje nie dziwią ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na amerykańskim PSS Andromeda ma obniżkę o -30% i kosztuje 42$, wersja deluxe 46$ z rabatem -35%.

Ciekawe ale tej promocji nie znalazłem na kanadyjskim i brazylijskim PSN.

Czyli europejski oddział Sony nie jest jakiś wyjątkowy. To EA próbuje odzyskać kasę. Widać że gra nie sprzedaje się tak jakby chcieli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 365games.co.uk jest Deus Ex w Steelbooku za niecałe 72 zł już z wysyłką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Deus Ex z Season Passem za 79 zł, a dodatków osobno nie przecenili... Season Pass obejmuje te 2 duże dlc? Bo już różne rzeczy widziałem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Patricko napisał:

Deus Ex z Season Passem za 79 zł, a dodatków osobno nie przecenili... Season Pass obejmuje te 2 duże dlc? Bo już różne rzeczy widziałem...

 

Recki dodatkow na steam glownie negatywne - dodatki sa faktycznie 2, a cala reszta to jakies to jakies paczki praxis, credits, breach chipsets i inne badziewie. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę są na 4-6 godzin każdy i mają oceny w okolicach 80% więc chyba warto.

 

Gdybym nie miał podstawki to bym brał za 2 dychy więcej

 

• Two new story DLC’s - “System Rift” and “A Criminal Past”
• The “Assault” and “Tactical” packs, which include various weapons and items.
• 4 Praxis Kits.
• 5000 Credits.
• 1000 Weapon Parts.
• 5 Booster Packs and 20 Chipsets for Deus Ex: Mankind Divided – Breach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wersję na płycie, ale nawet za te 79 zł opłaca się cały pakiet, bo dodatki osobno i tak wychodzą koło 84 zl, a tutaj mam jeszcze grę. No nic, zobaczę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się zastanawiam nad DSII:SotFS, ale nie wiem czy moje oczy wytrzymają grafę z poprzedniej generacji i to ślamazarne tempo walki. Bloodborne, DS3 i Nioh przyzwyczaiły mnie do dynamicznej rozgrywki i nie wiem czy DS2 nie będzie zwyczajnie za wolne. Ktoś może się podzielić doświadczeniami z tej części?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początku dostaniesz klapsa w ryj przez to slamazarne tempo ;) ale szybko się przyzwyczaisz. Jest to najsłabsza cześć soulsów ale to zawsze soulsy. Wersja soft zapewnia dziesiatki godzin grania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zlukałem trochę rozgrywki na Youtube i już się zasysa... Deus EX :kwach: Moje oczy powiedziały DS2 stanowcze NIE.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biorę DeusEx a czy warto brać Technomancer?

 

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Twinskillers napisał:

Biorę DeusEx a czy warto brać Technomancer?

 

Wg recenzji to typowy średniak.

Cieszy spadek ceny Tormenta. W EMPiKu 129, na Allegro nówka w folii 90zł, na PC klucz z legalnego źródła 49. Jeszcze chwila i taka sama cena będzie na PS4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×