Skocz do zawartości
Velans

Promocje oraz wyprzedaże gier.

Rekomendowane odpowiedzi

Biorę DeusEx a czy warto brać Technomancer?

 

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

 

 

Deus bez dwóch zdań. Techno to niedopracowany bubel, pełen bugów, glitchy i ogólnie więcej nerwów niż pożytku. Olałem go już jakiś czas temu, nie mam zamiaru męczyć się z kolejną skopaną przez leniwych devów grą.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Biorę DeusEx a czy warto brać Technomancer?

 

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

 

 

Deus bez dwóch zdań. Techno to niedopracowany bubel, pełen bugów, glitchy i ogólnie więcej nerwów niż pożytku. Olałem go już jakiś czas temu, nie mam zamiaru męczyć się z kolejną skopaną przez leniwych devów grą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem Deusa i jeśli powiem, że ta gra osiąga 25fps to chyba przesadzę. Aż oczy bolą od tego braku płynności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Adiqs napisał:

Zakupiłem Deusa i jeśli powiem, że ta gra osiąga 25fps to chyba przesadzę. Aż oczy bolą od tego braku płynności.

 

hmmm

to ciekawe - nie zebym jakos uwazal ze jest idealnie ale ja grajac plynnosc uwazalem za OK - na terenach zamknietych, jesli poruszamy sie a nie biegamy.

Za to juz w hubie proba biegu przez dluzszy czas to przycinki.

No ale to tylko moje doswiadczenia.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś Payday2 albo doczynienia z Payday2 ? 33 czy tam 54 to niewygórowana cena,ale nie wiem jak z towarzystwem do grania, a ja to jednak bardziej multi niż solo gracz. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@MagEllan Mnie właśnie gra odrzuca przy przechodzeniu pierwszej misji, jak bardzo powoli ruszam kamerą jest ok, ale przy delikatnie szybszych ruchach czuć, że ogólna płynność gry jest słaba, nie mam momentalnych zwiech tylko cała rozgrywka wygląda jakby była jakaś blokada ustawiona sporo niżej niż 30 klatek. Ogólnie do tej pory na konsolach grałem raczej tylko w fifę, od pewnego czasu przerzuciłem się też na inne gry i musiałem przyzwyczaić wzrok do braku 60fps, ale w Deusie to jest serio porażka. Nawet w Wiedźminie rozgrywka wydaje mi się o wiele płynniejsza. Swoją drogą jaką masz wersję konsoli? Być może to jakiś problem wersji pro, bo takową posiadam i do tej pory w żadnej grze nie doświadczyłem czegoś takiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Adiqs

 

widać spadki na pro, a ten tryb turbo masz włączony powinien trzymać stałe 30klatek, grając dawno na zwykłym ps4 nie pamiętam żeby aż tak bardzo szarpało.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Adiqs

Tutaj zgadzam sie z @manoszek gram na PS4 amator rev 2 (ta z fizycznymi guzikami power i eject) i problemow nie odnotowalem poza opisanymi wczesniej. W pierwszej misji bylo ok.

Inna rzecza jest to ze skoro do tej pory grales w 60fps to przejscie na 30fps moze wymagac przyzwyczajenia. Moze nie najlepiej to ujalem ale w grach w ktorych jest opcja zmiany locked 30 vs unlocked widac ta roznice, testujac chocby TLOU rozegralem ten sam rozdzial w 30fps i z unlocked framerate i potem juz do 30 nie wrocilem.

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Turbo mam włączone, a co do przyzwyczajenia to wiem i już to w miare ogarnąłem. W wiedźminie mam już grubo ponad 100h i mi nie przeszkadza stałe 30fps, a w deusie mam nieodparte wrażenie, że płynność jest sporo słabsza. No nic, spróbuję się jakoś przemóc, może z czasem będzie lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Flash Sale. mi 1/3 świeci się jako purchased. prawie samo plusowe ścierwo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@pablos_PRO

 

No fakt masa plusowej zawartosci - ja mialem i tak pare zlotych w portfelu wiec wzialem Another World - znajac moje szczescie w czerwcu bedzie w plusie :1_grinning::1_grinning::1_grinning:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Też zakupiłem Another World, dziwnie się w to gra na padzie, bo ostatnio na joysticku katowałem na amidze lata temu i pikseloza bardziej mi podchodzi od wygładzonej wersji.

Edytowane przez Strife

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i NHL 17 za 39zl :)

 

Wysłane z mojego HTC One_E8 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolf już kupiony. Za taką cenę nie wziąć to grzech i walić, że może kiedyś tam wyląduje w Plusie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uncherted 3 muszę nadrobić, bo 4 stoi już ze 3 miesiące na półce :24_stuck_out_tongue: W tej cenie to się nie ma co zastanawiać nawet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mafia III Deluxe (z Season Passem) na game.co.uk za niecałe 90 zł!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta, już też zamówiłem. Teraz gdzieś jedynkę muszę tanio dorwać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Patricko napisał:

Ta, już też zamówiłem. Teraz gdzieś jedynkę muszę tanio dorwać.

 

Na PSN w promocji jest za 39zł.

Wstrzymuję się z kupowaniem w promocjach. Kilka dni temu wróciłem do gier na PS3. Gdy zobaczyłem stos wstydu, te grubo ponad 100 gier kupionych w promocjach to się prawie popłakałem na myśl ile kasy wydałem na gry których nawet nie włączyłem i z braku czasu nigdy tego nie zrobię. Listę gier cyfrowych ograniczyłem do około 20 plus drugie tyle na płytach. Znając życie ogram może połowę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, malpka napisał:

 

Na PSN w promocji jest za 39zł.

Wstrzymuję się z kupowaniem w promocjach. Kilka dni temu wróciłem do gier na PS3. Gdy zobaczyłem stos wstydu, te grubo ponad 100 gier kupionych w promocjach to się prawie popłakałem na myśl ile kasy wydałem na gry których nawet nie włączyłem i z braku czasu nigdy tego nie zrobię. Listę gier cyfrowych ograniczyłem do około 20 plus drugie tyle na płytach. Znając życie ogram może połowę.

 

HA! Zapomniałeś dodać, że dzień przed ogłoszeniem DD: DarkArisen (na PS4), właśnie to wyprorokowaliśmy!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pss jest oferta tygodnia z Borderami za 54zł. Ostatnio zachwyciło mnie Tales from the Borderlands i tak się zastanawiam czy nie wejść w uniwersum jeszcze bardziej :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×