Skocz do zawartości
Velans

Promocje oraz wyprzedaże gier.

Rekomendowane odpowiedzi

Już są w psn dla plusowiczow promocje z okazji Black Friday

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ciągu roku były lepsze okazje. Wiele tytułów od miesięcy ciągle w tej samej cenie promocyjnej.

A promo dla Vity biedne jak Iron Fist na Netflixie.

Edytowane przez malpka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze się nie nauczyliście, że najlepsze oferty na Storze są na Boże Narodzenie/Nowy Rok? :24_stuck_out_tongue: Co roku jest ta sama historia. Ok, żeby oddać sprawiedliwość, to oferta jest ok dla osób, które kupują tylko cyfrowo, wtedy można coś tam wybrać. Dla pozostałych osób nie ma raczej szału, niemal każda gra jest dostępna w podobnej cenie w pudełku. Promocja na Nier Automata to jest jakiś śmiech na sali, ale co się dziwić, jak nominalnie kosztuje 289 zł :xzibit:

Edytowane przez Bartek_Red

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do czarno piatkowych promo w PSS - no GTS ladnie polecialo -50%. 

Choc widzialem ze plytowka w redcoon czy jak im tam byla jeszcze ciut taniej....

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba zaczekać na piątek i na oferty pudełkowe, na pewno trafi się jeszcze coś ciekawego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Bartek_Red napisał:

Trzeba zaczekać na piątek i na oferty pudełkowe, na pewno trafi się jeszcze coś ciekawego.

 

To byl tylko przyklad.... mam tyle gier do ogrania ze jesli nie trafi sie jakas uber super oferta to nie mam cisnienia zeby kupowac kolejne gry.

No i jasne ze wole pudelka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta cena tomb raidera w biedrze nie jest taka zla. Pelno tego maja czy 1 sztuka na sklep/miasto?

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę powiedzieć na podstawie własnej przygody, iż na 3 odwiedzone Biedronki, w jednej nie było nic, w drugiej jedynie Doom/Skyrim (i to dzień wcześniej wieczorem, haha), dopiero w ostatniej trafiłem na full wybór, ale z każdego tytułu było tylko po jednej sztuce, więc już po mojej wizycie nakład Tomb Raidera i Sniper Elite 4 został wyczerpany w tym sklepie. Oferta jest od wczoraj, więc możesz jeszcze spróbować szczęścia dzisiaj, ale nastaw się na to, że czeka Cię wycieczka do więcej niż jednej Biedronki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W biedrze to zawsze rzuca 1-2 szt dobrej gry a reszta to bob budowniczy na pc za 9.99. Juz pewnie wyladowaly na allegro 30 zl drozej :24_stuck_out_tongue:


Bylem w 3 biedrach i tomb raidera nie ma ale inne gierki owszem (jak mowilem rzut po 3-4 sztuki na sklep...)

 

 

Edytowane przez SkibaPL
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bez problemu wszedłem dziś do mojej biedronki i wszystkie gry były dostępne, wziąłem Larę i w nogi. Problem tylko, że każdej sztuki widziałem po jednym pudełku. Cieszę się że nie musiałem za bardzo szukać, w mojej okolicy są jeszcze trzy sklepy. Tam zapewne podoba sytuacja.

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, SkibaPL napisał:

W biedrze to zawsze rzuca 1-2 szt dobrej gry a reszta to bob budowniczy na pc za 9.99. Juz pewnie wyladowaly na allegro 30 zl drozej :24_stuck_out_tongue:

Albo nie ma w ogóle, byłem u mnie w dwóch i żadnej gry nie zobaczyłem.

 

18 godzin temu, Bartek_Red napisał:

Taki black friday to ja rozumiem :30vm3cw: 

 

EDIT: Jednak nie śpieszcie się z dodawaniem do koszyka, dopiero przy potwierdzeniu mailowym jest info "testowanie pełnej wersji". Trochę to dziwne, bo to była jedyna dostępna pozycja na Store, wyskoczyło na psprices, więc się zainteresowałem. Zobaczymy co to za twór, jak się ściągnie ;)

 

 

 


surge.png

 

A u mnie coś takiego mam, FIFA 18 - Zakupiono , wchodzę i mogę pobrać ale jest też cena. Myk jest taki tylko że ja nic nie kilkałem aby kupić i nie było bezpłatne tylko od razu zakupiono... Na maila też nic nie przyszło więc skąd to "zakupiono" ktoś też tak ma?

 

e. zagadka rozwiązana, dodałem do kolejki a tam pisze że czeka wersja demo, bo wersje demo kupowałem ale ta ma swoją oddzielną pozycje na store.

Edytowane przez AXA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shadow tactics za 99 PLN w euro agd

 

https://www.euro.com.pl/gry-playstation-4/daedalic-software-shadow-tactics-blades-of-the-shogun-ps4.bhtml

 

 

Oraz Syberia 3 za 79

 

https://www.euro.com.pl/gry-playstation-4/microids-syberia-3-ps4.bhtml

 

 

 

 

Edytowane przez spoco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie to samo. Co lepsze koło mojego domu jest sferis ale o dziwo nie można to wybrać. Tez dałem sobie spokój


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od dziś. Dziwna polityka cenowa ale niektóre propozycje godne uwagi.

Chyba wezmę Uncharted dziewictwo bo jeszcze mam jakieś dodatkowe zniżki w empiku 

 DPPvzbqXcAEp5dE.jpg:large

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze ze była beta tej gry to wcale nie kusi.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
od dziś. Dziwna polityka cenowa ale niektóre propozycje godne uwagi.
Chyba wezmę Uncharted dziewictwo bo jeszcze mam jakieś dodatkowe zniżki w empiku 
 DPPvzbqXcAEp5dE.jpg:large
Czy mi się zdaje czy jest słabo w cholere?
Jak dla mnie to nie mają NIC ciekawego...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No w sensownej cenie jest tylko dziewictwo. Horizon i GT. Reszta ceny z dupy jak Rigs z plusa za 189

W MM niektóre pozycje w lepszych cenach

https://mediamarkt.pl/konsole-i-gry/gry/playstation-4

 

Ogólnie wygląda na ogólnopolską akcję gier na PS4. Pewnie gdzieś tam 10zł będzie można urwać jeszcze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po pracy wskoczę do MM po Uncharted Zaginione, i chyba sie skuszę na GT Sport, po tym jak zapowiedzieli wypuszczenie nowego trybu dla singla, aut itd.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z EMPIKU to najlepsze to jest  promo na kotleta GoW III....

 

Someone-You-Dont-Like-Says-Something-Fun

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×