Skocz do zawartości
Velans

Promocje oraz wyprzedaże gier.

Rekomendowane odpowiedzi

Na prawdziwe okazje radzę poczekać do początku stycznia. Allegro zaleje fala "chybionych prezentów świątecznych" w atrakcyjnych cenach.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, malpka napisał:

Na prawdziwe okazje radzę poczekać do początku stycznia. Allegro zaleje fala "chybionych prezentów świątecznych" w atrakcyjnych cenach.

No dokladnie, sam planuje pare gier pogonic i pare kupic pewnie finansowo wyjde na zero. 

Do tego - przepraszam ze sie powtarzam - ale pudelko ma ta zalete ze mozna je zbyc (bez wiekszego kombinowania - jak np osobne konto na gre). 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojawiły się jakieś nowe okazje oprócz 12

 

https://blog.eu.playstation.com/2016/12/09/playstation-stores-12-deals-of-christmas-discount-5-new-weekend-savings-go-live/

 

Ja biorę lets sing za 37 zł. Po tym jak zaorali singstara wydaje się spoko. 35 piosenek za 37 zł. do grania z żoną czy dziećmi idealne. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pojawiły się jakieś nowe okazje oprócz 12

 

https://blog.eu.playstation.com/2016/12/09/playstation-stores-12-deals-of-christmas-discount-5-new-weekend-savings-go-live/

 

Ja biorę lets sing za 37 zł. Po tym jak zaorali singstara wydaje się spoko. 35 piosenek za 37 zł. do grania z żoną czy dziećmi idealne. 

A coś kojarzysz Space Hulk? Warte to co?

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Też zamówiłem

Grand Total:

GBP 23.33
Payment Grand Total:
PLN 131,59
:)
19 grudnia dostawa.
A będzie PL? - nie zależy mi ale by było miło :)
Edytowane przez Twinskillers
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, zobaczymy :) Mordor GOTY też sobie wziąłem od razu, bo za 15 funtów był.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na base.com, Mad Max już z wysyłką za około 72 zł. Taniej nie widziałem. Zamówiony już, ciekawe czy się wyrobią przed świętami.


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Patricko napisał:

Na base.com, Mad Max już z wysyłką za około 72 zł. Taniej nie widziałem. Zamówiony już, ciekawe czy się wyrobią przed świętami.

 

Jeszcze tego nie ograłeś? Swoją drogą całkiem spoko gra. Fajny sandbox choć pod koniec nuży.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Patricko napisał:

Na base.com, Mad Max już z wysyłką za około 72 zł. Taniej nie widziałem. Zamówiony już, ciekawe czy się wyrobią przed świętami.

 

Gra bardzo fajna z klimatem. Zalecam dawkowanie, na dłuższą metę gra może być nużąca. I uwaga jeśli celujesz w platynę. Trofeum za odwiedzenie wszystkich lokacji może się zglitchować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Slawek1916 napisał:

"Weekendowe superoferty" w Store:

 

https://store.playstation.com/#!/pl-pl/weekendowe-superoferty/cid=STORE-MSF75508-MWDEALS16

 

Just Cause 3 za 79,- warto brać??

Z czasem będzie taniej. Nie zapominaj że jest to mega niedorobiony średniak. Będziesz miał cholerne spadki fps i nawet PS4 Pro ci w niczym nie pomorze.

Edytowane przez malpka
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Slawek1916 napisał:

"Weekendowe superoferty" w Store:

 

https://store.playstation.com/#!/pl-pl/weekendowe-superoferty/cid=STORE-MSF75508-MWDEALS16

 

Just Cause 3 za 79,- warto brać??

 

Coz patrzac po cenach pudelek i cenie cyfry to moim zdaniem bezpieczniejszy wybor to pudelko, jak gra nie podejdzie to zawsze cos z zainwestowanej kwoty odzyskasz... 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, MagEllan napisał:

 

Coz patrzac po cenach pudelek i cenie cyfry to moim zdaniem bezpieczniejszy wybor to pudelko, jak gra nie podejdzie to zawsze cos z zainwestowanej kwoty odzyskasz... 

 

Kupiłem w promo U4 za 99. Po ograniu sprzedałem za 106 plus wysyłka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, malpka napisał:

Kupiłem w promo U4 za 99. Po ograniu sprzedałem za 106 plus wysyłka.

 

W sumie z U4 miałem podobnie. Kupiona za 99,- sprzedana za 102 + wysyłka.

 

Więc jednak wstrzymuję się z JC3. Poszukam używki w pudełku, bo jakiegoś wielkiego parcia na ten tytuł nie mam. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, malpka napisał:

Kupiłem w promo U4 za 99. Po ograniu sprzedałem za 106 plus wysyłka.

To nie jest temat o zarabianiu na grach. 

A twoj przyklad tylko potwierdza - ze na pudelkach (nie zawsze) choc czesto traci sie po prostu mniej nizli na cyfrze. (Ja sporo gier w ten sposob ogralem za free). 

 

W wypadku niektorych gier moze byc tak ze pudelko kupimy po 99 ale jak juz gre ogramy i bedziemy chcieli zbyc to dostaniemy moze 50pln, w takim wypadku oszczednosc wzgledem cyfry za ktora zaplacilibysmy 79pln nie jest jakas znaczaca.

 

Co do U4 to nie zalapalem sie na ta promocje, niemniej w styczniu bede polowal zarowno na trylogie jak i U4. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, MagEllan napisał:

To nie jest temat o zarabianiu na grach. 

 

To raczej przykład jak pudełko może się zamortyzować.

Kupowanie pudełek ma sens pod warunkiem że tytuł ogramy w minimalnym przedziale czasowym i sprzedamy z minimalną stratą. To dobry deal dla kogoś kto nie ma kupki wstydu do ogrania, jest na bieżąco z nowościami i ma czas na granie. Ponad rok temu razem z PS4 kupiłem wiele gier w pudełkach i nawet ich nie zainstalowałem.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, malpka napisał:

To raczej przykład jak pudełko może się zamortyzować.

Kupowanie pudełek ma sens pod warunkiem że tytuł ogramy w minimalnym przedziale czasowym i sprzedamy z minimalną stratą. To dobry deal dla kogoś kto nie ma kupki wstydu do ogrania, jest na bieżąco z nowościami i ma czas na granie. Ponad rok temu razem z PS4 kupiłem wiele gier w pudełkach i nawet ich nie zainstalowałem.

 

tutaj wiele zalezy od indywidualnego podejscia. 

Czasami miesiac czy dwa na przejscie a jesli gre kupilo sie w promocyjnej cenie to i tak mozna sporo odzyskac. 

Czasami chodzi tylko o odzyskanie czesci kasy, bo jesli procentowo "strace" na grze 45% ale realnie jest to 45pln za przejscie gry, to tez bym z tego dramatu nie robil, a 55pln ktore dostane ze sprzedazy dolozy sie do kolejnego tytulu. 

 

Mysle ze temat mozemy zostawic - kazdy z nas ma swoje wlasne opcje optymalizowania kosztow, oraz bez zagladania do portfela dla kazdego z nas wydatek dajmy na to 100pln moze byc mniejszym lub wiekszym wydatkiem

 

pozdrowienia

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak coś to na cdp ruszyła wyprzedaż ;)

Sent from my m2 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak coś to na cdp ruszyła wyprzedaż

Sent from my m2 using Tapatalk

Ceny tragedia... Mordor GOTY na Amazonie za 70 zł z wysyłką, a tutaj ponad 160 zł... Paranoja. No, ale cóż... Polska kraj bogatych!

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Patricko napisał:

Ceny tragedia... Mordor GOTY na Amazonie za 70 zł z wysyłką, a tutaj ponad 160 zł... Paranoja. No, ale cóż... Polska kraj bogatych!

A mówią, ze w tej polszy to bieda, ze wam kaczki chleb rzucają.

 

 

Cytuj

na amazon.de (PL) dają 40 zł rabatu 10 € na twoje zakupy,kod promocyjny POLSKA10:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Na wszystkio ten kod 10€ buja?

Sent from my m2 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×