Skocz do zawartości
Velans

Promocje oraz wyprzedaże gier.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mówiłem o remake na PS4, kosztuje jakieś 64zł z Plusem i nie ma cross buya, zresztą nie może mieć, gra wyszła tylko na obecną generację. 

 

Ratchet na PS3 również jest na promocji, koledzy wyżej wspominali o tym tytule, jednak to zupełnie inne części i nie są w żaden sposób powiązane platformowo.

 

Chyba, że źle zroumiałem pytanie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiliscie mi smaka na ratcheta bo zagralbym w taka lajtowa gierke :24_stuck_out_tongue: Ogralem tylko wersje z plusa na ps3 i gralo sie bardzo przyjemnie.  Na ps3/ps4 jest 7 czesci do ogrania :O (a w zasadzie to 10 wliczajac remastera ktory zawiera 3 pierwsze czesci). A film ktos ogladal? rok po premierze i nawet napisow PL nie ma a sam film podobno slaby.

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, yogi79 napisał:

Tak opisałeś tego Ratcheta, że aż wsadziłem go do koszyka ;-) Dawno w nic nie grałem na PS3 a dodatkowo chodził za mną ostatnio Ratchet więc wydam 25zł.

 

Ale ja pisalem o tym na PS4 ktorego ukonczylem.

Ten na PS3 ma taki plus ze dostajesz tez wczesniejsze (i bardzo krotkie call of booty), Nexus jestem gdzies za polowa i jak na PS3 wyglada naprawde dobrze fajny gameplay, fajne lokacje i poziomy - no ale tutaj mu brakuje do tego co prezentowal ratchet na PS4 - niemniej po ograniu call of booty i bedac w polowie Nexusa nie zaluje wydania tych 25pln.

 

3 godziny temu, SkibaPL napisał:

Zrobiliscie mi smaka na ratcheta bo zagralbym w taka lajtowa gierke :24_stuck_out_tongue: Ogralem tylko wersje z plusa na ps3 i gralo sie bardzo przyjemnie.  Na ps3/ps4 jest 7 czesci do ogrania :O (a w zasadzie to 10 wliczajac remastera ktory zawiera 3 pierwsze czesci). A film ktos ogladal? rok po premierze i nawet napisow PL nie ma a sam film podobno slaby.

 

Wiec tak jesi krocej i taniej (oraz nieco slabiej ale tez bardzo ladnie) to Nexus na PS3.

Jesli ciut drozej to wersja na PS4

 

Co do filmu widzialem na moje nieszczescie przed zagraniem napisy PL  od wrzesnia zeszlego roku.

I tak rozumiem ze nie chcieli robic 1 do 1 film - gra, ale przez to sie to nie klei ani nie uzupelnia gra sobie film sobie choc maja czesci wspolne 1 do 1. Gra to fun, piekna grafika, film troche ma sie wrazenie ze bez pomyslu i ze sceny ktorych nie ma w grze po prostu sa odrzutami.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dark Souls 3 - 124 zł

Mafia 3 - 124 zł

Mafia 3 Deluxe - 145 zł

 

Nowe promocje na PS Store.

 

Aż dziwne, że wrzucają co kilka dni tytuły AAA, bez żadnej rozdmuchanej akcji marketingowej pod sloganem "12 deals for Easter" czy coś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Bartek_Red napisał:

Dark Souls 3 - 124 zł

Mafia 3 - 124 zł

Mafia 3 Deluxe - 145 zł

 

Nowe promocje na PS Store.

 

Aż dziwne, że wrzucają co kilka dni tytuły AAA, bez żadnej rozdmuchanej akcji marketingowej pod sloganem "12 deals for Easter" czy coś.

 

Wrzucajo bo DrkS 3 to specyficzna gra, kto miał to i tak już ma (od dnia premiery :P), a Mafia 3 cóż sami wiecie jak z tą 3 było, ona tylko koło Mafii leżała :38_worried:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś ma jakieś punkty VIP na koncie mediamarkt to do końca marca jest 15% zamiast 10% na gry i akcesoria. Karty PSN tez -15%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra zakupiłem Knack, BloodborneGOTY, Ratcheta, Gravity Rush Remastered,  i Beyond 2 dusze.

 

Patrząc na ceny na allegro tych owych tytułów jest to okazyjny zakup i uważam,że za 250 (bo tyle wyszło) nie kupię nawet używek w tej cenie.

A niech sobie będą w bibliotece po kolei każdy tytulik ograć trzeba będzie.

Jestem ogólnie fanem pudeł bo zawsze grę po przejściu sprzedaję. Jednak gdy cena jest mocno niższa od płytki wybieram... cyfraka.

Zastanawiałem się nad The Order 1886 jednak gra jest podobno tak mało treściwa (krótka) ,że nie warto nawet tych 42 zł wydawać na nią :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto dla samej platyny ograć order 1886 👍

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto wydać. Za taka kwotę to żal nie kupić. Mi osobiście bardzo podeszła i wciągnąłem ja chyba w dwa dni do przejścia w około 8h.

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Mandi napisał:

Zastanawiałem się nad The Order 1886 jednak gra jest podobno tak mało treściwa (krótka) ,że nie warto nawet tych 42 zł wydawać na nią :)

 

 

Jesli wydales juz 250 na 5gier to masz w co grac. Nie widze sensu kupna przez Ciebie TO1886 teraz - przejdziesz te gry co masz bedzie kolejna promocja. 

Nie chodzi nawet o to ze gra jest krotka, tylko o to ze moim zdaniem jest to po prostu zmarnowany potencjal. Mnie przejscie tej gry (kupno pudla, ukonczenie w weekend, sprzedaz) kosztowalo okolo 20pln i uwazam to za adekwatna cene. Zabraklo mi 2 znajdziek do platyny, ale gra mi nie podeszla do tego stopnia ze nie dalem rady jej drugi raz ukonczyc (z PL DUB - pierwsze przejscie zaliczylem po angielsku). 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Mandi napisał:

Zastanawiałem się nad The Order 1886 jednak gra jest podobno tak mało treściwa (krótka) ,że nie warto nawet tych 42 zł wydawać na nią :)

 

 

W ubiegłym roku kupiłem w promocji na amerykańskim PSN za 6$. I to dobra cena za tą grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie oszukujmy się, jeżeli chodzi o jakieś promocję to niestety graczy za często ogarnia szał zakupów, kupują pełno gier których wcale nie ogrywają albo odpalają tylko na chwilę, a z czasem lista gier do ogrania tylko się zwiększa :) Kupujcie tylko te gry w które na prawdę chcecie zagrać ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
54 minut temu, Wroblos napisał:

Nie oszukujmy się, jeżeli chodzi o jakieś promocję to niestety graczy za często ogarnia szał zakupów, kupują pełno gier których wcale nie ogrywają albo odpalają tylko na chwilę, a z czasem lista gier do ogrania tylko się zwiększa :) Kupujcie tylko te gry w które na prawdę chcecie zagrać ;)

 

Tym razem tak też zrobiłem, bo przyznam że ciekawych tytułów w promocji których nie ograłem (Bloodborne) jest cała masa a ceny zachęcają, ale wydałem w tym roku już naprawdę sporo. W dodatku wczoraj złożyłem Pre-Order na Persone 5 z Ps Store. (Wiem że za tyle samo ile wydałem na ten jeden tytuł mógłbym mieć z 5 innych gier, ale wiem że grałbym w nie wtedy myśląc mimo wszystko ciągle o nowej Personie :))

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sony rozsyła maile z których wynika że kod na doładowanie konta kwotą 150zł będą rozsyłać w dniach 6-7 kwietnia. Obecna promocja na PSN trwa do 6 kwietnia. Trochę lipa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też dostałem 👍

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, malpka napisał:

Sony rozsyła maile z których wynika że kod na doładowanie konta kwotą 150zł będą rozsyłać w dniach 6-7 kwietnia. Obecna promocja na PSN trwa do 6 kwietnia. Trochę lipa.

Przecież zaraz potem wystartują pewnie z kolejną promocją, na Wielkanoc również. Nie bój żaby, coś ciekawego pewnie się trafi dla Ciebie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, malpka napisał:

Sony rozsyła maile z których wynika że kod na doładowanie konta kwotą 150zł będą rozsyłać w dniach 6-7 kwietnia. Obecna promocja na PSN trwa do 6 kwietnia. Trochę lipa.

chyba 50pln panie.... no jak dostales 150pln od sony to pozazdroscic :1_grinning:

 

13 minut temu, Bartek_Red napisał:

Przecież zaraz potem wystartują pewnie z kolejną promocją, na Wielkanoc również. Nie bój żaby, coś ciekawego pewnie się trafi dla Ciebie :)

Nie do konca kolego.

 

Liczylem na to ze moze nabede killzone sf skoro sony postanowilo mi zwrocic owe 50pln (plusa i tak kupowalem do tego dorzucilem Ratchet  Nexus i zalapalem sie na promocje), ale promocje sie zmieniaja, a poniewaz kod wazny jest tylko do konca kwietnia to pewnie kupie za niego cos i tak niestety nie musi byc to koniecznie gra ktora chcialem kupic w pierwszej kolejnosci.

 

Ponadto patrzac na strony takie jak psprices widac ze ceny promocyjne tej samej gry sa raz nizsze a raz wysze, prawdobne jest ze kolejna promocja Sony bedzie starala sobie odbic to ze wysylali kody i ceny gier np na wielkanoc moga byc mniej atrakcyjne. (ale ta terorie zweryfikujemy dzieki psprices jak pojawi sie kolejna promocja).

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, no ja rozumiem, mówię tylko, że tak czy inaczej, będą jeszcze promocje. Wiadomo, że jak ktoś liczył na to, że uda się jeszcze kupić coś z obecnej promocji, to może się już nie załapać. Myślę, że coś ciekawego jednak wpadnie :)

 

Killzone SF niedługo będzie za czapkę śliwek, szkoda tego kuponu na ten tytuł, ale to tylko moja opinia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Bartek_Red napisał:

 Myślę, że coś ciekawego jednak wpadnie :)

 

Na to licze, z racji ze owe 50pln niejako wpadlo mi gratis to wydam, na cos w promocji a co to bedzie to sie okaze, w wypadku tych pieniedzy nie patrze na oplacalnosc zakupu :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od sony dostałem mail i również kwota jaką dostanę od nich to 150 zł.

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, MagEllan napisał:

chyba 50pln panie.... no jak dostales 150pln od sony to pozazdroscic :1_grinning:

 

 

Też się zdziwiłem ale pisze jak byk 150zł.

 

 

1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może dlatego, że wydaliśmy więcej jak 250zl?

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kolos28

@malpka

 

Gratulacje w takim razie panowie.

Choc na moje to wyglada jak pomylka Sony. Dla przypomnienia regulamin akcji: https://www.playstation.com/pl-pl/legal/march-cashback/

Z racji tego ze mam kontro w Szwecji u mnie deal byl wydaj 500SEK a dostaniesz 100SEK (przeklada sie to na okolo 235pln i 47pln).

I mail ktory dostalem ma poprawne kwoty.

 

Moze im sie  szblon mailowwy jezyk PL skwasil :1_grinning:

 

Teraz pozostaje czekac do 6-7 kwietnia na kody.

 

 

 

ps250-promo.png

 

3 minuty temu, Kolos28 napisał:

Może dlatego, że wydaliśmy więcej jak 250zl?

 

Tez nie pasuje do regulaminu promocji:

 

Cytuj

 


7.             W ramach tej Oferty Kwalifikująca się osoba otrzyma tylko jeden Kod kuponu. Za drugą ani kolejne transakcje osiągające lub przekraczające Minimalną wydaną kwotę nie będą przydzielane kolejne Kody kuponu, Kody nie będą także przydzielane za transakcje będące wielokrotnością Minimalnej wydanej kwoty.
 

 

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno pomyłka.

Te 50zł nawet nie wiem na co wydam. Pierwotnie chciałem Until Dawn albo Last Guardian. Kod przyjdzie po promocji więc zostawię go na później.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×