Skocz do zawartości
Patricko

Grand Theft Auto V

Rekomendowane odpowiedzi

Vibez rozumien ze Tobie tez tego nie zaliczylo mimo wykonania ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mi wcale sie nie pojawil tam znak zapytania.. mam juz 90% gry i tego nie mam, babka jest nieosiagalna..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak nie? Na social club jest jako rozrywka i hobby wiec pewnie sie wlicza; /

Z hobby i rozrywki do 100% zalicza się 42 z 59. Akurat te misje się nie wliczają do tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A powiedz mi czy golf sie wlicza? Mam problemy z wygraniem, na poczatku mam tryb trudny, jakas masakra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, golf się wlicza. Wszystko co się zalicza do 100% ma obok swojej miniaturki po lewej stronie pasek (żółty, zielony, niebieski czy czerwony).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok rozumiem ze moge grac sam? Nie muszę grac z tym gościem i wygrać , samemu jak zagram tez sie wliczy??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok rozumiem ze moge grac sam? Nie muszę grac z tym gościem i wygrać , samemu jak zagram tez sie wliczy??

Dokładnie, możesz grać sam, natomiast w 9-ciu dołkach musisz wyjść z bilansem na zero(lub lepiej). W przypadku, gdy na końcu wyjdzie Ci np. +1 to musisz powtórzyć grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, możesz grać sam, natomiast w 9-ciu dołkach musisz wyjść z bilansem na zero(lub lepiej). W przypadku, gdy na końcu wyjdzie Ci np. +1 to musisz powtórzyć grę.

Na szczęście gra w golfa w GTA V jest bardzo relaksująca i wygrać mecz poniżej par jest proste i przyjemne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dla każdego bo ja sie mecze wlasnie z tym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A powiedz mi tylko jedno. W każdym z dołków muszę mieć liczbę 0 lub na - tak? Wtedy zalicza? Trzeba wszystko za jednym zamachem zaliczyć czy np na dołku 1 mam -1 a na drugim juz plus 1, wiec wracam sie tylko na dołek 2 czy jak?

Z gory dzieki , wiesz moze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz mieć na koniec gry wynik 0 albo poniżej. Na jednym z dołków możesz mieć +3, ale na koniec musisz być na 0. Nie można wracać do poprzednich dołków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok dzieki serdeczne za pomoc, mam ostatni wyścig do końca hobby. Vespucci canals. Problem w tym ze sie nie pojawia, mimo iz byłem w nocy kręciłem sie tam i nic, ktos miał podobny problem?:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile kojarzę to Vespucci Canals to wyścig uliczny dla Franklina. One nie ukazują się bezpośrednio po ukończeniu poprzedniego, dostaje się telefon. Zrób jedną dwie misje fabularne i powinien wskoczyć.No i trzeba grać Franklinem aby dostać ten telefon.

Edytowane przez KrisPora_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko ze misje juz dawno ukonczylem, robie kariere kryminalna, dzownie do tao ale zajete

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w takim razie nie wiem, tez miałem problemy/błędy  z trofikami np. za zebranie odpadów,  ale jakoś to ogarnołem. Twój problem jest o tyle dziwny, że nie bardzo wiem co może mieć wpływ na jego rozwiązanie. Rozumie, że grasz Franklinem. Ja o ile dobrze pamiętam dostałem telefon przed wyścigiem i po jego wygraniu (jakieś gratulacje).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jest taka zbugowana ze szkoda slow.. oddalem wlasnie omedze wszystkie czesci statku kosmicznego, mimo to trofeum mi nie wpadlo.. teraz ciul.. zapis zostal na 50 czesciach.. masakra jakas. Zaliczylo misje nieznajomi i dziwacy a trofeum nie.. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei mam 52 poziom postaci w online i pomimo tego nie wpadł trofik za 50 level. Jeśli chodzi o trofea ta gra jest zbugowana na maksa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie az odechciewa sie grac... nie po to latalem jak cep ponad 2 godziny po mapce zeby nic nie dostac, jedynie wliczylo sie do kariery kryminalnej.. nonsens.. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie chodzi mu o polaczenie, mam polaczone.. Pytanko robilem save przed 49 czescia statku kosmicznego no i chce przywrocic aby miec z powrotem omege. Daje zapisy z pamieci przenosnej, save gta i kopiuj do pamieci masowej, pyta czy zaminic, potwierdzam ale save mam wciaz ten ktory byl czyli z 50 czesci statku, na penie na pewno mam ten, co byl z 49 czesciami, jak to zrobic? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli macie problem z niewpadającymi trofeami (wiem bo sam miałem) to najlepiej jest przejść w tryb offline (tj. odłączyć kabel Internetowy od konsoli). Pucharki wpadają odrazu, potem wystarczy podłączyć kablel i zaktualizować 'Trofea' z poziomu PS4. Nie wiem czemu tak sie dzieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli macie problem z niewpadającymi trofeami (wiem bo sam miałem) to najlepiej jest przejść w tryb offline (tj. odłączyć kabel Internetowy od konsoli). Pucharki wpadają odrazu, potem wystarczy podłączyć kablel i zaktualizować 'Trofea' z poziomu PS4. Nie wiem czemu tak sie dzieje.

Mój sposób na nie wpadające trofea offline.

- Włącz konsolę nie pozwalając jej połączyć się z netem (jeżeli łączysz się przez WiFi to wyłącz router przed włączeniem konsoli, jeŻeli po kabelku to go odłącz przed uruchomieniem - WAŻNE);

- Jeżeli już tak uruchomiłeś konsolę i odpaliłeś grę jest szansa, że trofea których Ci nie zaliczyło wpadną teraz automatycznie;

- Jeżeli trofea nie zostały zaliczone, np. fabularne tak jak to miało miejsce u mnie, wystarczy że powtórzysz odpowiednią misję - PAMIĘTAJCIE O ODPOWIEDNIM URUCHOMIENI KONSOLI;

- W ten sam sposób robicie pozostałe pucharki.

Problemem mogą faktycznie być pucharki za znajdźki. Proponuję każdemu wyłączyć autosava i przed zebraniem ostatniej znajdźki zrobić go ręcznie. Jednak grając offline nie powinno być z tym problemów.

 

Ja miałem problemy z większością pucharków. Jednak stosując te rady udało mi się wbić 100%.

 

Jeszcze jedno - żeby widzieć swoje postępy na stronie rockstara musicie mieć włączony autosave i mieć połączenie z netem (chyba oczywiste).

 

Pozdrawiam i życzę wszystkim cierpliwości w robieni platynki w tej świetnej grze :)

 

Jeżeli ktoś ma pytanka to chętnie pomogę na imprezie.

 

ArcziVIP

Edytowane przez ArcziVIP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arczi a teraz? jesli juz mam 50 czesci statku, przywracanie tego save z pena nie pomaga mimo iz robilem go przed zebraniem 50 czesci statku? Jest jakas szansa aby mi to wpadlo czy raczej trzeba robic wszytsko od nowa? ; /

 

Zrobilem tak jaknapisalem w 2 pierwszych pkt, nie pomoglo.. ;/

Edytowane przez Vibez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×