Skocz do zawartości
Patricko

Grand Theft Auto V

Rekomendowane odpowiedzi

zastanawia mnie tylko czego teraz mam 17 sklepów.. Powinno byc 20 na mapie. Ehhh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Być może w tym czasie ktoś inny obrabował sklep. Jest on wtedy zamykany na jakiś czas i dlatego widzisz 17 z 20.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaaaa to dlatego. Moze jeden zniknął poprostu i muszę czekać na jego odblokowanie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mi już trofea wpadają normalnie, przynajmniej na razie, a zrobiłem trzy rzeczy:

 

- Wszedłem w tryb awaryjny konsoli i odbudowałem bazę danych systemu
- Znalazłem również w googlach sposób z wyborem opcji w GTA transfer postaci, nie wywaliło mi postaci ani nic w ten deseń po prostu włączyło online
- na wszelki wypadek usunąłem pliki cookie i dane zapisanych stron z przeglądarki choć wątpię aby miało to coś wspólnego

I jak na razie trofiki zarówno za singla i multi wpadają bez problemu, choć nie wiem czy to coś dało czy być może to tylko zbieg okoliczności.
Jak by ktoś chciał powbijać trofea lub też po prostu pograć to zapraszam, PSNID: Wara19

Edytowane przez Wara19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanko czy jak stworze kolejna sobie nowa postac online to postep sie nie kasuje na obecnej? Mam problem bo mimo iz obrabowalem 20 sklepow online to i tak nie zaliczylo mi trofeum.. musze zrobic nowa postac tylko pod sklepy. na samym poczatku sa od razu dostepne 20 sklepow? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postęp się nie kasuje. Musiałbyś usunąć postać, aby tak się stało. Obrabowanie sklepu to jedno z zadań podczas tutorialu, więc powinny być dostępne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic się nie stanie, po prostu będziesz miał 2 postacie do wyboru. Dostęp do wszystkich sklepów będziesz miał od początku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krew zalewa czlowieka.. Zrobilem druga postac online specjalnie do sklpeow i trofeum znowu nie wpadlo. Co prawda przy 2 zginalem ale mimo iz byly odfajkowane zaraz do nich wrocilem i ponownie obrabowalem i ucieklem.. Trofeum znowu nie wpadlo.. Ta gra to wielki buug. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmierć postaci akurat nic tu nie zmienia. Na pocieszenie powiem Ci, że trofea które nie wpadają, w moim przypadku odblokowały się później, w najmniej spodziewanych momentach. "Numero Uno" po ukończeniu misji "Tytaniczna robota", a za 50 poziom postaci, kiedy miałem już 57 i skończyłem jakiegoś DM. Gra świetna, ale trofea to jakaś masakra. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wiele razy se juz odpuszczałem trofea bo jakies nie wpadło. i nagle w niespodziewanym momencie pyk trofeum.

numer uno wpadło mi jak w singlu nagle wczytało mi po błedzie pierwszą misje tą 9 lat temu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy jest dostepna mozliwosc zbierania statku kosmicznego? Wlasnie jestem po misji trevora gdzie wpadl na teren miasta ale jako F nie mam dalej ? dla omegi i nie ma czesci statku w miejscach, ktos wie moze? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, Mam pytanie. Chodzi o zapisanie gry przed ostatnią misją gry. Pucharek "Żyć lub umierać w los santos" Zalecany jest zapis aby nie pominąć pucharków. Wszystkie pucharki do pominięcia mam za sobą, oprócz "Kariera kryminalna" Czy ten trofik można wbijać po ostatniej misji? Chciałbym mieć na koncie kasę z wielkiego skoku. A jak wczytam grę to tej kaski będzie malutko.

 

Proszę o odpowiedz. Znajomy mówił że po ostatniej misji, statystyki do 100% kariery kryminalnej normalnie się wbijają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, Mam pytanie. Chodzi o zapisanie gry przed ostatnią misją gry. Pucharek "Żyć lub umierać w los santos" Zalecany jest zapis aby nie pominąć pucharków. Wszystkie pucharki do pominięcia mam za sobą, oprócz "Kariera kryminalna" Czy ten trofik można wbijać po ostatniej misji? Chciałbym mieć na koncie kasę z wielkiego skoku. A jak wczytam grę to tej kaski będzie malutko.

 

Proszę o odpowiedz. Znajomy mówił że po ostatniej misji, statystyki do 100% kariery kryminalnej normalnie się wbijają.

Wbijesz normalnie, aczkolwiek co Ci zależy zrobić na wszelki wypadek 2 save? Zrób jeden z opcją c) życzenie śmierci, a kolejny z opcją a) czy b) jeśli takową chcesz wybrać. Ogólnie wybierając dowolną opcję, w menu powtarzania misji pojawiają się do "powtórzenia" wszystkie 3 misje, jest to przydatny hint dla tych, którzy chcą rozegrać wszystkie scenariusze, jak i dla tych, którym brakuje złotych medali do trofika Solid Gold, bo wybierając opcję c) to można w powtórkach rozegrać opcje a) i b) i mieć dwa łatwe złotka.

Edytowane przez Vulcan_Genom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wbijesz normalnie, aczkolwiek co Ci zależy zrobić na wszelki wypadek 2 save? Zrób jeden z opcją c) życzenie śmierci, a kolejny z opcją a) czy :cool: jeśli takową chcesz wybrać. Ogólnie wybierając dowolną opcję, w menu powtarzania misji pojawiają się do "powtórzenia" wszystkie 3 misje, jest to przydatny hint dla tych, którzy chcą rozegrać wszystkie scenariusze, jak i dla tych, którym brakuje złotych medali do trofika Solid Gold, bo wybierając opcję c) to można w powtórkach rozegrać opcje a) i :cool: i mieć dwa łatwe złotka.

Znaczy save zrobiłem, tylko nie wiedziałem czy ta kariera kryminalna mi w przyszłości wpadnie :) ale teraz już wiem że tak, no i chętnie zrobie pozostałe zakończenia na te złote medale. Dzięki wielkie za odpowiedz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rany boskie jak te trofea są zabugowane...nie miałem pojęcia, że aż tak bardzo...

Doszedłem już do Trevora, zrobiłem wszystkie misje od Maude i każdego zbiega dowiozłem żywego, ale pucharek jak nie wpadał tak nie wpadł.

To samo tyczy się innych prostych pucharków. Na chwilę obecną to wpadło mi tylko za prolog i za pierwszy napad.

Zaś trofea online wskoczyły wszystkie od razu po przeniesieniu postaci + nawet puchar za Stunt Jumpy, co mnie bardzo zdziwiło.

 

Jest na to jakaś rada czy po prostu trzeba czekać aż te niedojdy to naprawią, o ile w ogóle?

 

Wysłałem ticket do R* i dostałem taką odpowiedź z różnymi sposobami radzenia sobie z niewpadającymi pucharami:

 

Hello Patrickosan,

Thank you for contacting Rockstar Support. We're sorry to hear that you're having an issue with trophies not popping despite the fact that you've met the criteria for them. The following is a compiled list of possible, easy-to-try, risk-free work-arounds that have worked for some other players having similar issues with trophies:

 

Possible Solution # 1 (For any/all missing trophies):
1) Boot your PS4.
2) In the cross media bars (PS4's home menu), go to "Trophies" and hit X.
3) Once the trophies list loads, hit the Options button on your controller.
4) Highlight "Sync trophies with PSN" and hit X.
5) Launch GTA V/O and check to see if your trophies have popped.

 

Possible Solution # 2 (Only if you are missing any of the following trophies: "Three-bit Gangster, "Making Moves," "Above the Law,"):
1) Launch GTA Online with the affected character.
2) Level up in personal rank (not the same as crew rank).
3) Check to see if any of these three missing trophies pop.
4) Repeat steps 2 & 3 a few times to see if the trophies pop.

 

Possible Solution # 3 (For any/all missing trophies):
1) Launch GTA V story mode.
2) When the game loads, go to online mode ("invite-only" or "Go" will work).
3) Once Online loads, go immediately back to story mode by selecting "Leave GTA Online" in the "Online" Menu.
4) Repeat steps 2-3 a few times and see if the trophies pop.

 

Possible Solution # 4 (For any/all missing trophies, only works if you have a disposable character that you don't care about losing, or no character in the other slot):
1) Create a new character in your alternate character slot (whichever slot is not your main character). NOTE: Do NOT delete your main/favorite character.
2) Watch the intro movie and don't skip anything.
3) After Lamar drops the character off in the parking lot, walk toward the blue race circle to start it. By now, the trophies may have popped. If not, walk toward the race circle, start the race, complete the race, and see if the trophies will pop.
4) Check for your trophies if you haven't already.

 

Possible Solution # 5 (For any/all missing trophies, only works if you have already transferred your character from a previous-gen console to the PS4. NOTE: If you have NOT done a successful transfer from a previous-generation console (PS3, X360), skip Solution # 5 and try Solution # 6):
1) Boot up GTA V and load into story mode.
2) Once the game loads in, hit Start.
3) Go to "Online"
4) Highlight "Character Transfer" and hit X.
5. You'll get a black screen with a small message, hit X.
6. You will get another black screen after that with a much larger message, just hit X again and let it load into GTA Online.
7) Check your trophies again. NOTE: You may have to repeat this process several times to get all the achievements to start unlocking.

 

Possible Solution # 6 (For any/all missing trophies):
1) Power down your console.
2) Log into http://socialclub.rockstargames.com/ using a PC or mobile device.
3) Select Settings in the top right drop down menu.
4) Select Linked Accounts.
5) Un-link the PSN ID you have linked to this Social Club Account.
6) Wait for a few seconds.
7) Re-link the PSN ID you had linked to this Social Club Account.
8) Boot your console, launch GTA, and check for your trophies.

 

Possible Solution # 7 (For any/all missing trophies):
1) Boot up GTA V/O
2) Fulfill all criteria for any other trophy you've never gotten before. Pick something easy, if possible.
3) Upon fulfilling the criteria for the trophy and seeing the trophy unlock, save your game, and close the GTA V/O application.
4) Launch GTA V/O again and see if your trophies have popped by now.

 

Please feel free to let us know if any of the solutions listed above helped you get your trophies back. We apologize for the inconvenience.

 

Best regards,

Malik R.
Rockstar Support

 

Jeszcze nie korzystałem z żadnej z nich, jak spróbuję to dam znać czy którakolwiek zadziałała.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już było pisane, jedyna metoda na wpadanie pucharów z singla to granie offline. Na chwilę obecną innej opcji nie ma. Poprawie to w poradniku jak tylko będę na kompie.

Powodem jest zdupczony Social Club, który w ogóle nie działa na next-genach tak jak powinien.

Jak już pisałem gdzieś indziej, R* robi świetne fabuły i single. Ale online i poprawianie bugów w swoich grach to wciąż tragedia. Albo mają to w dupie, bo i tak się sprzeda, albo po prostu nie potrafią łatać swoich gier. Rezultat zawsze ten sam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja jestem chyba jakimś farciarzem... albo jednym z nielicznych, którym te trofiki normalnie wpadają :shok:

Przed rozpoczęciem gry zapoznałem się z poradnikiem - co robić najpierw, w jakiej kolejności itp., robiłem save'y przed każdą misją na wszelki wypadek.... i co ?

Każdy jeden wpadał normalnie i grałem online. Jedyna "akcja" z trofikiem to 70 złotych medali za misje - wpadł przy 69 :shok:

Sprawdzałem kilka razy - 69 -- może zalicza też powtórzone na złoto ? Jedna misja tak mnie podkręciła, że nawet po zdobyciu złota zrobiłem ją jeszcze raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już było pisane, jedyna metoda na wpadanie pucharów z singla to granie offline. Na chwilę obecną innej opcji nie ma. Poprawie to w poradniku jak tylko będę na kompie.

Powodem jest zdupczony Social Club, który w ogóle nie działa na next-genach tak jak powinien.

Jak już pisałem gdzieś indziej, R* robi świetne fabuły i single. Ale online i poprawianie bugów w swoich grach to wciąż tragedia. Albo mają to w dupie, bo i tak się sprzeda, albo po prostu nie potrafią łatać swoich gier. Rezultat zawsze ten sam.

Mi na szczęście nie wpadł tylko ostatni fabularny, poszedłem offline, zagrałem inna misję to wpadł mi za 70złotych (no i faktycznie miałem 71szt., ale nie liczyłem więc nie dziwiło mnie, że nie wskoczył), powtórzyłem misję z ostatnim skokiem i wpadł brakujący. Poza nimi wszystko przed i po wskoczyło normalnie, ale z tego co czytam, to miałem dużo szczęścia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oooooo, fajnie. Ja mam dalej problem z trofeum sklepy online. Zrobiłem specjalnie druga postać i dalej nic nie wpadło. To jakieś sa jaja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Być może to nie jest najmądrzejszy pomysł ale jeśli rzeczywiście bardzo zależy Ci na platynie w GTA V to rozważ usunięcie konta na Social Club i rozpoczęcie przygody z GTAO od początku. Mam wrażenie, że większość problemów z trofeami w tej grze wynika z powiązania konta z konsoli ze stroną Rockstar'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda, największe problemy robi Social Club. Jak się od niego odłączysz to wszystko działa tak jak powinno. Rockstar dobrze o tym wie, ale najwyraźniej nie spieszy im się tego naprawiać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak usunąć teraz profil? Z poziomu PC i strony? Usunie mi to całkowicie postać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wejdź na stronę i tam w ustawieniach odłącz konto PSN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja poszedłem dalej i całkowicie zlikwidowałem konto na SC. Mam nadzieję, że w Twoim przypadku zwykłe odłączenie konta PSN wystarczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×