Skocz do zawartości
Patricko

Grand Theft Auto V

Rekomendowane odpowiedzi

No ja singla gram offline cały czas. Puchary z online mi przeszły wszystkie w momencie jak przeniosłem postać.

Takie cyrki... No, ale R* przecież troszczy się o graczy XD

Ciekawe czy z napadami też będzie taki burdel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok jesli usune konto z social to postać rozumiem ze tez zostanie skasowana?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówiąc szczerze już nie pamiętam jak było w moim przypadku, wiem jedynie, że dla świętego spokoju stworzyłem nową postać. Ale wydaje mi się, że raczej nie, postać masz przecież zapisaną w profilu gry znajdującym się na dysku konsoli. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dane postaci zapisują się na serwerach Rockstar i są przypisane do konta PSN. Usuwając konto Social Club nie powinno się nic z nimi stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z trofikiem online miłego pobytu

zrobiłem wszystko z listy i trofik nie wpadł. Zmieniłem tatuaż i dalej nic. wymieniłem tatuaż i wydziarałem gdzie się dało bohatera i dalej kupa.

co można jeszcze zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś spotkałem się z opinią, że problem może być z tatuażami robionymi na tułowiu, dla świętego spokoju wykup je wszystkie. Ewentualnie możesz zrobić drugie podejście pod to trofeum nowo stworzoną postacią. Albo też usunąć konto na SC. W moim przypadku niestety zadziałała jedynie ta ostatnia opcja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już wpadł i nie był powodem tatuaż tylko prywatny taniec. Dziś włączyłem online i od razu ruszyłem do klubu wykupiłem prywatny taniec i dupa. skierowałem swoją postać do głównej sali i tam oglądałem pokaz na rurce sypnąłem 3 dolce i bum trofik wpadł.

Edit

koledze z którym robiłem te wyzwania wpadł  wczoraj przy pokazie na rurce tańca nie wykupywał

Edytowane przez Angelus528
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z Waszymi postami, aby mieć 100% w singlu, to trzeba kupić te 5 nieruchomości, korzystając z Internetu dostępnego w grze. Moje pytanie jest następujące: jak mam to zrobić, skoro wchodzę na stronę z nieruchomościami, a tam info, że "prowadzone są jakieś prace" czy coś w ten deseń i nie ma możliwości kupna? Jest jeszcze jakaś inna strona? Jestem po ukończeniu wszystkich zadań fabularnych.

 

@down Masz rację, pomieszało mi się :biggrin: Dzięki!

Edytowane przez Bartek_Red

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć jak zrobić te 2 pucharki, powtarzam te misje i nic

Stuknięty

Wielki Skok!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinny wpaść a automatu, zaloguj się na kompie do Social Clubu i odepnij (w sensie odhacz swoje konto PSN) PS4, potem jeszcze możesz na wszelki wypadek odłączyć na chwilę neta. Powinno pomóc, głównym winowajcą jest tutaj Social Club.

Edytowane przez Bartek_Red

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie co do wydaniu 8 melonów na auta z aktualizacji. Jakie to sa auta ? Kupiłem kurume to juz 0,5mln sie wliczylo? Mozna kupic z 5 kurum pozniej sprzedać i znowu kupic? To sie liczy jako wydana kasa na te auta? Ktos wie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy pojazdach powinno być napisane, że są z napadów. Kuruma się wliczyła. Kupowanie i sprzedawanie również powinno się liczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak liczy się ale po co??

lepiej kupić hydre i valkirie i masz prawie 6 baniek a sprzęt mega przydatny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chociażby po to, że w ten sposób możesz spokojnie zdobyć trofeum bez potrzeby posiadania ośmiu milionów. Opłacalne to nie jest, ale ktoś kto gra tylko dla trofeów oszczędzi sporo czasu. Wystarczy lekko ponad 3.5mln i trofeum wpada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś testował trofea z singla po patchach? Jest jakaś poprawa czy nadal trzeba grać offline najlepiej? Bo zrobiłem jeden puchar i wpadł bez problemu, ale to ten zwykły z rekinem, żaden zbieracki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja robiłem zbierania części statku oraz listów po patchu 1.08 bodajże i wszystko wpadało jak miło. Jedyny problem póki co miałem z pucharkiem Kapucha na sałacie gdzie trzeba kupić Downtown Cab oraz zaliczyć "prywatny kurs". Przy pierwszym podejściu telefon dostałem po kilkunastu godzinach -,- i będąc podłączonym do neta pucharek nie wyskoczył. Za drugim razem gdy już udało mi się wywołać telefon z prywatnym kursem (wczytałem wcześniejszy save gdzie nie miałem Taksówek, pojechałem zakupić taksówki po czym od razu udałem się zakupić firmę holowniczą i tak po kilku minutach dostałem telefon) już rozłączyłem się z siecią, zrobiłem kurs i pucharek wpadł.

 

Za niedługo będę robił skoki kaskaderskie, zbieranie łodzią podwodną oraz przeloty pod mostem więc dam znać jak będzie na patchu 1.10.

Pozdro

 

Edit:

Zbieranie odpadów, skoki, mosty oraz przeloty między budynkami zaliczone i wszystko wpadło bez odpinania neta. Może to naprawili, ale dla bezpieczeństwa zawsze przed ostatnim kawałkiem radzę zapisywać grę z telefonu oraz wyłączyć autosave. W razie czego zostanie wam 1 kawałek do powtórnego zebrania, a nie 50 :D

Edytowane przez BartexXx20
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka łobuzy :) Mam pytanko. Na socialu widnieje że mam do zrobienia jeszcze 2 zadania (56 na 58) Zadania nazywają się:

- Niewliczone ryzyko

- Ostatni

 

Z tego co wiem, to mam jeszcze 30 sztuk statku do zebrania.

Ktoś może mi powiedzieć co to za zadania? Żadną postacią nie mam aktywnego zadanka a w na 100 procent mam 19/20 misji od nieznajomych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na stronie rockstar na socialclubie jest mapa - czy tam nie masz czegoś jeszcze do zebrania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Niewliczone ryzyko" to zadanie które pojawi się po wykonaniu 13 skoków spadochronowych, natomiast "Ostatni" otrzymujemy już po zaliczeniu 100 % gry.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka,  mam pytanko. Skończyłem fabułę z opcją 3 czyli nie zabijam ani Trevora ani Mikela. Na tę chwile robię złote medale (mam 53)

Pytania:

- Czy mając włączony autozapis i wystartowanie ze zrobieniem z brązu na złoto oba zabójstwa, gra nadpiszę się po zabiciu np. Trevora?

- Czy jak np. Zrobię teraz osobny zapis, włączę tę misję z zabiciem Trevora, zrobię na złoto później gra się nadpiszę a ja wczytam wcześniejszą grę żeby Trevor żył. To czy złoty medal będzie w statystykach? i czy Trevor będzie żył?

 

Proszę o pomoc, bo 2 darmowe złote medale się przydadzą. Ale nie chcę stracić postępu gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ Arsfan89

AD.1 - TAK

AD.2.- NIE, TAK

 

Wniosek - olej te złote medale za ostatnią misję i zrób pozostałe nie wymagające %celności strzałów - jest ich więcej niż 70 i są dziecinnie proste.

Złoto za ostatnią możesz zrobić po ukończeniu gry... tylko po zdobyciu 70x gold nie wiem komu to potrzebne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powtórzenie misji nic nie zmieni, liczy się pierwszy wybór.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć mam taki problem, że nie chce mi wpaść pucharek za 70 złotych medali mimo, że mam 72 proszę o pomoc bo to ostatni pucharek do platyny.


problem rozwiązany:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×