Skocz do zawartości
Darnok

Battlefield: Bad Company

Rekomendowane odpowiedzi

tak sobie czytam i czytam i chyba wydaje mi sie ze gram w inna gre, same narzekania. nigdy ne bylem jakims mainiakiem multi fps, klany itp. (jedynie gram nalogowo w WoW od 3 lat) i mi tam jakies duperele nie przeszkadzaja, gdyz w BC gra im sie swietnie, wczesniej gralem kilka dobrych miesiecy w COD4, a teraz praktycznie od premiery BC gram w to codziennie i dalej mam olbrzymia frajde, mapy jak dla mnie to majstersztyk, olbrzymie, dajace wielkie mozliwosci, dla kazdego cos dobrego, urozmaicenie postaci, jedna klasa uzupelnia druga. od poczatku nie mialem zadnych lagow ani nic, gra smiga ze hej, wydaje mi sie tez ze grafika takze szybciej lata niz te 30fps, ale moze dlatego ze mam lepsza karte grafiki w tv

jesli moglbym cos poprawic to mozliwosc inv to skladu nawet 11 graczy zeby caly team skladal sie z moich ziomali, druga sprawa zeby jakos lepiej bylo z komunikacja, chociaz ja z kolesiami siedze na ventrillo na pc, ale wiadomo lepiej zeby wszyscy mogli na ps3.

co do sceny multi fps na ps3 to ludzie nie narzekajmy, to dopiero rozwijajacy sie rynek gier multi fps i innych, dajcie im troche czasu, bedzie wszystko dobrze

ps. dodajcie mnie do friendsow bo potrzebuje nowych tagow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, a mona w tá gre gra w dwoje i przechodzi misje/kampanie .?

na podzielonym ekranie oczywiscie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam, a mona w tá gre gra w dwoje i przechodzi misje/kampanie .?

na podzielonym ekranie oczywiscie....

Niestety nie można. Ani offline ani online. Też mi tego zabrakło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niestety nie można. Ani offline ani online. Też mi tego zabrakło

Z nadchodzącym patchem który ma dodać nowy tryb gry do rozgrywki online i dać prywatną grę, może będzie tryb kooperacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z nadchodzącym patchem który ma dodać nowy tryb gry do rozgrywki online i dać prywatną grę, może będzie tryb kooperacji.

W CO-OP wątpię. Ale cała reszta może się sprawdzić. Conquest, klany i błędy w HS zostaną dodane i poprawione na 90%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się z @blazej1980, ciągłe narzekania na tą grę, a mi się również gra świetnie w multi, z ziomkami. Tylko mam pytanko, czy wam również przy B:BC, podczas gry, po ok 20 min wiatraki wchodzą na 6 bieg (dźwięk jak suszarka). Mój kumpel z którym gram również ma to samo, i powiedział mi że to normalne. Czy aby na pewno ?? W innych grach tak nie mam, tylko przy Bad Company. Mam Warhawka, Lost Planet, i kilka demek, i nic nie działo się, nawet w F&H. MIałem kiedyś podobny problem, ale z wszystkimi grami i... konsolę odkurzyłem A teraz tak mam tylko i wyłącznie przy B:BC. Czy to normalne ?? (W pokoju jest czasami dość duszno)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zgadzam się z @blazej1980, ciągłe narzekania na tą grę, a mi się również gra świetnie w multi, z ziomkami. Tylko mam pytanko, czy wam również przy B:BC, podczas gry, po ok 20 min wiatraki wchodzą na 6 bieg (dźwięk jak suszarka). Mój kumpel z którym gram również ma to samo, i powiedział mi że to normalne. Czy aby na pewno ?? W innych grach tak nie mam, tylko przy Bad Company. Mam Warhawka, Lost Planet, i kilka demek, i nic nie działo się, nawet w F&H. MIałem kiedyś podobny problem, ale z wszystkimi grami i... konsolę odkurzyłem A teraz tak mam tylko i wyłącznie przy B:BC. Czy to normalne ?? (W pokoju jest czasami dość duszno)

Hmm duszno, podmuchaj w wentylacje PS3 powinno pomóc a tak na serio kup sobie wiatraczek na USB i podłącz do ps3 i skieruj w wentylatory pod napędem, przy upalnych dniach to pomaga, sam taki mam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie nie obchodza wiatraczki, tylko to czy wam konsola tez tak pracuje, jak mi i kumplowi przy Battlefieldzie? Kumpel ma Lost Planet i tez tak mu przy tej grze pracowala wczoraj. To przez te upaly, czy powinienem sie zaczac martwic?

EDIT. ok, to przez te upału, a mam duszno w domu Jak jest chłodniej, chodzi cicho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie, bo planuje kupic te gre lecz niewiem czy sie oplaca.... powiedzcie mi jak to z tymi nowymi pathami ktore juz wyszly i czy ogulnie gra sie swietnie i nie nudno :D OK?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest świetna - wystarczy ?

Gram w nią od pół roku prawie cały czas kiedy mam konsolę włączoną - to chyba o czymś świadczy.

Powiem szczerze, że gra warta była tych 199 zł :P Jednak niedawno się trochę co do tej myśli zawachałem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh a czemu sie zachwiales??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo tak od ok Listopada mam ciągle Connection Lost.

Tzn. wbijam na serwer, gram 1 rundkę i nagle Bach ! "Connection to the EA servers has been lost..." I tak w kółko.

A teraz, po zmianie routera jest coraz gorzej... chce wbić na serwer, no ok, wszystko cacy, aż do momentu kiedy gra ma się skończyć ładować...

I znowu jakże przeze mnie lubiany "Connection to the EA servers has been lost..."

Niektórzy tak mają (niektórzy) więc nie zniechęcaj się tym ;) Zależy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hivonzooo te problemy często się pojawiają? Bo ja tu posiadam Bad Company, ale jak na razie w nią nie gram bo młuce w FIFE 09 i GTA IV :P Tak więc nie wiem czy mam sie zamienić na jakąś inną gierę, chociaż tej gry mi szkoda, bo naprawdę multi ma świetny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Multi jest świetne, naprawdę, ale te problemy mają najczęściej te osoby, które które łączą się przez WiFi i mają słabsze łącza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja net do PS3 mam z routera, 4mb wiec nie powinienem miec tego problemu nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja net do PS3 mam z routera, 4mb wiec nie powinienem miec tego problemu nie?

Znajomy ma 4 i nie ma problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja net do PS3 mam z routera, 4mb wiec nie powinienem miec tego problemu nie?

Zależy czy jeszcze będziesz miał połączenie przez Wi Fi czy przez kabel...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale jak będzie szybsze łącze to wg. mnie nie powinno być problemów.

Ja mam 512, więc nawet sygnał się zmniejszy, to mam z tego 256... a z 4mb będzie np. 2. To i tak lepiej niż u mnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie bedzie zadnego problemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

super :) a jak to jest z ta gra naprawili te wady z pathami ?? i czy duzo polakow tam spotykacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za różnica czy przez kabel czy wifi. Prędkość jest taka sama.

Tak samo z zasięgiem. Czy masz 100% zasięgu czy 50% zasięgu to i tak prędkość masz tą samą.

Podszkolcie się trochę, poczytajcie google i dopiero wtedy zabierajcie głos. Bo nie mogę czytać tych pierdół.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zgodzę się z tobą. Ja np. jak mam 50% w routerze, to wogóle nie mogę wbić na serwery BF'a <_<

I w teście robionym na stronie www.speedtest.pl (Na PS3, 50% zasięgu) okazało się że z 512kbps mam 300 kbps.

To jak to możliwe ? A router to Linksys WRT54GC, więc wcale nie najgorszy.

Edytowane przez hivonzooo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam bardzo wybredny jestem co do gier i w Battlefielda pograłem 2 dni i sprzedałem za to mój brat ukończył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie zgodzę się z tobą. Ja np. jak mam 50% w routerze, to wogóle nie mogę wbić na serwery BF'a <_<

I w teście robionym na stronie www.speedtest.pl (Na PS3, 50% zasięgu) okazało się że z 512kbps mam 300 kbps.

To jak to możliwe ? A router to Linksys WRT54GC, więc wcale nie najgorszy.

Są różne czynniki dzięki którym masz wolniejsze łacze niż powinieneś i są różne czynniki dzięki którym nie możesz się wbić na serwery BF'a, ale na pewno nie jest to zasięg.

Uaktualnij FW Linksys'a, pokombinuj z ustawieniami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×