Skocz do zawartości
Patricko

Borderlands: The Handsome Collection

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli spokojnie mozna brac uzywke, bo te wszystkie dodatki tam beda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękna sprawa, wielkie dzięki. Kilka z tych kodów musiałem wcześniej przeoczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet te z 2013 działają :). Fajne jest to że oznaczyli nieaktywne. Też trochę przeoczyłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i kupilem to "cholerstwo".

Teraz znajac siebie bede gapil sie przez godzine (lub wiecej) w telewizor i zastanawial sie "kim zagrac".

 

Ludzie poradzcie kim grac, bo raz juz zaczynalem rozgrywke (na PC) Kriegiem i tyle FUCKOw to ja chyba w zadnej grze nie rzucilem (Bloodborne nie licze).

Krieg ma w swoim drzewku super (kur...a jego mac) skilla, ktory straszliwie boostuje obrazenia ale jest jeden haczyk - jest szansa ze walnie sie ta swoja siekierka w swoj ryj :)

Niby szansa jest niewielka - 12% (chyba sie nie pomylilem), ale ilez ja razy sam sie tym zabilem - nie zlicze. Masakra.

 

Kim Wy gracie, ewentualnie macie jakies buildy postaci?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Commando gralem w jedyneczke i gralo sie super. Wiem ze teraz to calkiem inna postac, ale jakies pojecie o nim mam.

Mechomancer - wogole nie wiem co lub kto to :) To jakas postac bardziej dystansowa czy melee?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem sporo wszystkimi postaciami i w B2 najwięcej frajdy sprawiała mi gra Mayą. Gdy grasz z innym dodatkowo syrena ma świetne zdolności drużynowe. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No i kupilem to "cholerstwo".

Teraz znajac siebie bede gapil sie przez godzine (lub wiecej) w telewizor i zastanawial sie "kim zagrac".

 

Ludzie poradzcie kim grac, bo raz juz zaczynalem rozgrywke (na PC) Kriegiem i tyle FUCKOw to ja chyba w zadnej grze nie rzucilem (Bloodborne nie licze).

Krieg ma w swoim drzewku super (kur...a jego mac) skilla, ktory straszliwie boostuje obrazenia ale jest jeden haczyk - jest szansa ze walnie sie ta swoja siekierka w swoj ryj :)

Niby szansa jest niewielka - 12% (chyba sie nie pomylilem), ale ilez ja razy sam sie tym zabilem - nie zlicze. Masakra.

 

Kim Wy gracie, ewentualnie macie jakies buildy postaci?

Jeżeli celujesz w platynę, wybierz jedną z czterech podstawowych postaci. Tylko za ich skille wpadają osiągnięcia. Każdą z nich musisz doprowadzić do odpowiedniego poziomu, który odblokuje umiejętność pozwalającą na zrobienie trofeum. Jeżeli chcesz sobie oszczędzić żmudnego farmienia, wybierz tę kolejność i doprowadź je do poziomu z nawiasu.

1. ZERO (31 lv)

2. SALVADOR (21lv)

3. MAYA (5 lv)

4. AXTON (5 lv)

 

Także Zero to najrozsądniejszy początkowy wybór. Warto go dociągnąć do 50 lv, bo osiągnięcie tego poziomu jest wymagane do calaka. No chyba że masz gdzieś trofea, wtedy bierz co chcesz ;) .

Edytowane przez anarom 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem/napisze szczerze mam w nosie platyne. Ale zastanawiajac sie chwile w Bordersy 1 (jeszcze na ps3) gralem tak dlugo kazda postacia, ze nagle okazalo sie ze platyna sama mi wpadla.

A nie, sklamalem - musialem zrobic doslownie jedna rzecz (2 minuty roboty) i wpadl ostatni pucharek.

Bordersy 2 jak pisalem wyzej przeszedlem cale, ale tylko Kriegiem (jeszcze na PC).

Chce sobie od zera zagrac na konsoli (ehh szkoda ze nie zrobili remastera jedynki - te czesc kupilbym na premiere za kazde pieniadze).

 

Pewnie zaczne kazda postacia. Pogram z godzine i jazda od nowa sprawdzac kolejna profesje :)

Na razie Maya wygryw, ciut przed Zero. 

W jedynce moja ulubiona postacia byl Brick, dlatego grajac na PC gralem Kriegiem (melee). Gdyby nie ten jego "fatalny" samobojczy skill to teraz tez bym sie nie zastanawial i gralbym nim.

Zero takze moze byc typowo melee, ale to chyba nie to samo :)

 

Ten Mechromancer tez jest ciekawy, ale tu nie moglbym sie zdecydowac czy to ja mam byc super bad assem czy raczej ten jego/jej robot.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja chcę połączyć fajną zabawę z platyną,dzięki temu mam dodatkowe wyzwania. Na szczęście Zero mi najbardziej odpowiada i jadę z nim od początku :).

Jeżeli wykonam jedną postacią wszystkie misje, następne przejścia mogą trochę znużyć. Dlatego że już nic nowego mnie nie czeka. Także pobawię się Zero do 50 lv, a resztę zawodników pociągnę tylko do trofeów za skille.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prowadzisz Zero typowo pod melee, czy moze jako snipera?

 

ehhh czekam na kuriera/pocztowca z przesylka. Wiedzmin super, ale jak pomysle ze ida do mnie borderlandsy to wiesiek idzie w  odstawke

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako snipera, lubię taki typ rozgrywki ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plytka z gra wsadzona do konsoli. Zaczal sie sciagac ponad 9 gigowy patch.

Czy mam szukac jakiegos dodatkowego (darmowego) DLC czy to juz jest w tym patchu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znow czuje moc tej gry ...

Zaczalem grac w B2 - Maya i przypomnialem sobie dlaczego ta seia tak mi sie podobala :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj pol dnia (jak tylko wrocilem z pracy) pogrywalem w B2 i powtorze to co napisalem powyzej - CZUC MOC :)

Wiem ze to "bluznierstwo" to co napisze, ale nawet ciesze sie ze nie ma jeszcze tego patcha do Wiedzmina (tez mi nie przydzielalo doswiadczenia), bo dzieki temu mam pretekst by Wiesiek wylecial z konsoli :)

Zaczalem grac od nowa ta Mechromancerka. W przerwach gdy ja nie gram, gra syn w ten pre-sequel i morda mi sie cieszy jak slysze te wszystkie teksty Claptrapa o minionie :)

 

Chyba moj najlepszy zakup (tzn daje mi najwiecej satysfakcji z rozgrywki) od dluzszego czasu. Szkoda tylko ze nikt ze znajomych nie ma tej gry. Granie w zespole +100 do fajnosci rozgrywki :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To super. Dodaj mnie (albo ja ciebie do znajomych) :)

 

BTW

Wkurza mnie ta gra, oczywiscie w pozytywnym sensie. Te wszystkie postacie sa tak fajne i maja tak zroznicowane umiejetnosci ze najchetniej gralbym wszystkimi na raz :)

Jaki jest maksymalny poziom postaci? Pamietam ze Kriegiem mialem chyba 60, ale to bez tych wszyttkich dodatkow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mierniczek ja to kupię ale dopiero po ograniu Wieśka, Crasher i Ognik też będą brać, także zluzuj konie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×