Skocz do zawartości
SmoQ1988

Nowy dział w allegro - prośba o oddanie głosu.

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli denerwuje Was przy przeglądaniu allegro, że w kategori "gry na konsole" brakuje podkategorii "gry cyfrowe" i wszystkie badziewne aukcje cyfrówek są pomieszane z grami pudełkowymi zagłosujcie na "tak" może allegro w końcu coś zrobi w tym temacie.

http://cafe.allegro.pl/showthread.php?1734597-Dodanie-nowej-podkategorii-w-dziale-gry-na-konsole-PS4-XBOX

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podbijam, szukanie pudełkowych gier wśród tych cyfrówek strasznie irytuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie też to bardzo irytuje, tak nie lubie tych cyfrówek. Jak napisałem na allegro poprosili abym taki temat założył w cafe allegro. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja juz w tej sprawie pisalem do allegro i odpisali ze dziekuja bardzi i wezma to pod uwage

Wydaje mi sie ze trzeba by do nich wiecej pisac i mowic o tym fakcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio to nawet filtrujac po uzywkach wyskakuje to gowno, ku*wa!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagłosowałem z obu swoich kont. Rzadko kupuję gry na Allegro, ale jak już kupuję to muszę się przekopywać przez tonę cyfrowego sloto-gówna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale taka opcja już jest chyba, czy mi się wydaje?

allejpg_wxrxaqe.jpg

Inna sprawa, że sprzedający i tak wystawią cyfrówki jako pudełka i cały misterny plan w... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też oddałem głosy z dwóch kont. Obawiam się tylko, że głosów musiałoby być bardzo dużo żeby w ogóle wzieli to pod rozwagę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale taka opcja już jest chyba, czy mi się wydaje?

allejpg_wxrxaqe.jpg

Inna sprawa, że sprzedający i tak wystawią cyfrówki jako pudełka i cały misterny plan w... :)

 

Dokładnie, taka opcja już jest w filtrach :) - sam z niej korzystam i przegląda się Allegro o wiele milej, bo cyfrówki kupuję tylko na własnym koncie PSN, a nie od Allegrowych cebularzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O cholercia kiedy allegro dodało taką opcję ? ależ dałem ciała. :sad:

no ale to fakt, że i tak cyfrówki lądują jako wersje pudełkowe (ale jest ich bardzo mało). Teraz pozostaje tylko zgłaszać aukcje że są w nie odpowiednim dziale.

Przepraszam za zamieszanie.

Edytowane przez SmoQ1988

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale taka opcja już jest chyba, czy mi się wydaje?

allejpg_wxrxaqe.jpg

Inna sprawa, że sprzedający i tak wystawią cyfrówki jako pudełka i cały misterny plan w... :)

 

faktycznie jest taka opcja ale nie pojawia sie od razu.

np wpisujac w wyszukiwarce np GTA V PS4 wywali nam wsystko, dopiero po poklikaniu po lewej w gry-gry na konsole-sony playstation 4-......

dopiero wtedy pojawia sie ten filtr

Tez tego nie widzialem bo zawsze wpisywalem w wyszukiwarke i juz nie filtrowalem po lewej :)

W sumie mozna im podpowiedziec zeby ten filtr pojawial sie juz wczesniej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

faktycznie jest taka opcja ale nie pojawia sie od razu.

np wpisujac w wyszukiwarce np GTA V PS4 wywali nam wsystko, dopiero po poklikaniu po lewej w gry-gry na konsole-sony playstation 4-......

dopiero wtedy pojawia sie ten filtr

Tez tego nie widzialem bo zawsze wpisywalem w wyszukiwarke i juz nie filtrowalem po lewej :)

W sumie mozna im podpowiedziec zeby ten filtr pojawial sie juz wczesniej :)

 

Dla mnie to normalne, że musisz być w odpowiedniej podkategorii, żeby zobaczyć jej filtry. Gdyby filtry były widoczne już na wyższym poziomie to ich ilość była by przytłaczająco duża, bo przecież podkategorie w kategoriach mogą mieć zupełnie różne filtry. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sie Sony zainteresuje to usuną tą kategorie bo Sprzedaż slotów na Playstation jest łamaniem regulaminu Sony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz racje ale gdyby wejsc tylko w kategorie "gry" mogłby juz pojawic sie ten filtr bo w zasadzie nie wazne czy to gry na konsole, pc, itd to dziela sie na cyfrowe i pudelka :)

a ze wyszukiwarka dziala dobrze i ktos w opisie produktu wpisuje praktycznie zawsze np ps4 to byloby to zdecydowane ulatwienie zeby juz nie klikac w nastepne kategorie

jesli wiesz o co mi chodzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz racje ale gdyby wejsc tylko w kategorie "gry" mogłby juz pojawic sie ten filtr bo w zasadzie nie wazne czy to gry na konsole, pc, itd to dziela sie na cyfrowe i pudelka :)

a ze wyszukiwarka dziala dobrze i ktos w opisie produktu wpisuje praktycznie zawsze np ps4 to byloby to zdecydowane ulatwienie zeby juz nie klikac w nastepne kategorie

jesli wiesz o co mi chodzi :)

 

No właśnie w tym problem, że przykładowo w kategorii "GRY" masz zarówno gry towarzyskie (karciane, papierowe), gadżety, a jak wejdziesz głębiej np w kategorie gier na konsole to masz przecież sprzęty takie jak nintendo 64, gdzie przecież nie znajdziesz gier cyfrowych :D 

 

Jedynie rozwiązanie to opracowanie coś na wzór sztucznej inteligencji, która potrafiła by zrozumieć, że użytkownik, który wpisuję "Gta 5 ps4" faktycznie szuka tylko gier na PS4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe idziemy za daleko. To tylko allegro ;) A u nich jakiekolwiek nowe zmiany wprowadzić to trwa wieki ;)

Ważne ze dowiedzieliśmy się ze jest jednak ten filtr ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również nie wiedziałem o tym filtrze i oddałem swój głos. Lubię wersje pudełkowe, ale sloty też nie są mi obce i nie chciałbym żeby znikły.

Także cieszę się, że nie będę musiał przekopywać się przez wersje cyfrowe w celu znalezienia pudełka i odwrotnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ten nowy filtr nie spełnia w ogóle swojej funckji bo jest opcjonalny. Właśnie teraz wklepałem dla przykładu GTAV na PS3. Łacznie używanych i nowych egzemplarzy mamy 99 w tym 35 pudełkowych i 1 cyfrowy. Zostaje nam reszta 63 egzepmlarzy, których nośnik nie został określony.

Edytowane przez zabka89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie używa, większość nawet nie wie że jest, dodając gry wybiera automatycznie kategorie po innych.

Jakby to było obligatoryjne to problemu by nie było ...a tak to Allegro jest zaśmiecone i tyle :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×