Skocz do zawartości
ari9217

Life is Strange

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Premiera 30.1.2015 r. Grał juz ktoś ,jakieś uwagi? Gierka jest tania wiec jak ktoś lubi taki klimat to myśle, ze warto. Tutaj oficjalna stronka: http://lifeisstrange.com/index.php . Sam jeszcze nie grałem, ale myśle, ze sie zdecyduje. Czekam na jakieś opinie. Ps. Szukałem tematu, ale nie znalazłem.

Edytowane przez ari9217

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardziej mi chodziło o Wasze opinie, bo napisałem ze sie zdecyduje i jak zagram tez postaram sie coś napisać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam kupowania. Gierka jest przekozacka, mega wciąga i jest piękna...no i zostawia niedosyt po ograniu jednego odcinka. Lepiej poczekać na całość i nie torturować się czekając na kolejny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Premiera 30.1.2014 .Grał juz ktoś ,jakieś uwagi? Gierka jest tania wiec jak ktoś lubi taki klimat to myśle, ze warto. Tutaj oficjalna stronka: http://lifeisstrange.com/index.php . Sam jeszcze nie grałem, ale myśle, ze sie zdecyduje. Czekam na jakieś opinie. Ps. Szukałem tematu, ale nie znalazłem.

 Błąd detected :D .. Ktoś jeszcze w starym roku został :>

 

Demo jak sie prezentuje ? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

ja zagrałem w demko i od razu kupiłem SP... IMO fajny tytuł się zapowiada już po demie...
za takie gry "niezależne" lubiłem PS3 i w sumie od dawna czekałem na coś ciekawszego od mainstreamu...

 

edit: żeby mi ktoś zaraz nie napisał, że kupiłem bo grać nie mam w co... mam ale cenię sobie ciekawe pozycje :)

 

 

Edytowane przez Singularity

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez polskiej wersji, gra u mnie nie zagości w  bibliotece .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz duże moce przerobowe dasz radę ich przekonać by zmienili zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedno pytanie...w ogóle nie grasz w gry jak nie mają pl ? Czy tylko ten tytuł odpuszczasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi też giera się podoba.

Widać że twórcy remember me nadal twardo trzymają się patentu manipulacji czasem .

Samo demo nie powala, grafika średniutka ale jednak czuć jakieś ziarnko przygody i wg mnie gra ma spory potencjał 

Jak by była całość to bym chętnie ograł a tak pozostaje czekać, może jakieś promo będzie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez polskiej wersji, gra u mnie nie zagości w  bibliotece .

Ty tak na powaznie?

Grafika kuleje, lokacje slabe sam odcinek dosc krotki, ale za to muzyka wpada w ucho i to co bedzie w nastepnym podoba mi sie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tam grafika nie jest zła... wiadomo to nie poziom exów os Sony ale i tak jest dobrze... i miliard razy lepiej od większości gier niezależnych na ps4 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serio czepiacie się grafiki, która została zrobiona tak specjalnie, aby jeszcze bardziej oddać klimat gry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haaaaj gaaaajs

 

Była podana gdzieś informacja o częstotliwości ukazywania się kolejnych odcinków? 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co ok 6 tyg. gdzieś czytałem a ....  kolejny w marcu  ma być takie info jest po skończeniu 1. w grze.

 

co do samej gry to IMO świetny tytuł.... ciekawa fabuła, audio (!!), oprawa graficzna też klimatyczna... w sumie najlepiej wydane pieniądze w PSS od dłuższego czasu...

 takie gry "niezależne" pamiętam z PS3 i za to  ceniłem sobie Sony  :D  

 

W końcu w nocy skończyłem cały 1 odc (fragment tydzień temu w trialu zrobiłem) i całość zajęła jakieś 2h (dokładnie nie liczyłem) ze spokojną eksploracją pomieszczeń więc nie jest źle moim zdaniem biorąc pod uwagę, że koszt zakupu z góry to 82zł a ma być w sumie 5 takich odc. 

 

 

W każdym razie ja polecam gierkę bo dawno się już tak fajnie nie grało :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem, zagrałem, jestem pozytywnie zaskoczony. Bardzo przyjemna produkcja. Spokojne tempo akcji, nie pędząca na złamanie karku fabuła wpasowują się w moja gusta. Patent z cofaniem czasu ciekawy. Nie przyczepię się do grafiki, bo ma swój urok. Jedynie mimika postaci i synchronizacja słów z ruchem ust nieco drażni. Minusem jest również czas oczekiwania na kolejny odcinek. Chciałoby się już teraz lecieć dalej. Jak ktoś się waha to ja ze swojej strony polecam. 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ukończyłem drugi epizod (który fabularnie jest jeszcze lepszy niż pierwszy) i zaraz zabieram się za kolejne podejście z innymi wyborami. Nie ma się co rozpisywać, więc napiszę krótko - dla drugiego odcinka Life is Strange, odstawiłem Bloodborna...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja drugi odcinek jest bardzooooo dobry, a końcówka  :shok:. Wybory mają duży wpływ na to co robimy, nie mogę doczekać się kolejnego odcinka również :)

Edytowane przez Malibu19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również jestem po drugim odcinku. Do pewnego momentu raczej nijako. Niewiele się dzieje. Ale końcówka świetna. 

 

Taki ze mnie psycholog, że emo skoczyło z dachu. W sumie i tak jej nie lubiłem. YOLO bejbe

 

Problemem jest tylko odstęp czasowy pomiędzy kolejnymi epizodami. Z początku byłem skołowany i nie pamiętałem kto jest kim i jakie były moje stosunki z nimi. Po chwili wszystko było jasne, ale jednak przydałaby się większa częstotliwość wydawania. Na kolejny nie chcę czekać do czerwca. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

planują co 6 tygodni wydawać a czy będą obsuwy czy nie to zobaczymy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Trzeci odcinek można już pobierać. Szkoda, że tyle trzeba czekać na wypuszczenie kolejnego, bo bardzo chętnie ograłbym już całość - nawet zamiast Wiedźmina ;)

 

Edytowane przez kloose

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oll nie głoś herezji z tym ogrywaniem Life zamiast Wieśka  :P

 

ps. Też zagram, zapowiada się dobry odcinek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

widzę, że wszyscy tylko w wieśka ogrywają, a inne tytuły leżą :biggrin:

 

ja właśnie w nocy skończyłem EP3 i jak dla mnie najlepszy odcinek jak dotąd. Poprzednie 2 były dobre, tu jednak twórcy odwalili jeszcze lepszą robotę - opowiedziana część historii wreszcie nabrała choć trochę dynamiki (i to nie takiej tworzonej na siłę jak choćby w EP2), sporo gry toczy się nocą, co pozwoliło ukryć niektróre średnie tekstury a cała gra wygląda dużo lepiej IMO.  Także zakonczenie tym razem wyszło extra, nie tego byśmy się raczej spodziewali  ;)

 

jeśli ostatnie 2 odcinki (które niestety dopiero w lipcu i we wrześniu jak dobrze pójdzie) to będzie to jeden z ciekawszych mnieszych tytułów na PS4, jakie kiedyś były "symbolem" ps3...

Przejście odcinaka zajęło nieco ponad  3h, przy czym w zasadzie ani razu nie było mowy o jakimś dłuższym niż 5 minut zacięciu się :biggrin:

Ponownie dobre wrażenie robi audio w grze - utwory budują fajny klimat. Głosy postaci są też dobrane dobrze,

Edytowane przez Singularity
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie wszyscy, nie wszyscy ;)

Trzeci epizod jest rzeczywiście jeszcze lepszy od poprzedniego (zwłaszcza mocna końcówka) - aż boje się co będzie w kolejnym, nie mówiąc już o finale. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony tym tytułem - to na chwilę obecną jedna z najlepszych, mniejszych gier na PS4. Jedyny minus to czas - na kolejny odcinek znowu trzeba trochę poczekać :sad:

Edytowane przez kloose

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×