Skocz do zawartości
ari9217

Life is Strange

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie jest dobra promocja na Life is strange w store i mocno się zastanawiam nad zakupem, może mi ktoś podpowiedzieć do czego klimatem to przyrównać ?? (jakiś film, serial ??)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ma swój własny, unikalny klimat, szczerze polecam fanom "amerykanskiego dziecinstwa". Z niecierpliwością czekam na kolejny odcinek. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jest dobra promocja na Life is strange w store i mocno się zastanawiam nad zakupem, może mi ktoś podpowiedzieć do czego klimatem to przyrównać ?? (jakiś film, serial ??)

Ciężko ją do czegoś przyrównać, ale jak lubisz przygodówki, to się nie zastanawiaj tylko kupuj. Dostaniesz świetną fabułę z nieźle wykreowanymi bohaterami, przyjemną (choć może nie najładniejszą) oprawą graficzną, znakomitą ścieżką dźwiękową i sporą ilość nawiązań do popkultury... Edytowane przez kloose
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem gierkę, muszę przyznać że długo się zastanawiałem bo śmierdziało mi trochę ckliwą popierdółką dla nastolatek, ależ byłem w wielkim błędzie... Super przygodówka, skończyłem pierwszy epizod. Początek trochę powolny ale potem to zdecydowanie grubo się dzieje. (no i sam pomysł na grę z cofaniem czasu jest super) Jestem ciekaw co będzie dalej. Do tego dochodzi świetna oprawa, idealnie pasująca do historii i nie przypominająca dymiącej kupy jak gry od Telltale games. Polecam każdemu, nawet samcom koło 30 mimo że mogłoby się nie wydawać :)

Edytowane przez zyga101
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem gierkę, muszę przyznać że długo się zastanawiałem bo śmierdziało mi trochę ckliwą popierdółką dla nastolatek, ależ byłem w wielkim błędzie... Super przygodówka, skończyłem pierwszy epizod. Początek trochę powolny ale potem to zdecydowanie grubo się dzieje. (no i sam pomysł na grę z cofaniem czasu jest super) Jestem ciekaw co będzie dalej. Do tego dochodzi świetna oprawa, idealnie pasująca do historii i nie przypominająca dymiącej kupy jak gry od Telltale games. Polecam każdemu, nawet samcom koło 30 mimo że mogłoby się nie wydawać :)

W porównaniu do tego, co dzieje się w 2 i 3 odcinku, to pierwszy epizod wypada "słabo" - ale sam się przekonasz ;)

W zasadzie, gdyby nawet całkowicie wywalili te zabawy z czasem, to fabuła dalej byłaby mocną stroną tej produkcji...

A tych klikawek od Telltale, to nawet nie ma co porównywać do LiS ;)

Edytowane przez kloose

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś się chyba skuszę jeszcze na drugi epizod bo krótka zapowiedz narobiła mi apetytu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś się chyba skuszę jeszcze na drugi epizod bo krótka zapowiedz narobiła mi apetytu.

Po końcówce drugiego epizodu, skusisz się raczej i na trzeci ;)

To jest właśnie jedyny, wiekszy minus tej produkcji - odcinkowość...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego się właśnie obawiam bo chciałem sobie trzeci zostawić na weekend, ciekawe kiedy będzie nr 4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego się właśnie obawiam bo chciałem sobie trzeci zostawić na weekend, ciekawe kiedy będzie nr 4.

W tym miesiącu ma być...
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poleciałem drugi epizod.... ja pierdzielę ale akcja, takiego zakończenia się nie spodziewałem....  Podoba mi się zabieg długiego budowania klimatu, a potem boom jakby ktoś z plaskacza w ryj strzelił. Giera niszczy system. Jutro wieczorem ogram trzeci epizod, mam nadzieję że równie dobry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 jest najlepszy, szczególnie końcówka :)

 

mam nadzieję, że 4. wyjdzie planowo w lipcu i nie będzie obsuwy jak przy 2...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka ta gra jest świetna :O

Moim zdaniem przebija wszystko co stworzyło Telltale (porównania są nieuniknione).

Już jestem pod wrażeniem, a przecież jeszcze nie ograłem 3 epizodu, który ponoć jest najlepszy z obecnie dostępnych.. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem

Ja sie skusiłem po poście zygi ze 30+ tez moze w to zagrać

Na razie 1,5 h za mną pierwszego odcinka i mam ochotę pochlastać sie tępa żyletka z nudów

A bohaterce zasadzić soczystego kopa za te jej bajdurzenia

Hipsterka udająca niehipsterke

Chyba najnowszy trend

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ocenianie LiS po 1. odcinku to jak ocenianie filmu po okładce :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie oceniam tylko pisze bieżące odczucia

Czytając Wasze pełne zachwytu posty jak na razie zawiodłem sie ale mam nadzieje ze końcówka rzeczywiście poprawi mi odbiór na tyle ze wezmę następne epizody

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ocenianie LiS po 1. odcinku to jak ocenianie filmu po okładce :D

Ale to właśnie pierwszy odcinek, powinien zachęcić do zakupu kolejnych - nawet w przypadku tej gry.

Nie oceniam tylko pisze bieżące odczucia

Czytając Wasze pełne zachwytu posty jak na razie zawiodłem sie ale mam nadzieje ze końcówka rzeczywiście poprawi mi odbiór na tyle ze wezmę następne epizody

Każdy ma inny gust, jednemu ten tytuł podejdzie, drugiemu nie. Ale skoro już masz ten pierwszy epizod, to daj mu szansę. Może i gra wydaje się dziecinna i infantylna, ale fabuła jest jej mocną stroną - nawet bez zabaw czasem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@arkadiuszj spokojnie graj do końca, mi też początek wydawał się nudny jak flaki z olejem. Tu napięcie jest budowane stopniowo. Czekam na twoją opinię jak skończysz epizod :)

 

Skończyłem trzeci epizod......brak mi słów..... koniec znowu pozamiatał, aż nie wiem co napisać. Jedyne co mi przychodzi do głowy to KIEDY 4 EPIZOD ?? :).

 

Czułem że coś będzie nie tak bo jak to mówią równowaga we wszechświecie musi być zachowana, skoro odkręciła jeden temat to gdzieś indziej musiało wpaść gówno w wiatrak. Jak Chloe wyjechała na wózku to aż przeszły mnie ciary...

Edytowane przez zyga101
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem trzeci epizod......brak mi słów..... koniec znowu pozamiatał, aż nie wiem co napisać. Jedyne co mi przychodzi do głowy to KIEDY 4 EPIZOD ?? :).

 

 

zapowiadali, że w lipcu, ale już raz (2EP) mieli opóźnienie kilkutygodniowe więc niestety nie ma pewności póki gra nie wyląduje w PSS ;)

 

Ale to właśnie pierwszy odcinek, powinien zachęcić do zakupu kolejnych - nawet w przypadku tej gry.

 

mnie zachęcił już darmowy trial (początek 1 ep) do kupna season passa na wszystkie 5 ep jak tylko były dostęne (jakoś w grudniu) Na PS4 IMO nie było jeszcze tak dobrej "małej" gry więc się nie wahałem ani chwili nie mniej 1 ep wielu osobom moze sie nie spodobac az tak :D dlatego polecam grac dalej bo LiS sie rozkreca z epizodu na epizod

Edytowane przez Singularity
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WHAT THE FUCK? - Moja reakcja na zakończenie 3 epizodu.

Pisaliście, że jest dobry, ale nie sądziłem, że stanie się coś takiego :O

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WHAT THE FUCK? - Moja reakcja na zakończenie 3 epizodu.

Pisaliście, że jest dobry, ale nie sądziłem, że stanie się coś takiego :ohmy:

Aż strach pomyśleć co będzie w 4 i 5 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko do grających. Czy osoba ze średnią znajomością języka angielskiego da radę się odnaleźć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko do grających. Czy osoba ze średnią znajomością języka angielskiego da radę się odnaleźć?

Bez problemu - nawet z podstawową znajomością. To nie L.A. Noire ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż strach pomyśleć co będzie w 4 i 5 ;)

 

Już się tego boje.. :D

Oby jakoś niedługo 4 się pojawił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×