Skocz do zawartości
ari9217

Life is Strange

Rekomendowane odpowiedzi

Nie, tylko łatka przygotowująca na nowy odcinek, na chwilę obecną nie ma nawet daty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za dzięcioły. Ile można czekać....

 

   łatka sugeruje, że wkrótce będzie... ale kiedy to nie wiadomo... brak daty sugeruje, że oni sami nie są niestety tego pewni :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś o północy powinien się odblokować nowy odcinek :)

 

Edit: Jest nowy epizod !, o dziwo PSN idzie pełną parą i za chwilkę kończę sciągać. Całkiem spory bo prawie 4,5 GB. Ciekawość zżera mnie od środka.

Edytowane przez zyga101
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny świetny odcinek i znowu lepszy od poprzednich. Klimat zrobił się tak gęsty, że można go kroić nożem. Już jeden z pierwszych wyborów:

eutanazja Chloe, albo pozostawienie jej przy życiu jako prawie warzywo

jest mocny...

Edytowane przez kloose
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cały odcinek jest mocny ale zakończenie znowu gniecie, choćbym siedział i kminił miesiąc to bym tego nie wymyślił. Jest jeden duży minus niestety, znowu trzeba czekać na następny odcinek.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj tak - końcówka znowu zgniotła jajka. Nie spodziewałem się tego...

To tylko trailer bez spoilerów, więc można oglądać...

Edytowane przez kloose

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny trailerek, strzykawa mnie zaciekawiła :)

Po demku wydawało mi się że ta gra nie porusza specjalnie trudnych i poważnych tematów a jednak ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demko zupełnie nie oddaje tego czym jest tak naprawdę ta gra. Po demku moje odczucia to "zieeww" ale skusiłem się na całość i #mianowicie opad szczeny :).

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny trailerek, strzykawa mnie zaciekawiła :)

Po demku wydawało mi się że ta gra nie porusza specjalnie trudnych i poważnych tematów a jednak ?

 

demko to tylko początek tej gry przez co nie oddaje ono tego co powinno niestety. Ja powiem tak: kupuj po warto - gierka jest im dalej tym lepsza :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny trailerek, strzykawa mnie zaciekawiła :)

Po demku wydawało mi się że ta gra nie porusza specjalnie trudnych i poważnych tematów a jednak ?

Pewnie się narażę, ale zaryzykuję stwierdzenie, że Life is Strange porusza poważniejsze tematy niż "Symulator Noszenia Drabiny" od ND, chociaż początkowo może się wydawać inaczej... Edytowane przez kloose

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@zyga101, @Singularity możliwe, że demo to początek i taki mały przedsmak ale mi osobiście demo też wpadło w moje gusta :). Do tego czytam opinie o grze i smak na tą serię cały czas mam :). Początkowo mam zamiar czekać na jakąś promocję całego sezonu ale myśle, że chyba skuszę się przynajmniej na cały pierwszy epizod :). Po części może też jestem ciekawy serii bo inne gry z epizodami na ten czas nie porywają mnie ;].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Velans jak demo Ci się podobało, to bierz całość - nie będziesz żałował wydanych $...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kloose zapewne tak :). Ale tutaj już nie zależy od tego czy mam smaka na grę tylko od funduszy ;p. Na jeden odcinek może wyskrobię ale cały sezon raczej nie bo mam w planie jeszcze parę DLC do innych gier ;D. Ale jeszcze trochę poczekam i może coś wpadnie do skarbonki albo pojawi się jakaś promocja na cały sezon :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kloose zapewne tak :). Ale tutaj już nie zależy od tego czy mam smaka na grę tylko od funduszy ;p. Na jeden odcinek może wyskrobię ale cały sezon raczej nie bo mam w planie jeszcze parę DLC do innych gier ;D. Ale jeszcze trochę poczekam i może coś wpadnie do skarbonki albo pojawi się jakaś promocja na cały sezon :).

Chyba, że tak. To w takim razie faktycznie lepiej poczekaj i bierz od razu całość - zaoszczędzisz parę złotych, a i może znowu trafi się jakieś promo na tą grę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak by byłą całość to by można się zastanowić ale jak nie ma to nie widzę sensu kupować, żeby czekać znowy miesiąc albo 2 na ostatni odcinek .

Ale gra jest u mnie wysoko na liście życzeń, czekam na ost odcinek i promo na całość .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak by byłą całość to by można się zastanowić ale jak nie ma to nie widzę sensu kupować, żeby czekać znowy miesiąc albo 2 na ostatni odcinek .

Ale gra jest u mnie wysoko na liście życzeń, czekam na ost odcinek i promo na całość .

 

oj nie wiesz co prawisz powiem po skończonym 4 epizodzie :biggrin:   LiS to jedna z tych gierek, które warto brać od razu a nie czekać :)

EP4 kilka minut temu zakończony - ogromne brawa dla twórców za to co przygotowali - sporo wyborów, które widac, że zostały przemyślane od początku przez twórców a nie dodane na siłę.

koniec, gdy poznajemy

kto zabił i kogo widać na trailerzeł i kogo widać na trailerze  

na prawdę mocny

 

Jak dla mnie 10/10 bez żadnych wątpliwości ;)  byle do września teraz :biggrin: 

 

Edytowane przez Singularity

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To żaden spoiler...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ ten czwarty epizod mnie wynudził

Symulator noszenia drabiny jest niedościgniony w porównaniu do symulatora pseudo emo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile będzie odcinków ?

Co ile są / będą wydawane ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety będzie tylko 5 odcinków. A wychodzą co +/- 6 tygodni...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×