Skocz do zawartości
ddemon

II Edycja Turnieju FUT Na PS4 - Zapisy,Regulamin,Wyniki i Tabela

Rekomendowane odpowiedzi

1ddemon - DarDemon89 - KSG Demon Team

2 baku83 -Baku_1983 - FC Pabianice

3 evo666 - Olo2014 - AC Team Evo

4 Tom182-Diabel182-Devils FC

5 vkkaaa - imleckyyy - FIFA AIDS

6 PESsimist - kamciopaluch - POWERS FC

7 Krosek - DisneyINTRO - Damianus Club

8 Piachu00 - piachu00 - proland

9 antyfutbol - PLsportchampion - KOPACZEPL

10 pietruch - pietruchjr2 - Krzywa FC

11depcik94 - depcik94 - Radomsko FC

12 sew - xsewx - Evil Squad

13 bartbuks - andrzejandrew85 - Krwawe Ogórki 

14 lokitheman - lokithemanPoland - Torino PL 

15 pakasiedlce - pakasiedlce - Polish Warriors

16 joseph969 - emcio969 - Random Team

17 zioomek - humaj1 - el shaarawy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dzięki vkkaa...

 

Panowie i może Panie zapisywać się...Im więcej tym lepiej zarówno pod względem nagród jak i ułożenia systemu rozgrywek,który od godziny próbuje ułożyć jak najkorzystniej...

 

Jeśli chodzi o system dobrze byłoby ukulać te 24 osoby - zagralibyśmy systemem 4x6 - 4 osoby przechodzą dalej i rozstawienia jak to było m.in na MŚ 2015 w Katarze w piłce ręcznej... 2,5 tygodnia na fazę grupową + 2 tygodnie na fazę finałową...

Pula nagród 360 000 coinsów(po 15 000 zbiórka) - będę wypłacał od przebytych faz(przynajmniej od 1/4 - o podziale będzie gdy już będzie dokładna ilość)...

Uwaga nie będę pokrywał prowizji w tej edycji i ponosił dodatkowe koszty(360 000 coinsow*5% = 18 000 bądź przy 32 osobach*5%= 24 000) bo nie jestem Rockefellerem tej gry :P Może część pokryje,ale na pewno nie wszystko ;)

Istnieje jeszcze opcja w fazę grupową z  32 osobami i systemem z MŚ w piłce nożnej,wiadomo wtedy pula nagród byłaby jeszcze większa,ale tutaj nie rozpatrywałem jeszcze podziału,ale wydaje mi się,że również wypłacać od 1/4 tyle,że kwota będzie większa za dotarcie do tej fazy...

 

Poza tym dla większości z Was lepiej będzie jak system rozgrywek będzie w grupach(łatwiej umówić się na konkretny termin pod względem godziny i przede wszystkim mniej spotkań do rozegrania itd..)

 

Jeśli ilość osób będzie inna niż 24 lub 32 będę musiał uważnie jeszcze to przemyśleć - na dzień dzisiejszy myślę o podziale na 2 równe grupy i podzielenie potem na grupę mistrzowską i "spadkową" - każdy dorzuca 10 000 do grupy mistrzowskiej i każdy dorzuca do 5 000 do grupy spadkowej...

Jak wspomniałem ta formuła ma jeden minus - ilość spotkań każdy z każdym - biorąc pod uwagę choćby 20 osób to daje 9 dwumeczów w fazie zasadniczej i 9 dwumeczów w fazie finałowej = 18 dwumeczów biorąc pod uwagę 2 dwumecze na tydzień - to wychodzą rozgrywki 9 tygodniowe przy 20 osobach !! Istny horror....

Możemy jeszcze ewentualnie się zastanowić nad 4 grupami po 8 osób,bo tutaj wychodzi 4 tygodnie na fazę grupową i 2 tygodnie na finały ..

Także w waszych rękach najlepiej jest aby uzbierać 24 lub 32 osoby...

 

Turniej może trwać od 5-6 tygodni wzwyż - najprawdopodobniej 9-10 tygodni :P

Więc Wpisowe będą wynosiły jednak 15 000 coinsów(tak jak w poprzedniej edycji wy pokrywacie prowizję czyli przelewy po 15 750)...Ale spokojnie do mojej kieszeni nic nie wpadnie(zrobię tak,aby być jeszcze na minusie - tyle tylko,że nie tak sporym) !!

Reguła dwóch dwumeczów w ciągu tygodnia się nie zmieni...

 

Moim zdaniem spokojnie można kogoś złapać w ciągu tygodnia i rozegrać z nim spotkanie po godzinie 23....Nie wierzę,że w ciągu tygodnia chociaż raz ktoś nie siedzi dłużej przed konsolą i odreagowuje choćby po ciężkim dniu pracy lub weekend - wystarczy tylko odpowiednio zgrać z daną osobą,umówić...No,ale oczywiście sami musicie zdecydować...

Na koniec tych ogłoszeń jedynie co mogę to tylko jeszcze raz zaprosić wszystkich do wzięcia udziału,bo całkiem prawdopodobne,że to może być już ostatni turniej z edycją FIFĄ 15 - dlaczego ostatni pisałem już wcześniej,a pisząc tego posta dotyczącego formule tych rozgrywek tylko się tym utwierdziłem :)

Edytowane przez ddemon
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Szacunek ddemon za checi i za to ze ci sie udało tutaj na forum sklecic ten turniej , wielu juz próbowalo a nikomu nie wychodzilo.

 

Jezeli nie uzbieramy 24 osób zróbmy moze po prostu lige albo turniej systemem pucharowym ... pozostaje wtedy kwestia jaką metodą wybierzemy metodę losowania... cytując klasyka :biggrin:

Edytowane przez evo666
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

1 ddemon - DarDemon89 - KSG Demon Team

2 baku83 - Baku_1983 - FC Pabianice

3 evo666 - Olo2014 - AC Team Evo

4 Tom182 - Diabel182 - Devils FC

5 vkkaaa - imleckyyy - FIFA AIDS

6 PESsimist - kamciopaluch - POWERS FC

7 Krosek - DisneyINTRO - Damianus Club

8 Piachu00 - pachu00 - proland

9 antyfutbol - PLsportchampion - KOPACZEPL

10 pietruch - pietruchjr2 - Krzywa FC

11 depcik94 - depcik94 - Radomsko FC

12 sew - xsewx - Evil Squad

13 bartbuks - andrzejandrew85 - Krwawe Ogórki

14 lokitheman - lokithemanPolnd - Torino PL

15 pakasiedlce - pakasiedlce - Polish Warriors

16 joseph969 - emcio969 - Radom Team

17 zioomek - humaj1 - el shaarawy

18 danon - danonxpl - Polonia Podlasie

Edytowane przez danon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jestem ciekawy jak bedzie tylko wygladalo ustawianie sie na mecze. Przy 10 osobach juz bylo zamieszanie w temacie ( kto chce grac, kto dostepny, kto nie moze a kto skonczyl i wpisuje wynik ). :/

Dobrze by bylo trzymac sie sztywno terminarza ale to raczej nie realne bo nie kazdy moze wiadomo.

Gdyby jednak bylo tak ze kazda grupa mialaby swoj temat mogloby to byc bardziej przejrzyste :) ot taka refleksja po porannej kawie :)

Jesli of course bylby podzial na grupy

Edytowane przez Tom182

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekawy jak bedzie tylko wygladalo ustawianie sie na mecze. Przy 10 osobach juz bylo zamieszanie w temacie ( kto chce grac, kto dostepny, kto nie moze a kto skonczyl i wpisuje wynik ). :/

 

prawda, chciałem poczytać co się działo w I edycji to chaos niesamowity w temacie. Z resztą słabo to już teraz wygląda. Dlaczego nie zrobić dla FIFY oddzielnego działu w dziale sportowe, tam podział na FIFA 15 i FIFA FUT i dopiero tam II edycja konkursu i inne tematy (np. ten temat który tereaz ma ponad 1000 stron). Nie da się tego wszystkiego poprzenosić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha niech cwir da mi moda to będę ogarniał temat fify :d a poważniej ja co chciałem tam znalazłem bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha niech cwir da mi moda to będę ogarniał temat fify :biggrin: a poważniej ja co chciałem tam znalazłem bez problemu.

Bo Ty jesteś Mistrzem przez duże M. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mały chaos byl i o tym juz pisalismy, na pewno Ddemon musi ogarnac sposób zliczania i tabele (zewnetrzna stronka do tego stworzona, multum ich na sieci -  moge pomóc). I dla ulatwienia moze tylko rozbicie na dwa tematy, wyniki gdzie beda wpisywane TYLKO wyniki i drugi dyskusje. W temacie wyniki dobrze by bylo ze obaj zawodnicy podawali wyniki albo jeden podaje drugi potwierdza.

Z tym graniem mi nie przeszkadzalo dogadywanie sie bezposrednio, wszystko bylo jaknajbardziej ok. Rozpiska byla na miesiac a mysmy praktycznie w 2 tyg zakonczyli, takze system byl efektywny. Kazdy wie z kim ma grac na podstawie rozpiski wiec wali sie na priv i sie dogaduje. To ze nie ktorzy nie moga od razu ze wszystkimi grac to normalne i nie ma co sie stresowac bo Ddemon sensownie te terminy ustalał, ma byc min dwumecz tygodniowo i to jest ok.

Edytowane przez evo666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

 Jeśli by doszło do grup po 4 to zdecydowanie pomysł z tematami dla każdej grupy jest bardzo dobry.

Edytowane przez sew

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

 Jeśli by doszło do grup po 4 to zdecydowanie pomysł z tematami dla każdej grupy jest bardzo dobry.

Tylko jaki sens ma tworzenie osobnego tematu dla 12 dwumeczy (i do tego 4 tematy)? zgadywac sie mozna poza forum , tak jak to pisal Ddemon w zasadach , mamy psn , priv wiadomosci tutaj i to w zupelnosci wystarczy. Temat calej I edycji zamknał sie w 14 stronach.

Edytowane przez evo666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owszem chaos w poprzedniej edycji był - ale jak już o tym pisałem wcześniej - w tym temacie mają być tylko wyniki ew. refleksje spotkań lub komentarze,że coś się nie zgadza(tym razem oby ich nie było wcale lub znacznie mniej niż w poprzedniej edycji).....

 

Co do śmietnika-choasu to głównej mierze robicie go Wy,także jeśli chcecie o porządek to starajmy się o ten temat WSZYSCY wspólnymi siłami dbać :)

 

A nie post typu

 

"x-y 0:0 y:x 1-2

Dobry meczyk - Kto następny?"

 

Bo właśnie takie posty kto następny,jestem jeszcze przez godzinę dostępny itd... czyni ten temat śmietnikiem !!

 

Także tym razem jeśli znowu pojawią się takie kwiatki będą szybko utemperowanie przeze mnie jak i mam nadzieję przez Was - bo jeśli chcecie porządek to o Niego dbajmy wszyscy...Ale gdyby takie posty się pojawiały to najlepiej na taki post RAZ!! zwrócić uwagę,odpowiedzieć na niego w temacie "USTAWKI TURNIEJOWE" lub po prostu zignorować...

Każdy tutaj z Nas ma trzy opcje...Od Nas zależy,którą opcję wybierzecie - podpowiem,że najkorzystniejsze dwie ostatnie :)

 

Co do zliczania wszystkich wyników tym razem będę posługiwał się stroną lub stronami(w zależności od grup)...Będę się starał codziennie lub maksymalnie co dwa dni aktualizować posty z tabelami na forum !! Oczywiście z terminarzem będziemy kierować się tym,który zostanie tutaj podany(może różnić się od strony)....

To tyle...
 

Jak coś jeszcze nie jest jasne dla nowych użytkowników to najlepiej pytajcie,wysyłajcie jak niektórzy PW póki jeszcze na to czas to postaram się jeszcze wyjaśnić...

Później już nie będzie odwrotu,po zaksięgowaniu wpłaty będę miał jeszcze więcej na głowie :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jezeli po nocach to wchodzę.

O.Tadeusz-cosheq-Bartolomeo CF

Jesli moge wtracic, sushi calkiem niezle radzil sobie w lidze typerow, moze bedzie mial ochote wspomoc, bo wyglada to coraz grubiej ;)

1 ddemon - DarDemon89 - KSG Demon Team

2 baku83 - Baku_1983 - FC Pabianice

3 evo666 - Olo2014 - AC Team Evo

4 Tom182 - Diabel182 - Devils FC

5 vkkaaa - imleckyyy - FIFA AIDS

6 PESsimist - kamciopaluch - POWERS FC

7 Krosek - DisneyINTRO - Damianus Club

8 Piachu00 - pachu00 - proland

9 antyfutbol - PLsportchampion - KOPACZEPL

10 pietruch - pietruchjr2 - Krzywa FC

11 depcik94 - depcik94 - Radomsko FC

12 sew - xsewx - Evil Squad

13 bartbuks - andrzejandrew85 - Krwawe Ogórki

14 lokitheman - lokithemanPolnd - Torino PL

15 pakasiedlce - pakasiedlce - Polish Warriors

16 joseph969 - emcio969 - Radom Team

17 zioomek - humaj1 - el shaarawy

18 danon - danonxpl - Polonia Podlasie

19 O.Tadeusz - cosheq - bartolomeo cf

Edytowane przez O.Tadeusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

14 lokitheman - lokithemanPolnd - Torino PL, nie gralismy ostatnio w pucharze przypadkiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

14 lokitheman - lokithemanPolnd - Torino PL, nie gralismy ostatnio w pucharze przypadkiem?

Bez spiny, patrz co napisał ddemon dwa posty wyżej, nie róbmy niepotrzebnego spamu w tym temacie. O to czy graliście ze sobą możesz zapytać na PW. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Uwaga z racji tego,że dostałem ciekawe pytanie na PW to odniosę się tutaj i przy okazji dodany punkt regulaminowy...

 

Pytanie brzmiało " A mozna korzystac z kart treningów?"

 

Biorąc pod uwagę,że w I edycji nikt nie stosował kart treningów tak i teraz będzie tak samo(tyle,że zostanie dopisany pkt regulaminowy dot.zakazu),a więc

- nie stosujemy żadnych kart treningowych -podnoszenie wszystkich cech,tempa,umiejętności bramkarskich itd..

- można stosować karty chemii  - karty typu Snajper,myśliwy kot cień itd.

 

Panowie liczę na uczciwą grę,nie ma sensu oszukiwać...Jeśli ktoś zagra przez pomyłkę(co trudno będzie wytłumaczyć bo karty stosuje się na 1 mecz) a rywal to wychwyci ma szansę wnioskowania o walkower...

Edytowane przez ddemon
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak macie jakieś koncepcje odnośnie rozgrywek to piszcie w tym temacie lub mi na PW

 

U mnie są 2 koncepcje

 

W przypadku 19-20,24 osób więc grupy 1x4 i 3x5 wchodzą po 2 osoby + a ci co się nie dostaną(max 2x5) będzie jakiś tam puchar pocieszenia :P

W przypadku 20 osób będzie podobnie 4x5 osób awansuje 2+2 do pucharu pocieszenia...6x4 osoby i 4 osoby wychodzą z grupy...

 

Ta formuła będzie trwała od 2-3  tygodni rozgrywki w grupie i 2 tygodnie faza finałowa...

 

Chyba,że dzielimy na 2 grupy po 9-12 osobowe(5 tygodni) i wychodzą 4 osoby i już potem 1/8 1/4 itd(2 tygodnie)

 

 

Ja niestety jestem za opcją 1 dlaczego z prostego powodu - w mniejszych grupach będzie łatwiej się zgadać,faza grupowa potrwa krócej i tym samym turniej...Ja cały czas biorę pod uwagę,że zbliża się wiosna,ludzie częściej będą siedzieć z % na ławce w parku,sadzić kwiatki w ogródku czy też po prostu wypełniać obowiązki domowe,spędzać czas z rodziną,ze znajomymi... Ale głos decydujący ma lud i niech określi się w temacie :)

Chcecie więcej spotkań,turniej dłuższy czy krótszy z mniejszą ilością spotkań - najlepiej aby każdy się wypowiedział edytując bądź pisząc nowy post...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym proponowal zwiekszyc wpisowe... Wiem, ze tu chodzi o zabawe, ale wtedy sa wieksze emocje itd. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o długość turnieju to ja jestem za większa ilością spotkań.

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym proponowal zwiekszyc wpisowe... Wiem, ze tu chodzi o zabawe, ale wtedy sa wieksze emocje itd. :D

Jak startuje Piachu to emocji nie będzie :D

Taki żart :)

A tak serio, po pierwszym turnieju wnioskuje, ze Evo i Tom mogą powalczyć z Piachem, nie wiem jak nowi uczestnicy, ja walczę o środek tabeli :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozgrywanie meczy tylko w weekendy co drugi tydzień wchodzi w grę czy nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozgrywanie meczy tylko w weekendy co drugi tydzień wchodzi w grę czy nie?

Regulamin: Każdy z uczestników musi rozegrać 2 dwumecze w tygodniu(łącznie 4 spotkania na tydzień).

 

Czyli w jeden weekend musiałbyś zagrać 8 spotkań, jest to możliwe, więc wszystko zależy raczej od chęci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Regulamin: Każdy z uczestników musi rozegrać 2 dwumecze w tygodniu(łącznie 4 spotkania na tydzień).

 

Czyli w jeden weekend musiałbyś zagrać 8 spotkań, jest to możliwe, więc wszystko zależy raczej od chęci.

 

Chodziło mi o to, że w jeden tydzień jestem dostępny od 21 do późna, a w drugi tydzień 9-15 + weekendy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×