Skocz do zawartości
ddemon

II Edycja Turnieju FUT Na PS4 - Zapisy,Regulamin,Wyniki i Tabela

Rekomendowane odpowiedzi

Chodziło mi o to, że w jeden tydzień jestem dostępny od 21 do późna, a w drugi tydzień 9-15 + weekendy. 

 

 

No to nie widzę problemu - i tak moim zdaniem więcej spotkań jest rozgrywanych w weekend(wyjątek to początkowa faza turnieju,gdzie każdy chce nabić jak najwięcej)...

Decyzja należy do Ciebie - są tacy którzy zapisali się mając tylko wolne weekendy lub tylko ci co grają w późnych godzinach nocnych.

 

Swoją drogą otacon,Foxter,Sithman nie wygłupiajcie się tylko zapisujcie :P

 

Zapisy kończymy definitywnie o 23:59 !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dobra to i ja się chętnie sprawdzę, najwyżej będę chłopcem do bicia :biggrin: Pozatym macie 19stu, może łatwiej będzie coś sensownego ułożyć z okrągłą 20stką.

ddemon - DarDemon89 - KSG Demon Team

2 baku83 -Baku_1983 - FC Pabianice
3 evo666 - Olo2014 - AC Team Evo
4 Tom182-Diabel182-Devils FC
5 vkkaaa - imleckyyy - FIFA AIDS
6 PESsimist - kamciopaluch - POWERS FC
7 Krosek - DisneyINTRO - Damianus Club
8 Piachu00 - piachu00 - proland
9 antyfutbol - PLsportchampion - KOPACZEPL
10 pietruch - pietruchjr2 - Krzywa FC
11depcik94 - depcik94 - Radomsko FC
12 sew - xsewx - Evil Squad
13 bartbuks - andrzejandrew85 - Krwawe Ogórki

14 lokitheman - lokithemanPoland - Torino PL

15 pakasiedlce - pakasiedlce - Polish Warriors

16 joseph969 - emcio969 - Random Team

17 zioomek - humaj1 - el shaarawy
18 danon - danonxpl - Polonia Podlasie
19 O.Tadeusz - cosheq - bartolomeo cf

20 Mariusz1501 - stolar_7 - Madridismo7

Edytowane przez Mariusz1501
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zapisy zamknięte...Whizzer usunął zgłoszenie szkoda,no ale ja nikogo do zabawy nie będę zmuszał...

 

Ja już system rozgrywek znam(oby Wam się spodobał),grupy również kto z kim(dzięki random.org) - muszę na nowo ogarnąć tylko pulę nagród,bo system który pierwotnie planowałem uległ zmianie o czym dowiedziecie się w godz 12-16...W tych godzinach też będę wysyłał PW....

 

Nie podam Wam grup,które są bardzo interesujące,bo spowodowałbym tu mały śmietnik  - dziś bądź najprawdopodobniej we wtorek pojawi się terminarz...Bądźcie czujni :)

Edytowane przez ddemon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą otacon,Foxter,Sithman nie wygłupiajcie się tylko zapisujcie :P

 

Zapisy kończymy definitywnie o 23:59 !!

Chciałem się zapisać, ale już zamknięte.... :(   :D

Żart. Nawet nie wiesz jak cholernie chciałbym z Wami zagrać, ale jestem na etapie zmian życiowych i kompletnie nie potrafię się określić jak będę stał z czasem, a nie chcę rozbijać całego turnieju swoją osobą. Już teraz średnio stoję z czasem, a co będzie od marca naprawdę nie wiem na dzień dzisiejszy.

 

Moim zdaniem fajniej by było gdybyście grali po prostu ligę. 20 osób to nie tak dużo (prawie jak liga szkocka :P) a ta adrenalinka, tabela, bramki strzelone na wyjeździe itd... to byłoby coś.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem się zapisać, ale już zamknięte.... :sad:   :biggrin:

Żart. Nawet nie wiesz jak cholernie chciałbym z Wami zagrać, ale jestem na etapie zmian życiowych i kompletnie nie potrafię się określić jak będę stał z czasem, a nie chcę rozbijać całego turnieju swoją osobą. Już teraz średnio stoję z czasem, a co będzie od marca naprawdę nie wiem na dzień dzisiejszy.

 

Moim zdaniem fajniej by było gdybyście grali po prostu ligę. 20 osób to nie tak dużo (prawie jak liga szkocka :P) a ta adrenalinka, tabela, bramki strzelone na wyjeździe itd... to byłoby coś.

Tez bym optowal za ligą ale poczekajmy na to co Ddemon nam sprezentuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, jeżeli są jeszcze wolne miejsca to chętnie dołączę. (zagapiłem się że zapisy są do wczoraj ;) )

NPK_PACMAN - NPK_PACMAN -  RKS MARYMONT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Chciałem się zapisać, ale już zamknięte.... :( :D

Żart. Nawet nie wiesz jak cholernie chciałbym z Wami zagrać, ale jestem na etapie zmian życiowych i kompletnie nie potrafię się określić jak będę stał z czasem, a nie chcę rozbijać całego turnieju swoją osobą. Już teraz średnio stoję z czasem, a co będzie od marca naprawdę nie wiem na dzień dzisiejszy.

Moim zdaniem fajniej by było gdybyście grali po prostu ligę. 20 osób to nie tak dużo (prawie jak liga szkocka :P) a ta adrenalinka, tabela, bramki strzelone na wyjeździe itd... to byłoby coś.

w lidze bramki na wyjezdzie? Czekamy z niecierpliwością na dalsze informacje! Edytowane przez pakasiedlce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No to oto system rozgrywek jaki przewiduje...

Turniej będzie rozgrywany w trzech grupach(2x7 i 1x6)...
Do kolejnej rundy awansują 3 osoby z grup 7 osobowych i 2 najlepsze osoby z grupy 6-osobowej i tym samym odbędzie się potem losowanie 1/4...
Zostanie rozegrany również puchar pocieszenia po 1 osobie z 4 miejsca z grup 7 osobowej i 2 osoby z 6 osobowej - tym samym nikt nie ucierpi,że któraś z grup jest korzystniejsza - tutaj będzie rozgrywany już półfinał ...
Oczywiście w meczach grupowych jak i w fazie pucharowej będą rozgrywane dwumecze...Turniej powinniśmy najpóźniej zakończyć po świętach Wielkiej Nocy...

Pula Nagród

Zwycięzca 145 000 coinsów
Finalista 60 000 coinsów
Półfinaliści 2x 15 000 coinsów
Ćwierćfinaliści 4x 5000 coinsów

Zwycięzca Pucharu pocieszenia 10 000 coinsów
Finalista 5 000 coinsów

Łączna Pula nagród 290 000 z 300 000 coinsów...
Jak przyznałem wcześniej nie będę pokrywał całą prowizję z 300 000*5 % to kolejne 15 000 coinsów...Także macie odpowiedź gdzie podzieje się 10 tysięcy(prowizję pokryje w 1/3)

Zawsze możemy rozegrać jeszcze Superpuchar(zwycięzcy obu turniejów) również metodą dwumeczu - tutaj nagrody w postaci coinsów nie ma - ale finaliści mogą sami ustalić kwotę o jaką chcą grać min. 10 000 coinsów....Tutaj decyzja będzie zależeć od Was:)


Moim zdaniem jest to na pewno lepsza formuła niż grupy 4x5 osób(2+2) - po pierwsze meczów w grupie będzie więcej jak i trudniej z takich grup będzie awansować...

Dlaczego nie ma powiedzmy 2 grup po 10 osób?

Same rozgrywki w grupach trwałyby 4-5 tygodni..O ile myślę,że w pierwszych maksymalnie dwóch tygodniach będzie parcie na granie tak potem widząc,że się nie ma szansy na dalszy awans,gra będzie bardziej ciążyć niż sprawiać przyjemność - tak było m.in w I edycji na początku boom,a potem z dnia na dzień ciężej było się zgadać - owszem turniej zakończył się sukcesem,ale z racji ilości osób chcę po prostu tego uniknąć :)

Jak wspomniałem wczoraj dzięki random.org otworzyły się grupy

2 21 10
7 19 20
4 3 17
11 14 6
16 9 12
8 1 5
15 13 18

Oczywiście cyferki to kolejnosć zgłoszenia (nikogo nie ma z nr 21 tym samym jest to grupa 6 osobowa)...


PROSZĘ SIĘ WSTRZYMAĆ Z ROGRYWANIEM SPOTKAŃ DOPÓKI WSZYSCY NIE OGARNĄ WPŁAT...

 

Terminarz rozgrywek już możecie zobaczyć w pierwszym poście...

Turniej formalnie rozpoczniemy 2.03...Możliwe,że uda się wszystko załatwić do piątku lub soboty i wtedy będzie można rozgrywać mecze awansem - dam Wam jeszcze znać :)

 

Niech każdy jeszcze raz przeczyta regulamin,aby nie było potem "ja nie wiedziałem"

 

Za jakąś godzinkę wejdę na konsolę i będę latał z pokoju do pokoju i wysyłał Wam PW na forum :)

Edytowane przez ddemon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie za bardzo ogarniam tych grup. :(

Taka mala uwaga: grajac lige nie byloby cisnienia na wygrzmocenie wszystkich meczy przed faza play off. I chyba wbrew pozorom latwiejsza w obrobce.

Jednak to Ty ddemon masz doswiadczenie w dziedzinie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mecz o 3 miejsce tez by mogl byc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zaskoczyłeś wszystkich zapewne taką formułą turnieju :) 
Wydaje mi się bardzo ciekawa i chyba jednak Twoje rozwiązanie jest najlepsze patrząc na liczbe uczestników :) 

W grupie trafiłem Mistrza poprzedniej edycji także już teraz czas zacząć intensywne treningi coby jakiś punkt urwać :biggrin:

 

Edit : Tak jak napisał Zioomek - mecz o trzecie miejsce musowo :biggrin: !!!

Edytowane przez Tom182

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak ;) czyli w mojej grupie sa tylko dwa miejsca trza zaczac trenowac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem nad meczem o 3 miejsce - jeśli będzie wola przegranych półfinalistów da się zrobić(ale nie będzie on już nagradzany)...

 

Co do grup,które przedstawiłem...Nie są one skomplikowane jak się może na początku wydawać...Z 7 osób wychodzą 3 najlepsze - każdy mecz będzie na wagę złota i przejścia do kolejnej fazy(tym samym już przynajmniej ta osoba zapewni sobie 5 000 coinsów) i 1 osoba przechodzi do 1/2 pucharu pocieszenia i nadal próbuje zgarnąć te 5 000 coinsów...Z grupy 6 osobowej wychodzą 2 osoby,ale natomiast już do pucharu pocieszenia awansują 2 osoby,a nie jedna jak to w przypadku grup 7-osobowej - czyli żadna z grup nie ucierpi,że rozegra mniej spotkań(straci tylko na gratyfikacjach)...

Jedyne co można podważyć to to,że zwycięzca Superpucharu nic nie zgarnia(ale jak wspomniałem myślę nad kwotą 10k przegrany przeleje zwycięzcy)...

 

Niestety taka formuła jest spowodowana ilością uczestników - Chciałem 24 uczestników i formułę z MŚ piłkarzy ręcznych - meczów wcale nie byłoby mało(10 meczów w grupie i 8 w fazie pucharowej) - teraz będzie podobnie 10-12 meczów w fazie grupowej + 8 meczów pucharowej..

Przyznam,że może trochę za bardzo boję się ligi z większą ilością osób - ale istnieje tutaj naprawdę ogromne zagrożenie,że osoby w trakcie rozgrywek się wykruszą

 

NPK Packman - przykro mi,zapisy trwały tydzień,a Twój udział znacznie znów skomplikowałby sprawę nad formułą,którą kombinowałem z dwa dni(przewidywałem ile osób może się do końca zapisów zapisać) :D Może jeszcze kiedyś nadejdzie okazja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze propnuje zrobic rozstawienia przed losowaniem 1/4

 

oczywiscie zwyciezcy grup i osoba na 2 miejscu z najlepszym bilansem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem, że się czepiam (bo sam jestem w tej grupie), ale szanse na wyjście z grupy 7-osobowej wynoszą 43%, a z 6-osobowej 33%, trochę to mało sprawiedliwe, prawda?

 

2 sprawa: proszę po raz drugi, załóżcie oddzielny temat "II edycja turnieju" i tam kilka tematów, wyniki, tabela, rozmowy, itp. To 5 minut roboty, a życie staje się łatwiejsze. Jeżeli nikomu się nie chce dajcie mi moda zrobię i oddam moda z powrotem

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nawet nieźle to Ddemon wymysliłes.  Graty po raz wtóry.

 

wiem, że się czepiam (bo sam jestem w tej grupie), ale szanse na wyjście z grupy 7-osobowej wynoszą 43%, a z 6-osobowej 33%, trochę to mało sprawiedliwe, prawda?

 

2 sprawa: proszę po raz drugi, załóżcie oddzielny temat "II edycja turnieju" i tam kilka tematów, wyniki, tabela, rozmowy, itp. To 5 minut roboty, a życie staje się łatwiejsze. Jeżeli nikomu się nie chce dajcie mi moda zrobię i oddam moda z powrotem

Ej no bez przesady, losowanie to losowanie nie przechodzmy w skrajnosci i wyliczanie szans procentowych. Organizator jest jeden, nameczyl sie chłop i nie ma co narzekac tylko brac do roboty. To jest zabawa.

Edytowane przez evo666
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Swoja droga to Danona nie ma w szostce jak dobrze rozumuje. Za to jestem ja evo bartbuks loki i sam ddemon ;)

..no i antyfutbol :D

Edytowane przez O.Tadeusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wiem,że szansę są mniejsze sam jestem w tej grupie 6-osobowej...Ba  nawet wiem jak gra O.Tadeusz i Evo i nie nastawiam się na awans,ale starałem się znaleźć złoty środek,pójść gdzieś na kompromis i naprawdę nie było łatwo...Zawsze jest szansa zagrania w pucharze pocieszenia,gdzie można wygrać 10 000 k + dodatkowe tyle za ew.Superpuchar - wygrać 2 puchary kosztem jednego? Coś za coś...

Owszem można byłoby pomyśleć nad zmianą puli nagród(gratyfikowany byłby najwięcej Superpuchar kosztem Pucharu i odpadnięcia z wcześniejszych faz) no ale gdybać możemy,tak wymyśliłem...

 

Jak pisałem w temacie czy ma ktoś pomysł na formułę rozgrywek - padały tylko krótkie - więcej meczów,liga i nie od wszystkich uczestników,bo bodajże tylko 2 osoby się wypowiedziały +  1 co nie bierze w ogóle udziału) na 20 osób !!

No i na koniec Danon jesteś w grupie tej 7-osobowej więc skoro masz większe szanse - to skąd te pretensje? :P

 

Każdy uczestnik dostał zawodnika teraz czekam na finalizację...Póki mam czas idzie szybko...

 

Po co chcecie dodatkowy temat?

 

Tutaj wpisujecie wyniki ew. refleksje co do spotkań - w drugim się umawiacie tylko i wyłącznie !! Tabela z Terminarzem znajdują się w I poście...

Po każdej aktualizacji będzie pojawiać się stosowny komunikat jak to było w poprzedniej edycji :)

Terminarz oraz Lista spóźnień pojawi się w ustawkach również w I poście...

 

Nie będziecie robić bajzlu w temacie,będzie porządek - proste :P Teraz póki jeszcze meczów nie gramy można jeszcze wszelkie za i przeciw wymieniać potem już tylko posty dot. meczy,tabel...

Edytowane przez ddemon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co robie w powyzszym porownaniu obok evo, ale w tym stadzie to raczej moge reczniki podawac. Choc bardziej sklaniam sie za jedna grupa, biore co mamy. 10 meczy to nie duzo i nie malo. Zobaczymy jak wszystko pojdzie, po tym mozna pomyslec nad liga. Szczerze mowiac to chcialem pograc ze wszyskimi, ale coz, zawsze cos komus nie bedzie pasowac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co robie w powyzszym porownaniu obok evo, ale w tym stadzie to raczej moge reczniki podawac. Choc bardziej sklaniam sie za jedna grupa, biore co mamy. 10 meczy to nie duzo i nie malo. Zobaczymy jak wszystko pojdzie, po tym mozna pomyslec nad liga. Szczerze mowiac to chcialem pograc ze wszyskimi, ale coz, zawsze cos komus nie bedzie pasowac ;)

Cosheq co jak co ale z tymi ręcznikami pojechałes :blink:  będą ciekawe mecze... Ja raczej nie dam rady wczesniej zaczac grac niz od 03.03, ciezki tydzien w robocie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja każdą formułę naszej ligi przyjmuję taką jaka jest, a i tak chwała i podziękowania dla ddemona, że ma chęci i czas zajmowania się tym wszystkim!

PS. jak dla mnie losowanie okazało się okrutne :D (Piachu, Tom182, Krosek) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korzystając,że mam nocną zmianę więc postanowiłem zrobić losowanie kolejnych faz

 

1/4

 

mecz 1 2c-1b
mecz 2 1c-2a
mecz 3 3b-3a
mecz 4 1c-2b

zwycięzca meczu 1- zwycięzca meczu 4
zwycięzca meczu 2 - zwycięzca meczu 3

Puchar Pocieszenia

4a    -    4b
3c    -    4c

 

Zaktualizowałem temat o Ustawkach-nowy regulamin,terminarze oraz ew.lista spóźnień i kar :) Generalnie tylko te zaksięgowanie opłat i można grać...

Nie spodziewałem się,że tyle czasu dziś znajdę przy swoich sprzętach,a jeszcze jutro mam wolne,bo Barca gra heh :D

Ale spokojnie,co po nagle to po diable...Zawodnika macie wystawionego na 3 dni :)

Oficjalne otwarcie turnieju jeszcze nastąpi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

To jest FIFA - bardziej nieprzewidywalna niż piłka nożna i wszystko się może zdarzyć. W tamtej edycji na farcie zremisowalem z evo i jak się okazało 2 punkty mu brakło do mistrzostwa.

Teraz czas urwać coś piachowi :D

Edytowane przez Krosek
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostrzegam. Gram na attacking, więc będzie futbol totalny i warto stawiać u buka, że moje mecze będą się kończyć over 3,5.

Szkoda tylko, że będę miał ujemny bilans goli. ;)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×