Skocz do zawartości
ddemon

II Edycja Turnieju FUT Na PS4 - Zapisy,Regulamin,Wyniki i Tabela

Rekomendowane odpowiedzi

Moze ujawnimy swoje sklady przed meczami co wy na to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak inni, ale do rozpoczecia turnieju, to przynajmniej 2 razy pewnie zmnienie sklad :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam kasy, talentu do handlu rowniez, wiec moim skladem gram juz dluzszy czas. Jedynie zmieniam w nim co jakis czas jakies ogniwo. Teraz mam juz staly sklad, jedynie rotuje napastnikami którymi mam w klubie. Podstawowym u mnie napastnikiem jest Van Persie, czasem za niego w podstawowym wybiega SIF Lacazette, a na zmiany jest Sturridge (chociaz ostatnio mi bardzo podpadł)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Moze ujawnimy swoje sklady przed meczami co wy na to?

Wszystkie 10 czy tylko 5? :biggrin:

Edytowane przez evo666
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie 10 czy tylko 5? :biggrin:

he he ja mam tylko 1 i staram przy tym pozostac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rezygnuję z gry w turnieju. Sorry za zamieszanie, ale na tę chwilę jestem zmęczony grą w UT. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:shok:

 

Cóż jeśli ktoś chce jeszcze dołączyć może napisać posta i wskoczyć w miejsce  PESsimist

 

Osoba ta ma  czas aż jak nie nastąpi oficjalnego otwarcia - kiedy one nastąpi? Jak wszyscy wpłacą wpisowe...

Jeśli Zioomek ogarnie temat(zawodnik jeszcze jest na aukcji 22 godziny),a nikt się do tego momentu nie zgłosi - to będę wpisywał walkowery...

Nad systemem nagród jeszcze pomyślę,bo tego czasu może jeszcze ktoś znajdzie...

 

Obecnie system trozgrywek wygląda tak:

 

Z jednej grupy 7 osobowej do kolejnej rundy awansują 3 osoby...W pozostałych dwóch grupach 6 osobowych po dwie osoby i jedna z najlepszym bilansem punktowym z 3 miejsca - przy takiej samej ilości punktów bilans bramkowy,a na koniec strzelone bramki...

 

 

Sytuacja się trochę skomplikowała,ale nie znacznie,więc idzie to jeszcze jakoś wyprostować :D

Samej argumentacji rezygnacji postaram się nie skomentować :P

 

 

Tyle na razie ode mnie...Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem - turniej powinnien ruszyć jutro,najpóźniej w piątek i będzie można wtedy grać awansem :)

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupie tego zawodnika, spokojnie ;) Jakbym mial duzo monet to bym juz dawno kupil, a tak to kupie dopiero jutro, bo jeszcze nawet skladu nie skonczylem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Tyle na razie ode mnie...Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem - turniej powinnien ruszyć jutro,najpóźniej w piątek i będzie można wtedy grać awansem :)

 

czyli możemy się dogadać i zagrać mecz grupowy już dzisiaj? Takie rozwiązanie byłoby dla mnie na rękę, ponieważ wyjeżdżam w delegację na weekend i będę mógł zagrać dopiero we wtorek  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli możemy się dogadać i zagrać mecz grupowy już dzisiaj? Takie rozwiązanie byłoby dla mnie na rękę, ponieważ wyjeżdżam w delegację na weekend i będę mógł zagrać dopiero we wtorek  ;)

Spokojnie przeciez dopiero zaczynamy od przyszlego tygodnia :-) ..... Znowu zamkniemy turniej w 5 dni :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie przeciez dopiero zaczynamy od przyszlego tygodnia :-) ..... Znowu zamkniemy turniej w 5 dni :biggrin:

 

ja tam mogę zamknąć i w dwa dni  :P a potem grać III edycję  :biggrin:  nareszcie rywalizacja z "namacalnym" przeciwnikiem, a nie randomowym ruskim lub niemcem w sezonach ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Zwycięzca Pucharu 145 000 coinsów

Finalista 60 000 coinsów

Półfinaliści 2x 15 000 coinsów

Ćwierćfinaliści 4x 5000 coinsów

 

 

 

Tak było,a po rezygnacji uczestnika będzie

 

Zwycięzca Pucharu 145 000 coinsów

Finalista 70 000 coinsów

3 miejsce 25 000 coinsów

4 miejsce 15 000 coinsów

Ćwierćfinaliści 4x 5 000 coinsów

 

(nie wiem jak to wcześniej liczylem,ale wcześniejszy podział by zły :P)...Już tłumaczę dlaczego taki,a nie inny będzie podział w puli....W sumie od Was będę miał 285 000 coinsów jak wspomniałem już na samym wstępie,nie będę pokrywał całej prowizji EA 5%, bo turniej kosztowałby mnie 29 250 coinsów ---> 285 000 coinsów x 5% EA = 14 250 + 15 000 wpisowego...

Dlatego puli nagród jest łączna kwota wynosząca 275 000 coinsów z 285 000 coinsów(czyli i tak pokryje 1/3 prowizji EA przy nagrodach)...

Jak widać zwycięzca turnieju zgarnie połowę z puli nagród,a finalistę połowę tego co zwycięzca(także myślę,że podział sprawiedliwy)...

Chcieliście mecz o 3 miejsce i będzie on rozgrywany stawką będzie dodatkowe 10 000 coinsów...

Niestety zabrakło nadal kwoty dla organizacji Superpucharu,ale myślę,że każdy kto w nim zagra zdecyduje się wpłacić min.10 000 coinsów na zwycięzcę :)

 

 

Ostatnia transakcja została sfinalizowana więc ostateczne zapisy zostają zamknięte......

 

TURNIEJ Z GODZINĄ 16:00 OFICJALNIE OTWARTY -> ŻYCZĘ MIŁEJ ZABAWY I POWODZENIA :)

 

 

PS1. Spokojnie ten turniej jest krótki więc nie ma co się spieszyć...

 

PS2. Na koniec jeszcze przypomnę raz jeszcze system rozgrywek

 

Turniej będzie rozgrywany w trzech grupach(1x7 i 2x6)...

Do kolejnej rundy awansują 3 osoby z grupy 7 osobowej  i 2 najlepsze osoby z grupy 6-osobowej plus jedna z najlepszym bilansem punktowym z trzeciego miejsca...W przypadku takiej samej ilości punktów o awansie bedzie decydować bilans bramkowy,a kolejno bramki strzelone... Tym samym potem odbędzie się 1/4...

Zostanie rozegrany również puchar pocieszenia,a w nim udział wezmą  2 osoby z grupy 7 osobowej,gorsza osoba z 3 miejsca z grupy 6 osobowej  i najlepsza osoba z 4 miejsca z grupy 6 - tutaj będzie rozgrywany już półfinał ....

Oczywiście w meczach grupowych jak i w fazie pucharowej będą rozgrywane dwumecze...

Edytowane przez ddemon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

vkkaaa    -    Mariusz1501 3:1  / Mariusz1501    -    vkkaaa 2:0

 

Za mecze nie dziękuję, mam takich setki w sezonach, jedna z tych osób u których powinno się wy*ebać R2 i trójkąt z pada. :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Oho, zaczyna się. Myślałem że to turniej czysto towarzyski. Nie potrafię tak rozgrywać jak Ty, przyznaję że jestem klasę niżej. Muszę się maksymalnie koncertować w obronie i wykorzystać każdą szansę, tak to boli? Nawet nie gram na żadnym autobusie, zwykły zbalansowany. Nie uważam też żebym nadużywał tego o czym mówisz. 
Ehhh, nie spodziewałem się takich komentarzy.

Edytowane przez Mariusz1501
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za opinię. Więcej nie będę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

ja z danon dwa remisy 2:2  grupa b

 

jak ktos chce zagrac to bede po 24, albo po 1 jakos

Edytowane przez Zioomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem teraz dostepny przez godzinke jakas. Kto gra ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grupa A

Tom182 - Joseph969 - > 4:0

Joseph969 - Tom182 ->  1:2

 

-------------------

dzięki za gre :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grupa A

 

Tom182 - Baku83  -> 1:1

Baku83- Tom182 ->  2:3

---------------------
dzięki za gre :)
Drugi mecz masakra... ale Lukaku MOTM z ławki x2 sprawę załatwił

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×