Skocz do zawartości
pablos_83

Axiom Verge

Rekomendowane odpowiedzi

A w marcu Helldivers  :P  

 

Zagrałbym w Axiom Verge, ale na Vicie. Dobry platformer, epickie walki z bossami i oldskulowa, wpadająca w ucho retro muzyka to to, czego po tej grze oczekuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam, choć na premierę raczej nie wezmę. Jeżeli poziom trudności i klimat będzie taki jak w starej Contrze to już się ciesze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś grał w tego szlagiera? Jakie wrażenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przszedlem na oremiere :) Polecam jak lubisz klasyczne Metroidy , dla mnie najlepszy ex na ps4 obok bloodborne :) Cała gra jest ostro retro , grafika i muzyczka niczym z c-64 jak pamietasz tamte klimaty - miazga :) Gameplay wypisz wymaluj Metroid-Castlevania w s-f , dosyć wymagająca giereczka , bossowie kapitalni :) WARTO !

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie moge na razie oganąć na one sotn , ten krzyzak mnie dobija on się w ogóle nie sprawdza w 2d :/ ........ Nie ma się co zastanawiać , na 99,9 % ci podejdzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka gra wyznaczała standardy ponad 20 lat temu, nie teraz... ograłem w życiu pewnie z tysiąc tytułów i wybacz, ale to w ogóle nie powinno wyjść w 2016 roku. Jaka tu jest miodność rozgrywki? wpatrywanie się na piksele i archaiczna mechanika? czas idzie do przodu, rzeczy się zmieniają jak i gry... ale jak komuś się to w obecnych czasach podoba i chce to ograć, niech ogrywa hahha, a ja nie po to sprzedałem swoją amigę, nintendo kilkanaście lat temu, abym teraz grał na ps4 w takie gry... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Axiom wpadl mi w oko juz w dniu premiery. Ze screenow leje sie miodne arcadowe sci fi z lat 80. Mam do tego nostalgie, gdyz jako smarkacz zwyklem wpatrywac sie w ekrany arcadowych maszyn w przyczepie miescie mojego dziecinstwa. Z zadyszka wpadalem do sali komputerowej tezetenu prosic pana o wydruk menu jakies gry z zx spectrum czy amstrada. Knights lore? Saboteur? 

Obecnie lubie przykatac w steamworld dig, xenodrifter. W kwestii grafiki jest jak z odbieraniem malarstwa. Jednemu podoba sie kubizm, innemu expresionizm. Ktos pieje zachwyty na plamami pollocka, inny woli dopracowane plotna beksinskiego.

Co do archaicznej mechaniki, to moze wspomne o szachach czy mahjongu, ktorych mechaniki gry maja ponad 1000 lat i dalej swiat jest pelen ich entuzjastow.

Nie ma to jak dobry zrecznosciowy platformer :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×