Skocz do zawartości
Kuba

Neo do ps3

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem ze to bylo poruszane wiele razy ale ma takie pytania! Mam Neo 1Mb i modem Sagem Fast 840! Chce podpiac pod ps3 interenet kablkiem! Jaki ma kupic router ?? cena do 140zl! Jak to pozniej wyglada wszytko o koleji jak mozna :) ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Masta88

neostrada ma livebox i tam sie laczysz przez wifi czyli bezprzewodowo jak dla mnie wypas. Jak nie potzrebujesz to poszukaj routhera zeby mial wejscie ADSL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam liveboxa i nie nazekam...w sumie na początku myślałem że to badziew ale sprawuje sie ok mam laptopa z wifi psp i ps3 wszystko obsługuje elegancko...czasem tylko cos sie zawiesi(miałem tak 2 razy) ale jest przycisk reset i livebox wraca do formy ;Dtyle tylko ze nie jest na własnosc ale 1zł miesięcznie to chyba nie mega wydatek ;)a i nie ma czegos takiego ze komp musi być włączony zeby mieć net w ps3 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam liveboxa nie chce a ten router co dalem wczesniej jest dobry??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Osyt
Wiem ze to bylo poruszane wiele razy ale ma takie pytania! Mam Neo 1Mb i modem Sagem Fast 840! Chce podpiac pod ps3 interenet kablkiem! Jaki ma kupic router ?? cena do 140zl! Jak to pozniej wyglada wszytko o koleji jak mozna :) ??

Kolego Kubo, nie powinienem się wypowiadać w sumie za moderatora forum, a do tego jestem tu nowy, ale wystarczyło trochę poszukać na tym forum i byś znalazł to czego szukasz, do tego temat założyłeś nie w tym miejscu co trzeba (powinien być w "Pomocy").

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Kolego Kubo, nie powinienem się wypowiadać w sumie za moderatora forum, a do tego jestem tu nowy, ale wystarczyło trochę poszukać na tym forum i byś znalazł to czego szukasz, do tego temat założyłeś nie w tym miejscu co trzeba (powinien być w "Pomocy").

Tak masz racje, zapraszam do szukajki, temat zamykam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×