Skocz do zawartości
pack

Wolfenstein: The Old Blood

Rekomendowane odpowiedzi

 Jaram się !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe skórki do gry, która poziomem graficznym przypomina momentami PS2 i sztuczną inteligencją na poziomie moich bokserek. 

 

Ale jak to mówią, dobry nazista to martwy nazista. Blazkowicz wraca do akcji, a ja razem z nim. Bierę na premierę!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ooo, właśnie wczoraj skończyłem podstawkę. Moim zdaniem fabularnie góruje nad innymi fpsami. Dlatego też dodatku nie omieszkam zakupić  :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The New Order był świetny, dodatek łykam bez zastanowienia (zwiastun przedni ;) ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też sobie nie odmówię :) Czy ktoś wie, czy w dodatku będzie platynowy pucharek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo prawdopodobne, sądząc po tym, że będzie wydanie pudełkowe a nie tylko cyfrowe, oraz że Infamous First Light było podobnej koncepcji i też miało platynę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wiadomo coś o tej platynie ? Podstawka to jeden z moich czarnych koników tamtego roku , wyśmienicie sié bawiłem na pre także zakup day one przesądzony .

Edit; jest platynka , słodko http://www.playstationlifestyle.net/2015/04/27/wolfenstein-the-old-blood-pre-order-and-pre-load-now-available/

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Theres 8 chapters. Considering the main game had 11 chapters, its a lot of content.

Wnioskując po tym komentarzu, obstawiam, że będzie dłuższa od The Order. Pewnie te minimum 7-8 godzin zajmie przejście. Plus platyna.

No i wszystko ładnie, pięknie, ale nie będę płacił tak chorych pieniędzy za cyfrówkę, gdy pudełko tańsze o 20 złotych. Paranoja. Miałem brać na premierę, ale teraz z moich obliczeń wynika, że zagram pewnie dopiero późną jesienią.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wnioskując po tym komentarzu, obstawiam, że będzie dłuższa od The Order. Pewnie te minimum 7-8 godzin zajmie przejście. Plus platyna.

No i wszystko ładnie, pięknie, ale nie będę płacił tak chorych pieniędzy za cyfrówkę, gdy pudełko tańsze o 20 złotych. Paranoja. Miałem brać na premierę, ale teraz z moich obliczeń wynika, że zagram pewnie dopiero późną jesienią.

Nie przesadzaj nowe pudło z dostawą na 15 maj kosztuje 75zł (allegro)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozbija się o cenę pudła, tylko o termin wydania. Aktualnie nie mam w co grać, więc w normalnej cenie z PS Store bym brał. A tak wezmę pewnie za 29 zł jesienią i wszystko fajnie :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś myślał by napisać petycję by zrobiono multi ? i jak myślicie czemu nie zrobiono wogóle multi ?

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo jest tutaj do niczego nie potrzebne. Wolfenstein to nie multi i lepiej jak się skupia na singlu, a nie marnowali czas na coś co miesiąc po premierze będzie martwe.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogralem chwile i szczerze powiedziawszy odjazd. :biggrin:

Najlepszy tekst:

hot dog:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem pudełko :) 69 zł wysyłka kurierem,premiera 15/05/2015

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Też czekam na wersję pudełkową nowy trailer kosa, siedzi mi ten Wolf jak żaden inny FPS dawno tego nie robił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest niemiłosiernie łatwa nawet na najwyższym poziomie trudności i to jest póki, co jak dla mnie jedyny minus tej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeca na Uber ginie się od 2-3 kulek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podstawkę zaczynałem od razu na uber , nie powiem miejscami dużo ginąłem ale za to satysfakcja z rozgrywki była większa :) Jak tylko wrócę z pracy to od razu zaczynam zabawę bo te 39gb musi się ściągnąć ☺

Wysłane z mojego SM-G900F

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×