Skocz do zawartości
pablos_83

RIDE

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jestem tym demem wręcz oczarowany! Grafika super, modele motocykli świetne. Tuning to super sprawa, tego w grze motocyklowej chyba jeszcze nie było! Można zdjąć tablice, lusterka, zamontować slicki i mamy maszyne torową, a jest nawet opcja zmiany pólki, klamek czy oplotu przewodów hamulcowych. Lista motocykli prezentuje się bardzo fajnie, i nie mogę się wręcz doczekać aż położę łapy na tej grze. To teraz najważniejsze, czyli model jazdy. Moim zdaniem to jest ideał, i lepiej już się tego nie da zrobić. Myślałem że MotoGP 14 nie da się pobić, ale jednak im się udalo. Na mały minus zaliczyłbym to, że bardzo ciężko jest wprowadzić w poślizg supersporta, mimo wyłączonych wszystkich asyst, superbajki latają aż miło. Bardzo fajnie jeździ się nakedami, choć byłem do nich początkowo sceptycznie nastawiony.

Nie oszukujmy się, gra jest kierowana do pasjonatów motocykli, inni nie będą w stanie dostrzec wszystkich smaczków jakie twórcy przygotowali, choć to nie oznacza że nie będą sie dobrze bawić. Naprawde polecam spróbowanie tego demka, może się spodoba ;)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj pobrałem, odpaliłem i wywaliłem :P Model jazdy straszny. Lepiej łodzią sie steruje po asfalcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem w demo i usunąłem. Grafika ładna ale... Nie podoba mi się model jazdy. Zdecydowanie za sztywno..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ustawienia można jakoś dopasować ale model jazdy albo sterowanie to jakieś nieporozumienie.

Grałem w GP i tam było to jakoś lepiej rozwiązane. Tutaj koszmar.

Wywaliłem bo normalnie odpycha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem dzisiaj trochę w tą grę i jest średnio. Czasy ładowania menu i trasy to jakaś porażka. 

Grafika może być a miejscami nawet ładna. 

W sumie gram dla platyny ale nie wiem czy dam radę ukończyć ten tytuł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego pobierając wersję cyfrową z 18GB robi się 3GB a potem w grze nie mam nic oprócz szybkiego wyścigu? Ktoś coś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie pobrało się 3GB na początku żeby dało się odpalić grę, a reszta pobiera się w tle.

A da się gdzieś sprawdzić postęp pobierania tego co w tle się kopiuje? Pytam bo nigdy tak dużego pliku nie ściągałem z PSS więc nie wiem jak to wygląda dokładnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Options na ikonce z grą i tam będziesz miał status.

Ewentualnie sprawdź w pobieranych bo tam też powinno być pobieranie danych aplikacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Options na ikonce z grą i tam będziesz miał status.

Ewentualnie sprawdź w pobieranych bo tam też powinno być pobieranie danych aplikacji.

 

Jest ale tylko to pierwsze 3GB które się ściągnęło, napisane jest że już pobrane i zainstalowane, nic poza tym się nie pobiera, a z tym options na ikonce jeszcze nie sprawdzałem szczerze mówiąc, jak będę przy konsoli to zobaczę, dzięki za pomoc  :thumbsup:

 

edit: znalazłem, tak jak mówił Patricko i shemaforash, gra pobiera się w tle a stan można sprawdzić klikając OPTIONS na ikonie gry a później Informacje. To tak gdyby ktoś miał podobny problem.

Edytowane przez MateoF1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×