Skocz do zawartości
Patricko

Elite: Dangerous

Rekomendowane odpowiedzi

38 minut temu, malpka napisał:

Jest pierwszy zwiastun. Wciąż brak konkretnej daty premiery.

Zwiastun jest jakoś z końcówki ubiegłego roku, ale gameplay z ps4 z paxa to całkiem świeża sprawa.

Szkoda że, tak jak piszesz, ciągle nie mamy daty premiery... Przynajmniej żadnej konkretnej, bo "drugi kwartał" równie dobrze może obejmować kurde październik :24_stuck_out_tongue:

Zresztą, konkretny termin też ostatnimi czasy rzadko bywa ostateczny, więc niech chłopy to robią i zrobią bez ostrzegania :)

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś wiadomo o wsparciu dla VR? Bo nie śledziłem tematu?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, CePeeN napisał:

Coś wiadomo o wsparciu dla VR? Bo nie śledziłem tematu?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

O fak, dla Elite to bym VR kupił, sam Elite miażdży jajca (grałem na ONE) a na VR by zamiatał w hooy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, xavris napisał:

Zwiastun jest jakoś z końcówki ubiegłego roku, ale gameplay z ps4 z paxa to całkiem świeża sprawa.

 

Wstawiłem zwiastun bo gameplay z PS4 ubogi. Dla mnie osobiście Elite to najważniejsza premiera na PS4 w tym roku. O ile z zakupem Horizon wstrzymuję się do momentu gdy używki znacznie stanieją tak Elite biorę na premierę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

O fak, dla Elite to bym VR kupił, sam Elite miażdży jajca (grałem na ONE) a na VR by zamiatał w hooy...

Dlatego właśnie mocno mnie niepokoi cisza w tej kwestii. Dla mnie to by był również powód do zakupienia vr już teraz (drugi to dirt)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybrali chyba najgorszy gameplay jaki mogli, to latanie w kółko i klepanie laserkami nie wygląda jakoś mega zachęcająco :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo to misja treningowa jest. Równie dobrze mogli by dać film z listą płac. Efekt ten sam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Patricko napisał:

Wybrali chyba najgorszy gameplay jaki mogli, to latanie w kółko i klepanie laserkami nie wygląda jakoś mega zachęcająco :)

Ale dość wiernie odzwierciedla pierwsze kilka godzin w spacesimach :22_stuck_out_tongue_winking_eye:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobra wiadomość. Niech tylko ten port dobrze zrobią i można bez obawień nabywać na premierę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Patricko napisał:

Premiera na PS4 już 27 czerwca!

 

6 minut temu, xavris napisał:

Bardzo dobra wiadomość. Niech tylko ten port dobrze zrobią i można bez obawień nabywać na premierę :)

 

Pomyślcie sobie o Elite na goglach VR :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, DigitalMan_PL napisał:

Pomyślcie sobie o Elite na goglach VR :24_stuck_out_tongue:

Jako że mam chorobę lokomocyjną to pewnie bym rzygał jak kot po całym pokoju :24_stuck_out_tongue:

Zdecydowanie lepiej będzie siąść z padem w fotelu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

W kosmosie nikt nie usłyszy twojego krzyku... a to nie ta gra :) co do wsparcia VR czy cokolowiek wiadomo na ten temat? Bo do tej pory twórcy dość oszczędnie się wypowiadali (wcale) albo coś przeoczyłem.

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

 

EDIT: ok sam sobie odpowiem. Tak, deweloperzy definitywnie przyjrzą się PS VR ale nie będzie wsparcia na starcie. Z oficjalnego FAQ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, CePeeN napisał:

 

 

W kosmosie nikt nie usłyszy twojego krzyku... a to nie ta gra :) co do wsparcia VR czy cokolowiek wiadomo na ten temat? Bo do tej pory twórcy dość oszczędnie się wypowiadali (wcale) albo coś przeoczyłem.

 

 

 

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

 

EDIT: ok sam sobie odpowiem. Tak, deweloperzy definitywnie przyjrzą się PS VR ale nie będzie wsparcia na starcie. Z oficjalnego FAQ.

 

55 minut temu, xavris napisał:

Jako że mam chorobę lokomocyjną to pewnie bym rzygał jak kot po całym pokoju :24_stuck_out_tongue:

 

Dobra dobra ;)

 

"W kosmosie nikt nie usłyszy twego pawia..." ;) No i rzygałbyś co najwyżej po całym kokpicie ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Patricko napisał:

Premiera na PS4 już 27 czerwca!

 

I tego nie rozumiem bo gra wychodzi w czerwcu ale edycja z Horizons i 1000 punktami Frontier ma wyjść w grudniu? Jeśli tak to gdzie jest sens w kupowaniu gry w czerwcu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twórcy kiedyś wspominali że ma być tylko wersja cyfrowa z aktualnymi dodatkami . Wersja pod koniec roku będzie na plycie a dodatkowo 1000 pkt do wydania w sklepie? Na dodatki wizualne :)

 

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy poza synchronicznym rzyganiem w kosmosie w grze jest jakiś system klanów? Jak wyglądają możliwości jeżeli chodzi o grę ze znajomymi?

Miałem brać Tekkena, ale napięty budżet na czerwiec każe wybierać i sam nie wiem czy warto Elite kupować na premierę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możemy stworzyć forumową stację kosmiczną na planecie PS-PRO-4 :22_stuck_out_tongue_winking_eye:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Karaluch69 napisał:

Czy poza synchronicznym rzyganiem w kosmosie w grze jest jakiś system klanów? Jak wyglądają możliwości jeżeli chodzi o grę ze znajomymi?

Miałem brać Tekkena, ale napięty budżet na czerwiec każe wybierać i sam nie wiem czy warto Elite kupować na premierę.

Jeśli to jest jakaś bieda wersja to ja odpuszczam, nie wiedziałem że później ma być wersja z dodatkiem, myślałem że to jest już to.

Mam w co grać, także tym bardziej odkładam zakup na późniejszy :) Mimo wszystko będę obserwował jak ta gra daje sobie rady na konsoli i jak będzie wyglądać kwestia społeczności w okół niej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Patricko napisał:

Jeśli to jest jakaś bieda wersja to ja odpuszczam, nie wiedziałem że później ma być wersja z dodatkiem, myślałem że to jest już to.

No właśnie też się zastanawiam nad tym. Chętnie bym pośmigał w kosmosie, ale jak wersja w czerwcu ma być jakaś mocno uboga to faktycznie chyba lepiej się wstrzymać. Nic to, ręka na pulsie i czekam na dalsze informacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
3 godziny temu, Twinskillers napisał:

 

Oczom nie wierzę ale 680 koron to wychodzi jakieś 110zł. Szukam doładowań w czeskich koronach, np tu:

https://www.alza.cz/EN/media/playstation-store-kredit-1500-kc-cz-esd-d4399963.htm

 

Chociaż to może być chwilowy błąd bo np Nier Automata w promo kosztuje 1500KC.

 

Kolejny edit. Wersja Commander Edition za 1400KC (około 220zł) z datą premiery 27 czerwca:

https://store.playstation.com/#!/en-cz/games/elite-dangerous-commander-deluxe-edition/cid=EP2377-CUSA05308_00-EDCOMMANDERPREOR

Edytowane przez malpka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, malpka napisał:

 

Oczom nie wierzę ale 680 koron to wychodzi jakieś 110zł. Szukam doładowań w czeskich koronach, np tu:

https://www.alza.cz/EN/media/playstation-store-kredit-1500-kc-cz-esd-d4399963.htm

 

Chociaż to może być chwilowy błąd bo np Nier Automata w promo kosztuje 1500KC.

 

Kolejny edit. Wersja Commander Edition za 1400KC (około 220zł) z datą premiery 27 czerwca:

https://store.playstation.com/#!/en-cz/games/elite-dangerous-commander-deluxe-edition/cid=EP2377-CUSA05308_00-EDCOMMANDERPREOR

 

Żaden błąd bo ja na premierę z rok temu dawałem 160 zeta...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to zwykła podstawka to może poszli po rozum do głowy, że za pełną kwotę 250 zł nikt tego nie kupi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×