Skocz do zawartości
Patricko

Elite: Dangerous

Rekomendowane odpowiedzi

Ubi podstawkę by wyceniło na 320zł a Commander Edition jako Commander Super Turbo Charger Ultimate of the Year na 450zł.

Jak Żyd albo Szkot widzi ceny gier od Ubi lub Acti na PSN to zawału dostaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gry od Ubi na premierę kupuje specjalny typ odbiorcy :) Żeby nie pisać dosadniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy myślicie, że dodatek Horizons i ewentualnie jakieś inne będą do kupienia oddzielnie? Im więcej czytam o ED tym bardziej mam ochotę zagrać, ale jednak martwię się, że ogrom gry i brak jakiegokolwiek głównego nurtu fabularnego mogą być dla mnie barierą nie do przejścia. Dlatego fajnie by było móc sobie wypróbować najpierw samą podstawkę, za te 120zł i jak siądzie (na co mam nadzieję) to wziąć dodatki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Darion93 napisał:

Czy myślicie, że dodatek Horizons i ewentualnie jakieś inne będą do kupienia oddzielnie? Im więcej czytam o ED tym bardziej mam ochotę zagrać, ale jednak martwię się, że ogrom gry i brak jakiegokolwiek głównego nurtu fabularnego mogą być dla mnie barierą nie do przejścia. Dlatego fajnie by było móc sobie wypróbować najpierw samą podstawkę, za te 120zł i jak siądzie (na co mam nadzieję) to wziąć dodatki.

 

Do tej pory grę można kupić jedynie na czeskim PSN. Są dwie wersje: podstawka i Horizons. Osobno DLC nie widziałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za cynk. Preorder na Deluxe złożony.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie całkiem dobra cena... kusi jak cholera :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, malpka napisał:

Dzięki za cynk. Preorder na Deluxe złożony.

Też złożyłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

100 za podstawkę i 200 za wersję na wypasie to okazja jakich mało. Acti za Destiny 2 woła ponad 450, Ubi za dowolną kolejne AC czy FC chce ponad 280.

Moje pieniądze chłopaki już mają na koncie. Gorzej niż No Man's Sky nie będzie. Elite znam z licznych recenzji, blogów i filmów na YT. Biorę w ciemno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, malpka napisał:

100 za podstawkę i 200 za wersję na wypasie to okazja jakich mało. Acti za Destiny 2 woła ponad 450, Ubi za dowolną kolejne AC czy FC chce ponad 280.

Moje pieniądze chłopaki już mają na koncie. Gorzej niż No Man's Sky nie będzie. Elite znam z licznych recenzji, blogów i filmów na YT. Biorę w ciemno.

Kwestia tylko jak się udała konwersja na ps4. Nie mogę znaleźć żadnych opinii i chyba tylko jeden gameplay z ps4 widziałem. Jak będzie wiadomo że port jest ok, to biorę na bank :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudno, niech stracę, wolałbym możliwość kupienia DLC oddzielnie, ale im więcej o grze czytam i oglądam filmików, tym bardziej mi się podoba. Biorę kilka dni po premierze, żeby zobaczyć czy konwersja się udała. Mam nadzieję, że to będzie ten tytuł, z którym będę chciał spędzać każdą wolną chwilę na granie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Grałem na PC około 30h. Kiedy się dowiedziałem że wyjdzie na czarnulkę to przestałem grać:) Na i5 4790k i gtx 960 śmiga max detali oprócz wygładzania w 60 klatkach. Myślé że będzie ok.

 

 

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do osób zorientowanych.

Nie mogę w necie znaleźć jednoznacznej odpowiedzi. Tak, jakby ludzie opisywali dwie różne gry czasami...

Czy w tej grze jest jakaś linia fabularna? Chodzi mi o historię nas, jako bohatera, a nie ogólnie świata.

Ciąglę się zastanawiam nad zakupem a czas się kończy :)

A w ogóle jak to jest z preorderami na psstore, bo nigdy nie brałem nic w ten sposób. Jak się skończy okres 'pre', to później cena wzrasta? Złoty lakier to dla mnie żaden bonus, więc nie wiem czy ewentualnie muszę się szybko decydować, czy nie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takiej pospolitej fabuły to raczej nie ma.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, xavris napisał:

A w ogóle jak to jest z preorderami na psstore, bo nigdy nie brałem nic w ten sposób. Jak się skończy okres 'pre', to później cena wzrasta? Złoty lakier to dla mnie żaden bonus, więc nie wiem czy ewentualnie muszę się szybko decydować, czy nie :)

 

Tu nie chodzi o lakier tylko o dodatek Horizons który dodaje w cholerę nowej zawartości.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, malpka napisał:

 

Tu nie chodzi o lakier tylko o dodatek Horizons który dodaje w cholerę nowej zawartości.

 

W cholerę? Pfyyy, w hooooyyyyyyy wręcz, oraz możliwość lądowania bezpośrednio na planetach!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, malpka napisał:

 

Tu nie chodzi o lakier tylko o dodatek Horizons który dodaje w cholerę nowej zawartości.

Oczywiście że chodzi o lakier...

Lakier jest bonusem za preorder, horizona jest w edycji deluxe. Taki detal :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, xavris napisał:

Oczywiście że chodzi o lakier...

Lakier jest bonusem za preorder, horizona jest w edycji deluxe. Taki detal :)

 

Jeśli mam być jak ty czepialski to muszę wspomnieć że oprócz lakieru w obciachowym kolorze gold preoredrowcy, czyli m.in. ja, dostaną statek Sidewinder.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lol... W którym miejscu ja się niby czepiam? Pytałem o co innego,Ty piszesz o czymś innym. Nie bardzo rozumiem taką uwagę ale ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, xavris napisał:

Lol... W którym miejscu ja się niby czepiam? Pytałem o co innego,Ty piszesz o czymś innym. Nie bardzo rozumiem taką uwagę ale ok.

 

Spokojnie, to miał być żart na koniec dnia po powrocie z 13h pracy. Najwyraźniej mi nie wyszedł za co przepraszam. Nic nie mam do twojego postu. Poniekąd nawet się z nim zgadzam. Preorderowcy powinni dostawać coś więcej niż złota farba albo łaszek w dowolnej grze Ubi.

Edytowane przez malpka
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie bylem tak chetny any kupic gre a jednoczesnie pelny obaw ze sie od niej odbije zwlaszcza ze nie mam wiele czasu na granie, na pc nie chcialem kupowac bo martwilem sie o przepasc miedzy tymi co juz grali dlugo a nowymi. Czy jakas osoba co juz grala w edycje na xboxa albo pc moze napisac pare slow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×