Skocz do zawartości
Patricko

Elite: Dangerous

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Patricko napisał:

Tak, jak nie masz setek godzin to nawet nie podchodź :)

 

Bez przesady :24_stuck_out_tongue: ale z dobrych kilka rady zaliczy "deda" przy dokowianiu to zakuma co to za gra :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio nie mam czasu dokonczyc nawet persony 5 wiec chyba odpuszcze, ale kusi kurde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, dosard napisał:

Ostatnio nie mam czasu dokonczyc nawet persony 5 wiec chyba odpuszcze, ale kusi kurde

 

Powiem tak: zmieniłem pracę, zapieprzam po 12-13h dziennie. W trzy dni przepracowałem 36h a mimo to czekam jak nawiedzony na premierę. Prawdziwy fan Elite zawsze znajdzie czas.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, malpka napisał:

 

Powiem tak: zmieniłem pracę, zapieprzam po 12-13h dziennie. W trzy dni przepracowałem 36h a mimo to czekam jak nawiedzony na premierę. Prawdziwy fan Elite zawsze znajdzie czas.

 

Na XboxOne możesz sobie grać do woli :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

15 Gb po zainstalowaniu.

Pecetowa wersja zajmuje 24.9 gb

 

 

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co chodzi z tym deadem przy dokowaniu, kupilem na probe wersje na kompa, przelatalem 8h - zero deadow, wpadlo 350tys kredytow za 3 czy 4 misje... jest znosnie. Na pewno warto poogldac samouczki bo ta gra totalnie niczego nie wyjasnia sama :down:Ale z biegiem czasu da sie wszystko ogarnac. Zapewne do pelnej farmy bedzie potrzeba masy godzin, ale jesli nie czujesz presji zeby zdobyc najdrozszy statek w grze z wszystkimi usprawnieniami to spokojnie mozesz kupic ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie było sensu się oszukiwać... Klient się już ściąga :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, malpka napisał:

Widzę że platyna jest realna:

https://psnprofiles.com/trophies/6291-elite-dangerous#DLC-1

 

Lekko zmieniona lista trofeów w porównaniu do xpudła. Na PS4 brak trofeum Well Trained które jest cholernie trudne do zrobienia.

Platynka rzeczywiście prostacka, trochę grindu, ale nic specjalnego.

Jednak tak jak mówiłem, ja czekam na wersję na płycie już z dodatkiem. Zaraz wychodzi Destiny więc mi inne gry nie będą potrzebne :24_stuck_out_tongue: 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde przypomniałeś mi o destiny :D, ale to w sumie jeszcze 2 miesiące do premiery wiec chyba jednak się skusze na Elite :P,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no co ty czytając wpisy to wychodzi na to że po 2 miesiącach to ja się dopiero nauczę wylatywać z hangaru, więc w sam raz na premierę Destiny 2 :24_stuck_out_tongue:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co chodzi, bo przecież wersja na płycie miała być na przełomie jesieni/zimy, a tutaj proszę bardzo http://konsoleigry.pl/gry-na-ps4/8988-elite-dangerous-legendary-edition-ps4-5060236967916.html taniej niż w PSstore

 

edit: w sumie to info o późniejszej premierze wersji fizycznej, to było jakieś stare, bo teraz patrzę i cytat z https://support.frontier.co.uk/kb/faq.php?id=365

 

"Is there a physical version?
The Elite Dangerous: Legendary Edition will be the complete Elite Dangerous experience available as a physical, boxed alternative to the digital version on the PS4™. This will be available from the 27th of June as well."

 

 

Edytowane przez Darion93
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś jest nastawiony na latanie zanim jeszcze zdejmie w domu buty po robocie, to niech sobie dociągnięcie 2,5gb patcha :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to się chyba jeszcze nie spotkałem z patchem przed wyjściem gry :24_stuck_out_tongue:

Ale dobrze, niech łatają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwagi na szybko po odpaleniu gry.

 

- Patch w wersji 1.2.

- W bazie gra co chwila coś doczytuje. Bez znaczenia czy to handlarz czy stocznia to swoje trzeba odczekać. Szczególnie długo wczytuje się ekran tworzenia postaci.

- Wystartowałem i co dalej? Koniecznie trzeba jednak przejść samouczki.

 

Od żadnej gry nie odbiłem się tak jak od Elite. Początek ogromnie zniechęcający. Nie wiem jak grać, brak wstępu fabularnego, samouczki to osobna opcja w menu startowym, nie stać mnie na nic. Czuję się jakbym cofnął się w czasie o 30 lat kiedy to gry przynosiło się z giełdy i człowiek sam rozpracowywał gry metodą prób i błędów.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo to po prostu płatna beta. Full wyjdzie razem z dodatkiem pewnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno już nie odpalałem żadnego space sima, ale z tego co pamiętam to każdy był raczej dość oszczędny w informowaniu co się robi i jak się robi. Tutaj to nawet gdzieś na jakimś obcym forum czytałem, że tutoriale koniecznie trzeba ograć, więc już chyba w ogóle ciężko się połapać. Fabuły też podobno ogólnie jest bardzo niewiele.

A dodatek to jeszcze nie wyszedł? Oglądałem jakiś stream przedpremierowy z konsoli, to jeździli sobie po planecie. Chyba, że ma być więcej dodatków, to co innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rano odpaliłem dosłownie na 10 min. Misje treningowe polecam przejść, nawet trofkę z lądowania na planecie dostałem :) Bałem się trochę sterowania padem , na PC grałem na x52 PRO - padem gra się  bardzo dobrze , dużo makr.

Dodatek Horizon jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak poprzednicy pisali - dodatek na pewno jest. Co do braku fabuły to taki jest niestety (dla części pewnie stety) urok tej gry. Wiem, że w sieci można znaleźć polski poradnik dla nowicjuszy, który liczy sobie ponad 30 stron i w dobry sposób opisuje wszystko co powinno się wiedzieć. Jak będę przy komputerze to postaram się zapodać link.

 

Ja jednak póki co nie kupowałem, bo wiem że to jest typ gry, na który trzeba poświęcić masę czasu, żeby w ogóle zacząć czerpać z niej przyjemność. Poczekam na więcej opinii w tym temacie, bo chyba jestem dzięki współczesnym grom za dużym casualem, żeby chciało mi się ogarniać takiego kolosa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Darion93 napisał:

Ja jednak póki co nie kupowałem, bo wiem że to jest typ gry, na który trzeba poświęcić masę czasu, żeby w ogóle zacząć czerpać z niej przyjemność. Poczekam na więcej opinii w tym temacie, bo chyba jestem dzięki współczesnym grom za dużym casualem, żeby chciało mi się ogarniać takiego kolosa.

Jeśli lubisz takie gry to chyba nie powinieneś się obawiać ogarniania, bo w sumie na tym polega urok tych gier. Jeśli tylko są tutoriale wyjaśniające podstawy, typu dokowanie, lądowanie na planetach (bo głupio by się tego uczyć waląć jak debil w stację kosmiczną np :24_stuck_out_tongue: ) to odkrywanie reszty to największa przyjemność tych gier.

Mnie boli najbardziej brak jakiejkolwiek fabuły. I tak przeważnie schodziła na dalszy plan, ale przynajmniej było coś, co pchało nas do przodu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fabuła może będzie w jakimś dodatku.

Z wad wymienię potworny screen tearing. Może na Pro go nie ma ale na zwykłej potrafi negatywnie wpłynąć na rozgrywkę.

Wstyd się przyznać ale poległem na samouczku dokowania. Nie wiem dlaczego nie mogę wysunąć podwozia. Jestem nad lądowiskiem i mogę zrobić wszystko: włączyć/wyłączyć światła itd ale podwozie nie chce się wysunąć. Kółko i krzyżak w dół nie działają. Powinienem je wysunąć znacznie wcześniej np gdy wlatuję do wnętrza stacji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja odpalilem wczoraj na 10 min a dzis caly dzien w pracy potem 2-3 gry w overwatcha i moze znow sprobuje nauczyc sie latac w elite ;) moze do 24 z godzinke bede mial wiec persona znow poczeka :38_worried:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×