Skocz do zawartości
Patricko

Elite: Dangerous

Rekomendowane odpowiedzi

35 minut temu, Darion93 napisał:

A ja się cieszyłem z 3tys kredytów, a tutaj widze niektórzy takie sumy zarabiają :D. Czy odkrywacie większość rzeczy sami, czy korzystacie z jakichś poradników? Jak tak, to moglibyście podesłać jakieś? Pamiętam tylko o tej stronie, na której można sobie wszystko posprawdzać, ale to są takie 'suche' informacje, bez tłumaczenia.

 

Odnośnie wyznaczania trasy do dalszego systemu. Tocoś specjalnego trzeba nacisnąć na mapie galaktyki? Czy wystarczy zaznaczyć po prostu system i samo to się robi?

Na mapie galaktyki przy systemie (na mapie, nie po lewej stronie w tekście) masz takie małe kwadraciki, na jednym z nich jest taka łamana linia z punktami na załamaniach. To jest właśnie wyznaczanie dalszej trasy.

Odnośnie pomocy z zewnątrz, to jedyne z czego korzystam to https://eddb.io/commodity ,żeby zlokalizować, gdzie mogę znaleźć jakiś towar. 

Edytowane przez xavris
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie kupić SRV ? Mam Cobre mk3.

 

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem na mapie galaktyki wyznaczenie za pomocą tej ikonki o której wspominał xarvis, ale niezależnie od tego gdzie próbowałem zaplanować trasę to ikonka po próbie stworzenia trasy zapalała się na czerwono i dostawałem komunikat plot road failed czy coś takiego. Próbowałem zmieniać na fastest road, economic, zmieniać załadowanie w cargo i nic. Do systemów, które już odwiedziłem działa i zaznacza mi trasę na pomarańczowy kolor. Strasznie utrudnia to grę i praktycznie zamyka szansę na postęp bo nie jestem w stanie polecieć dalej niż 6ly. Czy jest możliwe to, że mam takiego niefarta, że znalazłem się w takim miejscu, że faktycznie nie jest w stanie wyznaczyć mi żadnego skrótu bo wszędzie jest za daleko?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktos jeszcze mial problemy z advanced combat tutkiem no to nagralem przed chwila swoje swieze podejscie:

https://www.youtube.com/watch?v=Fy8kwlCswdE

 

Mocno spieprzylem walke z pierwszym typem ale i tak sie udalo. Oszczedzac rakiety az do walki z 2 statkami, uzywac chaffa, zwalniac do niebieskiej strefy podczas ostrych manewrow, skupic sie na 1 typie oraz wladujcie energie cala [prawy dolny rog] w WEP i SYS.

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem SRV na planecie w markecie :)

 

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, One Post Man napisał:

Gdyby ktos jeszcze mial problemy z advanced combat tutkiem no to nagralem przed chwila swoje swieze podejscie:

https://www.youtube.com/watch?v=Fy8kwlCswdE

 

Mocno spieprzylem walke z pierwszym typem ale i tak sie udalo. Oszczedzac rakiety az do walki z 2 statkami, uzywac chaffa, zwalniac do niebieskiej strefy podczas ostrych manewrow, skupic sie na 1 typie oraz wladujcie energie cala [prawy dolny rog] w WEP i SYS.

 

 

A ty to synek od początku wydawałeś mnie się za bardzo obcykany jak na pierwsze podejście (na PS4 :P)... na szczęście Sam się przyznałeś, że grałeś na PCMR.... sic!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Darion93 napisał:

Czy jest możliwe to, że mam takiego niefarta, że znalazłem się w takim miejscu, że faktycznie nie jest w stanie wyznaczyć mi żadnego skrótu bo wszędzie jest za daleko?

A spróbuj tak oczami zapamiętać gdzie chcesz lecieć i przez jakie systemy. Odpalasz wtedy lewy panel, okno nawigacja i na samym dole masz systemy do których możesz skoczyć. Jeśli nie ma Twojego na liście to dupa zbita. Stosunkowo szybko powinieneś moc uzbierać kasę na addera albo nawet cobre, trochę ja ulepszyć i mieć sporo większy zasięg. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie noobskie pytanie. Jak włączyć turbo, r1 przyspieszam a l1 zwalniam, a turbo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, KOMARZYSKO napisał:

Takie noobskie pytanie. Jak włączyć turbo, r1 przyspieszam a l1 zwalniam, a turbo?

 

Stary Dark Souls pykasz jak chcesz, Nioh-y, Bloodborny itp. itd. a Elite Ciebie pokonał o nieeeeeeeeeeeeeee :38_worried:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, KOMARZYSKO napisał:

Takie noobskie pytanie. Jak włączyć turbo, r1 przyspieszam a l1 zwalniam, a turbo?

 

Jeśli dobrze rozumiem o co pytasz, to trójkąt ;)

 

2 godziny temu, Darion93 napisał:

 Czy jest możliwe to, że mam takiego niefarta, że znalazłem się w takim miejscu, że faktycznie nie jest w stanie wyznaczyć mi żadnego skrótu bo wszędzie jest za daleko?

 

Może być tak, że poza pewien obszar nie wylecisz ze względu na zasięg - zresztą gdzieś przeczytałem, że zawsze na początku ląduje się w takim miejscu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie o trójkąt. Na YT widziałem filmik jak kolo latał i używał jakiegoś dopalacza, na chwilę zwiększając prędkość która po czasie malała. No chyba że źle to doczytałem i nie ma tu żadnego turbo doladowania :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, KOMARZYSKO napisał:

Nie o trójkąt. Na YT widziałem filmik jak kolo latał i używał jakiegoś dopalacza, na chwilę zwiększając prędkość która po czasie malała. No chyba że źle to doczytałem i nie ma tu żadnego turbo doladowania :)

 

A kupiony masz turbo boost??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie. Na razie stać mnie było na autopilota :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, KOMARZYSKO napisał:

No nie. Na razie stać mnie było na autopilota :)

 

Więc jak chcesz odpalić coś czego nie masz :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, KOMARZYSKO napisał:

Nie o trójkąt. Na YT widziałem filmik jak kolo latał i używał jakiegoś dopalacza, na chwilę zwiększając prędkość która po czasie malała. No chyba że źle to doczytałem i nie ma tu żadnego turbo doladowania :)

Spróbuj drugim znaczkiem z kibla czyli kółkiem, powinno zadziałać :24_stuck_out_tongue:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boost nie zawsze dziala, trzeba miec odpowiednio dobrane komponenty w statku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Spróbuj drugim znaczkiem z kibla czyli kółkiem, powinno zadziałać :24_stuck_out_tongue:

To jest to właśnie i nic nie musiałem dokupić :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Darion93 napisał:

Czy jest możliwe to, że mam takiego niefarta, że znalazłem się w takim miejscu, że faktycznie nie jest w stanie wyznaczyć mi żadnego skrótu bo wszędzie jest za daleko?

 

Też tak miałem. Zaczynałem w zbiorze kilku systemów spoza których nie mogłem wylecieć. Przypadkiem znalazłem kilka misji kurierskich dzięki którym kupiłem nowy statek. Staraj się uzbierać na lepszy napęd pozwalający na skoki co 8 LY. Taki napęd nie jest drogi a galaktyka stanie otworem.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez parenaście godzin gry zniszczyłem jeden statek... Wczoraj przez jakieś 40 minut po przerobieniu lekkim statku z handlowego na "próbującego walczyć" latałem w pobliżu nav beacon i czaiłem się na kogoś, kto ma stasus wanted i dupa... Albo wszystko wytłuczone w związku z eventami społecznościowymi albo po prostu sami uczciwi :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj władowałem 900k kredytów w moją Cobrę. Nowy generator i hipernapęd (zasięg 17 LY) dają radę. Zbieram kasę i drugie tyle wpakuję w osłonę kadłuba, tarcze i działka i zacznie się polowanie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam w necie i nie mogę znaleźć odpowiedzi na pytanie: jak dostać pozwolenie na skok do Układu Słonecznego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed premierą miałem obawy co do tej gry, czy to nie będą wtopione dwie stówy, Teraz mogę powiedzieć że dawno się tak dobrze nie bawiłem jak przy Elitce,

Nie spodziewałem się że zwykła eksploracja może sprawiać tyle frajdy.

 

Elite Dangerous_20170704222642.jpg

Elite Dangerous_20170704235336.jpg

Elite Dangerous_20170705222459.jpg

Elite Dangerous_20170704234751.jpg

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×