Skocz do zawartości
Patricko

Elite: Dangerous

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za tipy, domyślałem się że za słaba fura, ale chciałem się upewnić czy da się zakombinować jeszcze czy bez nowego statku się nie obejdzie. Problem rozwiązałem w sposób następujący..

 



vVlq8UC.jpg

 

(zapomniałem przypisać przycisków do freecama i nie miałem jak UI schować.. )

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 15.07.2017 o 00:45, cwir napisał:

Dzięki za tipy, domyślałem się że za słaba fura, ale chciałem się upewnić czy da się zakombinować jeszcze czy bez nowego statku się nie obejdzie. Problem rozwiązałem w sposób następujący..

 

 

  Pokaż ukrytą zawartość

 

 


vVlq8UC.jpg

 

(zapomniałem przypisać przycisków do freecama i nie miałem jak UI schować.. )
 

 

 

 

 

A jednak Cobra, myslalem ze sie uparles na tego Vipera. :24_stuck_out_tongue:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przystąpiłem do jednego z sojuszy. Wziąłem misję polegającą na dostawie ulotek propagandowych. Pytanie: co dalej?

Jestem w systemie gdzie mam status Hostile lecz w stacji na której wylądowałem nie ma żadnej opcji dzięki której mogę się pozbyć tych ulotek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zależy jakie ulotki i do jakiej grupy dołączyłeś. Oddaje się je tak samo jak wziąłeś, w zakładce kontakty. Jeśli masz status hostile to znaczy, że jesteś na terenie innej grupy. W zakładce Powerplay w oknie nawigacji możesz sprawdzić gdzie i co dostarczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie przeczytałem cały temat. Fajnie się czyta o tych Waszych podbojach kosmosu. Narobiliście mi takiego smaka, że musze sam spróbować. Co kupić? Podstawke za 99zł(cyfre)czy pudełko legendary. Oczywiście nie wiem czy mnie nie odrzuci a są też spore szanse, że "zadokuje". Od pioruna gier do ogrania ale najbardziej chce mi się Elita spróbować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samej podstawki nie warto kupować. Dodatek Horizons sporo dodaje i ma dodać jeszcze więcej. Gra nie ma zbyt dużo oryginalnej zawartości, więc nawet najmniejsza rzecz potrafi dać zajęcie na parę dodatkowych godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
42 minut temu, wojcik_dan napisał:

Co kupić? Podstawke za 99zł(cyfre)czy pudełko legendary.

 

Podstawka, poza ceną, ma niewiele do zaoferowania. To jakbyś porównał Destiny bez oraz z SP.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wojcik nie słuchaj ich. Kup tak jak ja, podstawkę za 100 i za kilka dni Horizona za 100 :1_grinning:

#dealzycia

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(zaznaczam, że nie moje)

 

Trolling lvl expert już od dawna, ale skoro tylu wkręconych graczy już mamy to uwaga! TYSIĄCE przegranych godzin i gość spotkał obcą rasę (występującą już we wcześniejszych osłonach):

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako kompletny zielony w temacie - czy w tej grze jest jakaś fabuła czy dostajemy po prostu statek i robimy co chcemy ?

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, Eloszki napisał:

Jako kompletny zielony w temacie - czy w tej grze jest jakaś fabuła czy dostajemy po prostu statek i robimy co chcemy ?

 

 

Było wałkowane kilka wątków temu.

Fabuła jest szczątkowa. Są frakcje które rywalizują ze sobą o wpływy w poszczególnych sektorach i układach. Gracze, jako społeczność, mogą mieć na nie wpływ. Najważniejsze byś wiedział że Ty, ja i tysiące innych graczy jako jednostki jesteśmy gówno warci. Nie jesteśmy mesjaszami czy innymi Neo. Po prostu robimy swoje a do roboty w Elite jest sporo.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje, właśnie czytam, czytam i czytam, i chyba jednak nie mam tyle czasu aby to ogarnąć zbyt dobrze.

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, DigitalMan_PL napisał:

(zaznaczam, że nie moje)

 

Trolling lvl expert już od dawna, ale skoro tylu wkręconych graczy już mamy to uwaga! TYSIĄCE przegranych godzin i gość spotkał obcą rasę (występującą już we wcześniejszych osłonach):

 

 

Podejrzewam że koleś prawie zaliczył zgon z emocji.

Nie pamiętam by w Elite 2 byli Obcy. Gdy w nią grałem chodziły słuchy że być może można ich spotkać. W ED znaleziono ich opuszczone bazy, ich statki też można spotkać podczas eksploracji. Ciekawe kiedy zostaną znalezione ich czynne stacje kosmiczne i co z tego wyniknie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W poprzedniej części (Frontier:First Encounter) po wypełnieniu serii misji można było wejść w posiadanie statku Obcych.

Nie będę zdziwiony jeśli i w tej części pojawi się taka możliwość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio w kosmosie się niewiele dzieje, bo nie mam za dużo czasu :38_worried:

Znudziło mi się już trochę bawienie w gościa z dhl, zacząłem się bawić w polksiego busa :) Można na tym całkiem nieźle zarobić, ale w sumie podobna robota.

Chcę spróbować czegoś nowego i chyba postawię na walkę i bounty hunting. Osiadłem w systemie, gdzie się dużo dzieje, kasa na vulture i jego wyposażenie jest, więc można spróbować się pobawić. 

Kilka screenów też ode mnie. Na pierwszych dwóch wysłużona cobra, na ostatnim jeszcze pachnący nowością asp explorer, którego nie widać :24_stuck_out_tongue:

Nie pamiętam też, w jakim systemie jest stacja z drugiego screena, ale wcześniej takiej nie widziałem i zrobiło to na mnie wrażenie.

Edit. Przypomniałem sobie, jak tylko wysłałem posta.. System Alioth, stacja Irkutsk. Na niej kupiłem AspX.

Elite Dangerous_20170716112155.jpg

Elite Dangerous_20170716123439.jpg

Elite Dangerous_20170718221112.jpg

Edytowane przez xavris
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio też zmieniłem Cobre na Vulture i różnica w walce jest kolosalna. Oczywiście na plus. Za ostatnie CG starczyło mi jescze na zakup ASPX, tuje ze teraz muszę uzbierać na jego oprzyrządowanie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, xavris napisał:

Ostatnio w kosmosie się niewiele dzieje, bo nie mam za dużo czasu :38_worried:

Znudziło mi się już trochę bawienie w gościa z dhl, zacząłem się bawić w polksiego busa :) Można na tym całkiem nieźle zarobić, ale w sumie podobna robota.

Chcę spróbować czegoś nowego i chyba postawię na walkę i bounty hunting. Osiadłem w systemie, gdzie się dużo dzieje, kasa na vulture i jego wyposażenie jest, więc można spróbować się pobawić. 

Kilka screenów też ode mnie. Na pierwszych dwóch wysłużona cobra, na ostatnim jeszcze pachnący nowością asp explorer, którego nie widać :24_stuck_out_tongue:

Nie pamiętam też, w jakim systemie jest stacja z drugiego screena, ale wcześniej takiej nie widziałem i zrobiło to na mnie wrażenie.

Edit. Przypomniałem sobie, jak tylko wysłałem posta.. System Alioth, stacja Irkutsk. Na niej kupiłem AspX.

 

Screen z tą stacją umieściłem w poście kilka stron dalej.

Też mam dość DHLa. Chciałem powalczyć ale w misji dla Novice dostałem straszne baty i dałem spokój póki co. Zastanawiam się nad pasażerami ewentualnie górnictwem. Kuszą też misje naziemne ale tutaj muszę sobie przypomnieć samouczek z tym związany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem dwie misje z  dostarczeniem danych (dostać sie do nav beacon a później w pobliże gwiazdy i zgarnąć dane) oprócz nich udało mi się zebrać kilka innych rzeczy, sprzedawać je od razu czy spróbować szukać zadania pod nie? Pomimo tego, że w grze mało sie dzieje,  jest dziwnie wciągająca. Ostatnio w dwóch systemach przyglądałem się walce kilku statkow, pięknie to wyglądało :24_stuck_out_tongue:

tmp-cam--1797725767.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, KwieciuJr napisał:

Miałem dwie misje z  dostarczeniem danych (dostać sie do nav beacon a później w pobliże gwiazdy i zgarnąć dane) oprócz nich udało mi się zebrać kilka innych rzeczy, sprzedawać je od razu czy spróbować szukać zadania pod nie? Pomimo tego, że w grze mało sie dzieje,  jest dziwnie wciągająca. Ostatnio w dwóch systemach przyglądałem się walce kilku statkow, pięknie to wyglądało :24_stuck_out_tongue:

tmp-cam--1797725767.jpg

 

Nie ma jak "screen" z odbiciem lampy z telefonu :xzibit:

 

Wiesz że masz przycisk Share na padzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, cwir napisał:

 

Nie ma jak "screen" z odbiciem lampy z telefonu :xzibit:

 

Wiesz że masz przycisk Share na padzie?

 

Ehhh głupcze, toż to jest jedyny w swoim rodzaju ROZBŁYSK SUPERNOWEJ!!! Praktycznie nie spotykany w Elite, szansa na trafienie to 1:10000000000000000000000000000, gracze którzy przegrali 20k godzin na to nie trafili ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minut temu, KwieciuJr napisał:

Miałem dwie misje z  dostarczeniem danych (dostać sie do nav beacon a później w pobliże gwiazdy i zgarnąć dane) oprócz nich udało mi się zebrać kilka innych rzeczy, sprzedawać je od razu czy spróbować szukać zadania pod nie? Pomimo tego, że w grze mało sie dzieje,  jest dziwnie wciągająca. Ostatnio w dwóch systemach przyglądałem się walce kilku statkow, pięknie to wyglądało :24_stuck_out_tongue:

 

To są materiały do ulepszeń dla inżynierów, nie towar do handlu. Zostaw to wszystko, bo będzie Ci jeszcze potrzebne.

Edytowane przez xavris
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, DigitalMan_PL napisał:

 

Ehhh głupcze, toż to jest jedyny w swoim rodzaju ROZBŁYSK SUPERNOWEJ!!! Praktycznie nie spotykany w Elite, szansa na trafienie to 1:10000000000000000000000000000, gracze którzy przegrali 20k godzin na to nie trafili ;)

 

A te kable na dole to zasilanie statku?

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, cwir napisał:

 

Nie ma jak "screen" z odbiciem lampy z telefonu :xzibit:

 

Wiesz że masz przycisk Share na padzie?

Wiem, ale rzadko z niego używam. Biję się w pierś i następnym razem skorzystam z tej opcji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, cwir napisał:

 

A te kable na dole to zasilanie statku?

 

Shit, paczta ależ gościu dba o szczegóły WOW! Prawdziwy pasjonat :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×