Skocz do zawartości
Patricko

Elite: Dangerous

Rekomendowane odpowiedzi

 

Póki co jeszcze nie było bezpośredniego ataku obcych na gracza. Przy tej bazie latało kilkadziesiąt małych dronów, które w dyplomatyczny sposób zestrzeliłem ;) jeśli się posiada specjalny artefakt, to można do takiej bazy wjechać i ją uruchomić. Ta miała pozamykane wszystkie 4 wejścia a po zbliżeniu się do drzwi bazy, w łaziku cała elektronika wariuje.

 

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ataku nie było ale skanowanie już tak, chodzi mi o ten klip:

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcialem sobie dorobic i zrobic community  z bounty nowe i skonczylo sie 3 mln w plecy ehh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak przelatuję przez śluzę to zawsze jest głośmy sygnał i coś miga na czerwono i u góry po prawej na górze wyświetla się prox impact ? to normalne ze za kazdym razem tak jest obojetnie z jaka predkoscia przelece?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prox impact to może oznaczać niebezbieczenstwo zderzenia (np z bokiem sluzy) tak podejrzewam patrząc na ta nazwę alarmu. Raczej nie ma to związku z prędkością.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, paszczakus napisał:

jak przelatuję przez śluzę to zawsze jest głośmy sygnał i coś miga na czerwono i u góry po prawej na górze wyświetla się prox impact ? to normalne ze za kazdym razem tak jest obojetnie z jaka predkoscia przelece?

Dokładnie jak pisze CePeeN, to jest ostrzeżenie, że możesz czasami, że tak powiem, przywalić w kant :) Problem zwłaszcza po przesiadce na nowy statek, kiedy nie wiemy do końca, ile mamy jeszcze nad i pod sobą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak używa się chat'a, tego w górnym lewym rogu? Razem z innym graczem dryfowaliśmy w tym samym układzie, bo skończyło nam się paliwo i nie byłem w stanie odpowiedzieć :38_worried:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram w Elite od 2 dni, idzie mi średnio powoli, tu przywioze, tam zawiozę itp. Dorobilem się Cobry itd, więc jakiś tam progres, zwłaszcza że pierwszy raz gram w tego typu gra. I teraz mam kilka pytań:

 

- gdzie mogę kupić kabinę dla pasażerów? Próbowałem użyć filtrów w mapie galaktyki żeby pokazało mi miejsca gdzie mogę kupić w/w ale skończyło się tak że musiałem odpalić samozniszczenie bo ugrzazlem gdzieś na odludziu bez paliwa.

- planuje również zabawić się w łowce nagród i jest spory asortyment do kupienia i nie wiem na czym mam się skupić. Poleci ktoś jakiś sensowny "build" na piratów? Nie ogarniam jeszcze tych tarcz, blokowania skanerów, wybrać broń kinetyczna czy rakiety itp.

- I ostatnie pytanko, od kiedy zmieniłem statek (sidewinger?) na Cobre to mam jakieś dziwne akcje z misjami. Mam coś przewieźć gdzieś tam, planuje trasę, wszystko pięknie idzie, wpadam w końcu do wymaganego systemu i nie mogę znaleźć punktu docelowego. Nie mam go w nawigacji tego panelu po lewej stronie kokpitu, nie wiem nawet czy szukam bazy, stacji czy czort wie czego jeszcze. Biorąc daną misję sprawdzałem czy spełniam wymogi i wszystko wydawało się ok. Zastanawiam się czy może to być wina tego że na poprzednim statku miałem łazik a w tym nie mam i moze moje cele są na planetach (bazy, baraki itp) no ale to chyba miałbym gdzieś info że potrzebuje lazika? W każdym bądź razie po zakupie Cobry, wziąłem 3 misję i w dwóch z nich nie mogę znaleźć celu

 

 

 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gram w Elite od 2 dni, idzie mi średnio powoli, tu przywioze, tam zawiozę itp. Dorobilem się Cobry itd, więc jakiś tam progres, zwłaszcza że pierwszy raz gram w tego typu gra. I teraz mam kilka pytań: - gdzie mogę kupić kabinę dla pasażerów? Próbowałem użyć filtrów w mapie galaktyki żeby pokazało mi miejsca gdzie mogę kupić w/w ale skończyło się tak że musiałem odpalić samozniszczenie bo ugrzazlem gdzieś na odludziu bez paliwa.- planuje również zabawić się w łowce nagród i jest spory asortyment do kupienia i nie wiem na czym mam się skupić. Poleci ktoś jakiś sensowny "build" na piratów? Nie ogarniam jeszcze tych tarcz, blokowania skanerów, wybrać broń kinetyczna czy rakiety itp.

- I ostatnie pytanko, od kiedy zmieniłem statek (sidewinger?) na Cobre to mam jakieś dziwne akcje z misjami. Mam coś przewieźć gdzieś tam, planuje trasę, wszystko pięknie idzie, wpadam w końcu do wymaganego systemu i nie mogę znaleźć punktu docelowego. Nie mam go w nawigacji tego panelu po lewej stronie kokpitu, nie wiem nawet czy szukam bazy, stacji czy czort wie czego jeszcze. Biorąc daną misję sprawdzałem czy spełniam wymogi i wszystko wydawało się ok. Zastanawiam się czy może to być wina tego że na poprzednim statku miałem łazik a w tym nie mam i moze moje cele są na planetach (bazy, baraki itp) no ale to chyba miałbym gdzieś info że potrzebuje lazika? W każdym bądź razie po zakupie Cobry, wziąłem 3 misję i w dwóch z nich nie mogę znaleźć celu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Prawdopodobnie wleciałeś do systemu, który jest Ci nieznany. Musisz dopiero odkryć planety i stacje. Użyj skaneru.  

 

  edit: jeśli masz słaby skaner to zeskanuj nav beacon. Powinien Ci się pojawić w nawigacji po lewej, zawsze jest blisko gwiazdy. Musisz podlecieć do niego i go zeskanować.

 

 

 

 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Prawdopodobnie wleciałeś do systemu, który jest Ci nieznany. Musisz dopiero odkryć planety i stacje. Użyj skaneru.     edit: jeśli masz słaby skaner to zeskanuj nav beacon. Powinien Ci się pojawić w nawigacji po lewej, zawsze jest blisko gwiazdy. Musisz podlecieć do niego i go zeskanować.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

To bylo właśnie to, dzieki
 

 

 

 

Tu znajdziesz wszystko

https://eddb.io/station

W razie pytań atakuj na live, wygodniej o tym pogadać niż pisać tu elaboraty

Dzięki, udalo mi się kupić w napotkanej stacji o 3 rano i stwierdziłem, że zrobię jeden kurs z pasażerami i idę spać. Spać poszedłem ok 5 . Grupa bogatych chińczykow tak mi dała w kość swoimi życzeniami, że autentycznie w którymś momemencie zaczalem sprawdzać w opcjach czy nie da się zrzucić kabiny pasażerskiej. No ale koniec końców 450k wpadło, więc nie było źle. Pytań mam pewnie sporo, ale najpierw muszę ogarnąć glebiej podstawy.

 

 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc. Mam pytanie - czy jesli nie gralem nigdy w gre tego typu, to czy ogrom mozliwosci i zlozonosc opcji w grze nie przygniota mnie na starcie? Samotny zoltodziob poradzi sobie krok po kroku w grze, czy raczej nie ma tam czego szukac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czesc. Mam pytanie - czy jesli nie gralem nigdy w gre tego typu, to czy ogrom mozliwosci i zlozonosc opcji w grze nie przygniota mnie na starcie? Samotny zoltodziob poradzi sobie krok po kroku w grze, czy raczej nie ma tam czego szukac?

Jak ja sobie poradziłam i ogarnęłam, to Ty też sobie na pewno poradzisz . Warunek jest jeden, musisz lubić kosmos.

 

 

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, coffee88 napisał:

Warunek jest jeden, musisz lubić kosmos.

 

+1 ta odpowiedź :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okej, a zdecydowac sie na zwykla wersje na psstore (za 71zl jest aktualnie do kupienia), czy moze to dlc dodaje tyle contentu, ze samej podstawki sie nie oplaca (pudelkowa wersja z dodatkiem 170zl)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak Ci się gra spodoba to na bank będziesz chciał dodatek (z dlc możesz przede wszystkim lądować na planetach i jeździć łazikiem). no ale jak nie jesteś pewny to może spróbuj najpierw podstawkę. najwyżej zapłacisz potem parę dyszek więcej (czy ile tam jest różnicy na wersji z dlc..).

gra jest taka że jak się nie wkręcisz dobrze to może się znudzić po jakimś czasie. nie prowadzi Cię za rączkę ani nie sugeruje nawet co by tu robić (nie ma fabuły jakotakiej). musisz sam sobie organizować co i kiedy będziesz robił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2017 o 22:23, Swizzy napisał:

Czesc. Mam pytanie - czy jesli nie gralem nigdy w gre tego typu, to czy ogrom mozliwosci i zlozonosc opcji w grze nie przygniota mnie na starcie? Samotny zoltodziob poradzi sobie krok po kroku w grze, czy raczej nie ma tam czego szukac?

Również miałem (w sumie nadal mam) takie obawy, jednak grę kupiłem (wersja z psstore - legendary od razu z dlc).

Fakt że gra sama nic nie wyjaśnia, tutoriale są... i to by było na tyle. Musisz sam szukać w necie, jeśli chcesz czegoś więcej dowiedzieć się na temat jakiegoś aspektu rozgrywki. No i jak już było wielokrotnie mówione - musisz lubić kosmos ;) 

Od siebie polecam kanał ObsidianAnt, wszystko tłumaczy razem ze sterowaniem:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Sirroneth napisał:

Również miałem (w sumie nadal mam) takie obawy, jednak grę kupiłem (wersja z psstore - legendary od razu z dlc).

Fakt że gra sama nic nie wyjaśnia, tutoriale są... i to by było na tyle. Musisz sam szukać w necie, jeśli chcesz czegoś więcej dowiedzieć się na temat jakiegoś aspektu rozgrywki. No i jak już było wielokrotnie mówione - musisz lubić kosmos ;)

 

Zapomniałeś dodać że czasem tutorial więcej namiesza niż wyjaśni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie po w sumie 3 godzinnej podróży z nielegalnym pasażerem (co zauważyłem dopiero w trakcie misji (za 4 bańki), już prawie przysypiałem w drodze powrotnej ale stwierdziłem że dolecę do końca, dostałem skana przed wlotem do stacji końcowej (która była 20 000 ls od gwiazdy...), a że ostatniego skana z nielegalnym pasażerem miałem 2 miesiące temu, to zapomniałem w ogóle o Silent Running, spanikowałem i zamiast cisnąć do wlotu do stacji, próbowałem uciec...

 

Zamiast 4 baniek za misję jestem ponad bańkę w plecy za ubezpieczenie. No przecież chuj mnie strzeli zaraz :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Właśnie po w sumie 3 godzinnej podróży z nielegalnym pasażerem (co zauważyłem dopiero w trakcie misji (za 4 bańki), już prawie przysypiałem w drodze powrotnej ale stwierdziłem że dolecę do końca, dostałem skana przed wlotem do stacji końcowej (która była 20 000 ls od gwiazdy...), a że ostatniego skana z nielegalnym pasażerem miałem 2 miesiące temu, to zapomniałem w ogóle o Silent Running, spanikowałem i zamiast cisnąć do wlotu do stacji, próbowałem uciec...  

Zamiast 4 baniek za misję jestem ponad bańkę w plecy za ubezpieczenie. No przecież chuj mnie strzeli zaraz

 

Co za pech. Wiem co czujesz, bo już nie raz ogarniałam silent running w ostatniej chwili przed samym wlotem i też mi się zawsze załącza panika. Jak choć raz się przez nieuwagę zabierze wanteda to później bardzo dokładnie lustruje się ogłoszenia

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomyślałem sobie, że poszukam chętnych na innym forum do trofek za CQC, ale widzę że tu te same osoby co na FPE, i mało chetnę do pomocy, bo Destiny wyszło :ronnie::misio:

 

A tak poważnie, to znalazło by się parę osób chętnych? :14bqqmb:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po ostatniej aktualizacji Federal Navy Missions dotyczą tylko walki. Czy ktoś orientuje się dlaczego?

Jestem w trakcie promocji z Midshipman na Petty Officer. W związku z tym jakie polecacie bronie do Cobry MKIII?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×