Skocz do zawartości
Patricko

Elite: Dangerous

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwsze spotkanie :1_grinning:

 

83K3qJR.jpg

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, cwir napisał:

Pierwsze spotkanie :1_grinning:

 

Obcy są cholernie mocni. Gracze są na strzał. Kilka dni temu widziałem film gdzie grupa kolesi po długiej walce zestrzeliła statek obcych. W nagrodę dostali 2 mln kredytów i zebrali w wuj surowców.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, malpka napisał:

 

Obcy są cholernie mocni. Gracze są na strzał. Kilka dni temu widziałem film gdzie grupa kolesi po długiej walce zestrzeliła statek obcych. W nagrodę dostali 2 mln kredytów i zebrali w wuj surowców.

 

no nie nastawiałem się na walkę :). przeczytałem  cały wątek o spotkaniach z nimi zanim się skusiłem żeby spróbować popatrzeć z daleka. nie spodziewałem się tylko że poleci za mną franca jedna. na szczęście mój ASP na booście robi ponad 400 a to wystarczy żeby uciec.

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 5.10.2017 o 18:40, cwir napisał:

 

no nie nastawiałem się na walkę :). przeczytałem  cały wątek o spotkaniach z nimi zanim się skusiłem żeby spróbować popatrzeć z daleka. nie spodziewałem się tylko że poleci za mną franca jedna. na szczęście mój ASP na booście robi ponad 400 a to wystarczy żeby uciec.

 

 

Pierwszy alien zestrzelony.

Film wyraźnie pokazuje że gra dostaje kopa gdy lata się w grupie.

 

 

Edytowane przez malpka
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh..

 

2 miesiące zbierałem na Asp Explorera. Znalazłem sobie builda ( https://roguey.co.uk/elite-dangerous/ship-builds/id-104/ ) do wożenia naukowców, żeby pozwiedzać przy okazji i zarobić względnie szybko na jakiś dojebany statek do walki. Zbierałem Kobrą i postanowiłem od razu dozbierać na pełny build (ponad 30 baniek). Zarabiałem na wożeniu pasażerów, więc na dłuższą metę dość nudnawo się robi, zwłaszcza z max jumpem ok 10 ly. Mając mało czasu na granie oraz sporo PUBGa, zajęło mi to wspomniane 2 miesiące. Uzbierałem z zapasem na insiure, kupiłem furę i zacząłem kompletować podzespoły żeby zrobić tego builda. Parę dni to zajęło bo nie wszystko było w pobliżu, ale w końcu zrobiłem furę. No ale zasięg jumpa miałem niewiele większy. Czytam opis i trzeba odwiedzić inżyniera. Poleciałem do babki, chciała Meta-Alloys. Poczytałem na necie i poleciałem 300 ly na planety obcych gdzie rosną organiczne pałki z których można to wydobyć. Trzeba ich było szukać na powierzchni po koordynatach z excela... Zdobyłem, wróciłem i zacząłem robić ulepszenia do odpowiednich modułów. W sumie zeszło mi z 3 tygodnie nad tym, znaleźć wszystkie składniki, odblokować levele ulepszeń itp itd. Czasu miałem mało na granie więc się ciągnęło.

 

Przy przedostatnim ulepszeniu mój zasięg wynosił niecałe 20 ly. Na opisie gość pisze że miał 36 a to i tak nie max. O co chodzi? Czyżby ten ostatni upgrade level 5 robił aż taki skok w zasięgu?? Uzbierałem co trzeba, odblokowałem co trzeba, miałem składników na 5 prób ulepszenia. Wykorzystałem wszystkie, max zasięg 23. WTF??? Zacząłem szukać po forach, co robię nie tak, może coś trzeba włączyć/wyłączyć, pozbyć się, nie wiem.. Przeczytałem w jednym temacie że takie zasięgi to tylko na FSD 5 klasy A. Patrzę na builda, no jest taki. Patrzę po raz 30 na statek... 5E.. Jak go kupiłem to nie było nigdzie w pobliżu FSD 5A i zostawiłem go sobie na koniec i zapomniałem o tym... Więc mam ulepszony na maxa FSD 5E.. Kupiłem od razu 5A. Ulepszeń oczywiście nie ma a żeby zrobić od nowa level 5 potrzebuję Arszeniku. Po godzinie jeżdżenia po planecie gdzie miał niby występować wyłączyłem zrezygnowany grę....

:30vm3cw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ehh..  

2 miesiące zbierałem na Asp Explorera. Znalazłem sobie builda ( https://roguey.co.uk/elite-dangerous/ship-builds/id-104/ ) do wożenia naukowców, żeby pozwiedzać przy okazji i zarobić względnie szybko na jakiś dojebany statek do walki. Zbierałem Kobrą i postanowiłem od razu dozbierać na pełny build (ponad 30 baniek). Zarabiałem na wożeniu pasażerów, więc na dłuższą metę dość nudnawo się robi, zwłaszcza z max jumpem ok 10 ly. Mając mało czasu na granie oraz sporo PUBGa, zajęło mi to wspomniane 2 miesiące. Uzbierałem z zapasem na insiure, kupiłem furę i zacząłem kompletować podzespoły żeby zrobić tego builda. Parę dni to zajęło bo nie wszystko było w pobliżu, ale w końcu zrobiłem furę. No ale zasięg jumpa miałem niewiele większy. Czytam opis i trzeba odwiedzić inżyniera. Poleciałem do babki, chciała Meta-Alloys. Poczytałem na necie i poleciałem 300 ly na planety obcych gdzie rosną organiczne pałki z których można to wydobyć. Trzeba ich było szukać na powierzchni po koordynatach z excela... Zdobyłem, wróciłem i zacząłem robić ulepszenia do odpowiednich modułów. W sumie zeszło mi z 3 tygodnie nad tym, znaleźć wszystkie składniki, odblokować levele ulepszeń itp itd. Czasu miałem mało na granie więc się ciągnęło.

 

Przy przedostatnim ulepszeniu mój zasięg wynosił niecałe 20 ly. Na opisie gość pisze że miał 36 a to i tak nie max. O co chodzi? Czyżby ten ostatni upgrade level 5 robił aż taki skok w zasięgu?? Uzbierałem co trzeba, odblokowałem co trzeba, miałem składników na 5 prób ulepszenia. Wykorzystałem wszystkie, max zasięg 23. WTF??? Zacząłem szukać po forach, co robię nie tak, może coś trzeba włączyć/wyłączyć, pozbyć się, nie wiem.. Przeczytałem w jednym temacie że takie zasięgi to tylko na FSD 5 klasy A. Patrzę na builda, no jest taki. Patrzę po raz 30 na statek... 5E.. Jak go kupiłem to nie było nigdzie w pobliżu FSD 5A i zostawiłem go sobie na koniec i zapomniałem o tym... Więc mam ulepszony na maxa FSD 5E.. Kupiłem od razu 5A. Ulepszeń oczywiście nie ma a żeby zrobić od nowa level 5 potrzebuję Arszeniku. Po godzinie jeżdżenia po planecie gdzie miał niby występować wyłączyłem zrezygnowany grę....

 

:30vm3cw:

 

O rany. Niestety ta gra niemiłosiernie kara nieuwagę. A jakbyś chciał dalej próbować to przy kolejnym upgrade na 5 zdejmij ten poprzedni ( tj.ten na 4) to od razu widać ile procent Ci podbije podstawowy jump. Najlepiej celować w coś koło 50+% na optimal mass. 

Jeśli chodzi o arsenic to szukaj na planecie z 2,5%, bo poniżej tej wartości to strata czasu.

 

Poniżej najszybszy sposób na znalezienie materiałów:

https://www.google.pl/amp/s/amp.reddit.com/r/EliteDangerous/comments/6bzldc/guide_to_g5_increased_range_fsd_upgrade_how_to/

 

Edit: tu masz jeszcze wzory na wave scannerze, trochę łatwiej się odnaleźć na planecie

http://www.wavescanner.net

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 8.10.2017 o 11:29, coffee88 napisał:

O rany. Niestety ta gra niemiłosiernie kara nieuwagę. A jakbyś chciał dalej próbować to przy kolejnym upgrade na 5 zdejmij ten poprzedni ( tj.ten na 4) to od razu widać ile procent Ci podbije podstawowy jump. Najlepiej celować w coś koło 50+% na optimal mass. 

Jeśli chodzi o arsenic to szukaj na planecie z 2,5%, bo poniżej tej wartości to strata czasu.

 

Poniżej najszybszy sposób na znalezienie materiałów:

https://www.google.pl/amp/s/amp.reddit.com/r/EliteDangerous/comments/6bzldc/guide_to_g5_increased_range_fsd_upgrade_how_to/

 

Edit: tu masz jeszcze wzory na wave scannerze, trochę łatwiej się odnaleźć na planecie

http://www.wavescanner.net

 

 

Kurde nie zauważyłem twojej odpowiedzi. Upgrade już zrobiłem, przeczytałem krótki poradnik o zbieraniu minerałów na planetach i nauczyłem się czytać radar w SRV :) (chociaż teraz jak popatrzyłem na linka z wzorami skanera to jeszcze by było łatwiej). Nazbierałem tego tyle że większym problemem stały się Datamined Wake Exceptions. 20 minut latania przed dużą stacją i dostałem jedno (czyli 3 próby). Zrobiłem upgrade i po pierwszej próbie miałem jump range 41 ly. Drugą próbę odrzuciłem bo wszystko było na gorzej, a trzecia była cała na żółto (w tym optimal mass) więc ją zaaplikowałem, po czym się okazało że mi spadło do 39 ly. Tak czy siak na razie mi wystarczy, wake scanner zostawiłem na razie więc jak mi wpadnie jeszcze jakieś DWE to zrobię więcej prób. A różnica w robieniu misji teraz jest masakra. Misje po 2-4 bańki robię w pół godziny bo coś co zajmowało 20 skoków zajmuje teraz 5 :).

 

Teraz pytanie. Zbierać najpierw na Pythona, czy od razu na Anakonde? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
 
Kurde nie zauważyłem twojej odpowiedzi. Upgrade już zrobiłem, przeczytałem krótki poradnik o zbieraniu minerałów na planetach i nauczyłem się czytać radar w SRV (chociaż teraz jak popatrzyłem na linka z wzorami skanera to jeszcze by było łatwiej). Nazbierałem tego tyle że większym problemem stały się Datamined Wake Exceptions. 20 minut latania przed dużą stacją i dostałem jedno (czyli 3 próby). Zrobiłem upgrade i po pierwszej próbie miałem jump range 41 ly. Drugą próbę odrzuciłem bo wszystko było na gorzej, a trzecia była cała na żółto (w tym optimal mass) więc ją zaaplikowałem, po czym się okazało że mi spadło do 39 ly. Tak czy siak na razie mi wystarczy, wake scanner zostawiłem na razie więc jak mi wpadnie jeszcze jakieś DWE to zrobię więcej prób. A różnica w robieniu misji teraz jest masakra. Misje po 2-4 bańki robię w pół godziny bo coś co zajmowało 20 skoków zajmuje teraz 5 :).
 
Teraz pytanie. Zbierać najpierw na Pythona, czy od razu na Anakonde?
Wake scanner exeptions najlepiej zbierać w distribution centre w układzie gdzie panuje głód (famine). Dosłownie non-stop masz coś do skanowania, bo co chwilę ktoś przylatuje i odlatuje. Wlatujesz do układu i patrzysz na lewym panelu, powinno się pojawić wśród planet. Jeśli nie chce ci się szukać to ja ostatnio zbierałam w układzie Warri.
A co do anakonda vs pyton, to miałam identyczny problem. Ostatecznie kupiłam pythona, bo zakup wraz z ulepszeniem kosztował mnie coś koło 120 milionów, a za gołą anakondę trzeba zapłacić prawie 150 milionów i pewnie drugie tyle za ulepszenia. Phytonem jestem zachwycona, jedyne co u niego kuleje to zasięg, bo na początek to marne 15ly, ale już zbieram na upgrade u pani Farseer. Statek jest wszechstronny i co mi pasuje szczególnie w dalszym ciągu medium. Myślę, że przy jego pomocy szybko uzbieram też na Condę.

Wysłane z mojego Redmi Pro przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto pomoże znaleźć mgławicę planetarną M2-9?

Powinna być ok. 2100 Ly od Ziemi. Niestety w wyszukiwarce nie mogę znaleźć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 10/10/2017 o 16:18, coffee88 napisał:

A co do anakonda vs pyton, to miałam identyczny problem. Ostatecznie kupiłam pythona, bo zakup wraz z ulepszeniem kosztował mnie coś koło 120 milionów, a za gołą anakondę trzeba zapłacić prawie 150 milionów i pewnie drugie tyle za ulepszenia. Phytonem jestem zachwycona, jedyne co u niego kuleje to zasięg, bo na początek to marne 15ly, ale już zbieram na upgrade u pani Farseer. Statek jest wszechstronny i co mi pasuje szczególnie w dalszym ciągu medium. Myślę, że przy jego pomocy szybko uzbieram też na Condę.

 

Używałaś jakiegoś gotowego builda do tego Pyhona? Uzbierałem 170 baniek i chcę go kupić i od razu ulepszyć. Czytałem kilka wątków na forach i jest sporo różnic w sugerowanych buildach multi-purpose. A koszty pomiędzy 90 a 250 baniek. Masz w nim kabinę dla pasażerów? Kadłub domyślam się że aluminiowy został bo te lepsze są od 50 baniek więc  sam kadłub i statek to już min. 100. Generalnie chcę coś postrzelać, ale nie chcę przy tym rezygnować z pasażerów bo w paru systemach mam reputację na maxa i misje po 10 baniek które się robi w pół godziny. Co prawda Asp X'em który skacze ponad 40ly, ale widziałem kilka buildów Pythona gdzie spokojnie 30 można wyciągnąć, bez drastycznej rezygnacji z innych ważnych (i ciężkich) podzespołów.

 

Ma ktoś jeszcze jakieś tipy co do Pythona które warto wiedzieć przed zakupem zanim wydam zarobki z ostatniego miesiąca? Chcę mieć uniwersalną furę do zbierania na Anakondę, ale żeby też zapolować co nieco (a nie tylko się bronić po przechwytach, jak w moim ASPX).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Python to już dobra zmiana - a jak masz lepsze wyposażenie to i Anacondy gonisz bez problemu. Chyba najbardziej wszechstronny statek w grze, a na pewno w tym pułapie cenowym. Prawie 200T cargo, albo 33LY zasięgu, albo bounty hunting - we wszystkim daje radę na piątkę. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbieraj najpierw na Pytka cwir, przesiadka z malego gowienka do anacondy moze byc bolesna bez czegos po srodku, poza tym zeby solidnie wyposazyc conde to trzeba miec bardzo duzo hajsu.

 

Python to bardzo fajny statek, typowy 'jack of all trades' no i swietnie wyglada. Mozesz w nim robic to na co masz ochote, eksploracja, handel czy walka, wszedzie sobie dobrze radzi jak juz morph wspomnial.

 

btw. z ciekawosci zerknalem na liste platynowych trofek i w dalszym ciagu na psnprofiles nawet 10 osob nie wbilo, ahh do dzisiaj mi sie robi zarazem milo i troche glupio jak sobie pomysle ze udalo mi sie jako pierwszemu wbilc te obsraną platyne, drugiej takiej pewnie juz nigdy nie wbije. :x

 

 

 

 

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, One Post Man napisał:

Zbieraj najpierw na Pytka cwir, przesiadka z malego gowienka do anacondy moze byc bolesna bez czegos po srodku, poza tym zeby solidnie wyposazyc conde to trzeba miec bardzo duzo hajsu.

 

Python to bardzo fajny statek, typowy 'jack of all trades' no i swietnie wyglada. Mozesz w nim robic to na co masz ochote, eksploracja, handel czy walka, wszedzie sobie dobrze radzi jak juz morph wspomnial.

 

btw. z ciekawosci zerknalem na liste platynowych trofek i w dalszym ciagu na psnprofiles nawet 10 osob nie wbilo, ahh do dzisiaj mi sie robi zarazem milo i troche glupio jak sobie pomysle ze udalo mi sie jako pierwszemu wbilc te obsraną platyne, drugiej takiej pewnie juz nigdy nie wbije. :x

 

 

 

 

 

 

 

No fajnie tylko ja to wszystko już wiem :). Chodziło mi o jakieś bardziej szczegółowe rozkminki na temat builda. Czy ładować w Military Grade reinforcement czy w Shieldy. Jakie pukawki. Czy wszystko ładować A czy są jakieś słabsze na papierze a tak naprawdę bardziej się opłacają (bo i tak bywa)?

 

No ale ok, przynajmniej mnie w wyborze utwierdziliście. Łykam go dzisiaj i lecę prosto do ężyniera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to juz zalezy co bedziesz glownie robil tym Pytkiem, statek jest do wszystkiego, co nie znaczy ze nie bedziesz kladl wiekszego nacisku na jakas pojedyncza aktywnosc i to z mysla glownie o niej powinienes zaczac rozkminiac nad komponentami.

 

Jesli o pytka chodzi to tak czy siak najlepiej ladowac w A, za wyjatkiem moze life supportu.

 

@cwir Tutaj masz taki turbo ogolny build na szybko: https://coriolis.io/outfit/python?code=2pktkFfliduspf51e1e2b28280g0l05-055p4f37v46oC92i2f.Iw18eQ%3D%3D.Aw18eQ%3D%3D&bn=cwir ty dupo wolowa hehehe

 

Bron w glownej mierze o kwestia gustu, jak masz dobrego cela no to solidne jebniecie z plasma acceleratora zaboli wszystko. Pulse na tarcze, multi-cannony na hull, plasma w sumie na jedno i drugie.

 

Do tego dochodza tez inzynierowie oczywiscie, np corrosive na cannony dla lepszego efektu, lepszy FSD etc.

Edytowane przez One Post Man
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

supcio nazwa builda :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 14.11.2017 o 18:18, One Post Man napisał:

Wiedzialem ze ci sie spodoba :ronnie:

 

jak się używa tych SCB? bo czytam i tu jakieś overheaty, czekanie, wyłączanie żeby wszystkich na raz nie odpalić itp. nie latałem z tym nigdy więc nie wiem. heat sinka do tego zapodać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, cwir napisał:

 

jak się używa tych SCB? bo czytam i tu jakieś overheaty, czekanie, wyłączanie żeby wszystkich na raz nie odpalić itp. nie latałem z tym nigdy więc nie wiem. heat sinka do tego zapodać?

 

SCB to jest takie doladowanie tarczy, jesli podczas walki tracisz tarcze, odpalasz SCB i momentalnie dana wartosc [zalezy od wielkosci i jakosci modulu scb] tarczy sie regeneruje. Trzeba tego uzywac tylko jesli tarcza jeszcze calkowicie nie zeszla, bo jak tarcza spadnie, SCB nie ma zadnego efektu.

 

Bardzo przydatne podczas walki, szczegolnie jak cos cie z zaskoczenia bierze i zanim wysuniesz hardpointuy nie masz juz polowy tarczy, wtedy przykladowo odpalasz SCB i masz fulla.

 

Co do heat sinka, zobacz najpierw ile uzycie SCB ci generuje ciepla podczas walki jakiejs luznej, potem ewentualnie zdecyduj czy warto.

Edytowane przez One Post Man
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, One Post Man napisał:

 

SCB to jest takie doladowanie tarczy, jesli podczas walki tracisz tarcze, odpalasz SCB i momentalnie dana wartosc [zalezy od wielkosci i jakosci modulu scb] tarczy sie regeneruje. Trzeba tego uzywac tylko jesli tarcza jeszcze calkowicie nie zeszla, bo jak tarcza spadnie, SCB nie ma zadnego efektu.

 

Bardzo przydatne podczas walki, szczegolnie jak cos cie z zaskoczenia bierze i zanim wysuniesz hardpointuy nie masz juz polowy tarczy, wtedy przykladowo odpalasz SCB i masz fulla.

 

Co do heat sinka, zobacz najpierw ile uzycie SCB ci generuje ciepla podczas walki jakiejs luznej, potem ewentualnie zdecyduj czy warto.

 

a jak tego pakietu broni używać najefektywniej? bo póki co kilka spotkań młóciłem pulsami i multicannonem (oba na primary) i jak było na celu to z plazmy (też nie używałem wcześniej). wszystkie wygrałem ale raz mnie dość poważnie zgrzało i musiałem sinka rzucić. i nie zauważyłem dlaczego. ta plazma tak grzeje? chyba że niechcący rzuciłem tego scb bo próbowałem z ciekawości na początku ale nie słyszałem nic i nie widziałem komunikatu więc uznałem że pewnie zapomniałem kombinacji przycisków. gdzieś też czytałem że jak mam ich 5 to wszystkie 5 rzuca na raz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plasma generuje na pewno sporo ciepla, takze uzywaj tylko jak masz pewnosc ze trafisz a nie na pałę, ewentualnie mozesz wymienic na jakas inna bron jesli uwazasz ze moglbys sobie poradzic z innym setupem lepiej. SCB tez sporo na dzien dobry bierze, dlatego uzywa sie tego tylko jesli nie chcesz jeszcze stracic tarczy i czekac na regeneracje - im wiekszy statek tym wiekszy shield tym dluzsza regeneracja tarcz wiec czasem lepiej jest tez troche obrazen z ciepla zebrac niz z tego co ci napieprzą w hull zanim shield ci sie odnowi.

 

SCB schodzi tylko jeden po uzyciu, nie wiem czy sie da zbindowac i uzyc wszystkich naraz, raczej nie, ale musialbym sprawdzic zeby sie upewnic.

Edytowane przez One Post Man
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie ma polskich napisów, tak to bym spróbował.

Edit.

No dobra wymiękłem i kupiłem wersję cyfrową teraz co jest w promocji, tylko że samą podstawkę bez Horizon, bo nie wiedziałem czy gra nie będzie dla mnie za trudna, ale ogólnie lubię takie klimaty.
Wczoraj pierwszy raz odpaliłem i... WOOOWWW, klimat nieziemski :), na słuchawkach przy zgaszonym świetle to już w ogóle grubo, takie były moje wrażenia wizualne po odpaleniu pierwszy raz gry.
Co do samej rozgrywki, na padzie lata się fajnie, ogrom opcji to fakt, zanim ogarnę podstawy to minie trochę, na treningu lądowanie udało mi się za pierwszym razem, ale zajęło mi to 5-6 minut :). Najbardziej mam problem z advanced combat training gdzie na szybko mnie tam rozpier.....

Teraz moje pytanie...jak skończę trening, to zacząć gre solo czy open play ?

Edytowane przez Kamillo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy kwartał 2018 wniesie parę zmian - jedna z nich poniżej:

 

dziś:

IJRJ3q7.png

 

niedługo:

sNgo6LR.jpg

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czwarty kwartał 2018 wniesie kolejne

 

iceicebaby.png

 

:pazura:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 21.11.2017 o 11:46, Kamillo napisał:

Teraz moje pytanie...jak skończę trening, to zacząć gre solo czy open play ?

 

Zdecydowanie open.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×