Skocz do zawartości
redo

Titanfall 2

Rekomendowane odpowiedzi

 

24 minut temu, kill napisał:

Statystyki mają dojść w patchu. Potwierdzili to. Nie wyrobili się przed premiera, ale wszystko jest zapisywane na serwerach.

 

 

Skończyłem Kampanie. Za jednym podejściem :) Jest to coś tak dobrego i wykwintnego, że nie można przestać grać. Niewielkie danie, ale jakże pyszne, idealnie przyprawione, kompletne.

Nie znajduję słów, które byłyby w stanie oddać to co się momentami dzieje na ekranie. Pomysłowość i kreatywność twórców ociera się o ideał. Aż ciężko uwierzyć, że udało się wpleść w historię o pilocie i robocie jakieś uczucia, wieź, przywiązanie i umieścić to w futurystycznym świecie.

Coś pięknego.

 

 

18 minut temu, Grassek napisał:

o w mordkę, aż tak ?:D

 

I tak starałem się być w miarę chłodny, chociaż gra wywarła na mnie wielkie wrażenie. A to duży wyczyn, bo większość dzisiejszych pozycji to dla mnie typowe meh. Mało co mnie już rusza po tylu latach grania.

Na takim Kotaku w podsumowaniu recenzji to polecieli ostro po bandzie :1_grinning:

 

Titanfall 2 is impressive. Its influence will ripple through video games in the same way that titles like Half Life or Halo managed in their time. Beautiful and bold, Titanfall 2 is the pinnacle of first person shooters.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, kill napisał:

 

 

 

I tak starałem się być w miarę chłodny, chociaż gra wywarła na mnie wielkie wrażenie. A to duży wyczyn, bo większość dzisiejszych pozycji to dla mnie typowe meh. Mało co mnie już rusza po tylu latach grania.

Na takim Kotaku w podsumowaniu recenzji to polecieli ostro po bandzie :1_grinning:

 

Titanfall 2 is impressive. Its influence will ripple through video games in the same way that titles like Half Life or Halo managed in their time. Beautiful and bold, Titanfall 2 is the pinnacle of first person shooters.

Po graczu z takim stażem, opinia wydaje się być bardzo prawdziwa :)  fajnie, że kampania potrafi wywrzeć na graczu takie emocje. Tak jak mówisz, teraz te gry są strasznie miałkie a tu proszę, Titanfall wydaje się być pozycją obowiązkową.  Nie przepadałem za bardzo za futurystyką ale tytan ma coś w sobie co chciałoby się poznań. W bete grało mi się bardzo dobrze :)    narobiłeś smaka :22_stuck_out_tongue_winking_eye:  Trzeba sobie zrobić prezent na święta w postaci Tytana  BF'a :)

Zdaj relację jak pograsz po necie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, kill napisał:

 :) Jest to coś tak dobrego i wykwintnego, że nie można przestać grać. Niewielkie danie, ale jakże pyszne, idealnie przyprawione, kompletne.

Pierwsze dwa poziomy po tutorialu, myślę: "hmmm, no jak na razie to ta kampania w sumie taka... normalna jest, nic wielkiego."

Kolejne poziomy: "łosz kur**, to jest zajebiste!"

A ludzie, którzy zaprojektowali poziomy takie jak World Foundry (kolosalna linia montażowa + późniejsze symulacje) albo poziom z podróżami w czasie powinni dostać jakiegoś growego Nobla. Sam Respawn określał kampanię jako eksperyment - w wywiadzie mówili, że zrobili zawartości na pięć kampanii, bo po prostu nie mieli pojęcia, jak to ma wyglądać i co będzie pasować. A tu proszę - wyszła najlepsza kampania w grze FPS przynajmniej od czasu rewolucji gatunkowej zapoczątkowanej przez pierwsze Call of Duty.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kampania jest jedną z najlepszych w fpsach  misja z zmiana czasu to jedna z najlepszych w dziejach misja w grach moim zdaniem  kurde ta gra jest tak nieoceniona przez ta datę premiery  gdyby wyszła z innym terminie byłaby sprzedażowym hitem 

Edytowane przez Banan91PL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę nie wiem, co wy widzicie w kampie, a ten poziom trudności no kpina. :duda::krysia::jaro:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Banan91PL napisał:

[...] ta gra jest tak nieoceniona przez ta datę premiery  gdyby wyszła z innym terminie byłaby sprzedażowym hitem 

 

To jest najsmieszniejsze (a wlasciwie przykre) - FPS z IMO najlepszym single playerem od czasow CoD4 dostaje 8, max 9, a taki BF1 ktory jest krotkim zlepkiem randomowych misjii same 10... Ja niestety nie mam tyle szczescia zeby moc przejsc calaka przy jednym podejsciu i musze dawkowac gre po max 1h dziennie, ale czapki z glow dla panow z Respawn, jak w jednynce nie bylo w ogole singla tak w dwojce zrobili cos, co bedzie pamietane i uznawane za wzor jeszcze przez dlugie lata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Banan91PL napisał:

Kampania jest jedną z najlepszych w fpsach  misja z zmiana czasu to jedna z najlepszych w dziejach misja w grach moim zdaniem  kurde ta gra jest tak nieoceniona przez ta datę premiery  gdyby wyszła z innym terminie byłaby sprzedażowym hitem 

Pewnie to był zamierzony zabieg ze strony EA, aby urwać trochę niezadowolonych graczy z obozu COD'a - dlatego taki termin a nie inny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

15 lvl wbity i powoli lapie o co tu chodzi, ale nie do konca ogarniam kwesie "regeneracji broni". Dokladnie chodzi mi o czwarty slot na broni glownej pilota, odblokowuje sie niby po regeneracji broni. Tzn wymaksowanie broni? W takim razie ile leveli maja bronie? 50 jak postac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20 leveli i zregeneruje się automatycznie. W 4 slot wsadzisz tylko licznik zabić, nic więcej.

Nic nie stracisz, zaczną tylko lecieć kolejne poziomy z oznaczeniem G. Np. G2.1, G2.2 itd a potem G3.1, G3.2...

Za każdy level dostaniesz nowe camo.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj oj oj, czekałem niesamowicie, aż ta gra wskoczy na konsolę sony. Moim zdaniem mega niedoceniona gra. Część pierwsza na X'ie (tylko tam grałem) naprawdę robiła robotę. 

Próbujemy zbudować community związane z TF, więc wszystkich grających zachęcam do dodawania się do znajomych na ps4 (kolejno grupa fb). Niestety ostatnia premiera BF1 mocno podzieliła FPS'owców i niestety wiadome i zrozumiale było, że to BF1 wybierze DUŻA DUŻA DUŻA większość graczy. Dodawać - mój nick "eQuuu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 3.11.2016 o 13:08, kill napisał:

 

A to duży wyczyn, bo większość dzisiejszych pozycji to dla mnie typowe meh. Mało co mnie już rusza po tylu latach grania.

 

Podobnie u mnie. W ostatnich latach naprawde duże wrażenie zrobiły na mnie Demon's Souls i Wiedźmin 3, tak że ciągle myślałem o grze pomimo prawie 3 dych na karku. A tak to grałem byle grać. Ale T2 ma to coś, że rozgrywka daje mega frajdę i jest dla mnie idealnym rozwiązaniem, gdy mam 1 godz czy 1,5 godz wieczorem czasu, żeby coś zagrać. Obecnie gram na X One, więc potestowałem B1 i gra jest bardzo dobra, ale bez tego WOW! I na dodatek mam wrażenie, że ledwo zacznę grać i trzeba kończyć. A w T2 jest jakaś dzika radość z samego biegania, skakania, świetnego feelingu przy strzelaniu itd. Bardzo mile mnie ten tytył zaskoczył :) Miałem brać B1, nawet rozważałem CODa w pakiecie z MWR, ale pojechałem po T2 i nie żałuję.

 

P.S: Na jakim ustawieniu Krzywej Czułości gracie? Klasyczne, Stabilne, Precyzyjne celowanie, Impet czy Liniowe? Na klasycznym jest duże wspomaganie celowania, ale jak patrze jakie akcje się w tej grze wywija to może się przydać :1_grinning: 

Edytowane przez falcon87pl
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaki nick na x1 . Taki sam jak tu ? Też tam gram w TF2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem singla, pograłem troszkę w multi (7 poziom) i powiem WOW. Kampania chodź krótka daje duuuużo frajdy. Online gra się rewelacyjnie. Z każdą następna rozgrywką idzie mi lepiej - żołnierzem jak i tytanem :)

Mam tylko pytanie co do głównego trybu w multi, czy jak zaczyna się mapa i jest pierwsza faza to czy przeciwnik ma ten sam punkt do niszczenia, czy ma on ten punkt gdzie indziej. To samo pytanie tyczy się banków, czy przeciwnik ma je otwarte w tym samym czasie co my i czy są to te same punkty na mapie? Mam nadzieje że rozumiecie moje pytanie ;)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, sulivein napisał:

czy jak zaczyna się mapa i jest pierwsza faza to czy przeciwnik ma ten sam punkt do niszczenia, czy ma on ten punkt gdzie indziej. To samo pytanie tyczy się banków, czy przeciwnik ma je otwarte w tym samym czasie co my i czy są to te same punkty na mapie?

Dla obu drużyn strefy są wspólne. Czyli jak na początku meczu jest tylko jedna strefa, to oba składy się do niej zlecą. Banki są również wspólne i otwarte w tym samym czasie dla obu drużyn. Nie zostałeś ani razu zabity przez gościa, który kampił przy banku i czekał aż ktoś przyjdzie, żeby mu zabrać kasę? ;)

 

@kyron oraz @falcon87pl

Panowie może dodamy się do znajomych na XO? Poszukuję ludzi do wspólnej gry. Mój GT Siriondel, tak jak na forum.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla obu drużyn strefy są wspólne. Czyli jak na początku meczu jest tylko jedna strefa, to oba składy się do niej zlecą. Banki są również wspólne i otwarte w tym samym czasie dla obu drużyn. Nie zostałeś ani razu zabity przez gościa, który kampił przy banku i czekał aż ktoś przyjdzie, żeby mu zabrać kasę?

 

Ok, dzięki za odpowiedź. Teraz rozumiem już prawie wszystko hehe Nie raz mnie zabili przy wpłacaniu pieniędzy, ale na początku myślałem, że trafiam do drużyny atakującej lub coś w tym stylu i oni nie chcą abym zdeponował kasę. Po prostu nie ogarniałem jak ten tryb działa. Teraz juz wszystko wydaję mi się logiczne.

Dzięki Siriondel!

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydawało, że banki są na przemian otwarte i zamknięte dla obu drużyn a nie jednocześnie to samo dla obu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nope - zarówno banki jak i dropzony/titan bounty są wspólne dla obu drużyn. Zabijając wrogiego pilota zabierasz mu połowę kasy czy li trzeba uważać przy bankach bo już nie raz zdarzało mi się wpaść na imprezę i skosić 2-3 pilotów wpłacających dniówkę.

 

Swoją drogą Titanfall 2 to jak dla mnie najlepsze multi fps od sam nie wiem ilu lat. BF1 jest niby fajny, ale od premiery TF2 odpaliłem go raz i po 15 minutach wróciłem do gry Respawn. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kyron @Siriondel Wysłałem Wam PW :)

 

Ponawiam pytanie -  na jakim ustawieniu Krzywej Czułości gracie? Klasyczne, Stabilne, Precyzyjne celowanie, Impet czy Liniowe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem B1 i teraz w głowie mam TF2... Niestety na razie nie mogę sobie na nią pozwolić ale wiem, że ta gra jest świetna. Oby tylko multi w tej grze tętnilo życiem a podobno na razie mało osób gra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tymi licznikami na bank jest coś nie tak. Przecież to niemożliwe żeby grało 200 osób. Może to liczy tylko osoby w lobby? I w danej sieci? W każdym razie grę znajduje zawsze po chwili. Poza tym wbrew pozorom gra się chyba nieźle sprzedaje (gdzieś ktoś wkleił chart z 5 miejscem w UK). Myślę, że te 200,000 to poszło na każdą platformę w tym tygodniu.

 

Gra ma świetną prasę i oceny, to musi wcześniej czy później zaprocentować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że liczba osób którą wyświetla nam gra podczas łączenia z meczem to ludzie którzy aktualnie grają w danym Data Center(których jest ich z 10) więc źle chyba nie jest. A co do sprzedaży to kiepska jest chyba tylko w porównaniu do gigantów typu COD czy BF. Zresztą o przyszłość chyba można być względnie spokojnym bo rzekomo EA planuje dalej inwestować w markę, czyli kasa będzie się zgadzać, a prawa do gry i creative control ma Respawn więc i jakość powinna być jak trzeba. 

 

TF1 żyje praktycznie do dzisiaj mimo mieszanych recenzji i braku multiplatformy więc z TF2 powinno byćtylko lepiej.

 

BTW. MNÓSTWO fajnych rzeczy do jedynki Respawn wypuścił już po premierze - min. horde mode(nazywał się Frontier Defense) więc obstawiam że ich wariacja nt. trybu Zombie z CODów już niedługo.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Multi daje radę, dawno nic mnie rak nie wciągnęło. Co do ludzi online to faktycznie zawsze łączy od strzała, ale CTF na 5 prób w różne dni jeszcze nie zagrałem. Ogółem polecam.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj CFT poszedł mi szybciutko mimo, że pokazywało 50 graczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czuję się po multi zawiedziony. Gralem sporo w TF1, gra była dynamiczniejsza, wczoraj zagralem z 6 meczy w TF2 i w kazdym latalem po mapie i szukalem kogokolwiek do zabicia, juz nie wspomne o tym ze ludzie ciagle siedza w Tytanach. 

Kampania owszem jest swietna ale rozgrywka sieciowa, mi nie pasuje...

Edytowane przez Creati

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×