Skocz do zawartości
redo

Titanfall 2

Rekomendowane odpowiedzi

Zgadzam się że walki tytanow są bardziej taktyczne, czasem przypominają zabawę w kotka i myszkę ze zmiana ról po wyznaczonych szlakach. Zależy co komu bardziej odpowiada. Fajnie że jedna gra potrafi umożliwić tak odmienne style.

 

Btw. Double XP na weekend

Edytowane przez bany4KHDR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego mnie to nie dziwi, że praktycznie każde weekendy wolne,a  jak jest double XP to mam weekend zawalony...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od siebie polecam walke o flage...szkoda ze tak malo graczy gra w ten tryb, pisalby sie ktos na wspolne granie wieczorkiem?? w teamie zawsze fajniej pograc objectivy ;)

macie jakies przecieki co bedzie w tych darmowych dlc jeszcze??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kampania według mnie jest bardzo dobra. Jeszcze nie skończyłem ale jestem na ostatniej prostej :) BT jest mega , misje zróżnicowane grywalność wysoka. Online bardzo dobry , szybki , wciągający. Polecam. Naprawdę kawał dobrego kodu.

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwszych kilkunastu godzinach z T2 mogę stwierdzić, że gra jest naprawdę świetna!

Rzadko kiedy kończę kampanie w fps-ach, a tutaj miła niespodzianka, niby brak jakieś szczególnej głębi w historii ale za to klimat i jeszcze raz klimat ;) Warto zagrać najpierw singla, porządnie wchodzimy w świat gry i przygotowujemy się do multi...i kilka genialnych momentów, szczególnie etap z przechodzeniem w czasie - miodzio!

Co do multi, sam osobiście preferuje czysty shooter bez udziwnień w postaci...Tytanów. Dlatego (pomimo tego, że walka nimi i tak jest bardzo dobra) najczęściej gram w trybie piloci vs piloci. Dawno się tak nie wciągnąłem, syndrom następnego meczu jest tutaj obecny przez cały czas...

Ktoś z was pisał, że mapy w T2 to małe dzieła sztuki, nic lepszego chyba się nie da napisać, po prostu nimi są! Co do przyszłej zawartości, liczę na kilka dodatkowych trybów dla ludzi grających więcej bez Tytanów.

Jeżeli ktoś się zastanawia czy kupić grę...moim zdaniem nie ma lepszej okazji obecnie, szczególnie za taką cenę. Ciężko o lepiej stworzoną grę (na każdym kroku ma się wrażenie, ze twórcy tworząc ją mieli w głowię chęć dobrej zabawy dla gracza, a to nie takie oczywiste w dzisiejszych czasach...)

Na koniec pytanie ode mnie dla ludzi którzy grają trochę dłużej. Jaką broń polecacie? Czym gracie najczęściej, poza snajperkami? Coś w miarę mocnego i nie strzelającego dwoma nabojami...? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cykute (hemlock) na sredni i dlugi dystans polece, strzela burstem, sprawdza sie na kazdej z map. Jak wolisz bliski dystans i troche wiecej ruchu to alternator jest spoko mimo ze niski rate of fire, przynajmniej mi podpasowal...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi np cykuta w ogóle nie podeszła, tak samo g2. Najwięcej biegam z pierwszymi dwoma pistoletami automatycznimi, ale pozostle 2 tez ujdą. Oprocz tego pierwszy i ostatni karabinek.

Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpilniej potrzebny tryb to Frontier Defense czyli co-opowy horde mode i jego bym się spodziewał w pierwszej kolejności.

 

Z broni to szczerze mówiąc ciężko mi coś bardzo polecać - ograłem już prawie wszystkie pukawki  i praktycznie wszystkimi mi się fajnie strzelało. Jak dobrze czujesz system poruszania się to stim+strzelba automatyczna u mnie robi straszna robotę - widzę po ilości hejt mejli ;)

Edytowane przez Danny Boy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodawajcie: MFMONK

Titanfall2, Rainbow 6. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kupowałem gry do dziś (w sumie dostałem jako prezent) bo po jedynce nie byłem przekonany do gry. Jedynka nie była zła ale wkurzyło mnie kilka rzeczy (głównie twórcy).  Teraz pograłem chwilkę w 2 i muszę przyznać że gra jest zajebista. Grafika na Pro jest piękna, feeling broni idealny. Kampania mi się podoba.

Jestem niesamowicie zaskoczony jakością gry. Osiągnięcia tylko do singla (3 online ale bardzo łatwe) co mi się podoba i nikt mnie nie zmusza do grania w multi choć w tej grze jest świetne :) BF1 jakoś średnio mi podszedł i trzeba było go olać na premierę i kupić T2 :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak z sytuacją na serwerach?  Nie ma problemu z wyszukaniem graczy do gry czy trzeba grać 2-3 najbardziej popularne tryby bo w resztę nikt nie gra? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowałem się na zakup.  Gra świetna, polecam każdemu =) 

 

Ktoś chętny na wspólną grę? 

Edytowane przez Teynar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skonczylem grę i jestem bardzo zadowolony. Polecam najwyższy poziom trudności, wtedy bardziej kombinuje się w walkach między tytanami. Gierka, która była w MM za 129 okazała się jednym z ciekawszych fps ostatniego czasu. Gorąco polecam :) i czekam n TF3

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz rację kampania bardzo fajna i przyjemna, piękne widoki z samego początku nie mogłem oderwać wzroku, po skończeniu czułem że bardzo chciał bym więcej:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, na prawdę dobra kampania, przede wszystkim bardzo różnorodna. Odziwo elementy platformówkowe w fpsie wyszły na prawdę świetnie i nie było czuć, żeby były wymuszone.

Historia może niezbyt porywająca, ale w sumie jakaś tam była. Szkoda, że nie dało się języka w grze zmienić, a nie chciało mi się kombinować, bo polskiego dubbingu generalnie nie lubię (poza pewnymy wyjątkami), a w tytanie ten dubbing to zbrodnia. 

No i oczywiście BT, genialnie wykreowany kompan, przez którego kilka razy się uśmiałem, i którego mi było autentycznie żal na końcu... Jeżeli fps dostarcza takich emocji, znaczy że jest warty sprawdzenia.

W sumie ciężko mi tytana porównać do innych fpsów... W Doomie była inna rozgrywka, dość prosta rozwałka, dająca masę satysfakcji (plus dodatkowo ode mnie - wielki sentyment do oryginalnych Doomów z lat 90), Wolfenstein z kolei mnie wręcz zauroczył, jak w grze o chodzeniu oczami i zabijaniu, można wstawić świetną historię, która dostarcza takich samych emocji jak tytan na zakończenie.

Multi w tytanie również bardzo mi się podobało, niestety przegrywa z overwatchem. Żadna nie jest lepsza od drugiej, po prostu są inne a OW bardziej mi przypadł do gustu chyba.

 

Tl;dr - jak ktoś się zastanawia, czy zagrać w tytana, to niech już idzie do sklepu, bo nówka sztuka kosztuje śmieszne pieniądze, a gra jest cholernie dobra.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AMEN

 

Szybkie podsumowanie: gra nie umiera, gra dalej dużo ludzi, Respawn wydaje nowe DLC, paczuje co trzeba i ogólnie jest gitara. Że gra jest świetna i w multi i w singlu to już chyba każdy gdzieś słyszał albo czytał więc nie będę się powtarzał. 

 

A co do TF vs Overwatch to dwa inne światy. Z jednej strony taka pół MOBA nastawiona bardzo mocno na esport i granie zespołowe wraz ze wszystkimi cieniami i blaskami takiego podejścia a z drugiej gierka będąca spadkobierczynią klasycznych szybkich FPSów w stylu UT albo Q3 Arena podana w nowoczesnej odsłonie i okraszonej wielkimi robotami. W TF2 gra się równie dobrze ze zgraną kompanią jak i samemu a to np. dla mnie bardzo ważne, bo czasem mam po prostu 30 min na żeby pyknąć sobie 2 mecze i nie mam jak i kiedy organizować ekipy do grania.

Edytowane przez Danny Boy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostalo mi jedno trofeum do platynki, te w którym trzeba zrobić ten pierwszy tor przeszkód w czasie poniżej 33 sek. Wydaje się niezłym wrzodem na tyłku. 

Ktoś zrobił?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na necie jest sporo filmów, obadaj sobie przykładowo na kanale PowerPyx. Jest kilka strategii, żeby machnąć. Myślę, że kilkadziesiąt minut nauki i ciągłych prób, i w końcu dasz radę. Ja wrócę do TF2 po ograniu Mirror's Edge, więc latanie po ścianach będę miał w małym palcu :24_stuck_out_tongue:

 

Generalnie polecam grać ze skokiem pod L1, wtedy dużo łatwiej, chyba, że już tak grasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no chyba po prostu musze popróbować, robilem 2,3 próby i 45 sek to maks :22_stuck_out_tongue_winking_eye:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no chyba po prostu musze popróbować, robilem 2,3 próby i 45 sek to maks :22_stuck_out_tongue_winking_eye:

Trochę za mało tych prób x100 to powinno ci wpaść.

Wysłane z mojego SM-A710F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spoko, fizyka gry jest przyjemna więc nie będzie to jakaś męka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poniżej 40 sekund nie mogę zejść, albo kogoś nie ubiję po drodze, albo zeskoczę za wcześnie, ajajaj.

Może wpadnę do kogoś z konsolą żeby te 33 sekundy rozwalić :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Lingerine napisał:

Poniżej 40 sekund nie mogę zejść, albo kogoś nie ubiję po drodze, albo zeskoczę za wcześnie, ajajaj.

Może wpadnę do kogoś z konsolą żeby te 33 sekundy rozwalić :1_grinning:

czerpiesz z tego przyjemność?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Forum jest na temat gry Titanfall2, a nie mojej przyjemności. Gorzej, jeżeli nie zauważasz ironii. Ale nie będę kontynuował konwersacji jeżeli nie masz do powiedzenia nic w poruszanym temacie. Nie każdy ma ochotę borykać się z tzw. gimbazą lub innego typu nabijaczami postów, trollami, itd. :) Pisz w temacie albo spadaj podjudzać innych :stupid:

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×