Skocz do zawartości
redo

Titanfall 2

Rekomendowane odpowiedzi

Multi mnie wali. Ale Obok dooma kolejny fps którego chyba łyknę dla singla. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na EA Play mieli stanowiska z grą, także może pojawi się na dniach więcej gameplayów, liczę na to! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dynamiczna rozgrywka urywa dupe! tylko jest jedna rzecz o której nikt nie mówi, w jedynke się tak grało że gracze plus booty, i jestem ciekawy czy to zmienili w2, bo z tego co pamiętam to była strasznie gówniana sprawa znaczy nabijało  się wynik na botach. No i był jeszcze drugi problem bo było strasznie mało map, i nie było żadnego wsparcia w formie dlc czy tam czy tam czegoś, i to bardzo szybko o się nudziło ... bym brał jakby coś więcej powiedzieli na ilu graczy online

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już Zampella powiedział, że będą tryby bez AI, więc całkowicie z nich nie zrezygnowali, ale można pograć bez nich.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kustomizacja naszych tytanów również została potwierdzona, o broni na razie cisza, ale liczę że również coś będzie.
No i jak mówiłem wcześniej, przyda się spory arsenał, a nie kilka rodzajów broni jak w pierwszej części.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Malakay napisał:

No i był jeszcze drugi problem bo było strasznie mało map, i nie było żadnego wsparcia w formie dlc czy tam czy tam czegoś, i to bardzo szybko o się nudziło ... 

 

15 map w podstawce to 2-3 wiecej niz oferuje wiekszosc innych gier na premiere, do tego byly 3 DLC, ktore w sumie dawaly 24 mapy. Wiec na czym bylo grac, problemem byl znikomy wybor broni, umiejetnosci i tytanow. Narazie Respawn potwierdzili tylko ze dojdzie az 6 nowych mechow, w po trailerach widac ze nowych broni i skilli rowniez nie brakuje.  Odnosnie AI to lepiej poczekac na wiecaj konkretnych informacji, bo pewnie skonczy sie tak ze brak botow bedzie obecny tylko na malo popularnych trybach, ale sam pomysl podzielenia trybow na te z botami i bez juz mi sie nie podoba bo 90% community bedzie jednak wolalo grac na boty gdzie nawet najwieksza lama moze cos ubic, dzieki czemu tez duzo szybciej/czesciej buduje sie tytany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Natsu napisał:

Multi mnie wali. Ale Obok dooma kolejny fps którego chyba łyknę dla singla. 

Całe piekło Cię ch(wali) :-)  Multi to jest coś pięknego w Titanfall.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DLC z mapami i trybami beda darmowe:

http://www.gamesradar.com/all-titanfall-2-maps-and-modes-dlc-will-be-free/?utm_content=buffer887b7&utm_medium=social&utm_source=twitter.com&utm_campaign=buffer

 

Az ciezko mi w to uwierzyc zwazywszy ze wydawca jest EA ;)

Edytowane przez Żywy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To multi wygląda bardzo zachęcająco, czuję że w końcu wpadnie jakiś FPS do którego przysiądę na dłużej w wieloosobowym trybie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słabo z tymi botami. Liczyłem, że ich nie będzie. Mój zapał do zagrania w to multi mocno zmalał. 

 

 

2 minuty temu, DaraS napisał:

grałeś w 1?

Nie.

Edytowane przez vann

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

boty w tej grze mają zerowy dmg dodatkowo walczą głównie miedzy sobą więc nie wiem o co chodzi, dzięki nim cały czas coś się dzieje na mapie :) Ja będę zadowolony jak nie będzie mk5

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary-nowy gameplay:

 

Najsmutniejsze jest to ze rzucam pieniedzmi w monitor ale nic sie niedzieje :/ A do Pazdziernika jeszcze tyyyle czasu, w co grac panie premierze, w co grac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Genialnie to wygląda, ehhh.... Nie mogę się doczekać :) Zauważyliście, że nie ma tam botów na tym gameplayu?
Może wrzucą boty do jakiś mniej ważnych trybów, a te główne zostawią tylko PvP, bez żadnych elementów PvE :)
Podoba mi się to co widzę, liczę że wkrótce pojawi się jeszcze więcej gameplayów. Chciałbym również zobaczyć menu kustomizacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.hardcoregamer.com/2016/06/14/e3-2016-respawn-talks-content-variety-reworked-engine-in-titanfall-2/212196/

Ciekawy wywiad, który daje kilka świeżych informacji. Z takich najważniejszych rzeczy, które wyłapałem na szybko to na pewno:

- System progresji został zupełnie zmieniony i jest projektowany przez gościa, który stworzył system progresji w CoD 4.
Podobno ma się różnić od większości innych gier i ma być innych od zeszłego. Zapewniają nas, że w grze będziemy mieć wiele do roboty przez bardzo długi czas.
Ile w tym prawy, a ile paplaniny to się dopiero okaże.

- Będzie można modyfikować wygląd tytana, pilota, broni, itd. Na filmiku można było już zobaczyć tytany z różnymi camo.
Więcej mają powiedzieć w późniejszym czasie.

- Będą tryby z AI oraz bez AI. Powiedzieli też, że będą tryby na większą ilość graczy, ale jak to rozumieć to nie wiem.
Może jakieś 12vs12? Na filmiku były większe pola bitwy, więc kto wie?

- Na pytanie o mikrotransakcje powiedzieli tyle, że nie będzie żadnych Pay2Win, a wszystko wpływające na rozgrywkę będzie normalnie do zdobycia podczas gry.
Czyli na moje, będą po prostu do kupienia skórki i inne pierdoły wpływające tylko i wyłącznie na wygląd. No cóż...mam nadzieję, że wszystko będzie można zdobyć w grze, a nie że indywidualne skiny będą tylko do kupna.
 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Borze, jaki to jest mejsasz FPSów. Czekam strasznie na Titanfall 2, ale w ostatnim czasie jakoś zapomniałem o tym tytule i właśnie teraz nadrobiłem zaległości. Co za królewska rozgrywka... kilka akcji wygląda OP, głównie skille tytanów, które jednym strzałem zamiatają drugiego tytana, albo ta sztuczka co przytrzymuje na chwilę wrogów w powietrzu. Cała reszta - kosmos. Gdyby tylko mój PC był mocniejszy, w jedynkę grałbym znacznie dłużej. Titanfall pokazuje jak nic innego, że można zrobić super mobilną i jednocześnie intuicyjną rozgrywkę w FPSie. Nie mogę się doczekać nowych bajerów, latania po ścianach i zrzucania tytanów z orbity. Mam nadzieję, że burn cards powrócą, to był fajny pomysł. Trochę szkoda, że wychodzi równo z BFem i CODem. Baza graczy może na tym mocno ucierpieć.

"Command authenticated. Stand by for Titanfall."  Za każdym razem dodawało mega kopa.

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sonyklapy za to będą grać w rozdzielczości dla ludzi :-D



Padzik bajka, zresztą edycja kolekcjonerska titanfall na xone miażdży jajka, sama konsola jak i figurka robota

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, czeskimaster napisał:

Sonyklapy za to będą grać w rozdzielczości dla ludzi :-D

 


 

 

 

I lagami w multi ;)

 

Ten Pulse Blade to najpierw taką czujkę musi przykleić na ścianie, c'nie? Tak to wygląda na tym gifie. Nie to, że sobie z tym łazimy cały czas i wszystko mamy podświetlone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie tak to bedzie dzialac - przyklejasz czujke ktora ma ogranczony obszar dzialania. Aczkolwiek nie wiadomo czy Active Radar Pulse z jedynki nie powroci.

 

2 godziny temu, Patricko napisał:

Padzik dla xbotów:

https://images-na.ssl-images-amazon.com/images/I/81LUequptDL._SL1500_.jpg

Szkoda, że Sonoklapy nie dostaną takich :38_worried:

Jak wypuszcza XB1S w tej stylistyce to biore bez zastanowienia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×