Skocz do zawartości
pakasiedlce

LIGA PSSITE UT

Rekomendowane odpowiedzi

Jako, że turniej demona cieszył się popularnością i zebrał dobre recenzje, ale niestety on zrezygnował z organizacji, trzeba wymyślić coś nowego. Zapraszam go do współpracy, ponieważ mógłbym pożyczyć regulamin itp. Miałem wam napisać wczoraj, otóż sprawa wygląda tak,że myślałem o założeniu ligi Pss. Początkowo, graczy podzieliłoby losowo na dwie grupy(w zależności od liczby chętnych max po 18 osó :cool:. Górne połowy utworzyły by nową 1. ligę, a reszta ligi niższe. I dalej tak jak liga gra, czyli mecz i rewanż, awanse spadki itp. Co wy na to? Kiedyś była stronka futbolowo.pl, gdzie za darmo tworzy się stronę zespołu i tabelki różne. Potrzebne też byłyby osoby do pomocy. Zrobilibyśmy stronkę ligi, a w tabele wpisali uczestników, automatycznie liczyłoby bramki, asysty, kartki itp Są chętni? Wpisujcie się na listę:

 

1. Paka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu nie.

 

1. Paka

2. sew

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja się na to piszę , wracam po krótkiej przerwie na PES-a, skład ubogi ale powalczę :D

 

1. Paka

2. sew

3. Baczek867

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Paka


2. sew


3. Baczek867


4. depcik94


5.joseph969


Edytowane przez joseph969

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Paka

2. sew

3. Baczek867

4. depcik94

5.joseph969

6.baku83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7.Tom182

Edytowane przez Tom182

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Paka

2. sew

3. Baczek867

4. depcik94

5.joseph969

6.baku83

malo malo. Panowoe!! Zapraszamy wiecej osob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, pora jest jaka jest :D  Jutro się posypią zgłoszenia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Paka
2. sew
3. Baczek867
4. depcik94
5.joseph969
6.baku83

7.Tom182

8.pietruch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Paka
2. sew
3. Baczek867
4. depcik94
5.joseph969
6.baku83

7.Tom182

8.pietruch

9. Zioomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Paka
2. sew
3. Baczek867
4. depcik94
5.joseph969
6.baku83

7.Tom182

8.pietruch

9. Zioomek

10.antyfutbol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Paka
2. sew
3. Baczek867
4. depcik94
5.joseph969
6.baku83

7.Tom182

8.pietruch

9. Zioomek

10.antyfutbol

11. Evo666

 

Edytowane przez evo666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Paka
2. sew
3. Baczek867
4. depcik94
5.joseph969
6.baku83

7.Tom182

8.pietruch

9. Zioomek

10.antyfutbol

11. Evo666

12.Jakub1993PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piachu00 , nie wklejE listy bo na tablecie jestem :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie zasady ligi, jak to ma w ogóle wyglądać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Paka

2. sew

3. Baczek867

4. depcik94

5.joseph969

6.baku83

7.Tom182

8.pietruch

9. Zioomek

10.antyfutbol

11. Evo666

12.Jakub1993PL

13. Piachu00

14. O.Tadeusz

Edytowane przez O.Tadeusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Paka
2. sew
3. Baczek867
4. depcik94
5.joseph969
6.baku83
7.Tom182
8.pietruch
9. Zioomek
10.antyfutbol
11. Evo666
12.Jakub1993PL
13. Piachu00
14. O.Tadeusz 

15. Awruk87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie zasady ligi, jak to ma w ogóle wyglądać?

 

 

No właśnie też trochę mnie to dziwi...Na razie jest to tworzone na euforii po odbyciu turniejów....Za mało informacji...

 

- kto jest dokładnie organizatorem? Skoro ma to wyglądać na szerszą skalę - powołałbym jakąś radę ligi - organizatora + 2-3 pomocników + w radzie mogą zasiadać triumfatorzy dwóch edycji,którzy mogą decydować o obliczach ligi...Ustrzegło by się potem problemów,że edycję się zakończą-z każdą edycją można byłoby potem powołać nowego członka rady...Generalnie z każdą edycją byłoby 5-6 osób maksymalnie co biorą udział przy tak dużym składzie ligi

-  brakuje regulaminu - co do mojego mogę go udostępnić - nie ma problemu...

- nie ma jasnych terminów już nie tylko kiedy liga miałaby się rozpocząć,zakończyć,ale końca samych zapisów..

- nagród - nie oszukujmy się - zawsze milej jest coś wygrać :P Jeśli będą to ligi charytatywne warto o tym wspomnieć

- pakasiedlce napisał jak na początku wyglądałby kształt,ale brakuje informacji np. co stanie się jak dana osoba zrezygnuje wzięcia udział w kolejnej edycji(może taka osoba prosić o absencję czy od razu musi się liczyć z automatycznym spadkiem do niższych lig...

- no i warto się zastanowić ile dokładnie tych lig miałoby powstać..

 

 

Także skoro pakasiedlce podjął się organizowania potrzebuje 2+3 osób chętnych do pomocy....Kto jest chętny niech piszę tutaj lub do Niego PW :)

Brakuje mi tu przede wszystkim jednej osoby - danon,który zgłaszał się do organizowania? Puste słowa, czyżby brak czasu,a krytykować łatwo :/

 

Tyle ode mnie patrząc z boku :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedy kończą sie zapisy ?
Warto ustalic jakiś termin, bo tak będziemy sie dopisywać do września :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Także skoro pakasiedlce podjął się organizowania potrzebuje 2+3 osób chętnych do pomocy....Kto jest chętny niech piszę tutaj lub do Niego PW :)

Brakuje mi tu przede wszystkim jednej osoby - danon,który zgłaszał się do organizowania? Puste słowa, czyżby brak czasu,a krytykować łatwo :/

 

Tyle ode mnie patrząc z boku :)

 

nie znasz sprawy a już komentujesz, skoro zostałem wywołany do tablicy to proszę bardzo, złożę raport z wykonanej pracy: od piątku jestem w stałym kontakcie z cwirem i killem w sprawie tego turnieju. Jak pewnie zauważyliście nastały zmiany w organizacji tematów - fifa i pes są teraz głównymi tematami i można od razu wejść w nie z poziomu strony głównej (mój pomysł). 

 

Teraz rzecz najważniejsza: nie ruszyliśmy jeszcze, ponieważ czekam na decyzję działu marketingowego firmy, która jest właścicielem nie tylko forum, ale całego portalu. W piątek dostałem odpowiedź od firm zainteresowanych SPONSOROWANIEM naszej ligi (tak, to oznacza darmowe nagrody). Jednak spotkałem się ze ścianą, czyli wspomnianym "działem marketingu" jak to ma w zwyczaju "duża firma" trzeba im wszystko wytłumaczyć co do ostatniej literki. W grę wchodzą pewne założenia prawne forum. których nie wiem czy da się przeskoczyć. 

 

Dlatego proszę jeszcze o odrobinę cierpliwości. Jestem organizatorem, zajmę się wszystkim, i na pewno poproszę chętnych o pomoc zw organizacji, ponieważ przy lidze potrzebnych jest więcej osób, aby codziennie aktualizować wyniki i tabelę.

 

PS. trochę pokrzyżował nam szyki pakasiedlce tymi zapisami, ale uznam je za ważne, bo po co robić dwa razy ;) na wszystkie pytania chętnie odpowiem na priv lub tutaj :)

  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby nie bylo tyle osob, mozna dwa.dwumecze zagrac (tylko sugestia ;) ) bedzie wieksza przekrojowosc formy ;D

Jednak chetnych od uja wiec czekamy na info co jak gdzie i w ogole ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby nie bylo tyle osob, mozna dwa.dwumecze zagrac (tylko sugestia ;) ) bedzie wieksza przekrojowosc formy ;D

Jednak chetnych od uja wiec czekamy na info co jak gdzie i w ogole ;)

 

pomysłów mam dużo :P np. przy 15 osobach, każdy z każdym raz, potem podział tabeli na mistrzowską i spadkową i dwumecze (chyba już pakasiedlce taki pomysł opisał), albo drugi trochę zakręcony: stworzyłem sobie algorytm (na podstawie algorytmu używanego w rankingu fifa) do ułożenia własnego rankingu użytkowników forum, wziąłbym wyniki z drugiej edycji turnieju i stworzył ranking z którego pierwszych np. 8 osób stworzyłoby ligę 1. a reszta ligę 2. (osoby nowe trafiłyby do drugiej ligi - stali uczestnicy zawsze mają lepiej ;)) trochę to ciężkie do ogarnięcia, ale myślę, że pomysł uczciwy. Z resztą taka liga trwałaby max miesiąc więc od 2 edycji wszystko byłoby poukładane.

Edytowane przez danon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i ok danon w sęk tym,że ja mając taki czas jaki miałem dawałem raporty na bieżąco !! Można by rzec żyłem tym turniejem - Ty od 3 dni nie napisałeś nic,poza tym,że masz jakieś tam tabelki...Teraz widać jakiś efekt,mimo wszystko chyba warto dać jakiś konkretny termin zapisów i ogólnie ustalić szczegóły o czym wspomniałem wyżej,bo moim zdaniem są istotne i jako organizator powinieneś powiadomić !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×