Skocz do zawartości
danon

I Turniej FIFA 16 FUT PS4 - REGULAMIN, ROZMOWY, PYTANIA

Rekomendowane odpowiedzi

14iq0jd.png


REGULAMIN

 

I Edycja Turnieju FIFA FUT 16

 

Postanowienia ogólne


1. W Turnieju FIFA 16 FUT może wziąć udział każdy zarejestrowany użytkownik, który w temacie z zapisami umieści post z danymi wskazanymi przez Organizatora Turnieju FIFA 16 FUT (danona lub innego użytkownika, który zostanie przez niego wyznaczony). Wpisanie się w temacie z zapisami jest równoznaczne z zapoznaniem się i akceptacją niniejszego Regulaminu.
2. Każdy zapisany uczestnik zobowiązuje się do uiszczenia wpisowego w wysokości 10 000 coinsów. Sposób ich przesłania zostanie wysłany w wiadomości na priv do każdego uczestnika po zakończeniu zapisów (wystawię zawodnika za 10 000 coinsów, którego trzeba będzie kupić). Wysokość nagród zostanie podana w tym poście po zakończeniu zapisów.
3. Wszystkie terminy meczów, dostępność i absencje uczestników można wpisywać w temacie „I Turniej FIFA 16 FUT – Ustawki Meczowe”
4. Wyniki meczów należy wpisywać w temacie „I Turniej FIFA 16 FUT – Wyniki i terminarz”.
5. Walkower można wpisać tylko po udokumentowaniu (zrzut ekranu z wiadomości PSN, gg lub priv na forum) braku odpowiedzi ze strony przeciwnika na wysłane przez nas wiadomości. Należy wstawić zrzut w poście na forum w temacie Ustawki Meczowe lub wysłać na priv do Organizatora.
6. Jeżeli uczestnik nie rozegra w wyznaczonym terminie wszystkich swoich meczów grupowych, jego mecze nie będą brane pod uwagę przy końcowej tabeli.
7. Wszystkie wnioski o walkowery będę rozpatrywał 1 dzień przed wyznaczonym końcowym terminem rozegrania spotkań.
8. Ustawienia meczu: długość połowy – 6 min.
9. Wszystkie posty nie mające nic wspólnego z tematem przewodnim będą zgłaszane i usuwane przez Administrację forum. Koniec z zaśmiecaniem tematów. Jeżeli chcesz się o coś wykłócać masz do tego wiadomości prywatne!
 

Wpisowe i nagrody

 

1. Wpisowe wynosi 10 000 coinsów. Wysokość nagród zamieszczę tutaj po zakończeniu zapisów.

2. Nagrody w I Edycji Turnieju FIFA 16 FUT:

1. Miejsce - 40 000 coinsów

2. Miejsce - 20 000 coinsów

3-4 Miejsce - 10 000 coinsów

5-8 Miejsce - 7 000 coinsów

 

System rozgrywek

1. Gramy systemem grupy + faza pucharowa. W pierwszej fazie turnieju wszyscy uczestnicy zostaną podzieleni (w drodze losowania) na grupy (ich ilość zależy od liczby uczestników). W każdej grupie gramy mecz + rewanż, do fazy pucharowej awansują po cztery zespoły z każdej grupy.
 
Następnie gramy fazę pucharową (ćwierćfinały, półfinały, finał) systemem mecz + rewanż. Jeżeli dwumecz zakończy się remisem (dwa remisy lub takie same wyniki z bilansem bramkowym np. 2:1 i 2:3), gramy trzeci mecz o Złotą Bramkę, czyli gramy tak długo, aż ktoś strzeli pierwszą bramkę i wygrywa.
 
Finał tak samo, dwumecz.

2. Przy takiej samej ilości punktów o kolejności w tabeli decydować będą:
2.1. Bilans meczów bezpośrednich (przy takich samych wynikach liczy się zsumowany bilans bramkowy, a nie bramki w domu/na wyjeździe)
2.2. Ogólny bilans bramkowy
2.3. Bramki strzelone
2.4. Bramki stracone
2.5. Dodatkowy mecz bezpośredni
3. Opuszczenie gry przez jednego z zawodników (bez wyjaśnienia) w którymkolwiek momencie będzie uznane jako celowe i zostanie wpisany walkower. Jeżeli kochane serwery EA przerwą mecz lub zawodnik opuści mecz i wyjaśni swoje zachowanie, należy dograć tyle minut ile zostało uwzględniając wynik przerwanego meczu. Jeżeli opuszczenie meczu nastąpiło przed 15 minutą, trzeba zagrać cały mecz z uwzględnieniem wyniku meczu przerwanego.
4. Zabrania się korzystania z kart treningu.
5. Dozwolone jest używanie kart stylu gry.
6. Jeżeli uczestnik użyje w meczu kart treningu, przegrywa mecz i zostaje wpisany walkower (liczyć się będzie screen z meczu, np. podczas pauzy w zakładce oceny meczowe).
 

Postanowienia końcowe

  • Do momentu zakończenia zapisów niniejszy regulamin ma charakter poglądowy (wpływ na końcowy regulamin ma ilość uczestników) i może zostać zmieniony przez Organizatora.
  • Regulamin został w całości stworzony przeze mnie i jest moją własnością. Zabrania się kopiowania, publikowania, rozpowszechniania, udostępniania czy wykorzystywania w inny sposób całości lub części danych w nim zawartych.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


W tym temacie macie możliwość zadawania pytań, zgłaszania nowych pomysłów na Ligę, rozmawiania na temat turnieju, FUT, FIFY, przeciwników, wyników, tabeli, czyli tak naprawdę o czym chcecie :) jedyny temat, który nie będę mocno sprawdzał pod kątem zaśmiecania ;)

Edytowane przez danon
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra robota !! :thumbsup:

Ale....
Postanowienie ogólnie punkt 8 - hm...a co to :D

 

Brakuje mi punktu odnośnie nazwę to rocznej absencji - powiedzmy osoba gra w 1 lidze,rezygnuje z kolejnej edycji i....następną zaczyna od 2 czy tam niższej ligi?

Moim zdaniem trochę nie fair - brakuje powiedzmy punktu,że każdy biorący udział ma prawo z korzystać chociaż raz z takiego przywileju i grać w takiej lidze jak przed rezygnacją :) Chyba jasno napisałem o co mi chodzi? Moim zdaniem dobry punkt,o ile liga będzie odbywać się cyklicznie...

 

Co do kupowania i wystawionych zawodników - kupisz paczkę brązową za 750 coinsów i masz 3 brązowe karty piłkarzy - taniej wyjdzie niż 450x3 - kolejna rada ;)

 

W celu wyłonienia 1 i 2 ligi tylko 1 mecz? Jakieś limity na ilość meczów u siebie czy na wyjeździe jeśli zgłosi się co najmniej 20 osób?  Jak dla mnie to akurat dziwne bo i tak trzeba sięz  tą osobą dogadać - 20 minut meczu w tą czy w tamtą, a będzie przynajmniej sprawiedliwiej :>

 

Zrezygnowałeś z bilansu bramek przy takiej samej ilości punktów i od razu postawiłeś na bramki strzelone - postawiłeś bardziej na atak..No ok  :)

Co do kształtu I oraz II ligi rozumiem,że decyduje ilość chętnych, więc zobaczymy w praktyce :)

 

Tyle ode mnie na gorąco...Naprawdę dobra robota  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra robota !! :thumbsup:

Ale....

Postanowienie ogólnie punkt 8 - hm...a co to :biggrin:

 

Brakuje mi punktu odnośnie nazwę to rocznej absencji - powiedzmy osoba gra w 1 lidze,rezygnuje z kolejnej edycji i....następną zaczyna od 2 czy tam niższej ligi?

Moim zdaniem trochę nie fair - brakuje powiedzmy punktu,że każdy biorący udział ma prawo z korzystać chociaż raz z takiego przywileju i grać w takiej lidze jak przed rezygnacją :) Chyba jasno napisałem o co mi chodzi? Moim zdaniem dobry punkt,o ile liga będzie odbywać się cyklicznie...

 

Co do kupowania i wystawionych zawodników - kupisz paczkę brązową za 750 coinsów i masz 3 brązowe karty piłkarzy - taniej wyjdzie niż 450x3 - kolejna rada ;)

 

W celu wyłonienia 1 i 2 ligi tylko 1 mecz? Jakieś limity na ilość meczów u siebie czy na wyjeździe jeśli zgłosi się co najmniej 20 osób?  Jak dla mnie to akurat dziwne bo i tak trzeba sięz  tą osobą dogadać - 20 minut meczu w tą czy w tamtą, a będzie przynajmniej sprawiedliwiej :>

 

Zrezygnowałeś z bilansu bramek przy takiej samej ilości punktów i od razu postawiłeś na bramki strzelone - postawiłeś bardziej na atak..No ok  :)

Co do kształtu I oraz II ligi rozumiem,że decyduje ilość chętnych, więc zobaczymy w praktyce :)

 

Tyle ode mnie na gorąco...Naprawdę dobra robota  :)

 

loool, przepraszam, moja wina: dwie sprawy o których piszesz uwzględniłem w regulaminie ale nie skopiowało mi z worda :/ :/ trzecia sprawa, czyli ta absencja, to wyjdzie dopiero w 3 edycji więc mamy czas, ale zawodnik chyba będzie zaczynał od drugiej, bo inaczej będzie burdel ze spadkami awansem i czyje miejsce miałby zająć ten "wracający"?  ;) no i ten motyw z brązowymi paczkami. Racja! Nie wpadłem na to, za dużo myślałem nad innymi punktami, Jeszcze jakieś pomysły może?

 

system rozgrywek może się zupełnie zmienić... jeżeli będzie np. 18 osób to robimy jedną ligę i dwumecze, jeżeli ponad 20 to już dwie ligi 

Edytowane przez danon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Mecze w fazie kwalifikacyjnej do 1 czy 2 ligi muszą być dwa

2. Bilans bramek a nie liczba strzelonych (kluczowe, zacznie sie szal meczy bez obrony by nastrzelac najwiecej goli)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz może być problem z wpisowym jak usuną nazwy kluby sprzedającego z marketu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz może być problem z wpisowym jak usuną nazwy kluby sprzedającego z marketu.

 

tak na szybko: będę np. wystawiał brązowych na 3 dni z +10 do dryblingu, żeby się wyróżniali

Edytowane przez danon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie będą terminy na rozgrywanie meczów +/- ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak na szybko: będę np. wystawiał brązowych na 3 dni z +10 do dryblingu, żeby się wyróżniali

Tylko wybierz jakis zawodników ktorych nie ma na rynku duzo bo bedziemy siedziec godzinami i szukac ich na 100 stronach. Podawaj tez pozycje, kondycje i ilosc kontraktów, łatwiej bedzie znaleźc

Edytowane przez evo666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko wybierz jakis zawodników ktorych nie ma na rynku duzo bo bedziemy siedziec godzinami i szukac ich na 100 stronach. Podawaj tez pozycje, kondycje i ilosc kontraktów, łatwiej bedzie znaleźc

 

pewnie, wybiorę np. brązowego LB, zamienię na LWB i już tylko kilku będzie na rynku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie będą terminy na rozgrywanie meczów +/- ?

 

Dokładnie brakuje jakiś informacji - już nie chodzi oto kiedy liga się ew. zakończy,ale powiedzmy ile trzeba rozegrać spotkań w tygodniu,czy jest możliwość przełożenia spotkania itd...

 

Co do rundy wstępnej,która ma niby wyłonić 1 czy 2 ligę na jakiej zasadzie ma się to odbywać - wiemy,że trzeba rozegrać jedno spotkanie każdy z każdym(nie jest to sprawiedliwe,ale ok), ale poza tym,że trzeba rozegrać spotkania jak najszybciej również przydałby się jakiś termin...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie brakuje jakiś informacji - już nie chodzi oto kiedy liga się ew. zakończy,ale powiedzmy ile trzeba rozegrać spotkań w tygodniu,czy jest możliwość przełożenia spotkania itd...

 

Co do rundy wstępnej,która ma niby wyłonić 1 czy 2 ligę na jakiej zasadzie ma się to odbywać - wiemy,że trzeba rozegrać jedno spotkanie każdy z każdym(nie jest to sprawiedliwe,ale ok), ale poza tym,że trzeba rozegrać spotkania jak najszybciej również przydałby się jakiś termin...

Musza byc dwa spotkania tak jak pisalem, bedziemy losowac u kogo gramy czy jak? mi sie o wiele lepiej gra u siebie , moze to tylko złudzenie ale jednak. Nie raz mi sie trafialo ze przeciwnik gra np na Veltins arenie gdzie nic nie widac bo cienie przplataja sie ze sloncem, istna katorga.

Edytowane przez evo666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musza byc dwa spotkania tak jak pisalem, bedziemy losowac u kogo gramy czy jak? mi sie o wiele lepiej gra u siebie , moze to tylko złudzenie ale jednak. Nie raz mi sie trafialo ze przeciwnik gra np na Veltins arenie gdzie nic nie widac bo cienie przplataja sie ze sloncem, istna katorga.

jeżeli będzie te 15 osób które się zapisało (plus 2-3) to nie bawimy się w dwie ligi tylko jedziemy jedną i każdy z każdym dwumecz.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

danon

 

Dalej brakuje mimo wszystko konkretnej deklaracji - ile trzeba rozegrać spotkań w tygodniu - każdy wolałby wiedzieć ile musi poświęcić czasu przy konsoli rozgrywając mecz-rewanż...

Biorąc pod uwagę poprzednią edycję i zapisy,które otwierał paka śmiało można liczyć 2 osoby + 2 nowe osoby,które się zapisały do nie wiadomo czego

 

Osoby z poprzednich edycji,które się jeszcze nie zgłosiły

antyfutbol,sew,Mariusz1501
bartbuks - jasna deklaracja rezygnacji

 

Zapisy od paki: 2. sew 3. Baczek867 10.antyfutbol 15. Awruk87

 

Także spokojnie 18 osób można uzbierać(14+4) - jeśli padną jakieś deklarację to całkiem prawdopodobne,że 20 pęknie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

danon

 

Dalej brakuje mimo wszystko konkretnej deklaracji - ile trzeba rozegrać spotkań w tygodniu - każdy wolałby wiedzieć ile musi poświęcić czasu przy konsoli rozgrywając mecz-rewanż...

Biorąc pod uwagę poprzednią edycję i zapisy,które otwierał paka śmiało można liczyć 2 osoby + 2 nowe osoby,które się zapisały do nie wiadomo czego

 

Osoby z poprzednich edycji,które się jeszcze nie zgłosiły

antyfutbol,sew,Mariusz1501

bartbuks - jasna deklaracja rezygnacji

 

Zapisy od paki: 2. sew 3. Baczek867 10.antyfutbol 15. Awruk87

 

Także spokojnie 18 osób można uzbierać(14+4) - jeśli padną jakieś deklarację to całkiem prawdopodobne,że 20 pęknie...

demon, nie lubię się powtarzać, ale specjalnie dla ciebie to zrobię: szczegóły odnośnie systemu rozgrywek zostaną przekazane po zapisach (patrz regulamin)nie będę dzielił skóry na żywym niedźwiedziu i wymyślał dwóch, trzech czy dziesięciu lig skoro zapisało się 14 osób. Brakuje ci deklaracji ile spotkań w tygodniu? Pytam się: PO CO? PO CO wprowadzałeś wymaganą ilość spotkań w tygodniu skoro np. ja jej nie przestrzegałem potem usiadłem i w jeden dzień zagrałem 8 spotkań, można? MOŻNA! W lidze którą ja organizuję NIE BĘDZIE minimalnej ilości spotkań w tygodniu. Wszyscy tu się mniej więcej znają, potrafią się dogadać i jak będą mogli to zagrają. To nie jest PRL żeby wyrabiać normę tygodniową bo jak nie to out. Będzie czas na rozegranie wszystkich meczów i tyle. Nawet się nie zapisałeś, a najwięcej masz uwag.

i nie będę na siłę zapraszał ludzi do gry, temat jest widoczny, najważniejsze rzeczy zostały przedstawione, kto chciał zapisał się.

Edytowane przez danon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ddemon weź już ogólnie na wstrzymanie, bo drażnisz oczy. Sorry, ale taka prawda.

Zrobiłeś dwa świetne turnieje, gratulacje dla Ciebie i podziękowania się należały, ale teraz się wycofałeś, to daj na luz i innym pracować.

Wymądrzasz się praktycznie w każdym poście, a ponoć nie masz czasu.

Jak ja bym organizował ligę, to już by mi się odechciało po Twoich postach.

Odpuść wreszcie, a krytykę czy pochwały zostaw sobie na koniec, jak już będzie co oceniać (o ile w ogóle weźmiesz udział).

Niech denon pracuje w spokoju, tym bardziej, że nikt mu za to nie płaci i jeszcze musi czytać ciągłą krytykę byłego organizatora.

Masz czas na pisanie elaboratów, to trzeba było zorganizować trzecią edycję, a skoro nie, to odczekaj jakie będą efekty tego co robi Danon.

 

Pozdro i bez napinki.

 

Danon: jedyne co ja się mogę "powymądrzać", to trzeba było sobie wziąć do serca moje rady z poprzednich edycji co do formuły zapisów, miałbyś chłopie mniej roboty ;)

Trzymam kciuki za Ciebie, abyś wytrwał :)

Edytowane przez Sithman
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Danon: jedyne co ja się mogę "powymądrzać", to trzeba było sobie wziąć do serca moje rady z poprzednich edycji co do formuły zapisów, miałbyś chłopie mniej roboty ;)

Trzymam kciuki za Ciebie, abyś wytrwał :)

dzięki Sith  :thumbsup:  co do zapisów, to spieszyłem się z regulaminem i nie wnikałem za bardzo w formułę zapisów ;) a roboty się nie boję bo mam teraz trochę czasu (praca do 16 a potem luz) więc zrobię co w mojej mocy, mam już wszystko gotowe do wpisywania wyników i  terminarz, czekam na zakończenie zapisów i ruszamy!

 

Przy okazji, muszę niestety Was zasmucić: zostałem olany przez korporację. Miła Pani z biura marketingu, po burzy mózgów z ekspertami (napisała, że musiała to skonsultować) stwierdziła, że "nie mogą pozwolić, aby ZA DARMO jakaś firma reklamowała się na forum"... jak głową w mur. Nie pomogły tłumaczenia że chodzi o JEDEN temat i nazwę sponsora tylko w naszym turnieju, oczywiście dla nich liczy się tylko kasa na konto, a nie sponsorowanie turnieju jakimiś nagrodami... ech, trudno, robiłem co mogłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ddemon weź już ogólnie na wstrzymanie, bo drażnisz oczy. Sorry, ale taka prawda.

Zrobiłeś dwa świetne turnieje, gratulacje dla Ciebie i podziękowania się należały, ale teraz się wycofałeś, to daj na luz i innym pracować.

Wymądrzasz się praktycznie w każdym poście, a ponoć nie masz czasu.

Jak ja bym organizował ligę, to już by mi się odechciało po Twoich postach.

Odpuść wreszcie, a krytykę czy pochwały zostaw sobie na koniec, jak już będzie co oceniać (o ile w ogóle weźmiesz udział).

Niech denon pracuje w spokoju, tym bardziej, że nikt mu za to nie płaci i jeszcze musi czytać ciągłą krytykę byłego organizatora.

Masz czas na pisanie elaboratów, to trzeba było zorganizować trzecią edycję, a skoro nie, to odczekaj jakie będą efekty tego co robi Danon.

 

Pozdro i bez napinki.

 

Danon: jedyne co ja się mogę "powymądrzać", to trzeba było sobie wziąć do serca moje rady z poprzednich edycji co do formuły zapisów, miałbyś chłopie mniej roboty ;)

Trzymam kciuki za Ciebie, abyś wytrwał :)

Zgadzam sie z Sithmanem. Zapisy trwaja a ty ddemon pieprzysz trzy po trzy,  turniej nie zaczal sie a ty krecisz te swoje wywody jakbys ty to zrobil (trzeba bylo brac sie za kolejna edycje), nie pisz w liczbie mnogiej bo ja mam naprawde gdzies czy na etapie zapisów bede wiedzial ile musze czasu poswiecic na rozgrywanie meczów czy nie.  Tobie nikt nie przeszkadzal wiec ty nie przeszkadzaj innym.

Edytowane przez evo666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Danon: Srać na korporacje, liczy się fun ;)

Z nimi to jest tak, ze jakby to wszystko wypaliło i odbywały się cykliczne huczne edycje, to nagle sami zaczęliby wchodzić w tyłek.

Nie stresuj się i działaj, chłopaki na pewno chcą po prostu pograć :)

 

p.s. idę Ci ogarnąć zapisy ;) nie dziękuj, mam czas na lapka, bo tv zajęty :D

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mam się zapisać do czegoś jak nie wiedziałem jaki jest limit spotkań na tydzień i jak widać nie tylko ja mam z tym problem,bo cytowałem poprzednika - Whizzera !!

 

Wystarczyło normalnie napisać,a nie porównywać turnieje,regulaminy - prowadziłem po swojemu ok,Ty prowadzisz po swojemu również ok,ale wytłumacz wszystko od a-z...

A nie skończysz na K czy tam P,ja napiszę posta,a potem są pretensje,że się czepiam...

 

 

Sithman

 

Co do mojego wolnego czasu to nie Twoja sprawa,jest to forum dyskusyjne więc się wypowiem,ponoć w I poście organizator będzie przymykał oko :P

Poza tym każdy post jaki tutaj napisałem jest w celu dowiedzenia się wszystkiego o turnieju(nie będę wymieniał poszczególnych rzeczy)...

Także po raz kolejny śmieszy mnie post,że czepiam się organizatora,gdyż nie nastąpiła ani jedna dotychczas sytuacja - każdy użytkownik forum ma prawo wiedzieć w czym miałby dokładnie uczestniczyć...

 

 

Także aby było na temat ligi

 

NIE MA LIMITU SPOTKAŃ NA TYDZIEŃ,TERMIN ZAKOŃCZENIA LIGI ZALEŻY OD ILOŚCI CHĘTNYCH czyt od woli organizatora(tak to należy traktować) -

I tutaj owszem po raz 1 !! można zarzucić mi się,że czepiam :biggrin: Już to widzę jak osoba po pierwszych 5-6 porażkach garnąć do gry,aby dostawać kolejne baty :biggrin: No,ale tak postanowiłeś zobaczymy dokąd Cię to zaprowadzi :P Powodzenia ;)

 

PS. Panowie tak bardzo chcecie tej ligi,że wszędzie widzicie mój post,że się czepiam...A ja w każdym chce po prostu dowiedzieć się wszystkiego o turnieju o czym nie wspomina organizator - a jest to moim zdaniem ważne...

Edytowane przez ddemon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

p.s. idę Ci ogarnąć zapisy ;) nie dziękuj, mam czas na lapka, bo tv zajęty :biggrin:

 

dzięki :) mam już wszystkich wpisanych w terminarz, może ktoś w weekend się jeszcze zapisze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mam się zapisać do czegoś jak nie wiedziałem jaki jest limit spotkań na tydzień i jak widać nie tylko ja mam z tym problem,bo cytowałem poprzednika - Whizzera !!

 

Wystarczyło normalnie napisać,a nie porównywać turnieje,regulaminy - prowadziłem po swojemu ok,Ty prowadzisz po swojemu również ok,ale wytłumacz wszystko od a-z...

A nie skończysz na K czy tam P,ja napiszę posta,a potem są pretensje,że się czepiam...

 

 

Sithman

 

Co do mojego wolnego czasu to nie Twoja sprawa,jest to forum dyskusyjne więc się wypowiem,ponoć w I poście organizator będzie przymykał oko :P

Poza tym każdy post jaki tutaj napisałem jest w celu dowiedzenia się wszystkiego o turnieju(nie będę wymieniał poszczególnych rzeczy)...

Także po raz kolejny śmieszy mnie post,że czepiam się organizatora,gdyż nie nastąpiła ani jedna dotychczas sytuacja - każdy użytkownik forum ma prawo wiedzieć w czym miałby dokładnie uczestniczyć...

 

 

Także aby było na temat ligi

 

NIE MA LIMITU SPOTKAŃ NA TYDZIEŃ,TERMIN ZAKOŃCZENIA LIGI ZALEŻY OD ILOŚCI CHĘTNYCH czyt od woli organizatora(tak to należy traktować) -

I tutaj owszem po raz 1 !! można zarzucić mi się,że czepiam :biggrin: Już to widzę jak osoba po pierwszych 5-6 porażkach garnąć do gry,aby dostawać kolejne baty :biggrin: No,ale tak postanowiłeś zobaczymy dokąd Cię to zaprowadzi :P Powodzenia ;)

Nie gniewaj się, ale już nie chce mi się czytać całych Twoich wypocin. Sam na to zapracowałeś, więc przemyśl ideę forum dyskusyjnego.

Według mnie to lansujesz się na siłę, bo udały Ci się dwa turnieje.

EOT.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6. Jeżeli zawodnicy nie rozegrają meczu w wyznaczonym terminie, nie będzie on brany pod uwagę w podliczaniu punktów w tabeli.

Jak mam rozumieć ten punkt? Jeśli nie rozegram z kimś spotkania do jakiegoś wyznaczonego terminu to obaj zostajemy olani? Wielu z nas pracuje i to w różnych systemach zmianowych więc czasami będzie trudno zagrać. Mimo to obaj będziemy chcieli rozegrać spotkanie tylko będziemy potrzebować więcej czasu na zgranie się naszych terminów. Czy jeśli zgłosimy, że mecz rozegramy, tylko później to czy to będzie aż tak wielki problem?

Edytowane przez Awruk87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mam rozumieć ten punkt? Jeśli nie rozegram z kimś spotkania do jakiegoś wyznaczonego terminu to obaj zostajemy olani? Wielu z nas pracuje i to w różnych systemach zmianowych więc czasami będzie trudno zagrać. Mimo to obaj będziemy chcieli rozegrać spotkanie tylko będziemy potrzebować więcej czasu na zgranie się naszych terminów. Czy jeśli zgłosimy, że mecz rozegramy, tylko później to czy to będzie aż tak wielki problem?

Z tego co wyczytałem wcześniej, nie ma narzuconych terminów na każde spotkanie, tylko jeden termin do którego mamy rozegrać wszystkie mecze. Więc chodzi o to, że gdy rozegrasz jakiś mecz po terminie zakończenia turnieju? to nie będzie on brany pod uwagę... tak to rozumiem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

vkkaaa jeśli będzie tak jak piszesz byłoby fajnie, bo ogólny termin zakończenia musi być, ale przy rozgrywaniu spotkań przyda się swoboda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

danon

 

Chciałbym się dowiedzieć jak widać nie tylko ja - jaki jest przewidywany końcowy termin - nie mam zamiaru zapisać się do ligi,bo potem Ty będziesz mnie ścigał,a inni na forum znów będą robić ze mnie kozła ofiarnego,że wszystkiego się czepiam...A prawda jest taka,że masz braki w regulaminie,o które ciągle się domagam,bo chcę Ci pomóc !!

 

Zarówno Ty jak i ja jesteśmy nowi na forum,podkreślę jeszcze raz nie ma żadnej prywatnej wojny - chcę pomóc,popatrz na I edycję w której również były walkowery,osoba zrezygnowała w trakcie zabawy,były korekty - musisz już teraz wszystkie szczegóły podać jak i wszelkie możliwości brać pod uwagę :) Im bardziej będziesz korygował wszystko w trakcie turnieju będziesz robił zamieszanie(i tu odniosę się do mojej II edycji,gdzie dałem d*** :D)...

 

Jeśli nie podasz końcowego terminu - biorę pod uwagę występ w kolejnej edycjach nawet w 10 lidze :P..

Trzymam kciuki za ligę,oby się powiodło :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×