Skocz do zawartości
danon

I Turniej FIFA 16 FUT PS4 - REGULAMIN, ROZMOWY, PYTANIA

Rekomendowane odpowiedzi

Evo utrzymaj tę formę jeszcze do jutra na mecze ze mną, ok? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsze mecze z antyfutbolem sponsorowała literka "s" jak skrypty... Przegrałem 3:0 i miałem w tym meczu 4 słupki, poprzeczkę i karnego z dupy dla przeciwnika. Żeby była jasność, nie narzekam, bo uważam, że przeciwnik był ode mnie lepszy. Jednak nie aż tak, jak pokazuje wynik, jednej bramki mogę mu pogratulować z czystym sumieniem, w dwóch pozostałych moi obrońcy odwalili jakąś manianę. Jednak gratuluję wygranej, jak już pisałem należała się, choćby za kompletne przykrycie czapką Teveza, dopiero z pomeczowego raportu się zorientowałem, że jednak grał w tym meczu ;)

 

Drugi mecz to z kolei skrypty na moją korzyść, antyfutbol miał 2 słupki i nie trafił z główki do pustej bramki z 2-3 metrów. Wynik 0:0 uważam jednak za sprawiedliwy w tym drugim meczu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karne z dupy się przestrzela - jak się ma trochę wstydu, oczywiście w grze z kolegami z forum...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taa, ja z jedną osobą w jednym meczu specjalnie przestrzeliłem, a w drugim z drugą obroniłem dwa - wiadomo, jedni grają o złote kalesony inni potrafią się zachować :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taa, ja z jedną osobą w jednym meczu specjalnie przestrzeliłem, a w drugim z drugą obroniłem dwa - wiadomo, jedni grają o złote kalesony inni potrafią się zachować :)

Masz racje grałem z toba z 2 razy we wczesniejszych ligach i jako jedyny jak moj zawodnik lezał wybiłes piłke poza boisko.

Zapamietałem bo jako jedyny cos takiego zrobiłes

Edytowane przez joseph969
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz racje grałem z toba z 2 razy we wczesniejszych ligach i jako jedyny jak moj zawodnik lezał wybiłes piłke poza boisko.

Zapamietałem bo jako jedyny cos takiego zrobiłes

Ja ostatnio grałem z jednym zawodnikiem, widzę jego gracz leży, wybijam i czekam aż odda, a on rajd na moją budę :D hahahaaa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio grałem z jednym zawodnikiem, widzę jego gracz leży, wybijam i czekam aż odda, a on rajd na moją budę :biggrin: hahahaaa

No niestety nie kazdy potrafi grac fair ,a raczej sie tego nie spotyka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grając sezony w fut totalnie przestałem przestrzelać karne i wykopywać piłki gdy zawodnik przeciwnika leży.

Docenić to potrafi może 0,00000001% grających.

Natomiast gdybym grał w turnieju/lidze z kolegami z forum, to powinien być naturalny odruch i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wszystkim za tą edycje turnieju, chyba pora wrócić do Wiedzmina i dac sobie spokój z Fifą. :biggrin:

Edytowane przez evo666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wszystkim za tą edycje turnieju, chyba pora wrócić do Wiedzmina i dac sobie spokój z Fifą.

Trenować trzeba! Nie ma co rzucać gry w kąt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trenować trzeba! Nie ma co rzucać gry w kąt.

hahaha, dobre... a co robic jak funu sie z gry nie czerpie ?

Edytowane przez evo666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w 14tce 2x mistrzostwo 1 ligi, w 15tce braklo 1 punktu do mistrzostwa, w 16tce doszedlem do 3 ligii po czym z wielkim hukiem spadlem do 6... i to co gram obecnie to wstyd i gańba. funu zero i sie zmobilizowac nie potrafie.

Edytowane przez evo666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale byłeś w tej trzeciej, ja nadal nie mogę awansować z piątej. Grać potrafisz, po prostu dopadło Cię zmęczenie materiału. Odpocznij sobie jakiś czas i spróbuj wrócić ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Evo ja z 5 ligi nie moglem wyjsc. Meczylem sie niemilosiernie. Taka stagnacje mialem jak gralem BPL, a gdy wrocilem do Serie A + Tevez i Aguero, do tego zmiana ustawienia i gra odrazu wyglada inaczej. Aktualnie jestem w 2 lidze i gra mi sie moim skladem bardzo dobrze :) tez mialem chwile zwatpienia.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Evo też zabrakło mi 1 pkt do wygranis 1 Ligi w 15` :)
w tej siedze cały czasie w 4 i 5. Awansuje do 4 i spadam do 5 ostatnio. Maks byłem w 3. Nie mogę się wydostać z 4 i ciągle zmienam skład. Dodatkowo zmieniam ustawienia. Najgorsze, że wszytsko zaczęło się właśnie przed tym turniejem. Kombinowałem z team instructions i wyszło jak wyszło momentami. Ale postanowiłem dziś rano, że koniec. Ogrywam najnowszy skład bo w zasadzie na każdej pozycji jestem zadwolony, i każdy z zawodników daje mi szerokie pole manewru w graniu. Nie tykam  team instructions i gram jednym ustawieniem :D

aż ogram...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Evo nie poddawaj się chłopie. Dokończ ligę forumową, co będzie to będzie. Złotych kaleson nie rozdają :)

I tak wiemy, że dobry z Ciebie grajek.

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież dogralem :-) luzik, nasza grupa widzę szybko się sprężyla i już wszystkie mecze rozegrane, brawo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dobierane będą pary w ćwierćfinale? Drogą losowania, czy jakaś drabinką, np. 1A - 4B, 2A - 3B itd?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dobierane będą pary w ćwierćfinale? Drogą losowania, czy jakaś drabinką, np. 1A - 4B, 2A - 3B itd?

 

Tak jak zwykle przy dwóch grupach: 1A-4B, 2A-3B, 1B-4A, 2B-3A. A potem pary półfinałowe (1A-4B vs 2B-3A) i (1B-4A vs 2A-3B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za turniej : )

Edytowane przez vkkaaa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×