Skocz do zawartości
danon

I Turniej FIFA 16 FUT PS4 - REGULAMIN, ROZMOWY, PYTANIA

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co wyczytałem wcześniej, nie ma narzuconych terminów na każde spotkanie, tylko jeden termin do którego mamy rozegrać wszystkie mecze. Więc chodzi o to, że gdy rozegrasz jakiś mecz po terminie zakończenia turnieju? to nie będzie on brany pod uwagę... tak to rozumiem :P

 

brawo vkkaaa  :thumbsup: jednak ktoś umie czytać ze zrozumieniem :) będzie JEDEN termin - na całą ligę, i tyle. Np. jak będzie 18 uczestników, to 3-4 tygodnie, a jeżeli będą prośby o przedłużenie (w szczególnych przypadkach) to przedłużę termin. Widzę jednak że wszyscy często są na psn i forum więc nie powinno być problemu :)

 

PS. demon, nie odpiszę na żaden Twój post, kłóć się sam ze sobą, wqrwiasz już nie tylko mnie ale i wielu użytkowników, CZY TO KIEDYŚ do ciebie dotrze? ciao.

Edytowane przez danon
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ruszamy! :) karty do kupienia wystawię dzisiaj lub jutro, każdy dostanie na priv instrukcję jak kupić (EA nie mogło tego bardziej utrudnić...) na początek chyba tyle... Dobrej zabawy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli rozumiem, że jest jedna liga każdy z każdym + rewanże ?  Czy po tych meczach dzielisz na 1 i 2 po 10 teamów ?  może gdzieś nie doczytałem, dlatego pytam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli rozumiem, że jest jedna liga każdy z każdym + rewanże ?  Czy po tych meczach dzielisz na 1 i 2 po 10 teamów ?  może gdzieś nie doczytałem, dlatego pytam ;)

 

jest poprawiony regulamin, w którym wszystko jest napisane :) jest jedna liga, dwumecze, i mistrz po 38 kolejkach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie żebym się czepiał ale wdarła się literówka przy moim nicku w kolejkach ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie żebym się czepiał ale wdarła się literówka przy moim nicku w kolejkach ;-)

 

i słusznie się czepiasz ;) mój błąd, poprawię jak będę miał chwilę, dzięki za zauważenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki GomiPL za meczyki :)

btw
Nie pociągnę tej ligi składem budżetowym widzę :/ 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tom budżetowe bpl można całkiem fajne zrobić, skuteczne i nie drogie.

Chyba, że nie lubisz grać tą ligą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tom budżetowe bpl można całkiem fajne zrobić, skuteczne i nie drogie.

Chyba, że nie lubisz grać tą ligą.

Wlasnke gram tylko tą :) jest Remy, Walcott itp dodatkowo kupilem dwoch kogucikow tj Griezman i Lacazette hehe. Nie potrzebnie skasowalem troche caly zespol przed turniejem hehe. Ale jak to sie mowi SKILLA NIE KUPIE HEHE

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, 3 godziny siedziałem, ale kupiłem (w paczkach bo taniej), wpisałem do swojego rejestru, zagrałem (żeby kondycja była różna), dodałem kontrakty i wystawiłem 57 brązowych zawodników. Mam nadzieję, że wszyscy otrzymali wiadomość i nie zrobiłem żadnych błędów przy wystawianiu czy w wiadomościach. Jak coś nie tak, piszcie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jest creme de la creme Fify!! Powiem wam ze turnieje poprzednie to była popierdółka, tu sie bedzie działo w tej lidze, poziom świetny, mecze świetne. Zioomek, Gumi, Pakasiedlce, Tom dzieki za mecze! Bedzie ciekawie...

Edytowane przez evo666
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie :)
Jestem po kilku meczach ale mogę już powiedzieć - gra się kapitalnie mimo, że dałem dupy z usuwaniem składu i budowaniem od nowa :) Zabawa jest na najwyższym poziomie i to się liczy :)
Dzięki wszytskimza dzisiejsze meczyki :)

Edytowane przez Tom182
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jest creme de la creme Fify!! Powiem wam ze turnieje poprzednie to była popierdółka, tu sie bedzie działo w tej lidze, poziom świetny, mecze świetne. Zioomek, Gumi, Pakasiedlce, Tom dzieki za mecze! Bedzie ciekawie...

 

Cieszę się! Rzeczywiście skład ligi zapewnia emocje do samego końca, a i nowi uczestnicy już sprawili kilka niespodzianek, każdy punkt będzie istotny :) dzisiaj wieczorem ogarnę tabelę (muszę poprawić zliczanie punktów, bo miałem formuły dla 19 graczy) i od jutra będzie aktualizowana 2 razy dziennie

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja juz wiem o ktore miejsce w lidze bede gral po wczorajszych meczach. Loki, depcik i vkkaa dzieki za mecze, cholernie ciezko mi sie wczoraj gralo. Zamiast isc spac po 20 godzinach na nogach to co? oczywiscie fifa... jestem uzalezniony!  :laugh:  a skutki widac po wynikach. Oczywiscie nic nie ujmuje przeciwnikom , są mocni ... bardzo. Półmetek meczy zaliczony.

 

Depcik bramka Staridzem woooow, genialny wolej zza obrońcy! jeszcze takiej nie widzialem w tej edycji.

Edytowane przez evo666
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja juz wiem o ktore miejsce w lidze bede gral po wczorajszych meczach. Loki, depcik i vkkaa dzieki za mecze, cholernie ciezko mi sie wczoraj gralo. Zamiast isc spac po 20 godzinach na nogach to co? oczywiscie fifa... jestem uzalezniony!  :laugh:  a skutki widac po wynikach. Oczywiscie nic nie ujmuje przeciwnikom , są mocni ... bardzo. Półmetek meczy zaliczony.

 

to masz jeszcze 18 spotkań, mnóstwo punktów do zgarnięcia :P i ja w końcu zacząłem coś grać, dzięki piachu i pakasiedlce :) naprawdę wysoki poziom, mało L1+ :triangle:, gra kombinacyjna, gole w końcówce, nic tylko grać!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to masz jeszcze 18 spotkań, mnóstwo punktów do zgarnięcia :P i ja w końcu zacząłem coś grać, dzięki piachu i pakasiedlce :) naprawdę wysoki poziom, mało L1+ :triangle:, gra kombinacyjna, gole w końcówce, nic tylko grać!

no niestety u mnie brak szczęścia, jak nie pudło do pustej w 90 to karny w 1 minucie dla przeciwnika... cala Fifa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to masz jeszcze 18 spotkań, mnóstwo punktów do zgarnięcia :P i ja w końcu zacząłem coś grać, dzięki piachu i pakasiedlce :) naprawdę wysoki poziom, mało L1+ :triangle:, gra kombinacyjna, gole w końcówce, nic tylko grać!

Spotkan a spotkan :-)

Zaktualizujesz tabele?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spotkan a spotkan :-)

Zaktualizujesz tabele?

 

właśnie to robię :) za kilkanaście minut będzie

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie umiem w tym turnieju zagrać dwóch dobrych meczów :/ inaczej mi się gra sezony w fut, gdzie gram na luzie, a jak przychodzi mecz turniejowy to sie spinam chyba za bardzo i pierwszy mecz zawsze do tyłu, drugi natomiast już udaje mi się wygrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie umiem w tym turnieju zagrać dwóch dobrych meczów :/ inaczej mi się gra sezony w fut, gdzie gram na luzie, a jak przychodzi mecz turniejowy to sie spinam chyba za bardzo i pierwszy mecz zawsze do tyłu, drugi natomiast już udaje mi się wygrać.

Hehe ja mam to samo, zresztą mój dotychczasowy bilans mówi wszystko 7-1-10

Edytowane przez Tom182
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe ja mam to samo, zresztą mój dotychczasowy bilans mówi wszystko 7-1-10

Rozegrałem dopiero 4 mecze ale gra się świetnie, nareszcie ludzie z którymi można pograć, a nie latać po cały boisku za cuadrado, hazardem czy łolikotem. Nawet jeśli dostanie się od kogoś ostro po dupie, nie jest to przypadek a klasa przeciwnika :)

 

A przy okazji: do wszystkich zastanawiających się co dzieje się z rozpiską nagród - czekam na dwóch uczestników, którzy jeszcze nie kupili swoich zawodników i od razu wprowadzam listę nagród.

Edytowane przez danon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozegrałem dopiero 4 mecze ale gra się świetnie, nareszcie ludzie z którymi można pograć, a nie latać po cały boisku za cuadrado, hazardem czy łolikotem. Nawet jeśli dostanie się od kogoś ostro po dupie, nie jest to przypadek a klasa przeciwnika :)

 

A przy okazji: do wszystkich zastanawiających się co dzieje się z rozpiską nagród - czekam na dwóch uczestników, którzy jeszcze nie kupili swoich zawodników i od razu wprowadzam listę nagród.

Daj termin i jak nie kupią bez wyjasnienia to out. Krótka piłka.

Nie wiem jak 3 kolegów ktorzy jeszcze nie zaczeli meczy, Krosek chyba pisal ze bedzie mógł zaczac pożniej dopiero ale pietruch i antyfutbol cisza.... Mogliby napisac kiedy beda mogli rozgrywac mecze jesli na dzien dzisiejszy nie mogą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupię dzisiaj bo do wczoraj miałem problemy z netem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vkaa pracuje w EA,w dwóch meczach oddał 5 strzałów i srzelił 4 gole, ja ponad 30 i strzeliłem 3 gole - najbardziej żenujący dwumecz w historii mojej gry :)

Gdybym nie miał nowego TV to bym go wyrzucił przez okno :)

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×