Skocz do zawartości
danon

I Turniej FIFA 16 FUT PS4 - REGULAMIN, ROZMOWY, PYTANIA

Rekomendowane odpowiedzi

Vkaa pracuje w EA,w dwóch meczach oddał 5 strzałów i srzelił 4 gole, ja ponad 30 i strzeliłem 3 gole - najbardziej żenujący dwumecz w historii mojej gry :)

Gdybym nie miał nowego TV to bym go wyrzucił przez okno :)

teraz wiesz jak to jest :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz wiesz jak to jest :)

Nie przesadzaj ;D tutaj to ja go miażdżyłem w każdym aspekcie i przegrałem :P nasze mecze były wyrównane :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vkaa pracuje w EA,w dwóch meczach oddał 5 strzałów i srzelił 4 gole, ja ponad 30 i strzeliłem 3 gole - najbardziej żenujący dwumecz w historii mojej gry :)

Gdybym nie miał nowego TV to bym go wyrzucił przez okno :)

Bo liczy sie skutecznosc :biggrin:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Danon
W   tabeli źle podliczone zostały moje mecze na dzień dzisiejszy... widnieje bilans 10-3-15
tymczasem jeśli się nie mylę powinno być 11-3-14

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Danon u mnie tez cos nie gra. Ty to na piechote liczysz czy na jakiejs stronce/excelu?

Dodatkowo dlaczego nie wszyscy wpisali rozpiske swoich wyników? nie ma jak sprawdzic czy sie nie ma błędu

 

Co z kolegą pietruchem , ten gosciu zyje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, Evo u Ciebie powinien być bilans 7-4-7 tak sobie teraz luknałem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, Evo u Ciebie powinien być bilans 7-4-7 tak sobie teraz luknałem :P

Chyba nie :-) Ja mam teraz watpliwosc co do jednego wyniku u mnie , ale że GomiPL nie ma swojej rozpiski nie ma jak sprawdzic. bajzel sie robi. Musi byc zawsze potwierdzenie przez dwóch zawodników.

Ja bede mial dzisiaj chwile to podlicze wszystko to w excelu z makrami ktore mam w moim "archiwum pilkarskim" i porównamy.

Edytowane przez evo666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Evo co do wyników możesz sprawdzić w grze ile masz punktów w sezonie z danym graczem(o ile nie gracie częściej niż w lidze) -> różnica bramek jest, tak jak i ilość punktów.

 

Moje mecze też się nie zgadzają, więc poszło info na PW z tym jak powinno to wyglądać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo liczy sie skutecznosc :biggrin:

Nie trolluj miszczu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie trolluj miszczu :)

schelabiasz mi tym miszczem ale nie, ja kiepski jestem :biggrin:

 

Jednak nie da rady podliczyc dzisiaj wszystkich wyników, moj plik inaczej generuje fixtures i pół dnia bym spedzil zeby to ułozyć.

Dla siebie podliczylem i powinno być tak:

6-5-7 bramki 40-39

 

i automatycznie jesli u mnie byl błąd tez u kogos bedzie.

Danon sprawdź prosze.

Edytowane przez evo666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

schelabiasz mi tym miszczem ale nie, ja kiepski jestem :biggrin:

 

Jednak nie da rady podliczyc dzisiaj wszystkich wyników, moj plik inaczej generuje fixtures i pół dnia bym spedzil zeby to ułozyć.

Danon sprawdź prosze.

Panowie, wszystko jest pod kontrola. Mam ułożony program w ecxelu. Sam go stworzyłem kilka lat temu (jest sprawdzony w kilkunastu ligach, wiec jest niezawodny) i ulepszyłem teraz dla potrzeb ligi. Dlatego chcę Was uspokoić: jeżeli jest błąd to tylko MOJA wina przy wpisywaniu wyników. Mając dwudziestu uczestników i po dwa mecze daje to 760 komórek do uzupełnienia różnymi liczbami. Niestety po tych kilkudziesięciu meczach wkradł się błąd. W tej chwili jestem w pociągu i mógłbym sprawdzić wszystkie wyniki ale na smartfonie to trochę męczące dlatego dajcie mi czas do jutra a sprawdzę co gdzie źle wpisałem, dzięki.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jeśli widzicie że na moim koncie grane jest w coś innego niż FIFA to nie wysyłajcie zaproszeń bo na 99% przy konsoli nie siedzę w tym czasie ja :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No własnie, ja tez w ciagu dnia nie siedze przy konsoli, na ogol jest wlaczona jednak, wiec kiedy bede mial min 20 min. Bede zaczepial ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takiego dna jak od ostatnich dwóch tygodni gram to nie mialem jeszcze w tej edycji. Czy to liga nasza czy sezony czy turnieje... tragedia. To juz chyba wiosenne przesilenie.    :wallbash:

Dzieki za dzisiejsze mecze panowie.

Edytowane przez evo666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jednak po czasie,żałuję,że nie zapisałem sie do ligi,wolę dostawać baty od forumowych kolegów niż przegrywać mecze z randomami z dupy.W następnej edycji jeśli nie sfiksuję przez fifę będę mimo trudności ze zorganizowaniem czasu na grę(praca zmianowa),ale damy radę.Widzę,że liga nabrała rozpędu i wyniki całkie, całkiem.Jest moc u  kilku kolegów ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra, zrobiłem aktualizację (razem z meczami z tej nocy) powinno być dobrze, ale jak coś to wiecie co robić ;)

Edytowane przez danon
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jednak po czasie,żałuję,że nie zapisałem sie do ligi,wolę dostawać baty od forumowych kolegów niż przegrywać mecze z randomami z dupy.W następnej edycji jeśli nie sfiksuję przez fifę będę mimo trudności ze zorganizowaniem czasu na grę(praca zmianowa),ale damy radę.Widzę,że liga nabrała rozpędu i wyniki całkie, całkiem.Jest moc u kilku kolegów ;)

A ilem prosił? baty w lidze tak nie bolą ;)
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo awruk albo ją się Pomylilismy, ją wpisalem 3-1 dla mnie a awruk 3-1 dla siebie.

Sprawdzone, awruk się pomylił we wpisie, mamy bilans w grze 1-1-0 przewaga goli na moja korzyść +2, proszę o korektę tabeli i wyniku we wpisie awruka.

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo awruk albo ją się Pomylilismy, ją wpisalem 3-1 dla mnie a awruk 3-1 dla siebie.

Sprawdzone, awruk się pomylił we wpisie, mamy bilans w grze 1-1-0 przewaga goli na moja korzyść +2, proszę o korektę tabeli i wyniku we wpisie awruka.

Nick ma chlopak dosc pomyslowy ;D

Wynik od tyly wpisywal ;)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak widać warto przeglądać to co wpisujemy bo w końcowym rozrachunku może to mieć znaczenie, awruk napewno zrobił to nieumyślnie więc spoko. danon edytuj tab.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie są nie zaliczone mecze do końca.

Mam bilans 7-1-6, a wpisane jest inaczej :) powinienem mieć 22pkt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo awruk albo ją się Pomylilismy, ją wpisalem 3-1 dla mnie a awruk 3-1 dla siebie.

Sprawdzone, awruk się pomylił we wpisie, mamy bilans w grze 1-1-0 przewaga goli na moja korzyść +2, proszę o korektę tabeli i wyniku we wpisie awruka.

awruk pisał już do mnie i poprawiłem, tak samo vkkaaa i baku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ja się pomyliłem przy wpisywaniu wyniku i za to przepraszam. Jak tylko to zauważyłem to dałem znać danonowi więc jeśli się znowu pomylę to spokojnie, bo jak zauważę to poprawie i zgłoszę organizatorowi.

 

Czy można pod tabelą z wynikami wkleić listę z zapisów w której byłby podany nick z forum i PSN ID? Ułatwiło by to wpisywanie wyników, bo wielu ma bardzo różne nicki PSN i na forum a skakanie po dwóch tematach jest niewygodne

Edytowane przez Awruk87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×