Skocz do zawartości
danon

I Turniej FIFA 16 FUT PS4 - REGULAMIN, ROZMOWY, PYTANIA

Rekomendowane odpowiedzi

Czy można pod tabelą z wynikami wkleić listę z zapisów w której byłby podany nick z forum i PSN ID? Ułatwiło by to wpisywanie wyników, bo wielu ma bardzo różne nicki PSN i na forum a skakanie po dwóch tematach jest niewygodne

mówisz, masz ;) dzięki za sugestię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I nawet ładna tabelka jest, brawo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości bo i tak się nie załapie  :D
Pojawiła się już rozpiska co do nagród ? Bo szukam i znaleźć nie mogę :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości bo i tak się nie załapie   :biggrin:

Pojawiła się już rozpiska co do nagród ? Bo szukam i znaleźć nie mogę :P

 

tak jak pisałem wcześniej, dzisiaj się pojawi, bo do wczoraj byli jeszcze kupowani zawodnicy ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jak wejdziesz to wystaw mi tych zawodników bo czekam z kupnem, a jutro na konsoli mnie nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pierwszym poście tego tematu wrzuciłem rozpiskę nagród :) od razu wytłumaczę jak rozdzieliłem coinsy: 20 (uczestników) x 15 000 (wpisowe) - 5% (podatek EA) = 285 000 coinsów do rozdzielenia. Po zsumowaniu wszystkich miejsc wychodzi 280 000, ponieważ 5 000 coinsów poświęciłem na 13 brązowych paczek z których miałem 50 brązowych zawodników (5200),większość kart treningu itp. poszło na zawodników, żeby łatwiej można ich było znaleźć na rynku transferowym, zostało kilka koszulek i trenerów. Wiem, że nagrody nie są jakieś mega atrakcyjne, ale myślę, że poziom i możliwość rywalizowania z najlepszymi z tego forum rekompensuje niskie nagrody :) może w następnej edycji po uzgodnieniu z Wami, wpisowe będzie większe ;)

Edytowane przez danon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pierwszym poście tego tematu wrzuciłem rozpiskę nagród :) od razu wytłumaczę jak rozdzieliłem coinsy: 20 (uczestników) x 15 000 (wpisowe) - 5% (podatek EA) = 285 000 coinsów do rozdzielenia. Po zsumowaniu wszystkich miejsc wychodzi 280 000, ponieważ 5 000 coinsów poświęciłem na 13 brązowych paczek z których miałem 50 brązowych zawodników (5200),większość kart treningu itp. poszło na zawodników, żeby łatwiej można ich było znaleźć na rynku transferowym, zostało kilka koszulek i trenerów. Wiem, że nagrody nie są jakieś mega atrakcyjne, ale myślę, że poziom i możliwość rywalizowania z najlepszymi z tego forum rekompensuje niskie nagrody :) może w następnej edycji po uzgodnieniu z Wami, wpisowe będzie większe ;)

No i super. Gramy dla zabawy, nie coinsów, wiec nagrody to tylko dodatek :) Proponuje, zebys sobie odpalil dodatkowo na 3-4 paczki za fatyge i poswiecony czas :)
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie w nast. edycji można zrobić wpisowe w polskich złotych ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i super. Gramy dla zabawy, nie coinsów, wiec nagrody to tylko dodatek :) Proponuje, zebys sobie odpalil dodatkowo na 3-4 paczki za fatyge i poswiecony czas :)

 

o nie, nie, nie. Po pierwsze to także świetnie się bawię (chociaż mam mało czasu przy ps4 ostatnio),a po drugie może zabrzmi to trochę masochistycznie, ale lubię takie zamieszanie organizacyjne i siedzenie w cyferkach (skrzywienie zawodowe) ;)

Ewentualnie w nast. edycji można zrobić wpisowe w polskich złotych ;)

 

jestem za! po lidze zamierzam stworzyć ankietę z pytaniami o organizację, wpisowe, liczbę uczestników i takie tam, żeby każdy powiedział co myśli :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak przyjdzie grac na kase to bedzie niewypał. Po co robic tutaj jakis hazard? Mi sie podoba, ze moge pograc z "namacalnymi" ludzmi, a nie jakimś skulonym niemcem.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie nutka emocji, mówimy tu o symbolicznych sumach, ewentualnie jakieś nagrody rzeczowe itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie nutka emocji, mówimy tu o symbolicznych sumach, ewentualnie jakieś nagrody rzeczowe itp

Np robot kuchenny, ew skarpety? ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak przyjdzie grac na kase to bedzie niewypał. Po co robic tutaj jakis hazard? Mi sie podoba, ze moge pograc z "namacalnymi" ludzmi, a nie jakimś skulonym niemcem.

 

to jest tylko pomysł ;) są plusy i minusy, ale wszystko będzie zależało od Was (wiem też o tym, że ktoś kto zajmie miejsca 1-5 zgodzi się bez problemu, bo ma większą szansę na wygraną i chciałby zarobić na niezły graniu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest tylko pomysł ;) są plusy i minusy, ale wszystko będzie zależało od Was (wiem też o tym, że ktoś kto zajmie miejsca 1-5 zgodzi się bez problemu, bo ma większą szansę na wygraną i chciałby zarobić na niezły graniu)

Jesli bedzie cos tajiego, to ja moge zageac. Ale ja gram dla przyjemnosci, a jak bedzie w grze kasa, to wazystko noze spowodowac niepotrzebne spibki i nagonki. Poza tym w zyciu nie znajdzisz tylu chwtnyc zeby to mialo sens , bo ktos kto teraz zajmie ostatnie miejsce nie bedzie placil, z gwarancja ze przegra wszystko xd

To juz lepiej wieksze wpisowe zrób. Np po 30 k od gracza czy cos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehehe, na kase to możemy zagrać od nowej edycji Fify 16 :) Wtedy to będzie miało sens :)
pozatym, na sto procent taka liga straci wielu użytkowników a i przy okazji nie zyska zbyt wielu.

Ewentualnie, umówmy się że zwyciezca dostaje flakon dobrej whisky i to wszystko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem za! po lidze zamierzam stworzyć ankietę z pytaniami o organizację, wpisowe, liczbę uczestników i takie tam, żeby każdy powiedział co myśli :)

 

Każdy z uczestników czy również prawo wypowiedzi ma osoba,która patrzy na wszystko z boku? Nie będzie to traktowane jako atak na organizatora? danon nie odbierzesz to jako atak?

Pytam serio,przyglądam się z boku i mocno WSZYSTKIM również organizatorowi kibicuje,ale minusy czy też rzeczy do poprawień widzę kilka :)

 

PS. Jak będzie wola to napiszę po zakończeniu turnieju,jeszcze raz trzymam kciuki i kończcie to szybko,bo chcę brać udział w przyszłej edycji(bo z tego co widzę nie jest zagrożona) - mogę być nawet w 10 lidze :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra o kasę to poroniony pomysł, to ma być zabawa a wtedy zrobi sie turniej debilnych meczy w których nie skill sie będzie liczył a to kto bardziej potrafi wykorzystać ułomności tej gry . Kasę przeznaczycie na dzieci , zony kochanki a nie na hazard. Takie mam zdanie

Edytowane przez evo666
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem przeciwny graniu na pieniądze z trzech powodów. Po pierwsze hazard mnie nie kręci i zwyczajnie taki turniej byłby dla mnie nudny. Po drugie zniechęci to nowych graczy do brania udziału w lidze. danon chcesz rozwijać ligę a w ten sposób ja zabijesz, bo słabsi gracze będą bali się dołączyć. Po trzecie tam gdzie pieniądze tam spory. Teraz liga ma koleżeński charakter, żartujemy z naszych błędów i porażek a po meczu nikt się na nikogo nie gniewa. Gdy w grę wejdą pieniądze nie będzie już tak kolorowo

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Turniej o kasę miałby sens w grze bez skryptów :P Jakoś nie widzę meczu o 1 miejsce w tabeli(większa wygrana), który wyglądałby jak mój mecz z Piachem...

Edytowane przez vkkaaa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę niefortunnie napisałem dlatego niektórzy mogli mnie źle zrozumieć: Panowie, NIE zamierzam zamieniać wpisowego na kasę, chyba że WY tak zdecydujecie ;) Z tego co widzę sporo osób jest przeciwnych dlatego już teraz można powiedzieć że ten pomysł jest słaby.

Chciałbym żeby w lidze były jakieś inne nagrody, wiec spróbuję przeprowadzic kontratak na naszą kochaną korporacje. Było kilka firm zainteresowanych spronsoringiem (nagrodami byłyby np. subskrypcje ps plus, czy gry w wersji cyfrowej) i żal z tego rezygnować! A zacznę od dokładnego przeczytania regulaminu forum, spróbuję ich jakiś zagiąć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy z uczestników czy również prawo wypowiedzi ma osoba,która patrzy na wszystko z boku? Nie będzie to traktowane jako atak na organizatora? danon nie odbierzesz to jako atak?

Pytam serio,przyglądam się z boku i mocno WSZYSTKIM również organizatorowi kibicuje,ale minusy czy też rzeczy do poprawień widzę kilka :)

 

PS. Jak będzie wola to napiszę po zakończeniu turnieju,jeszcze raz trzymam kciuki i kończcie to szybko,bo chcę brać udział w przyszłej edycji(bo z tego co widzę nie jest zagrożona) - mogę być nawet w 10 lidze :P

skończ już ddemon się czepiać, bo jak masz jakieś wątpliwości z kolegą, to załatwiajcie sobie prywatnie.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skończ już ddemon się czepiać, bo jak masz jakieś wątpliwości z kolegą, to załatwiajcie sobie prywatnie.

popieram, juz sie boje ze ddemon zacznie znowu swoje wywody robic , czepiac sie "czemu jeszcze nie ma tego i tamtego". Zrobimy podsumowanie na koniec i wyciagniemy wnioski. gra sie super, zarzadzanie super, wiec idziemy w dobrym kierunku. Po tych wszystkich pretensjach ddemona mozna dzisiaj stwierdzic ze w niczym nie miales racji i danon jak najbardziej wywiazuje sie ze swojej roli organizatora... z nawiązką! chyle czoła :thumbsup:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale czemu odrazu czepiać?przeciez luzne spostrzeżenia, kazdy jest użytkownikiem tego forum i chcemy jak najlepsze rozgrywki więc jak wroce do domu,bo pisze z kom.napisze co moim zdaniem poprawic - naprawde minusów jest niewiele glownie pkt regulaminowe ktore latwo obalic i popsuc rozgrywke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale czemu odrazu czepiać?przeciez luzne spostrzeżenia, kazdy jest użytkownikiem tego forum i chcemy jak najlepsze rozgrywki więc jak wroce do domu,bo pisze z kom.napisze co moim zdaniem poprawic - naprawde minusów jest niewiele glownie pkt regulaminowe ktore latwo obalic i popsuc rozgrywke

nie pisz! błagam :blink:

Edytowane przez evo666
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×