Skocz do zawartości
danon

I Edycja Ligi FUT PSSite – Wyniki, Terminarz, Tabela

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też wszystkim dziękuje za grę i gratulacje dla zwycięzcy.

Trochę wygrałem, trochę dostałem ale grało się super. Lepiej niż w sezonach z randomami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje Depcik, nie wiedziałem że tak dobrze grasz. Piachu, był pewny wygranej przed turniejem jednak mu się nie udało. Aczkolwiek mało brakowało. Środek tabeli dość wyrównany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewna tylko jest śmierć, gratki dla zwycięzcy-ja dalem z siebie wszystko :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla zwyciezcy ! :) szkoda ze EA nie daje mozliwosci rozegrania wszystkich spotkań :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewna tylko jest śmierć :-)

 

I podatki :P Gratuluję depcik94, po wpisaniu połowy Twoich wyników, już widziałem, że będzie podium bo szedłeś jak burza (Twoje zwycięstwo daje mi małą nadzieję na lepszy wynik w następnej edycji, bo jedna z tych 4 porażek była ze mną ;)) Jednak gdyby nie serwery EA wszystko mogłoby się na podium pomieszać, bo loki miał ciągle do zdobycia jeszcze 12 pkt... mam nadzieję, że jego złość na elektroników podziała mobilizująco w II Edycji i już bez problemów powalczy o 1 miejsce ;)

Edytowane przez danon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również gratuluję Depcik! Jak dla mnie pocieszające jest to, że wygrałem i zremisowalem ze zwycięzcą :))) resztę moich boiskowych popisów przemilcze, miałem wyniki w kratkę, a końcówkę turnieju już tragiczną :D do zobaczenia w kolejnej edycji. Mam teraz czas aby coś pozmieniac, może nawet skład z innej ligi zrobię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje :) 3 edycja na forum i 3 zwycięzca :) W drugiej edycji byłem zaskoczony szybkim odpadnięciem depcik94,który również szedł jak burza(m.in remis z Piachu) i w dwumeczu odpadnięcie z antyfutbolem(z osobą,która wiedziałem jak gra) więc dla mnie to była największa niespodzianka tamtej edycji.Tutaj edycja,w której systematycznie trzeba było gromadzić punkty i zasłużone zwycięstwo...Jak widać po części miałem rację i nie wszystkim udało się skończyć ligę z różnych powodów..Szkoda...Myślę,że w następnej edycji podobnych kwiatków nie będzie....danon i tak sprawił radość u większości użytkowników to jest jego nagroda...Należą mu się ogromne podziękowania za wkład i chęci ;) Pozdrawiam :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×