Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

A ja bym spróbował na wszelki dodać kartę, uruchomić ten miesiąc i usunąć dane karty, wtedy nic Ci nie pobiora ale ogólnie to myślę, że wywali jakiś komunikat pod koniec darmowej subskrypcji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja bym spróbował na wszelki dodać kartę, uruchomić ten miesiąc i usunąć dane karty, wtedy nic Ci nie pobiora ale ogólnie to myślę, że wywali jakiś komunikat pod koniec darmowej subskrypcji :)

Jak ktoś usunie kartę to na pewno nie pobierze, niedawno musiałem wymienić kartę bo stara dotarła do granicy daty ważności, zapomniałem zmienić na Spotify i w dniu w którym miało automatycznie pobrać pieniądze z konta dostałem wiadomość na maila że nie może tego zrobić. Jakiś czas temu na nowej karcie miałem tak samo ale na drugi dzień automatycznie już pobrało kasę, w sumie nie wiem czemu był problem bo środki na koncie były :biggrin:

Generalnie na stronie jest opcja żeby przerwać subskrypcję więc jak ktoś nie odepnie karty to wystarczy żeby pamiętał na dzień przed upływem 30 dni anulować subskrypcję premium.

Nie jestem pewny jak teraz działa darmowa wersja bo sam z darmowej korzystałem ponad 1,5 roku temu i od tego czasu dużo się zmieniło, sam korzystam z wersji Unlimited i z tego co ostatnio z ciekawości zacząłem czytać to obecnie ta wersja, wycofana już dla nowych użytkowników, niewiele różni się od wersji darmowej. Na PC nie mam reklam i mogę słuchać utworów których chce, na konsoli oraz tablecie działa to podobnie tylko mam reklamy i wydaje mi się że na darmowej wersji może być tak samo. Ktoś wcześniej pisał że na urządzeniach mobilnych może słuchać tylko w losowej kolejności, tylko nie wiem czy miał na myśli też tablety. Ja mając Unlimited na smartfonie też mogę słuchać jedynie losowych utworów z playlisty, natomiast na tablecie tak jak pisałem wcześniej,mogę bez problemu wybrać utwory których chce słuchać tylko co jakiś czas pojawia się krótka reklama, dlatego zastanawiam się czy na darmowej wersji Spotify nie działa to w taki sam sposób?

Jeśli tak to bezsensu trochę płacę 9,99 zł na miesiąc za wersję która oferuje niemalże to samo co wersja darmowa :biggrin:

No ale podsumowując te moje dywagację, to jeśli na tablecie i konsoli na darmowej wersji Spotify można słuchać wybranych utworów, które są przerywane co jakiś tam czas krótkimi reklamami, a nie jest to na takiej zasadzie jak na smartfonie gdzie mamy za darmo tylko losową kolejność, to wydaje mi się że zdecydowana większość osób które do tej pory nie używała Spotify będzie w pełni usatysfakcjonowana tym co oferuje darmowa wersja. W przeciwnym razie już nie koniecznie, ale jak ktoś może pozwolić sobie na wydatek 20 zł na miesiąc za słuchanie całkiem pokaźnej biblioteki utworów to myślę że warto. Dla porównania teraz na rynek europejski wszedł serwis Jay-Z, Tidal. Tam premium kosztuje/ ma kosztować 39,99 zł za miesiąc a przypuszczam że mimo wszystko ogólna biblioteka będzie dość podobna.

Edytowane przez Scooby-Doo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Żeby nie pobierało pieniędzy przed upływem 30 dni należy zrezygnować z subskrypcji.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jakiś korektor czy coś co pomoże podbić basy? O ile wokal jest spoko, to tony niskie są zbyt płaskie jak dla mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest w premium lepsza jakość bo w ustawieniach możesz podbić jakość na wysoką ale tylko w premium :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te 50 pln to pewnie wzięte z wersji Premium Family.
Standardowo jest 19,99 co miesiąc a w Family 19,99 pln główne konto plus 10 pln od łebka i chyba max. 3 innych członków rodziny. Stąd 49,99 pln.

Dla mnie najlepsza funkcjonalność w PS4, obok nagrywania, do tej pory. Przy uwstecznieniu multimediów chociaż tym Spotify nadrobili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spotify super sprawa! Korzystam od ponad roku z przerwami. Nie ma nic lepszego niż puścić ulubioną nutę w Driveclub, albo coś hardcorowego przed bossem w Bloodborne. Miód malina. :biggrin:

Edytowane przez dext3rr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam zostawiam automatyczną subskrypcję bo granie z dobrą muzyka bezcenne :) kilkanaście lat grałem tak w starcrafta a teraz w końcu mogę na ps4 :)

Dodaje ulubione kawałki do mojej muzyki, ale nie znalazłem sposobu jak to po sortować, ktoś podpowie jak zmieniać kolejność?

Edytowane przez TrueGrand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka jakosc jest w wersji premium? Jeżeli mniej niz 320 kb/s to raczej podziekuje. Na wersji podstawowej jakość jest tragiczna. Dla takiego audiofila jak ja.

Wysłane z mojego C1905 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prawdziwym audiofilem nie jestem, ale też mam "trudne ucho". dla mnie jakość  jest do zaakceptowania na moim marantz pm-75.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka jakosc jest w wersji premium? Jeżeli mniej niz 320 kb/s to raczej podziekuje. Na wersji podstawowej jakość jest tragiczna. Dla takiego audiofila jak ja.

Wysłane z mojego C1905 przy użyciu Tapatalka

 

Pod co masz podpięte PS4? (wzmak, kolumny) 

Tak z ciekawości pytam

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod co masz podpięte PS4? (wzmak, kolumny)

Tak z ciekawości pytam

Nie mam nic podpięte. Do sluchania uzywam tylko sluchawek nausznych. Niestety na kolumny i wzmacniacz pod ps4 nie moge sobie pozwolic. Kobieta by mnie zabiła jak bym akurat gral w Bf4 na kolumnach. A gralem w ten sposób kiedyś to szklanki mi pekaly na półkach :-D. Pozostaja mi teraz sluchawki na ps4. Mam dobre słuchawki i jestem zaskoczony słabą jakoscia dźwięku na spotify

Słuchawki GRADO SR 325 is

Wysłane z mojego C1905 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez sakosusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

używasz jakiegoś wzmacniacza słuchawkowego? jeśli nie, to nie licz na dobrą jakość z słuchawek podłączonych do pada...mój wzmacniacz ma dobrego daca cyfrowego (dac tda1541a)

podłączam go z ps4 poprzez kabel optyczny i gra to naprawdę dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jakis wzmacniacz słuchawkowy jeszcze zapakowany kupiony z rok temu i lezy sprawdze z nim i dam znac. Wzmacniacz Hifiman EF-2a. Nie wiem czy uda mis sie podłaczyc ale jest on pod komputery wiec chyba da rade. Ale czy mogłby mi ktos powiedziec jaka roznica dzwieku jest w Premium? 320 kb/s musi byc dla mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podpięte pod Pionnera + głośniki KEF'a i jakość w wersji premium jest jak najbardziej do zaakceptowania ale najlepsze jest to że dziś odkryłem że aplikacją odpaloną na ps4 można sterować za pomocą telefonu. Jest to zdecydowanie wygodniejsze i działa w zasadzie jak pilot.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie w systemie gra mi muza jest ok ale jak odpalam dying light to nie działa. Gra nie obsługuje czy cos nie ustawiłem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podpięte pod Pionnera + głośniki KEF'a i jakość w wersji premium jest jak najbardziej do zaakceptowania

 

 

Mam w tym temacie bardzo istotne dla mnie pytanie czy jest słyszalna różnica w jakości pomiędzy premium a tym miesięcznym darmowym - pytam ponieważ kawałek puszczony ze Spotify przez PS4 a a np. z FLACa przez sieć lub z USB jest do usłyszenia praktycznie od razu (oczywiście na korzyść tego drugiego). Za 20 zł miesięcznie chciałbym aby była to jakość zbliżona do FLAC lub MP3 320 kb/s.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam w tym temacie bardzo istotne dla mnie pytanie czy jest słyszalna różnica w jakości pomiędzy premium a tym miesięcznym darmowym - pytam ponieważ kawałek puszczony ze Spotify przez PS4 a a np. z FLACa przez sieć lub z USB jest do usłyszenia praktycznie od razu (oczywiście na korzyść tego drugiego). Za 20 zł miesięcznie chciałbym aby była to jakość zbliżona do FLAC lub MP3 320 kb/s.

 

Skoro jest możliwość przetestowania tego bezpłatnie przez miesiąc to po co pytasz ? :biggrin:

 

W Premium masz OGG 320kb/s

Edytowane przez LordKrysto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro jest możliwość przetestowania tego bezpłatnie przez miesiąc to po co pytasz ? :biggrin:

 

W Premium masz OGG 320kb/s

 

Czyli ten miesięczny okres to jest ta sama jakość co premium? To dlaczego włącza się reklama co jakiś czas, że jeżeli chcesz premium i lepsza jakość to zapłać. Jak dla mnie tak jak napisałem jest słyszalna różnica między tym darmowym miesięcznym Spotif a np. FLAC. Jeżeli byłby to OGG 320 to jak dla mnie wystarczająca jakość. Przecież nie pisałem,że zastanawiam się czy użyć wersji darmowej tylko czy warto płacić 20 zł / m-c biorąc pod uwagę różnicę w jakości.

Edytowane przez spike1314

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli ten miesięczny okres to jest ta sama jakość co premium? To dlaczego włącza się reklama co jakiś czas, że jeżeli chcesz premium i lepsza jakość to zapłać. Jak dla mnie tak jak napisałem jest słyszalna różnica między tym darmowym miesięcznym Spotif a np. FLAC. Jeżeli byłby to OGG 320 to jak dla mnie wystarczająca jakość. Przecież nie pisałem,że zastanawiam się czy użyć wersji darmowej tylko czy warto płacić 20 zł / m-c biorąc pod uwagę różnicę w jakości.

 

Skoro masz reklamy to nie aktywowałeś jeszcze wersji Premium, która jest przez pierwsze 30 dni darmowa. Korzystasz ze zwykłej - bezpłatnej wersji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie w systemie gra mi muza jest ok ale jak odpalam dying light to nie działa. Gra nie obsługuje czy cos nie ustawiłem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie w systemie gra mi muza jest ok ale jak odpalam dying light to nie działa. Gra nie obsługuje czy cos nie ustawiłem?

 

Gra Dying Light blokuje proces Spotify i dlatego nie działa. Wymagana jest reakcja po stronie developerów gry i wypuszczenie jakiegoś patcha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro masz reklamy to nie aktywowałeś jeszcze wersji Premium, która jest przez pierwsze 30 dni darmowa. Korzystasz ze zwykłej - bezpłatnej wersji.

 

Dzięki - blondynka ze mnie nie wiedziałem że trzeba jeszcze "kupić" przez stora. Teraz jakość jest ... w sumie chyba taka sama - plus, że od razu zaczęło działać sensownie na ampli Onkyo w połaczeniu z telefonem - za 20 zł moim zdaniem warto.

 

EDIT:

 

wczoraj potestowałem trochę pod kątem jakości - włączyłem maksymalną jakość i niestety na przyzwoitych słuchawkach (Sennheiser HD 380 Pro) w porównaniu do jakości CD (czyli np. pliki FLACi) jakość Spotify jest raczej kiepska tzn. na ok 20 kawałków, które sprawdzałem praktycznie tylko jeden był w miarę porównywalny jakościowo - może ten FLAC był po prostu z jakiegoś kiepskiego źródła. W niektórych przypadkach różnica była po prostu porażająca. Moim zdaniem jest to dobra aplikacja do słuchania zamiast radia na ampli i np. na telefonie (jak ktoś lubi chodzić po mieście w słuchawkach). Natomiast na pewno nie jest to porównywalne jakościowo do CD i wydaje mi się, że info że jest to OGG 320 jest na wyrost. Ktoś napisał wcześniej że na PC jest obsługuje się kiepsko - całkowita nieprawda na PC jest po prostu genialna i idealnie przejżysta - jak dla mnie.

Edytowane przez spike1314

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×