Skocz do zawartości
Turin

Deus Ex: Mankind Divided

Rekomendowane odpowiedzi

A ja mam takie pytanie, ponieważ nie miałem okazji zagrać w poprzednie części niestety. Czy najnowsza część będzie jakoś powiązana fabularnie z poprzednimi? Warto co nieco wiedzieć, żeby potem w pełni zrozumieć nadchodzącą część?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Patrykos napisał:

A ja mam takie pytanie, ponieważ nie miałem okazji zagrać w poprzednie części niestety. Czy najnowsza część będzie jakoś powiązana fabularnie z poprzednimi? Warto co nieco wiedzieć, żeby potem w pełni zrozumieć nadchodzącą część?

Wydarzenia w Mankind Divided mają miejsce kilka lat (jakoś chyba 2-3) po wydarzeniach z human revolution, ale sporo przed wydarzeniami z oryginalnego Deus Exa. I w oryginał i w HR zdecydowanie warto zagrać, bo to jedne z najlepszych gier w jakie grałem. Ale konkretnie odpowiadając na pytanie, to HR wypada znać przed graniem W MD, żeby miało to sens, oryginału znać nie musisz.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, xavris napisał:

Wydarzenia w Mankind Divided mają miejsce kilka lat (jakoś chyba 2-3) po wydarzeniach z human revolution, ale sporo przed wydarzeniami z oryginalnego Deus Exa. I w oryginał i w HR zdecydowanie warto zagrać, bo to jedne z najlepszych gier w jakie grałem. Ale konkretnie odpowiadając na pytanie, to HR wypada znać przed graniem W MD, żeby miało to sens, oryginału znać nie musisz.

No to kiepsko bo PS3 dawno sprzedane to nie mam jak ograć:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O June 10, 2016 o 10:58, Patrykos napisał:

No to kiepsko bo PS3 dawno sprzedane to nie mam jak ograć:(

Na PC też możesz to ograć ;)

Edytowane przez kloose

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co niektórym wybrańcom udostępniono do ogrania w postaci początkowej misji. Na YT można znaleźć kilka gameplayów od różnych jutuberów, ale wrzucam IGN, bo tutaj nie ma komentarza, za to jest w miarę kompetentna osoba grająca (sorry Angry Joe, robisz mega fajne rzeczy, ale graczem jesteś chu*****). Wideo naturalnie zawiera katastrofalne spoilery z pierwszych 30 minut rozgrywki, ale ja się nie mogłem powstrzymać. Wygląda... no cóż, jak Deus Ex, czyli rewelacyjnie. To jest dokładnie to, czego chcę. Mój mały mesjasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem trailery, obejrzałem fragment gameplay-u przewijając, żeby sobie nie psuć zabawy. Jak wychodzi nowa część jednej z moich ulubionych marek, stety czy niestety nie trudno mnie przekonać. Kilka lat od HR jestem głodny, "biere" od razu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też nic nie oglądam, widziałem jakieś przebitki tylko.

Trzeba czekać do premiery, jak ocenki będą na poziomie poprzedniczki to biegnę do sklepu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie grane jak diabli. Mam nadzieję, że historia będzie miała większego pazura niż w human revolution.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedawno ponownie ogralem HR i historia w sumie spoko byla, szczegolnie koncowka jak juz twisty poznalismy, jedynie zakonczenie mogli lepiej rozwiazac, na nowa czesc oczywiscie uskuteczniam jaranko i bedzie brane day 1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, One Post Man napisał:

Niedawno ponownie ogralem HR i historia w sumie spoko byla, szczegolnie koncowka jak juz twisty poznalismy, jedynie zakonczenie mogli lepiej rozwiazac, na nowa czesc oczywiscie uskuteczniam jaranko i bedzie brane day 1.

 

ogrywales premierowke czy Directors Cut? (tak z ciekawosci pytam)

No to musze chyba HR podbic priorytet na liscie gier do przejscia.... 2 kopie na polce sie kurza... no wstyd.....

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DC. Czyli dodatkowa kampania + lepsze walki z bossami.

 

Gra zestarzala sie w miare dobrze, jedynie animacje twarzy kuleją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, One Post Man napisał:

DC. Czyli dodatkowa kampania + lepsze walki z bossami.

 

Gra zestarzala sie w miare dobrze, jedynie animacje twarzy kuleją.

 

No mam obie Limitke premierowki i DC. 

czas bedzie chyba po w koncu ograc Deusa...

 

Szczerze, jesli tylko animacje twarzy to jest do przezycia, ja tam ze starociami nie mam problemu, wiekszy z grami nie az tak starymi ktore wygladaja po prostu slabo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Embargo na recenzje schodzi 19 sierpnia. Pojawiają się ciekawe oferty cenowe , cena coraz bardziej zbliża się do 2 stówek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może jakieś Tesco albo Auchan przywali 199zł na premierę. Ale i tak to 220zł to dobra cena jak za premierówkę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy sprzedawcy w opisie mają że od dziś wysyłają. Polskie napisy, angielska okładka. Czy wersja na polski rynek będzie miała na przykład dodatkowo polski dubbing czy tylko różnicą ma być polska okładka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzieliście gdzieś wydanie ze steelbookiem poza MM i Saturnem? Póki co u nich 259 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja juz mam.zaraz bedzie grane:biggrin:.na poczatek patch 3,6 gb.

Edytowane przez gemcia99

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Grecky napisał:

Jakim cudem?

Pisałem wcześniej. Niektórzy sprzedawcy z all...o już wczoraj zaczęli rozsyłać. Wersja z angielską okładką, w grze polskie napisy.

Moja płyta siedzi już w napędzie, właśnie patch się zassysa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sporo tego na rynku: lokalne sklepy, allegro jakieś sklepy internetowe. Wszystko wersje okładka angielska.

 

Jedynie w dużych sieciówkach czekają na wersję PL z prawilną datą premiery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłem patcha, włączyłem grę. Obejrzałem kilka filmików i ... Jest kolejny patch do ściągnięcia. Tym razem 1.02 który waży 3.821 gb.

Bardzo fajnie że z poziomu menu można włączyć sobie dość długi filmik streszczający wydarzenia z poprzedniej części, miły gest w kierunku tych co nie grali lub chcą sobie odświeżyć fabułę.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×