Skocz do zawartości
Turin

Deus Ex: Mankind Divided

Rekomendowane odpowiedzi

Nigdy nie grałem w żadną cześć.  Jest to taki miks składanki z shoterem? Na gameplayach wygląda ciekawie.  Główny wątek na ile starczy tak z 10h? Pytam bo mam mało czasu na granie  dlatego trzymam się z daleka od gier jak Fallout czy Wiedźmin  tym bardziej ze ta jesień jest bogata w gry które mnie interesują 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z braku czasu mało pograłem ale jutro to nadrobię. Za mną tylko kawałek pierwszej misji więc ciężko cokolwiek powiedzieć ale pierwsze wrażenie jak najbardziej pozytywne. Do tego gra wygląda na prawdę ładnie.

 

Deus_Ex_Mankind_Divided_20160818003749.j

 

Deus_Ex_Mankind_Divided_20160818003904.j

 

Co do wersji z angielską okładką jest w niej zawarta pełna, polska wersja. Napisy w filmikach, menu jak i same elementy gry są spolszczone, hud, podpowiedzi klawiszowe itd.

W grze działają także elementy sieciowe Square Enix, tylko chyba trofea się nie synchronizują bo nie widzę w ogóle listy a przeważnie pojawiała się po pierwszym odpaleniu gry.

Edytowane przez Gucio79
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, MagEllan napisał:

@Gucio79 Bedziesz tak mily i wklepiesz nr CUSA z grzbietu pudelka?

 

 

Godzinę temu, gemcia99 napisał:

nr.CUSA 01836

 

Mam dokładnie taki sam numer.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to dobrze wrozy sprawdzilem w Szwedzkim PSS jest ten sam, w PL ten sam - znaczy najpewniej jedna wersja na region EU. 

Ci kupujacy plytki zagranica tez moga liczyc na polskie napisy (oczywiscie zawsze warto sprawdzic czy muner jest zgodny z tym ktory podaliscie). 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edge dał 9/10, reszta ocen pewnie po embargu

 

Ciekawe jak gra się sprzeda bo tydzień po ultraprzehypowanym NMS może być kiepsko. Xboty raczej nie wyciągną sprzedaży 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie kilka opcji dialogowych było przed pierwszą misją którą mam zamiar zaraz kontynuować. Wybory dotyczyły w przeważającej części sposobu ataku ( po cichu czy rozpierducha) czy doboru broni (blisko czy na dystans).

Ja oczywiście w każdej tego typu grze działam jak duch :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem z pobraniem dodatków. Zakupiłem Deus Ex: Mankind Divided Day One Edition. Okładka po angielsku, gra z polskimi napisami CUSA 01836

W środku tylko kod do rejestracji na sqex.to/register ale żadnego do PSStore. Założyłem konto, zarejestrowałem się i to wszystko. nic do pobrania.

Może ktoś pomóc. Coś podpowiedzieć czy opisać jak pobrać te dodatki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minut temu, Artik-PL napisał:

Witam. Mam problem z pobraniem dodatków. Zakupiłem Deus Ex: Mankind Divided Day One Edition. Okładka po angielsku, gra z polskimi napisami CUSA 01836

W środku tylko kod do rejestracji na sqex.to/register ale żadnego do PSStore. Założyłem konto, zarejestrowałem się i to wszystko. nic do pobrania.

Może ktoś pomóc. Coś podpowiedzieć czy opisać jak pobrać te dodatki?

Tez tak mam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nie działa bo jeszcze nie było oficjalnej premiery? (23.08)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny dzień grania za mną i mam problem... Jutro dostanę F1 2016 a ja nie chcę przerywać gry w Deusa :)

Nie, tak na serio gra mi się bardzo podoba, mam tylko nadzieję że  zbyt szybko się nie skończy. Z resztą po przejściu odblokuje się poziom trudności w którym jeden zgon powoduje powrót do początku gry. Już nie mogę się doczekać.

Swoją drogą byłem na głodzie jeżeli chodzi o tego typu grę (przez tragiczny w moim mniemaniu sposób wydawania Hitmana, zbojkotowałem jej zakup)

Edytowane przez Gucio79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra ma tylko kampanię dla pojedynczego gracza?

Ciekawy jestem na jak długo została nam dana fabuła :)

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze coś o nazwie Breach. Chodzi o jakieś włamania do sieci, wykradanie danych itd. Są to małe lokacje w takiej uproszczonej grafice. Zdobywa się punkty za które kupuje różne rzeczy do ulepszania. Teoretycznie ilość punktów za akcję i czas można porównywać z innymi graczami, tworzyć wyzwania itp.

Po pracy obczaję czy jest coś jeszcze.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Gucio79 napisał:

Jest jeszcze coś o nazwie Breach. Chodzi o jakieś włamania do sieci, wykradanie danych itd. Są to małe lokacje w takiej uproszczonej grafice. Zdobywa się punkty za które kupuje różne rzeczy do ulepszania. Teoretycznie ilość punktów za akcję i czas można porównywać z innymi graczami, tworzyć wyzwania itp.

Po pracy obczaję czy jest coś jeszcze.

Póki co, nic więcej nie ma. Są co prawda jeszcze Opowieści Jensensa, ale w menu pustawo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zeszło embargo. Większość 8/10 ale są też 7/10

 

Na razie nie wklejam , zaraz pewnie na metacritic przykleją

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

iver7d.jpg

 

21aimm9.jpg

 

30hlijt.jpg

 

Im dalej, tym robi się ciekawiej. W sumie to dostajemy taką dopakowaną i poprawioną wersję Human Revolution, ze świetnym cyberpunkowym klimatem, dobrą fabułą, niezłym designem świata i znakomitą ściężką dźwiękową. No i z zajebistym gameplayem :)  

Edytowane przez kloose

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej macie trofea od Deusa w menu? U mnie nic nie wyświetla. Może zaskoczy po premierze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pucharków, ani dodatków DAY1. Premiery jeszcze nie było, i to mnie uspokoiło.

Gra jest świetna, bardzo podobna do Buntu Ludzkości ale z ładniejszą grafika. Praga wygląda ładnie, choć trudno tu porównywać grafikę do innych gier. Jest po prostu specyficzna. Większych zacięć nie zauważyłem i gra się dość płynnie. Oczywiście nie jest to 60fps, a jedynie 30fps. Muzyka bardzo podobna do poprzedniej części, choć narazie śmiem twierdzić że w Buncie Ludzkości była dla mnie lepsza, bardziej dynamiczna. Na ok. 5-6 godzin gry na najwyższym dostępnym poziomie trudności oraz zabijaniu przeciwników grę oceniam na 8/10.

Brak trybu Multiplayer to raczej zaleta, niż wada. Tryb ten jest wciskany w dzisiejszych czasach do prawie każdej gry, obojętnie czy jest fajny czy nie, byle był.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×