Skocz do zawartości
pablos_83

Uncharted: The Nathan Drake Collection

Rekomendowane odpowiedzi

Nawet jest specjalny wątek na forum o remasterach można tam wylewać swoje żale, typu "znowu kotlet" co w poszczególnych wątkach gier absolutnie nic nie wnosi do dyskusji

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat jedyny remaster obok potencjalnego Demon's Souls który chętnie kupie, multi w U2 był jednym z lepszych na PS3.

Sony pewnie chcę jakoś zapchać dziurę po delayu U4.

Ja tam nie widzę problemu z remasterami, przecież nie "zabijają" one nowych gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również łyknąłbym w dniu premiery. Najchętniej to bym odświeżył sobie część pierwszą z podciąniętą grafiką. I nie mówię tu tylko o aliasingu, wyższej rozdziałce i 60 fpsach. :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie okazało się że okładka to fake, data też może być wymyślona

 

http://www.jw85.co.uk/tag/uncharted

Skoro od początku nie było 100 % potwierdenia ,po co nowy wątek o Uncharted?.Nie lepiej było poczekać na oficjalną wiadomość? :).

Edytowane przez czeskimaster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro od początku nie było 100 % potwierdenia ,po co nowy wątek o Uncharted?.Nie lepiej było poczekać na oficjalną wiadomość? :).

To tylko kwestia czasu ;-)

Wysłane z mojego C1905 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak lub nie, moderator powinien spiąć pośladki, pomimo że przeszedł każda część po 8 razy i poczekać na oficjalne informacje. Chodzi o zasady :-) i profeske.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jakie oficjalne potwierdzenie?  największe serwisy o tym pisały i tak jest w przypadku 75% gier, najpierw przeciek jakiś czas potem potwierdzenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak kazdy ma swoje zdanie ale jak ktoś wchodzi by tylko napisac cos w stylu" eee znowu kotlet" to lepiej niech to zachowa dla siebie. Jak będziecie wylewac żale w watku to go zamkną jak w przypadku tematu playstation plus.

A jak ktoś wejdzie i napisze tylko coś w stylu " Ooo super, biorę w premierze", to już będzie dobrze :).

Edytowane przez anarom 1
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw jak będzie wyglądał ten remaster, jeźeli tylko 1080/60 to chyba jednak będzie trochę za mało bym się skusił na premierę za pełną cenę, biorąc pod uwagę że już na ps3 seria Uncharted wygląda świetnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No różnie to może być.

Ostatnio jarałem się Herosami III HD a gra ugrzęzła w przeciętności z ocenami typu 6/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze za mało informacji jest o tej trylogii. Trzeba czekac na oficjalne info. Myślę ze nie podbija tylko rozdzialki i klatek. W koncu to ND :-)

Wysłane z mojego C1905 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie te 60 klatek wkurza, tzn jak się konsola zachowuje. Każda gra, czy remaster, konsola wpada w turbo podmuch, nawet przy indyku tower of guns potrafiła dać mocno o sobie znać. Czy indyk, czy remaster, czy AA konsola wyje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak ktoś wejdzie i napisze tylko coś w stylu " Ooo super, biorę w premierze", to już będzie dobrze :).

Nie ciagnij juz tego offtopu. :-)

Wysłane z mojego C1905 przy użyciu Tapatalka

Mnie te 60 klatek wkurza, tzn jak się konsola zachowuje. Każda gra, czy remaster, konsola wpada w turbo podmuch, nawet przy indyku tower of guns potrafiła dać mocno o sobie znać. Czy indyk, czy remaster, czy AA konsola wyje.

To nie wina klatek a lipnej pasty wbudowanej w konsoli. Jest o tym Temat założony :-)

Wysłane z mojego C1905 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, że posty w stylu "ee znowu kotlet" nic nie wnoszą do dyskusji, ale z drugiej strony nie popadajmy w skrajności w ten sposób, że pojawia się (bądź co bądź) kotlet i można pisać tylko ochy i achy.

Akurat ten remaster, jeśli dobrze byłby zrobiony brałbym w ciemno, mimo ogrania wszystkiego na poprzedniej generacji.

Krytykowałem z kolei w odpowiednim temacie remaster GoW 3, bo jak już mają wypuszczać takie kotleciki, to niech będą tłuste i ładnie przypieczone jak ten (od razu wszystkie 3 części), a nie skok na kasę pojedynczo i od trójki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z głosami, że powszechne remasterowanie wszystkiego zaczyna już być problemem tej generacji. Chociaż moim zdaniem akurat do Uncharted to można się przyczepić najmniej. Jest to bądź co bądź seria kojarzona z PS3, w końcu ex.  Jak ktoś nie grał, będzie miał okazje zagrać w jedne z lepszych gier z ps3. Jak ktoś grał, ale ma ochotę sobie tytuł przypomnieć to będzie miał okazję. A jak ktoś nie chce grać to po prostu nie kupi. Poza tym tak jak wspominał Pablos, jedynka została wydana 8 lat temu. Jest sporo młodszych gier, które dziwnym trafem  doczekały się remsterów np Tomb Raider, Sleeping Dogs czy chociażby Dark Souls 2, przecież ta gra została wydana rok temu  :shok: WTF, to jest dopiero skok na kasę. Remaster Uncharted traktuję w tej samej  kategorii co handheldowych GoW na PS3 czy np MGS również na PS3. Dostajemy wiekowy, odgrzewany tytuł, ale za to w pakiecie kilku części + jakieś dodatki itp. Także trzy odnowione części Uncharted w jednym, dla mnie  :thumbsup:.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem tylko ciekawy, jak sie beda mialy remastery, jak juz zostanie w pelni uruchomione PS Now. Przeciez zamiast kupujac nawet kompletu 3 gierek za 2 stowki, wole to zainwestowac w subskrybcje tej uslugi i miec dostep do wiekszosci starych gier, nawet jesli sa one w oryginalnej postaci.

@edit: jedyny remaster, o ile tak to mozna nazwac, ktory byl godzien wydawania na niego pieniedzy, to GTA V. Taki remaster, to ja rozumiem.

Edytowane przez Viarus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówisz o niedziałającym multi, które praktycznie do teraz ma czkawkę i jako rekompensatę dali jakąś tam grę? Chyba Halo ODST, ale już nie pamiętam.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówię o pudełko za 200 zł, które zawiera Halo: Combat Evolved Anniversary, Halo 2, Halo 3 i Halo 4. Druga część to nie tylko podbita rozdziałka

Gamescom-2014-Halo-2-Anniversary-Delta-H

A multi na dzień dobry nie działało gorzej od tego z Driveclub.

A teraz porównaj to z remasterem God of War. Jednej gry, ostatnim rozdziałem tej historii. Za 200 zł. Yhy.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, ale co ma remaster GoW do remastera trylogii Uncharted, a już tym bardziej do Halo :P
Dopóki jest klient, który to kupuje dopóty będzie produkt. Jeśli nikt by tego nie kupował to by remastery nie rosły jak grzyby po deszczu.

Nie chce mi się po raz enty o tym gadać, bo w każdym temacie ta sama gadka.

 

Chodziło mi tylko o to, że piszesz, że "MS pokazał jak się robi remastery" więc napisałem, że jeśli niedziałające multi do pokazanie jak się robi remastera, to może lepiej niech ich nie robią ;)

Poza tym 343 robiło remastera, a nie MS :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi wystarczyłoby, gdyby remaster był wykonany z taką samą starannością jak ten TLOU. Samo 1080p/60fps zrobiło by naprawdę dużą różnicę. Tu by jeszcze uwydatnili detale, tam przypudrowali cienie i byłoby super ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet jest specjalny wątek na forum o remasterach można tam wylewać swoje żale, typu "znowu kotlet" co w poszczególnych wątkach gier absolutnie nic nie wnosi do dyskusji

 

Dla osob ktore chca dowcipnie lub nie pozalic sie lub nie oto link do watku zwiazanego z kotletami: http://www.ps3site.pl/forum/topic/81093-krwiste-steki-kotlety-odgrzewane-kotlety-indyki-odgrzewane-indyki

 

 

Ja jestem tylko ciekawy, jak sie beda mialy remastery, jak juz zostanie w pelni uruchomione PS Now. Przeciez zamiast kupujac nawet kompletu 3 gierek za 2 stowki, wole to zainwestowac w subskrybcje tej uslugi i miec dostep do wiekszosci starych gier, nawet jesli sa one w oryginalnej postaci.

@edit: jedyny remaster, o ile tak to mozna nazwac, ktory byl godzien wydawania na niego pieniedzy, to GTA V. Taki remaster, to ja rozumiem.

 

PS Now celuje w inna grupe docelowa, lub moze precyzyjniej w szersza grupe docelowa. z PS Now bedzie mozna grac nie posiadajac konsoli. Ponadto nic mi nie wiadomo o subskrybcji pozwalajacej na dostep do calej biblioteki a ceny w US sa za dana gre na dany czas - w tym wypadku moze sie okazac ze ogranie takiej trylogii ktorej posiadac nie bedziesz to koszt dajmy na to 50% ceny pudelka. Niby taniej ale grasz pod presja czasu, nie kazdemu to pasuje. Pomijajac juz fakt ze ktos moze przejsc trylogie i pozniej sprzedac pudelko. PS Now niestety musi liczyc sie z problemami i oporem przed taka forma placenia za rozrywke (patrz OnLive, ktory moim zdaniem wyprzedzil swoje czasy i niestety mial zbyt waska grupe docelowa).

 

 

A teraz dla odmiany na temat. Ogralem tylko U2 i U3. To bardzo fajne gry. Mnie przypominaja one czasy jak z wypiekami na twarzy jako dzieciak ogladalem Indiane Jonesa. Nie jestem zwolennikiem remasterow jak i potrafie te wyczekiwane ktore niestety zawodza skrytykowac. Niemniej tutaj raz mamy doczynienia z EXem a dwa z trylogia, co moze spowodowac ze po nia siegne. O ile uznam ze cena jest OK (lub poczekam az troche spadnie z ceny).

Dlaczego? bo swietnie sie bawilem, bo nie ogralem jedynki, bo U3 ladnych pare razy powodowalo u mnie opad szczeki (o matko jak to wyglada!).

Niestety nie wiem czy ten sklep ktory to wystawil to kompletny fake czy nie ale 90 frankow to w mojej opinii troche duzo (prawie 360pln jesli dobrze spojrzalem na kurs).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mysle ze Ceny i tak beda rozne. Pewnie beda jakies specjalki i kolekcjonerki to pewne. Ale sama trylogie czyli płyty mysle wydac 170-200 nie wiecej. Chociaz 300 miałoby sens. Bedzie to wydanie na trzech płytach 1,2,3 czesc osobno spakowana w jakims kozackim limitowanym metalowym pudełku :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo że wszystkie 3 części zaliczyłem po kilka razy chętnie kupie i ogram tą trylogię, odświeżając sobie co nieco przed U4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×