Skocz do zawartości
pablos_83

Uncharted: The Nathan Drake Collection

Rekomendowane odpowiedzi

Na E3 wszystkiego się dowiemy.

Trylogia musi być bardzo blisko, może nawet wjedzie przed wrześniowymi hitami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersja PL dla Uncharted 2 i 3 jest już przecież gotowa, ile to roboty przy kopiuj-wklej do remastera? ;)

Bardziej mnie zastanawia co z Drake's Fortune. Dubbingu na pewno nie zrobią, ale mogliby się chociaż pokusić o napisy. Z drugiej strony znając Sony, to pewnie i tego nie będzie...

Przy remasterach gier z PS2>PS3/PSV nie dostawaliśmy nawet kinowej lokalizacji, więc pewnie Uncharted 1 będzie w pełni po angielsku. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smakowity kotlet będzie zwłaszcza dla tych, którzy w ogóle nie grali w żadną część, ale myślę że i ci co grali też się skuszą.

W każdym razie świetna okazja będzie do poznania/odświeżenia sobie całej historii przed premierą 4 części.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zazdroszczę tym którzy przesiadli sie z xboxa na playstation. Ja mimo ze jestem od zawsze z czarnulka to biore ta trylogie. Premiera pod koniec roku :-(

Wysłane za pomocą klucza francuskiego :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co można znowu spokojnie pawia puścić na cześć kolejnego remastera :) Bleh ulżyło mi. Konsole remasterowe czyli najgorszy syf jaki mogli wymyślić. Jestem pewny że przez ten syf remasterowy uncharted 4 został przesunięty żeby nachapać się kasy jeszcze przed wyjściem 4. Upadek konsol obecnej generacji jest straszny.

Edytowane przez vincent
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zazdroszczę tym którzy przesiadli sie z xboxa na playstation. Ja mimo ze jestem od zawsze z czarnulka to biore ta trylogie. Premiera pod koniec roku :-(

Wysłane za pomocą klucza francuskiego :-)

 

 

 

 

Jestem z grona tych którzy przesiedli się z Xboxa na PlayStation 4 i ta wiadomość powaliła mnie dzisiaj. W Uncharted nie było dane mi zagrać, za to dużo nasłuchałem się o tej grze, także cieszę się bardzo że to wychodzi w zimie. Idealny czas, na premierę.

 

 

 

 

Edytowane przez Perła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na PS Blog potwierdzaja 1080p 60FPS :) Najbardziej ciekawi mnie jak sie bedzie prezentowac pierwsza czesc, bo jakty nie patrzec jest to az 8!!! letnia gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że nie wiem jak się przestawić na te 60 klatek :-D, w the last of us, gra wydawała mi się za szybka, zbyt sterylna itp... Przy 30 klatkach jakoś mi się lepiej grało :-D. Zapewne przy Uncharted będę mieć podobne odczucia. Pewnie kwestia przyzwyczajenia się do 60 k/s.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że nie pokazali ani sekundy gameplayu, pewnie trzeba czekać na E3.

Umieram z ciekawości co wycisną z 8 letniej jedyneczki

 

 

Bluepoint Games ma ogromne doświadczenie w remasterach i każdy zrobili poprawnie, więc można być spokojnym o ostateczną wersją.

ND może spokojnie pracować nad 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A myślałem wczoraj o tej trylogii, że chętnie zagram na PS4. Przeszedłem całość na PS3, ale takiej perełki nie może zabraknąć w kolekcji :) - szkoda, że cena powala -250zł :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z ceną to już przegięli... niby 3 gry ale jednak remaster to remaster i nie powinien być po 249 złotych tylko poniżej 200.... no ale PS4 kupiło sporo byłych xbox'owców więc sony wyczaiło niezły zysk na tym samym tylko podkręconym do 1080 60fps

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jaka będzie cena jak będzie poniżej 200zł to biorę na premierę :)

 

Nie będę robił komuś reklamy, więc będzie bez linków, ale pewien sklep oferuje preorder za 279 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o cene to powiem tak - kto mial przejsc UC ten juz to zrobil i moze spokojnie poczekac az trylogia stanieje, a kto przez te wszystkie lata nie mial okazji zagrac w UC ten tym bardziej moze jeszcze poczekac. Niestety dopoki beda na tym swiecie losie ktorzy kupuja REMASTERY w dniu premiery za 200-300zl tak dlugo te remastery beda drozsze od nowych produkcji. Sad but true.

Edytowane przez Żywy
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi nie przeszkadza cena $60. Jako były xboksowiec kupię na pewno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli beta 4 wyjdzie w okolicach czasowych premiery trylogii to nie będzie aż tak żal.

 

Oby się nie skończyło jak z betą na Battlefield , że nabywcy Moh pograli sobie 48h wcześniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szykuje się ciekawa końcówka roku. Sporo tytułów się.  :)

Może i kotlet, ale Uncharted to klasyk i ogram z miłą chęcią wszystkie trzy ponownie. 

Multiplayera w tej produkcji i tak nigdy nie byłem fanem, więc mi go nie  będzie brakowało. Może przy okazji U4 mnie jakoś bardziej wciągnie.  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przesiadłem się z X360 wiec ta informacja bardzo mnie cieszy. Ciekawe czy będą jakieś zestawy z konsola

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×